Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Śliczne psiaki:loveu: Posty połączyłam;)
  2. [quote name='Pegaza']cze Madzia jakoś ostatnio nie po drodze mi tu było...:roll:[/quote] Mi chyba już też... no to zmykam:scared: A chciałam mazurki pokazać [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]przekupić:evil_lol: [SIZE=2][COLOR=Black] Jutro przyjdę na dłużej. Dzisiaj jeszcze dużo pracy... pewnie do późnej nocy:-([/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='Kaladan']Hmmm z tego co mnie uczono, zamrażanie nic nie daje w przypadku Salmonelli (i innych bakterii). Owszem ,niektóre zostaną zniszczone ale zostanie ich tyle, ze po rozmrożeniu będą mogły zarażać, bo ich wzrost w zamrażalniku został tylko zahamowany. Najskuteczniejsze jest poddawanie żywności działaniu wysokiej temperatury - gotowanie, pieczenie, duszenie (najmniej skuteczne jest smażenie).[/quote] Zgadzam się całkowicie! Tylko wysoka temperatura. To samo z jajami - przecież się ich nie zamraża...
  4. hihihi :bigcool::bigcool: My mamy jeszcze metodę wycierania się w dywan, podobne rezultaty
  5. Magda

    koszt yorka

    No tak, bo dziewczynki to idealne są:loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Lasek wycięty, spalony:diabloti: Nie istnieje[/COLOR]
  6. Hej! Ja już kończę sprzątać, Mikuliński jak zawsze pomaga:mad: Rozłożył się na łóżku i obserwuje... Pozdrawiamy z wietrznej wsi:loveu:
  7. Magda

    koszt yorka

    [quote name='Aga76']Władka, no wiedziałam... wiedziałam, że końcu się wyda :megagrin:[/quote] Oj... za długi język. Cholibcia:wallbash: [quote name='LucyLou']Magda, bez paniki. Potwierdzam, ze to powszechne ;-p[/quote] A widzisz? Nie jestem sama!:loveu: Muszę to napisać, bo nie wytrzymam. Te kłótnie to istna komedia... doszło do tego, że teraz będziecie wytykać wady innych psów, pisać jakie to moje idealne. Vici widzę, że jesteś na tym forum w centrum zainteresowania:cool1:
  8. [quote name='tigrunia']Jessi też świętuje w maju :multi::multi:[/quote] My też ( 28 ) Torek ma irokeza:ylsuper: hihi
  9. My też już zaraz idziemy. Dobranoc!:loveu:
  10. Bardzo podobne! Eti nie wydaje się być malutka... ze zdjęć taka w sam raz;) Di wyrosła od ostatniego razu:loveu:
  11. Nasz mały Romeo:loveu: Aris świętuje w maju? Którego?
  12. Magda

    koszt yorka

    hihi tego to ja jeszcze nie miałam:evil_lol:
  13. Jeszcze tylko miesiąc:lol: Na pewno zmieni się nie do poznania. Pamiętam jego wcześniejsze fryzurki to jak szczeniaczek wyglądał:loveu:
  14. [quote name='madziasto4']Co to ma znaczyć coś takiego jak kiedyś? To już kiedyś miał miejsce yorkowy zlocik? :razz:[/quote] No pewnie! Są nawet zdjęcia. Poszukaj na yorkach - w spisie tematów powinien też być o ile dobrze pamiętam:p [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Zlocik, zlocikiem wszytsko byłoby super, ale zawsze komuś ta odległośc nie bedzie pasowaała :placz: Nie d sie wyznaczyc srodka Polski zeby kazdy był zadowolony i usatysfakcjonowany, ale pomyslec można. Od razu mówie, ze jak bedzie to w wakacje to ja odpadam niestety ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Pomyślimy;) Na razie od tego trzeba zacząć
  15. Hihi... u nas M może drzeć r... papę ile sił w płucach:evil_lol: I tak nikt go nie usłyszy. Teraz pora spania dla chłopaków to ligają. M leży rozłożony na środku łóżka (na kocu):loveu:
  16. Cześć Kamilko! Cieszymy się razem z Tobą!:loveu: Oby wszystko się ułożyło
  17. Hihi:evil_lol: U nas też nagrodą jest piłka... rzadko kiedy robie zdjęcie bez zabawek
  18. To się rozpisałaś uła!:evil_lol: Kochana Sis:loveu::loveu:
  19. hihi:lol: Dziwie się, że nie denerwuje go błysk flesza... dostać taką dawkę światła kilka razy to można oślepnąć:lol:
  20. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]U nas jest podobnie :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Fakt, zdarzaja sie jeszcze osoby, które upewniaja się czy to pies, czy suka, ale zdecydowanie częściej słyszy sie od razu "popatrz jaki ładny piesek idzie" :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S a odległości jaka dzieli mnie od Was przeżałować nie mogę :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Noo... XXI wiek, a tu takie problemy. Musimy zrobić yorkowy zlocik. Fajnie by było powtórzyć coś takiego jak kiedyś:loveu: Muszę pomyśleć
  21. I NIC! Stronka się nie otwiera... fot nie ma:placz:
  22. [quote name='Sara_i_Aris']W 100% nie :lol: Dobrze, że nie zderzył się pyszczkiem, bo zamiast yorka miałabyś mopsa :diabloti:[/quote] Bardziej martwiłabym się dziurą w drzwiach:evil_lol:
  23. Oczy mnie bolą:cool1: Witam się prawie przed weekendowo.
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Czesc :loveu: Wladka sama se wejdz! I wez mi zlikwiduj w koncu to ze mam zaznaczone, ze nie przeczytalam jednej wiadomosci i jeszcze mnie zlikwiduj zeby mnie nie wywalalo jak sie przez 15 minut nie porusze.[/quote] A nie wiem! Wyloguj się i zaloguj ponownie, a z wywalaniem to jedna rada -> ruszaj się częściej:diabloti: Cześć Madzik! Widzę, że Torcio ma strzyżone uszy a'la M:loveu: Ładnie wygląda. Ciekawa jestem czy wybarwi się całkowicie na pysiu
  25. [quote name='ewelinka_m']:wallbash: jak liczyłam jedno zdjęcie mi umknęło przepraszamy i obiecujemy poprawę :oops:[/quote] hihi nic takiego się nie stało;) W takim razie poproszę o więcej zdjęć
×
×
  • Create New...