Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Ja przemywam Mikiemu oczy zwykłą niegazowaną wodą - broń Boże morską! Sól fizjologiczna w kropelkach tez jest bardzo dobra, ale w małych ilościach. Polecam też taki namiot [IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/379/49/39/379493955[/IMG] Można osłonić się od wiatru i nadmiernego słońca;)
  2. I niech tak zostaną!;) Małe radarki
  3. Pewnie, że może. U każdego psa powinny w końcu stanąć... jednym wcześniej innym później;)
  4. [B][COLOR=Red]OFF usunięty:cool1:[/COLOR][/B]
  5. Nie wiem po co aż tak daleko to wszystko zabrnęło... gdyby chodziło o mojego psa i ktoś powiedziałby mi, że mogę go zaszczepić już po ukończeniu 3 miesiąca to poszłabym od razu do weta. I tak to trzeba zrobić prędzej czy później. Nikt nigdzie nie napisał, że jest różnica między szczepieniem szczeniaka 3-miesięcznego i rocznego. Lepiej mieć z głowy i nie myśleć o ewentualnych zagrożeniach itp. Czego chcieć więcej? W naszym przypadku to wet ustalił terminy szczepień i się do nich dostosowałam. Jestem pewna, że gdybym poprosiła go o wcześniejsze szczepienie to nie odmówiłby mi. Mam do tego prawo. Jeśli chodzi o ugryzienie przez takiego małego szczeniaka to trochę mnie to śmieszy:lol: Ja nigdy nie chodziłam z książeczką na spacer, a rodzic musiałby być naprawdę upierdliwy, żeby zażądać jej pokazania. Nie wpadajmy w paranoje...
  6. [quote name='tigrunia']Zdjęcie pożegnalne ?? :evil_lol: Ślicznie wyglądacie :loveu: Do twarzy Ci z Mikim :evil_lol:[/quote] Haha tak, pożegnalne:evil_lol: Dziękujemy! [quote name='Pegaza']no ba mogła przeciez utonąc;) Madziu postaraj się o inne fotki bo tą juz widzialam gdzies....:evil_lol:[/quote] Noo! Nawet w kapoku:eviltong: Z blondynkami wszystko możliwe Jejku... jakie wymagania. Zdjęcia będą za jakiś czas, bo chcę iść do fryzjera w tym tygodniu. Mam w planach pasemka:p
  7. Przypominamy się:razz: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/381/p6071685xl4.jpg[/IMG]
  8. Aleee ciszaaaa!:cool1: Wczoraj miałam dzień pełen wrażeń. Wybrałam się na spływ kajakowy po rzece (Parsęta). Od 7 na nogach, potem spływ, kiełbaski i powrót do domu. Byłam tak zmęczona, że położyłam się o 19 i wstałam o 10:lol: Miki został w domu, bo bałam się, że będzie się męczył i piszczał - jak to często z nim bywa. Może następnym razem spróbujemy... Przed wyjazdem zrobiłam sobie zdjęcie:p
  9. [quote name='chemicalo']madzia na fotografa! :eviltong: zdjęcia Twoich chłopaków powinno się gdzieś wywieszać, bo one pokazują, że yorki to prawdziwe psy (tak, tak!) a nie maskotki, które przez cały dzień nie ruszają się z kanapy. po prostu świetne :loveu:[/quote] Żebyś wiedziała! Takich zdjęć powinni używać w artykułach na temat yorków, żeby każdy zobaczył, że york to także [B]pies[/B].
  10. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]he he he Czesio dostał .........pieseczkę na baterię:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] Haha pewnie cały czas sobie myśli kiedy się w końcu baterie rozładują:evil_lol: Jak się dogadują? Nie ma problemów?
  11. Justynko świetne fotki! Mała jest prześliczna. Pewnie czuje się bezpieczna obok Czesia:loveu:
  12. W takim razie witamy małą Gabi!:loveu: Teraz sama się przekonasz jak to jest mieć YORKA w domu. Pozory mylą. Dżezik będzie równo ustawiony:diabloti: Mała będzie z tych jaśniejszych? Pozdrawiamy i czekamy na kolejne fotki - może teraz z braciszkiem?
  13. Dziękuję kochane!:loveu: Gardziołko lepiej, ale kaszel został. Złośliwiec jeden...:mad: Wczoraj opalałam się na tarasie, a dzisiaj mam pełno pracy. Przez ten tydzień rzadko będę na forum. Muszę zakończyć ten rok:cool1: Trzymać kciuki!! Czekam na sernika:eviltong:
  14. Czekałam i czekałam, w końcu sama zrobiłam:cool1:
  15. [quote name='anmi0']kto ćwiczy bieganie? szczeniaczki?:crazyeye: ale sliczna taka praiwe symetryczna względem kręgosłupu:evil_lol:[/quote] No pewnie! Już od małego uczą się biegać na ringówce :diabloti: Łaciate krówki:loveu:
  16. [quote name='tigrunia']No to spóźnione najlepszego :evil_lol: :loveu::loveu: :BIG:[/quote] Ty żeś się udała:diabloti: Dziękuję pięknie! Zrobiłabym jakiegoś torta, ale nie mam składników... truskawki mogą być?:loveu: Władka chrypnie! Dostałam antybiotyki i będę się kurować.
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia']A ja se jednak na allegro kupiłam :p O takie : [URL]http://www.allegro.pl/item372960949_zielone_japonki_z_materialowym_paskiem_rozm_37.html[/URL] :loveu:[/quote] Bardzo fajne, ale mi też nie będą pasować kolorystycznie:lol: Chociaż... [quote name='madziasto4']Ja mam 3 różne pary z Inblu, znaczy tego samego fasonu, tyle, że kolory różne i sposób "wykończenia" :p[/quote] Maniaczka! Kiedyś też robiłam podobnie. Jak coś mi się podobało i pasowało to kupowałam w innych kolorach, ale żeby lekko się od siebie różniły:eviltong: Dzisiaj japonki przejdą test. Gorąco się zrobiło, że w adidasach się rozpuszczam. uff... Hej Kasiu!
  18. I czwartkowo:loveu: Gdzie Wy?
  19. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']Fidlasta ja mam takie, ale nawet nie pamiętam czy się pocą, chiba nie :hmmmm: Wiem, że mnie się w nich wygodnie chodzi, lubię inblu [URL]http://images26.fotosik.pl/221/b6ef10bfd7412012.jpg[/URL][/quote] Ha! Mam takie same, ale jeszcze nienoszone :eviltong: Jeśli się wygodnie chodzi to bardzo fajnie. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5060/p5291680sb9.jpg[/IMG] EDIT: Zapomniałam o Kasi! Hej! Golasty Fidlasty ma bardzo ciekawą minę :P
  20. Ty se chyba jaja robisz z tym [QUOTE]na zawsze[/QUOTE]:angryy:
  21. [quote name='Asiaczek']No to może na ubranku Cześka napisać:"NIE JESTEM MORDERCą... yorków!".:evil_lol: Pzdr.[/quote] Hahaha super pomysł:evil_lol: Już niedługo...
  22. [quote name='madziasto4']To są te szczypce [URL]http://images33.fotosik.pl/266/58e27c285ebf4588.jpg[/URL] Ja zrobiłam zdjęcie po 5 miesiącach- właściwie to zostałam zmuszona zrobić, bo było potrzebne do świadectwa do szkoły:eviltong:[/quote] To właściwie jak korkociąg wygląda:evil_lol: hihi:eviltong: [quote name='madziasto4']Filmiki :grins: Głośniki włączcie :p [URL="http://s131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/?action=view&current=088.flv"][IMG]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/th_088.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Przez cały film bałam się, że zaraz coś wyskoczy i BUU!! Taki spokój, ptaki:lol: Torek i jego nogi:evil_lol: Wszystkiego najlepsiejszego z okazji imienin!!:loveu:
  23. Dziękujemy:loveu: 2BE może jeszcze zdążyć z imieninowymi życzeniami dla mnie:eviltong: Madźka Ty też masz, nie?:loveu:
  24. Dziękuję w imieniu solenizanta:loveu: Zaraz wybieramy się na spacer
  25. Jak się obudzi to na pewno! Teraz nie będę go stresować:eviltong:
×
×
  • Create New...