Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześc Alus :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/337/bubek3rx.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]jak patrze na Ozzulka to tak jakbym widziała oskara haha Jak ja uwielbiam jak on tak siada wyglada jakby był troche upośledzony :lol: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Hahhaha.........Daga mam to samo na mysli jak widze takie pozy:evil_lol::evil_lol: A ta mina......
  2. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/34/kql5532nnfe8ucn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/34/z33jqa2nid248oad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/34/kj78uwv41r5nnpqn.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzien dobry Gosiu!! Ta foteczka jest cudna:loveu: Wyglada jak jezorek:evil_lol::evil_lol: To mowisz, ze jestescie z Axelkiem sami? A jakie plany na ten czas?;)
  3. OOO Alu to dziekuje bardzo za wyjasnienie...... Juz myslalam, ze do konca zycia bede miala takie niskie:roll::roll: A ruchu mam duzo, bo lubimy z Mikusiem biegac;) Sliczna foteczka i przerobeczka tesh:multi:
  4. Czesc Magda!! Co za piekne zdjecia mialam do nadrobienia:loveu::loveu: Cud, miod Gajeczka jest naprawde sliczna. A co do wyrka to zgadzam sie z Alicja. Stanowczo za male:evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='dbsst'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]bo na tym topiku jakaś krwawa bestyja grasuje :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080]i ja sie bojam :smhair2: :cry: :nerwy: :nerwy: :nerwy: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Hihii.....i prawidlowo:evil_lol::evil_lol: Grozna bestyja czeka na obiad..... Czesc Daga!! Zaraz do ciebie wpadam, ale ogladanie topikow zaczelam od 5 stronki i dochodze powoli do 1:lol::lol: Troche tych zaleglosci jest.....
  6. Dzien dobry!! Ale Tuffi ma super miejsce do leniuchowania:cool3: Ja musze sie przyznac, ze tez jestem niskocisnieniowcem....... dzisiaj mam 94/54 a puls 56:roll::roll:
  7. Dzien dobry!! JA troche spozniona, ale niestety brak czasu.......:shake::shake: Za [COLOR=Red]2000[/COLOR] poscika i [COLOR=Red]200[/COLOR] stronke!! [COLOR=Black]:laola::popcorn::popcorn::knajpa:[/COLOR]
  8. [quote name='dbsst']:crazyeye: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/7668/10023363ae.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]to ja chyba wyjde :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] :siara: :scared:[/quote] Hihiii.......dlaczego??:evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='SwEet_LiLi']Dzisiejsza Kasandra : [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3050/img003436dz.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5354/img003311ka.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9568/img003170gd.jpg[/IMG][/quote] Jaka sliczna mordeczka:loveu::loveu: A ten jezyczek......cudo poprostu!!:multi: A roza jest naprawde sliczna. Myslalam, ze to moze zdjecia z internetu....:lol::lol:
  10. Czesc Madziu i Masterku!! Slicznie jest sciety:loveu::loveu: Dobrze, ze nie obcieliscie go na "lyso" na ta pogode......biedaczkowi by bylo za zimno:shake: JA tez sie troche boje, ze jak obetniemy Mikiego na krotko to bedzie wygladal jak ostatnie nieszczescie....:roll: On jest taki malutki i szczuply, a i jeszcze ten ogonek jak u myszki..... No nic zobaczymy.....najwyzej bedzie chodzic w ubrankach po dworze, dopoki mu nie odrosna:evil_lol::evil_lol:
  11. Dzien dobry Basiu i Safineczko!! Amuś [*] [*]:-(:-( Safi ma talent trzeba to przyznac. MOze mnie uczesze?
  12. [B]Goniu[/B] to Monika!! :placz::placz: A ja i Alicja R. sie od niej zarazilysmy:mad: MOniczka zwala na mnie...... [B]Weroniko[/B] dziekujemy, ze do nas zajrzalas:multi::multi: [B]Kasiu[/B] oj Miki to kocha parapety:loveu: Teraz ucial sobie drzemke na kocyku na oknie.
  13. A mi 2:cool3::cool3: A co to za kartki?
  14. CZesc Moniczko?? I jak tam Noddy dzisiaj?:cool3: Zyczymy milego dnia
  15. [quote name='madziasto4']no a gdzie fotki tych dwóch smyków?? :-([/quote] No wlasnie. Karolina gdzie sie podziwacie??:placz::placz:
  16. Dzien dobry!! Juz do was wrocilam (ufff.....nareszcie;)). Troche bylam zajeta, ale teraz moge w spokoju z wami posiedziec. Dziekuje bardzo za zyczenia z okazji Dnia Kobiet!! U nas ladnie sloneczko swieci i ogolnie wszyscy szczesliwi i zdrowi;) Fotki: Sesja oknowa:cool3: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9349/10022987qr.jpg[/IMG] Miki zobaczyl psa:evil_lol::evil_lol: Terierek...... [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2609/10023339vj.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6254/10023349uj.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9269/10023352mg.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8711/10023395pg.jpg[/IMG] Trzeba pokazac Pani, ze jest sie obronca:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4439/10023405ul.jpg[/IMG] Hihihihiii........ [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/7668/10023363ae.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2942/mros12red50l9sd.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...