-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Aga76']Jak miło, znów będę się ślinić :evil_lol:[/quote] Mamy pewność, że ślinianki dobrze pracują:eviltong: [quote name='madziasto4']Fajną ma miejscówkę, przy oknie :loveu:[/quote] I to specjalnie ulokowaną, na środku okna, zasłony porozsuwane:lol:
-
[quote name='Kaladan'] Oj ale chyba zaczynamy schodzić z tematu... :evil_lol:[/quote] Przynajmniej jest o czym pogadać:lol: Zaraz i tak zginiemy w czeluściach kłótni...
-
My też już mamy podwórko, ale nie ma trawy:lol: Chodzimy na pobliskie pole, gdzie jest otwarta przestrzeń do wybiegania się. Miki ma pełno energii. Często bywa tak, że ja pierwsza tracę siły... Kiedy zabieramy ze sobą kaczkę to nie ma zmiłuj. Nie odpuści Dla mnie to sama radość patrzeć jak on bryka w tej wysokiej trawie. Jęzor na wierzchu i te zwariowane oczy:evil_lol: Hihi...temat o biewerach poszedł w siną dal
-
Ja pracuję w cukierni domowej czyt. kuchni:eviltong: Mama zabiera się za sprzątanie a ja za wypieki... pierniki, orzechowe rogaliki, ciasta itd. Będą zdjęcia. [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7636/pc070435bh3.jpg[/IMG] wyczesany żeby nie było:eviltong: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7586/pc070438be6.jpg[/IMG] ogon też [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8057/pc070439ib5.jpg[/IMG] taki jest zły pies [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3182/pc070442xr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3492/pc070451wc3.jpg[/IMG]
-
Taaaak. Tylko jak Ty to robisz z taką gromadką? Na raty?:lol:
-
[quote name='madziasto4']Chce na bieżąco sprawdzać swoją wagę :loveu:[/quote] hihihi......ciekawe gdzie ukryła się Fionka:razz:
-
Migotko a co robisz z resztą sforki? Masz tylko biewery?:razz:
-
Vectra zawsze Ciebie podziwiałam. Jeśli masz czas to czemu nie:diabloti: Ja bym nie mogła patrzeć jak Miki się męczy... Dla niego to taki stres załatwić się w domu (nawet jak ma biegunkę)
-
Wszystkiego najlepszego dla Scoobiego!! Prawie mu się udało trafić w Mikołaja:loveu: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_3.gif[/IMG]
-
[quote name='Matusz']za późno:p ojciec chrzestny ja a mama Magda miki :diabloti:[/quote] HA! No właśnie. My czuwamy:eviltong: Widziałeś chcieli nam podebrać synka! Chyba już nie ma wolnych szczeniaków.....
-
A nie mylą im sie posłania?:lol:
-
To tylko przez moment. Potem był bardzo złym psem:diabloti: [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5622/pc070445xo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/7655/pc070447uf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6779/pc070449se8.jpg[/IMG]
-
Z dzisiejszych zabaw [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1204/pc070409yp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/2889/pc070411in8.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7896/pc070415ux7.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9866/pc070423ip7.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4660/pc070425kg3.jpg[/IMG]
-
Biedny Master:placz: Jaki Toro jest napastliwy! Teraz dopiero widać jak wyglądają wielkościowo:cool3:
-
Ja też już się nie mogę doczekać zdjęć. Asiaczku już popołudnie:cool3:
-
Niet. Będzie czysto i ładnie:loveu: Pa!
-
Cześć... :loveu: Zaraz zmykam psiątać
-
No co?! Właśnie o to chodzi, żebyś go zostawiła w świętym spokoju!:mad::madgo:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pAla i Tuffi mają sie dobrze ...widziałam ich jakiś czas temu na spacerku ...ale nie rozmawiałam bo ja byłam w domu a oni na podwórku ...no a kontaktu raczej ze sobą nie mamy :razz::razz:. Mozliwe że Ali znudziła się zabawa w dogo ...:cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Szkoda.... i to tak bez słowa:-( My tu tęsknimy. Ozzy jest niemożliwy:evil_lol:
- 78403 replies
-
Mona witamy spowrotem! Dobrze, że wszystko się układa:loveu: Wiedeń piękny:loveu:
-
Master ciachnięty?! No Madźka to mi się podoba:cool3:
-
Ufff...na szczęście nie. Miki cały czas śpi to jak ja mam mu zrobić jakieś ciekawe zdjęcia?:cool1:
-
[URL]http://i127.photobucket.com/albums/p147/koregra/1-4.jpg[/URL] Jak ryś:loveu: Śliczna kruszyna. Kamilko pokaż się częściej:cool3:
-
Hej! Przyszłam się przywitać i zadać jedno pytanie: Czy wiecie co się dzieje z Alą od Tuffiego?:placz:
- 78403 replies
-
Jak słodko wygląda taki rozczochrany:loveu: Cześć Sara!