-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
Magda replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
Tak myślałam. Najgorsze są dla mnie włosy koło siuśka... zawsze je muszę umyć, bo mnie obrzydzają:roll: -
No! Co jest? Obejrzałam zdjęcia posiadłości - bardzo fajne! Ach czemu to nie może szybciej się budować:loveu: Fionka to na niektórych zdjęciach niebieska się robi:lol: Buziaki dla Capri!
-
Ojej, ale ona się ufarbowała:loveu: Ciekawe czy będzie taka żółciutka. Cześć Kamilko! Jak dobrze, że już jesteś. Nie znikaj na tak długo:mad:
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
Magda replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
[url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_4033.jpg[/url] Jak ładnie prosi:loveu: Pewnie po każdym spacerze musisz mu myć całe podwozie, nie? -
Dzięki Agata;) Anusia to pisz więcej. Niczego innego nie mogę zrobić... Fotel kupiony na allegro, ale jest sklep internetowy tej firmy, jak ktoś chce linka to wyślę na pw. Ludzie, ale zimniocha... nic się nie chce:shake:
-
[quote name='ewa2909']Witamy cieplutko Magde i mikusia[/quote] My również witamy!:multi: [quote name='Sara_i_Aris']Hey Madziu :multi: Super, że imprezka się udała, a to jest najważniejsze ;) Ja już długo na żadnej nie byłam... Ej no :x Co się śmiejesz, my mamy identycznego kurczaka :lol:[/quote] To trzeba to nadrobić!:eviltong: Do kina chociaż zbierz grupę. Hihi wielkość kuraka pasuje do psa?:evil_lol: [quote name='tigrunia']Władka aleś nas zasypała :loveu:[/quote] Niom, porządki robiła:evil_lol: Mam problemy z dogo... strasznie długo mi się wszystko ładuje grr!
-
I na koniec sprzeczka [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6366/p8252362dl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2362/p8252363fu1.jpg[/IMG] KONIEC:multi:
-
Mikiego ciekawość zżera, ale nie podejdzie:diabloti: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6808/p8252354en3.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8632/p8252355yj5.jpg[/IMG] Bliżej... [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6721/p8252358ui6.jpg[/IMG] coraz bliżej... [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5281/p8252359wu6.jpg[/IMG] prawie jak kumple:evil_lol: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8568/p8252361rk4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6499/p8252353gc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5026/p8252339ru1.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5994/p8252341vp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8885/p8252342xf8.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Madzia super ze sie udalo.. ten Edi to taka kluska sie robi:loveu:[/quote] :loveu: On jest trochę grubiutki, ale efektu dodaje puszysty włos. Kulka:lol: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4913/p8252347yw3.jpg[/IMG] Miki i jego zirytowana mina:roflt: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1862/p8252348ao1.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2725/p8252349bi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9905/p8252351rd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9735/p8252352si1.jpg[/IMG]
-
Powąchać mogę, ale nic więcej! [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/814/p8252332qn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6872/p8252334kb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3882/p8252335ep1.jpg[/IMG] Nietoperz:evil_lol: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2416/p8252336aa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8266/p8252337xf2.jpg[/IMG]
-
Edi miał generalnie wszystko w poopie:diabloti: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9207/p8252331am1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5765/p8222282ec1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2303/p8222301dz7.jpg[/IMG] Moje srebro:loveu: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/394/p8222364fw0.jpg[/IMG] Patrz jaka kaczusia!! :megagrin::megagrin: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4953/p8242329mu7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6290/p8222286oc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9427/p8222287cj5.jpg[/IMG] Gizmo jak zawsze poważny:loveu: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3317/p8222294dc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2165/p8222296pj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7648/p8222300ms8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9388/p8222272kj4.jpg[/IMG] mały potworek:diabloti: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5781/p8222273jw4.jpg[/IMG] Rozpaczliwa ucieczka przed szczeniakiem:loveu: Pańcia na ręce! [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6681/p8222276yn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/1471/p8222277ad1.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8381/p8222279vq6.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aga76']A jeśli mu się znudziło i szuka odmiany? Taki Reksio by się przydał do testów [/quote] Na pewno nie TEN Reksio! A sio!:mad: [quote name='Asiaczek']Rzeczywiście za małe to posłanie... [URL]http://img167.imageshack.us/img167/7308/p9032383xr4.jpg[/URL] Jakos Mikiemu chyba ten nowy przyjaciel niezbyt się podoba... [URL]http://img167.imageshack.us/img167/1838/p9102385uh7.jpg[/URL] Ale za to foteli się spodobał! [URL]http://img167.imageshack.us/img167/6521/p9172389su9.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Hej Asiu! Jak miło, że o nas pamiętasz:loveu: [quote name='jbk']Moje mebelki z ekoskóry strasznie szybko zaczęły obłazić :( Ale psom to nie przeszkadza ;)[/quote] Będę uważać:evil_lol: To tylko moje łoże będzie. [quote name='Jagódka&Uzi']hehe też tak sobie mówiłam Myje juz coraz rzadziej bo cholery dostaję[/quote] Oj damy radę. Może nie będzie tak źle:p [quote name='Zuza i Noddy']Miki jest śliczny i bardzo fajna ma fryzurkę. Masz fajnie w pokoju szczególnie biurko mi się podoba, ale ja bym takiego nie mogła mieć, bo jakoś wole ciemne meble. No i dziękujemy za odwiedzinki u nas.[/quote] Dzięki. Mam pokój na poddaszu i bałam się, że ciemne meble sprawią, że całe pomieszczenie będzie ciemne i nieprzyjemne. Teraz uważam, że kolor na ścianie powinien być o kilka tonów ciemniejszy. [quote name='Pegaza']Madzia sliczny ten Reksiu:p aa zauwazylam Ciebie na pulpicie:evil_lol: fotel fajowski:p ja tez musze kupic ale od Fidlastej za duze znaczy miejsce zajmuje:p[/quote] Hehe byłam tylko przez chwilę (samouwielbienie:evil_lol::evil_lol:) [quote name='Mała Rita']Witamy [/quote] Hej!:loveu: [quote name='Aga76']Impreza w trakcie, schowałaś fotel? :evil_lol: Madzia do raportu, zrób samolocik :megagrin:[/quote] Nie chowałam, bo nie było gdzie, ale przeżył:razz: hihi [quote name='PositiveThought']Jejku, też masz problem ten z M? Aidi zaczął chodzić mi po meblach Śpi na biurku, buszuje po stole kuchennym, włazi na szafkę nocną... M pasuje do fotela Bardzo się mi spodobały i odgapiem od Ciem :loveu: Reksio ma fajną obrozkę [/quote] Nie, na szczęście nie mam. Tylko przez chwilę właził, bo biurko stało blisko łóżka, teraz stoi inaczej i już nie ma jak wejść. Na meble oprócz łóżka nie wchodzi. Aidi kotopies?:lol: A odgap:eviltong: Polecam! Obróżka mikusiowa:p [quote name='Kasia'] cze Władziu :loveu: cze M :loveu:[/quote] Cześć Kasiu:loveu: [quote name='***Paulina***']Miki jest ŚLICZNY.... Najfajniejsze to zdjęcie z Reksiem :)[/quote] Witamy u nas! Proszę się miło rozgościć. Aha no nie było mnie, bo byłam chora. Jakoś nie miałam siły siedzieć przed kompem... Potem zajęcia itd. Jakoś brakło czasu na galerie. Impreza się udała! Było super:loveu:17 osób (rodzice wiedzą o 8:diabloti:), zabawa do 5 potem 2h snu i o 7 pobudka na śniadanie, odprawa tych co spali. Potem sprzątałam od 10-14, bo trzeba było umyć podłogę od buciorów, odkurzyć meble, pozbierać paprochy, butelki, opakowania od pizzy hihi Jak się położyłam spać ok. 15 to spałam do późnego wieczora, więc z soboty nic nie pamiętam:evil_lol: Obyło się na szczęście bez szkód, efektów ubocznych alkoholu itp. Moje psiapsióły za plecami zorganizowały tort, świeczki i szampana i zrobiły mi prawdziwą 8-nastkę (już drugą:evil_lol:). Tak się śmiałam, że aż płakałam. Atmosfera sprzyjała, bo rodziców nie było, a sąsiedzi wyjechali na weselicho. Reszta jakoś nie narzekała na muzykę i hałasy. Sąsiad się tylko śmiał jak wychodziłam z torbami butelek, bo hałasowałam jak nie wiem co:lol: Uff... jak ja to przeżyłam to sama jestem zdziwiona:eviltong: zaraz zaległe fotki psów, bo już siedzą w kompie za długo
-
ufff... tak myślałam:cool3: Ubranko Aury jest świetne:evil_lol:
-
Jest całkiem spory, ale najlepsze jest to, że można go różnie układać. Teraz zrobiłam z niego łóżko, ale można też go postawić i zrobi się fotel:eviltong: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/351/p9272468vu2.jpg[/IMG]
-
Anusiak hej!! Mordo Ty moja jak dawno tutaj nie byłam!:loveu::loveu: Jak egzamin? Do przodu? Kuruj się i wstaw fotki maluszków i naszej Alicji:multi:
-
[url]http://images42.fotosik.pl/13/d0992d09ae330d0d.jpg[/url] Ludzie sama już nie wiem, która to która:lol: Małe są bardzo podobne. Gracja to ta po lewej? Same panienki, chłopa tam trzeba!:loveu:
-
Jedna fotka:razz: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7209/p9262460gh8.jpg[/IMG]
-
Już popołudnie, a tu tak sennie:eviltong:
-
Jejku, ale Holly się zmieniła! Tak szybko srebrne pasemka się pojawiły:loveu: Dawno jej nie widziałam. [url]http://images34.fotosik.pl/369/837b5feacd890a41.jpg[/url] Haha Arisek już sam nie wie gdzie ma się ukryć przed mała:lol:
-
Cześć! Spacerowe fotki super! Jesień w lesie, że się chce chodzić:loveu:
-
To i tak całkiem nieźle:razz: Mi został tylko dywan i lampa, bo cały czas wisi sama żarówka. Daje tyle światła:lol:
-
[quote name='tigrunia']Rozkręcasz się Madzia :razz: Jak będziesz makaronom robiła to zrób też fotelowi :p[/quote] Haha fotel już był:eviltong: Ale mam coś z dodatkiem do fotela. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]kup meble na kółkach będzie łatwiej :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Wiesz, chyba w moim przypadku takie meble byłyby najlepsze:evil_lol: Następnym razem jak będę kupować to się zastanowię.