-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='madzia18sosnowiec']haha moja misia reagowała na otwierane drzwi do domu, szelest reklamówk, wiedziała że papu nadchodzi :cool1:[/quote] Hahaha....... dokladnie to samo jest u nas, ale juz mi sie nie chcialo wymieniac:lol::lol: Reaguje tez na glos mojego taty.....
-
Nasza je w sumie wszystko, ale najbardziej lubi warzywa "wodniste" czyli zielonego ogorka, salate.....sucha tez lubi. Nauczyla sie tez piszczec podczas otwierania lodowki (akwarium stoi w kuchni na podlodze). Nasz maly alarm:lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Ale mamy zdjec do ogladania:-o Widze, ze zmienilas avatarek, sliczny:multi::multi: (ja tez wlasnie zmienilam zdjecie w podpisie, bo jakos stare mi sie juz znudzilo:lol:) -
[quote name='madzia18sosnowiec']nie wiem od czego to zalezy, ale np. moja misia była malutka, taka jak twoja gucia była juz przez całe swoje życie, a znowu moja ciocia miała parke i znowu ta jedna ( samiec, pewnie dlatego wiekszy) był wielkosci naprawde yorka :cool1:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jejku!! Kuba nie byl taki duzy......w sumie to taki jak Gucia:roll:
-
[quote name='madzia18sosnowiec']haha jak ci gucia urośnie to sie miki pod nią będzie chował :eviltong:[/quote] Wole zeby nie urosla:crazyeye::crazyeye: My juz idziemy troche pobiegac na polanke. Do widzenia!!
-
[quote name='Teklunia']ach, czyli Gucia to dziewczynka a nie Gucio... No to pardon :oops:[/quote] No wlasnie mial byc Gucio, ale potem sie okazalo, ze to samiczka, wiec juz tak zostalo:lol::lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ale super :multi::multi:[/B][/I][/quote] :lol::lol: A pomyslec, ze jak Miki byl maly byl wielkoci Guci....:roll:
-
[quote name='Teklunia']Madga, zaraz go wyprawie w droge, to wypatruj go za kilkadziesiat godzin ;) [/quote] Dobra!:lol::lol: Moze wpadniecie wszyscy?
-
Tak oto sie dogaduja Miki i Gucia Kiedy ja wyjmuje z akwarium jest wielka radosc u Mikiego, ze w koncu mozna sie z kims pobawic (nawet wie, ze swinka ma na imie Gucia) [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/1592/10021359ad.jpg[/IMG] Wielka radosc! [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/3739/10021366tl.jpg[/IMG] Chwilka spokoju [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/535/10021380je.jpg[/IMG] Wachamy [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/2695/10021391pg.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/3154/10021402cm.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/4500/10021424ku.jpg[/IMG] Gucia chyba traktuje Mikiego jak przyjaciela bo czasami sie pod nim chowa..... [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/8443/10021554hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1952/10021566dk.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/354/10021587uq.jpg[/IMG]
-
[quote name='Teklunia'] Magda, a jak oni sie dogaduja miedzy soba? Miki i Gucio?[/quote] A moge wkleic zdjecia. Akurat mam ich razem;)
-
[quote name='madzia18sosnowiec'] i przezyła z nami 12 lat :-o ...[/quote] Wow:crazyeye::crazyeye: Gucia ma 4 lata.....a moja mam ma juz jej dosc:evil_lol: Jak ja jej to powiem to padnie:evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9041/tndscn30233vp.jpg[/IMG][/quote] Ale slicznie tutaj wyglada, a jaka ladna fryzurka:loveu::loveu: -
Ale ma smakolyka!!:crazyeye::crazyeye: Wiekszy od niej...... Karolina dostalas wiadomosc na pv?
-
[quote name='madzia18sosnowiec']no nieeeeeee magda nie mów ze ty masz świnke morską?:-o ja kochaaaaaaaam świnusie, miałam sama kilka, zastanawiam sie nad następną, bo tamte juz niestety...ze starosci padły :-([/quote] Ano mam!:lol::lol: To juz moja druga swinka. Pierwsza byla samcem i miala na imie Kuba;)
-
A teraz troche fotek naszego drugiego malego domownika:loveu: Gucia [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1746/10021613fu.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/5949/10021434nt.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6139/10021468vd.jpg[/IMG]
-
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi!!:multi::multi:
-
[quote name='zaba14']Magda, a powiedz mi skąd imię Mikus? :)[/quote] Na poczatku mial byc Jerry lub Jimmy, ale dziadek mial trudnosci z wymowa i powiedzial zebysmy znalezli inne imie. W drodze do domu wszyscy w samochodzie wysleli i nagle mama wpadla na pomysl, aby nazywal sie Miki, bo wszystkie dzieci na M (Magda, Maciej) to trzecie tez bedzie na M.....:lol::lol:
-
Tenulku ja tobie dam kielbache, zawsze i wszedzie!! A moze chcesz wpasc do nas na obiadek, bo Miki troche zostawil:lol:
-
Tak bardzo mi przykro:-(:-( [*] [*] [*]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]Pewnie Gosia korzysta ze słoneczka i robi piekne zdjecia, ktorymi nas bedzie później zachwycała :lol:[/COLOR][/B][/quote] No wlasnie, znowu zacznie sie depresja:shake::shake:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Teklunia']ja sie nie czuje specjalnie zmeczona...:roll: ;)[/quote] ja tez nie:roll::roll: -
Czesc Monis!! My juz po obiadku. Miki sobie wlasnie czysci zabki, a ja mam czas dla was;) Dzisiaj kupilam nowe szczeteczki do zabkow na palec, bo taka zwykla to ranila dziasla i sprawiala bol:roll: Teraz mozemy bez obaw czyscic zebole:p No to wklejam obiecane zdjecia Profil... [IMG]http://img495.imageshack.us/img495/9325/10020722nn.jpg[/IMG] Pysio:loveu: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2484/10020756nn.jpg[/IMG] Zblizenie [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1365/10020763ec.jpg[/IMG] Podobna minka:lol::lol: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/623/10020819oe.jpg[/IMG] [IMG]http://img495.imageshack.us/img495/8168/10020791ed.jpg[/IMG] [IMG]http://img495.imageshack.us/img495/147/10020827vi.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple][B]Madziu kokardkę kupiłam w zeszłym roku na wystawie w Katowicach :lol: Mam nadzieje, ze i w tym jakies mu kupię :cool3:[/B][/COLOR][/quote] Mam nadzieje, ze i my taka kupimy na jakiejs wystawie.....:roll::roll: Szukalam podobnej w sklepach w Koszalinie i niestety. A jak wyglada cenowo?:lol: -
Witajcie!! Od rana siedze na dgm i jeszcze nie doszlam do mojej galerii (tzn. naszej:lol:)... Hmm.....meczyk byl raczej taki towarzyski, ale i tak bylam zla bo w ostatniej minucie przed gra zrezygnowaly dwie dziewczyny i trzeba bylo znalezc im zastepstwo (przemilczmy.....):angryy::angryy: Ale humorek mi sie poprawil, bo przyjechal do nas moj brat i jest wesolo:multi: Skocze tylko po jakies zakupy i wkleje zdjecia;)
-
[quote name='ewelinabuck']zapowiadam ze dzis nowe zdjecia kolo 19.00[/quote] A ktora bestia bedzie?? Chaps czy Buck?