Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/1/50298.jpg[/IMG] Dzien dobry pieknosci!!!:loveu::loveu:
  2. No to sie bardzo ciesze!:multi::multi:
  3. [quote name='madzia18sosnowiec']kombinujemy kombinujemy :cool3: [/quote] To kombinujcie:evil_lol::evil_lol:
  4. Widac, ze Toffik spieszy sie na dwor....:evil_lol::evil_lol:
  5. Nikusia co ja widze!! Juz mozesz wpadac na dogomanie? Nie ma problemow?:multi::multi::multi:
  6. [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=Lime]dziękujemy w imieniu Babci[/COLOR][/quote] A bedzie podwieczorek z okazji urodzinek?;) Ja takze przesylam mnostwo calusow dla jubilatki:buzi:
  7. Dziekujemy za zproszenie;) Hihi.....same Magdy siedza na dogomani:evil_lol::evil_lol:
  8. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dzien dobry Gosiu!! Sloneczko za oknem i w galerii (dzieki Magdzie:lol:) i czekamy na nowe fotki Axelka, bo pewnie juz tez na nogach od rana. Pozdrawiam bardzo serdecznie;)
  9. Czesc Dagusia!! Jakos nie moge sie przyzwyczic do Oskarka bez ubranka na sniegu.....Zawsze mial na sobie jaka kreacje, a teraz taki "goly":lol: To mowisz, ze ostro idziemy scinac nasze yorasy?:evil_lol::evil_lol:
  10. Dzien dobry! Nareszcie mialam czas troche zdjec poogladac, bo jakos nigdy nie moglam do was trafic:oops::oops: Mikus sliczny! Pozdrowionka od Magdy i Mikusia;)
  11. [quote name='madzia18sosnowiec']dzieńdoberek wszystkim!ależ dzisiaj mamy piękne słoneczko:loveu: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6027/tndscn28333zd.jpg[/IMG] miłego weekendu :buzi:[/quote] Hihi, Madzia zdazyla juz byc we wszystkich galeriach ze swoim sloneczkiem:evil_lol::evil_lol: CZesc Karolina!:multi: Beda jakies foty? Moze sie gdzies wybierzecie w plener i popstrykacie troche, hę?:lol:
  12. Halo!! Kasiu jestes tam? Gdzie nasz Ten?:mad:
  13. Tofficzku co ona ci zrobila!!:placz::placz: Tak mi ciebie szkoda..........
  14. [quote name='madzia18sosnowiec']wstajemy wstajemy ;) [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5633/tndscn29823dz.jpg[/IMG] uciekamy na spacer, szkoda takiego pięknego słonka :lol:[/quote] :lol::lol: Wybieracie sie jutro na spacer z Oskarkiem i Gutkiem?
  15. Sabinko, ale mialam mila niespodzianke!!:multi::multi: Tyle foteczek Kassi na dzien dobry (i koteczka oczywiscie). Z przyjemnoscia zajrze do was poogladac kolejne zdjecia jak wrocicie z wycieczki;)
  16. [quote name='Figusia']A jak ktoś ma już psa i bierze sobie do domu szczeniaczka nie szczepionego to co wtedy? Przecież teź ma kontakt z nim pomimo braku szczepień?[/quote] No wlasnie tez jestem tego ciekawa......Mi zawsze mowiono, zeby nie brac psa do malych szczeniat bo jeszcze nie sa po szczepieniach:roll: A na butach tez mozemy przyniesc do domu choroby:roll::roll:
  17. [quote name='nikusia']O [IMG]http://images1.fotosik.pl/24/qfj1dbojcey1xqxs.jpg[/IMG][/quote] Hahahhaa..........a to dobre!! A jakie praktyczne:evil_lol:
  18. Daga, ale Oskarka wyczeslas......poprostu cudo:loveu::loveu: Mozesz mi powiedziec skad masz taka ladna kokardke?:lol:
  19. A mozesz mi powiedziec, co to za preparat, ktorego uzywasz do odrobaczania?:lol:
  20. Daisulka ty zlotko moje!!:loveu: A czy ten jej rozowiutki noseczek zostanie taki na zawsze, czy zmieni pigment??
  21. [quote name='Teklunia']o Ty zlosliwcze :mad: ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Jestem bardzo pamietliwa
  22. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Madziu, nie tylko Ty :placz: ja własnie wróciłam do domku cała przemoczona, w butach powódz a spodnie mokre do kolan :shake: :shake: [/COLOR] [COLOR=purple]niech juz sie kończy ta cholerna zima wrr :angryy:[/COLOR][/quote] A beda jakies fotki Oskarka?? Zaraz do was lece:razz:
  23. [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1232/im0009984cn.jpg[/IMG] Hahahha..........ale minka!!:lol::lol:
  24. [quote name='Moniś']co 3 miesiące. Ostatnio był odrabaczany 5 i 6 stycznia. 1 Tabletka jednego dnia i następna drugiego.[/quote] My stosujemy taka paste w strzykawce, ktora sie wstrzykuje do pyska...ale Miki jej wprost nienawidzi!!:angryy: Mozesz mi przyblizyc te tableteczki?
  25. A co jaki czas go odrobaczasz??
×
×
  • Create New...