-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
CZesc Daga!! Troche mialam zaleglosci u was, ale juz wszystko nadrobilam;) Fotki Oskarka w nowej kokardeczce super. Bardzo mu pyszczkowo w niej:loveu::loveu: [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] -
Dzien dobry Alu!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!:Rose::Rose: Zdjecia Tuffiastego urocze:loveu:
-
Czesc Moniczko!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobitek!!:multi::multi: Ciagle tylko Magda i Magda:evil_lol::evil_lol: Ja jestem zdrowa, a choroba byla od ciebie:eviltong: I prosze tu nie zganiac na mnie.........:mad: Ucaluj Nodulca w nocha, zeby juz nigdy nie wazyl sie chorowac:mad::evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry Gosiu!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:multi: Fotki sliczne:loveu: Kiedy przyjdzie ta wiosna?
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1708/dziekobiet3lw.jpg[/IMG] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red]życzy Oskarek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B][/quote] Jejku!! Dziekujemy bardzo:multi::loveu::loveu::loveu: Kochany Oskarek. Zaraz do was wpadam;)
-
Dzien dobry!! Bardzo dziekuje za kwiatki i zyczenia:multi: A kiedy beda fotki robione tym aparatem, ktory chcesz sobie kupic?:evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Dzien dobry!! Jaka kochana Gajeczka sie nam tu pokazala:loveu::loveu: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3888/tndscn34020al.jpg[/IMG] -
Ja chce fotki obcietego Masterka!!:placz::placz: Musze go zobaczyc:mad::evil_lol: A tak to Dzien dobry!! Zaleglosci nadrobilam i czekam......
-
WOW zalapalam sie jeszcze na imprezke:multi: :laola::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::drinking::drinking::drinking::cunao:
-
Zdjecia nie sa poukladane.....:lol::lol: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9707/10022934pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2310/10022943fd.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/8474/10022997xi.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9388/10023024pq.jpg[/IMG]
-
Dzien dobry!! Nareszcie troche czasu na dogo:multi::multi: Wszystkim paniom zycze duzo zdrowka z okazji Dnia Kobiet i mam nadzieje, ze kazda dostanie dzisiaj chocby kwiatka:Rose: [B] Gosiu[/B] sciagnelam sobie gimpa i ucze sie go obslugiwac:lol: jak narazie tu umiem tylko to...... [B] Alu[/B] to Mateusz ma fajnie... ja jutro prace klasowa z biologi mam:placz: i znowu nauka [B] Piotrze i misiaczku[/B] dziekujemy za zyczonka:calus: [B] Goniu [/B]zobaczymy, czy jeszcze jakies filmiki wstawie:roll::roll: Wszystkim innym bardzo dziekuje za odwiedzinki!! Zaraz postaram sie cos wstawic;) Kupilam sobie dzisiaj kabelek USB do telefonu i cos nie dziala:roll::roll: JA to zawsze mam pecha:placz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ale fajnie!!:loveu: Super dziewczynki. Nie no to teraz to na 100% musisz kupic ten aparat:p -
[quote name='nikusia']Madziu, życzę przyjemnej nauki... :evil_lol:[/quote] Dziekuje bardzo........najgorsze to bedzie wypracowanko, ale cos sie tam napisze:evil_lol::evil_lol:
-
Któż to taki szczesliwy:cool3::cool3:
-
Tutaj skaczemy po pilke [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/3514/1002290b0sg.jpg[/IMG] A tu zdenerwowany pies:cool3: (tuz po skoku na lozko) [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/4038/1002297b9or.jpg[/IMG]
-
Czesc!! Ja tylko na chwileczke, bo mam przed soba duuuzo nauki:shake:. Bardzo dziekuje za takie mile komentarze:multi: [B]Madziu[/B] no to ja nie wiem.......w takim razie nie bede wstawiala kolejnych bo to bez sensu:shake::shake: Jedynie Goni sie udalo..... [B]Olu[/B] zrozumialam tylko, ze chodzi o Kike i moze tekst ma cos wspolnego z fotka:lol:( moze nosek Kiki....) [B]Daga[/B] Oskarek jest przekochany:loveu::loveu: I dzien dobry i dobranoc.......:multi: Pysia, Ala, Weronika, Marlena, PIKA, Piotr, Basia, Madzia, Gonia, Kasia:buzi::buzi:
-
[quote name='nikusia']:lol: :lol: No to już wiesz! :evil_lol:[/quote] No to moze wklej jakies przykladowe zdjecia. Musze zobaczyc jak cyka fotki;) Najlepiej z Ramzesikiem w roli glownej:loveu:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Dzien dobry!! Czemu nikogo tutaj nie ma?:roll::roll: -
[quote name='nikusia']:lol: :lol: Magda, :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak nas odwiedzasz! :lol: To żart oczywiscie!! :evil_lol: :mad: Pisalam o tym :cool3:[/quote] Pamietalam tylko, ze mialas kupic i wstawialas zdjecie tego aparatu. A to, ze go juz kupilas to jakos mi umknelo:oops::oops: