-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Mmm... my w domu też robimy takie rolady jak podała Kasia:loveu: Z ogórkiem kiszonym mniam! Zgłodniałam przez Was - idę po fantazję
-
[quote name='Wyjątek']No to........... :beerchug::beerchug::drink1:[/quote] [quote name='anmi0']No to tys se wypije:drinking:a co:evil_lol: a ja z Piksi zapraszamy do naszej galeryjki na piksowe urodzinki:loveu:[/quote] Dziękujemy za przybycie:loveu: [quote name='tigrunia']Aaa.. o tu ta pierwsza impresska :loveu: Mam Cie Władka :diabloti: Gratulejszyn z okazji tych 3-ch latek :multi::multi:.. a jak długo Władzą jesteś ?? :razz:[/quote] Dzięki. Władzą jakoś od 9 miesięcy:razz: [quote name='koregra']Witam. Ale tu sie stronek nazbierało. No no no. Ale Mikuś fajnie z tymi frendzelkami podwianymi wygląda :loveu:[/quote] A tam... nazbierało:lol: Frędzelek pozdrawia koleżankę Corinkę:loveu:
-
:evil_lol::evil_lol: Niezła taktyka
-
Dziękujemy:B-fly::lol:
-
A my z jednej imprezy na drugą:lol: Wszystkiego najlepszego, samych smakołyków w misce no i oczywiście pociechy z pańci, żeby była grzeczna:loveu:
-
Phi! To nie:cool1: Weźta mi nie przypominajta o roratach!!:placz: Brr...
-
[quote name='Wyjątek']Dosłownie wszystkiego to może nie, ale zna juz początki, mam rozeznanie w teraźniejszości to sobie jeszcze w środek wybiórczo pozaglądam ;)[/quote] Hihi mam nadzieję, że trafisz na jakieś wartościowe posty:eviltong: Znając nasze paplaniny to różnie bywa Przypomniało mi się właśnie, że 8 marca minęły 3 latka odkąd jesteśmy na forum!:multi: Taka nasza mała rocznica :popcorn::cunao:
-
A Wy tak nie umiecie:eviltong: - nowy styl aportowania - flyball [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7761/p3091231xn4.jpg[/IMG]
-
W porannym słońcu [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9223/p3091233rx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2825/p3091243jj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2496/p3091234if7.jpg[/IMG] Ja to mam szczęście do takich zdjęć:lol: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7761/p3091231xn4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia']Mikulec jest cały fajniutki, nie tylko jego ucholaki :loveu: Cze ogrodniki :p[/quote] No właśnie. Madźka to tylko uszy widzi:cool1: [quote name='Wyjątek']Witam, przyszłysmy z rewizytą :) Mały Miki obejrzany, niedługo nadrobie reszte ;)[/quote] Hej! Dziękujemy za wizytę;) Wszystkiego nie nadrabiaj, bo jeszcze będę Cię miała na sumieniu:evil_lol: Za dużo tego... [quote name='Waxy']Świetny pies :loveu: :loveu: Jak Ozzy mojej znajomej :razz: Czekam na więcej zdjęć :razz:[/quote] Dzięki:loveu: Jak tak bardzo chcecie to mam jeszcze kilka fotek
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='enter?']czesc! jestem tu nowy mam niedzwiedzia gryźli w domu i nie wiem jak go czesac?[/quote] W takim razie musisz zachować 100% ostrożność. Polecam zebrać grupę ludzi, otoczyć stwora i trzymając mocno szczotkę pociągnąć kilka razy od głowy do ogona i na boki. Nagroda w postaci smakołyków bardzo mile widziana:evil_lol: -
[B][COLOR=Red]Kochani przypomnę tylko - max. 5 zdjęć w poście;) [/COLOR][/B][COLOR=Red][/COLOR][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/bezik4.jpg[/URL] Ale jęzor!! Wymęczony pies -> szczęśliwy pies:loveu:
-
[B][COLOR=Red]Mam do Was prośbę. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne to zróbcie edycje posta i dopiszcie NIEAKTUALNE. Łatwiej mi będzie usunąć stare wątki i będzie przejrzyściej;) Pozdrawiam![/COLOR][/B]
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Magda replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
http://images33.fotosik.pl/174/dc9012ee9c89e8b6.jpg Cóż za niewinna mina:lol: Co się stało w nosek? -
[quote name='Asiaczek']Jaki synchron![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_11.gif[/IMG][/URL] [URL]http://images33.fotosik.pl/140/a1cc93daf2474523.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Tu też:evil_lol::evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/156/76ab28c1eb0d39df.jpg[/URL] Pozdrawiamy Amy!
-
:mdleje: To ja lecę...:seeyeah:
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/173/c4b108d84d5ee2d0.jpg[/URL] Aaa...! Różowa piżamka:loveu::evil_lol: Fidel lwi piesek:eviltong:
-
[quote name='madziasto4']Władka? :hmmmm: Czy ja Ci już mówiłam, że piękne uszyska ma Miki? :hmmmm:[/quote] Chyba niet:stop::bad-word::x:chainsaw::wallbash::snipersm::motz:
-
[quote name='madziasto4']Podglądałaś???[/quote] Pocułam:krolik: Mam dla Was zadanie. Proszę wejść w swój profil. Znaleźć opcję ustawiania własnego statusu użytkownika i wpisać coś. Chce zobaczyć czy Wy też możecie mieć napis pod swoim nickiem (tak jak ja mam napisane Moderator);)
-
[quote name='Anusia & Alutka'] A co? Palilas z 2B? :evil_lol:[/quote] hihihi :turn-l: Się nawdychały. Ładnie to tak przy władzy? Zero zahamowań!
-
[IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4782/p3091236bk0.jpg[/IMG] i białeczko:cool3: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4674/p3091237tu3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']A co to za zmaza...?:crazyeye: [URL]http://img88.imageshack.us/img88/9647/p3091273nb8.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] M ładnie się uśmiecha:eviltong: Specjalnie dla Was. [quote name='Kasia']Cze oracze i grzebacze :evil_lol:[/quote] [quote name='madziasto4']I pogrzebacze też :loveu:[/quote] Głupole:evil_lol: [quote name='Anusia & Alutka']No łaaaadne kwiatki Wladka :evil_lol: A biedrona de best, zem myslala ze to prawdziwa w chwili pierwszej. [URL]http://img88.imageshack.us/img88/9647/p3091273nb8.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: Ciiiiiiiiiiicho 2B zwariowalas?? Nie gadaj glosno :eviltong:[/quote] Hehe... u mnie tylko takie żyją:lol: [quote name='madziasto4']2B narkomanka. A taka porządna się wydawała...:turn-l:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']2B i jej spoznione kumanie :calus:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zakapujemy? 997?
-
[quote name='tigrunia']Ojj.. tylko nie gadajcie o jedzeniu!! Ja po tym odwyku teraz sie najeść nie moge :shake: A dopiero o 18 będę w domu :placz:[/quote] Chcesz słonego paluszka?:cool3: Mam pod ręką kilka.
-
[quote name='tigrunia']Noo .. to taka temperatura sie nie liczy :eviltong: W cieniu być musi bo tak to oszukana :diabloti:[/quote] Moja wina, że słońce świeci na termometr?:mad: Innego nie mam...