Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Nie mam pojęcia... :cool1:
  2. Królowiec hehe:evil_lol: Na 11. Była jeszcze opcja na 7, ale jak na pierwszy raz to wolę być wyspana.
  3. Hej Pati! Dawno mnie nie było ,a tu tyle fotek!:crazyeye: Fajną wycieczkę mieliście. Baks się wyszalał na świeżym powietrzu. Lubie takie wypady:loveu: Pozdrawiamy!
  4. Hej! Nareszcie trafiłam na porę zdjęć:multi: Ujęcie z kością super! Ta rozdziwiona szczęka w tle:evil_lol: Głaski dla modela
  5. Niet. Nie będę nikogo ostrzegać. Madzia król szos:cool: Wrażeniami się podzielę o ile będę w stanie:evil_lol:
  6. [quote name='tigrunia']No doopa .. nie pochwali sie, bo dogo jej nie działa :placz::placz:[/quote] Hmm... ciekawe dlaczego:roll:
  7. Mam złą wiadomość, bo lasek nam wycinają.... buuu! Budują nowe szeregówki i teraz muszę przekopywać się przez wielkie hałdy, żeby dojść na polanę:placz: Niesprawiedliwe...
  8. No to czekamy na zaproszenia hihi:p Jak się mieszka na swoim?
  9. [quote name='tigrunia'] Władka kurcze marzy mi sie ta Koszalińska wystawa ale chyba nie bede mogła przyjechać :placz:[/quote] Dlaczego?:-(
  10. Halo! Chodź no tutaj, no! 2BE polajzła po Ciebie:eviltong:
  11. [quote name='Aga76']A czego używasz? Rozkoszuj się, rozkoszuj i nie przestawaj choćby na chwilę :loveu: Cudnie tam u ciebie jest, hmmm? [/quote] Johnson's holiday skin:razz: Nawet, nawet... Cudnie, ale co z tego, że nie mam nikogo do towarzystwa? Znajomi powyjeżdżali na długi weekend. Za to jutro mam swoją pierwszą jazdę hihi mam nadzieję, że nikogo nie przejadę:cool1:
  12. [quote name='iberia']Madzka a ty kiedy do nas dołączysz??[/quote] Kiedyś na pewno!:loveu: Gratulacje dla Ibi i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:new-bday:
  13. Przyszłam pogratulować debiutu!:loveu: Super lokata! Wiedziałam, że będzie wysoka. Życzymy dalszych sukcesów! Już się nie mogę doczekać lipca i koszalińskiej wystawy.
  14. [quote name='PositiveThought']Madzia ja się w wakacje do Koszalina na parę dni wybieram, więc się szykuj :grins: dziewczynki, ja se idę. siedzę w domu to chociaż obiadek zrobię. serwus![/quote] łiiiiiii! Oj łiiiiii!:Cool!::Cool!: Zrobimy sobie super extra spotkanko!
  15. [quote name='tigrunia'] Ale chwila chwila!! Koczek jest MADE BY MARTA!!!! (nane) :loveu:[/quote] Oj trzeba było się nie zdradzać!:eviltong: Marta w swoim słynnym różowym wdzianku:loveu: Super się prezentowały z Tanya! Musze jej pogratulować.
  16. Cały czas się rozkoszuje:eviltong: A żeby było widać efekty smaruje się codziennie samoopalaczem:diabloti: Naszego słońca się boję, bo wychodzą mi po nim piegusy na ryjku. Miki wręcz przeciwnie wylegiwuje się całymi dniami przed oknem. Atka:loveu:
  17. Ojej, ale Mati ma szałową fryzurkę!:loveu: Czyj pomysł? Ale się ruch zrobił na galeriach:crazyeye:
  18. Mazury:loveu: Super! A może wybierzemy się razem na spacer? Piesy się wylatają.... [B]oj buu[/B]...za daleko:placz: Jak dawno nie było: oj buuu.....:eviltong:
  19. Ja nie jestem w temacie, więc mówię nieśmiało [B]hej!:loveu:[/B] Dario w końcu Cię złapałam! Co słychać oprócz dylematów lodówkowo - paskowych?
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    Spóźnione, ale szczere życzenia dla naszego małego dwulatka!:loveu: Dmuchać za duzo nie musiał, ale robił to z takim poświęceniem. Kochany maluch! Fidel wolał wygodnie poleżeć niż oglądać z wami filmy:eviltong: Łóżko pasuje jak ulał.
  21. Hej Aguś! Jak weekend? Wyjechaliście gdzieś z dziewczynkami? One takie padnięte to na pewno gdzieś były:p Taka ładna pogoda, że aż chce się żyć!:loveu:
  22. Gratulacje dziewczyny! Super lokaty!:loveu: 2BE piękny koczek! Coraz lepiej:razz: Jessi prezentuje się jak prawdziwa dama.
  23. Ach te Ariskowe nasycone kolory:loveu: Skąd on ma taki barwnik! Pozdrawiamy słonecznie w ten piękny dzionek:multi:
  24. [quote name='Helga&Ares'][URL]http://img362.imageshack.us/img362/2910/p4191563su4.jpg[/URL] Ares też to uwielbia;)[/quote] Wie co najlepsze:razz: [quote name='PositiveThought']ale on ma gęsty włooos <3 kuciaki, ja Aidka na łyso gole, może mu odrośnie coś tu i ówdzie.[/quote] Na łyso? Chcesz go wpędzić w kompleksy? Dresa chcesz z niego zrobić...no Atka bój się Boga!:mad: [quote name='Kasia']Ma gęsty włos i wielkiego kabanosa-przysmaka :grins: Dajesz mu zawsze całego czy łamiesz?[/quote] A skąd Wy wiecie, że gęsty... po mojemu to on ma bardzo delikatne owłosienie -> jak len:loveu: Kabanos jest łamany na pół, bo Miki nie radzi sobie z zza długim i obija meble i nasze nogi:lol:
×
×
  • Create New...