Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Dzien dobry!! U nas pogoda okropna; ciemno, pada snieg, a ja zaraz musze sie zabierac za sprzatanie domq:shake: Miki w oknie oczekuje wiosenki, swinia jak to swinia spi... Ewelinko juz pedze ogladac twoja stronke;)
  2. Ale to slodkie:loveu::loveu: Az Gumisia oczy przymknela
  3. [SIZE=6][B][COLOR=Magenta]DOBRANOC!!! [IMG]http://img316.imageshack.us/img316/7005/10023235wt.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE]
  4. [SIZE=6][COLOR=Magenta]DOBRANOC [IMG]http://img316.imageshack.us/img316/7005/10023235wt.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE]
  5. [CENTER][SIZE=6][COLOR=Red]DOBRANOC[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=Cyan]KOCHANI!!! [IMG]http://img316.imageshack.us/img316/7005/10023235wt.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  6. [quote name='Moniś'] i coś komputer mi szwankuje :shake: [/quote] A nie mowilam??:evil_lol::evil_lol: Hihi..... I po co bylo sie klocic? [B]Gonia[/B] Pewnie, ze damy rade, ale ja nie chce was denerwowac, bo mam wiecej odlozone:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hihii........
  7. Dobranoc Kasiu i meski Tenusiu:multi: Jutro prosze byc punktualnie na dgm, a nie po 15:mad::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Alka'] wiecie, cholera jasna mnie bierze ,bo Mateusz zachorował.Dostał wieczorem temperatury, skarży się na ból gardła.I masz , znowu zmartwienie...:diabloti:[/quote] O mam to samo!!:lol::lol: Prosze go pozdrowic i powiedziec, ze ma lezec:evil_lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Jak zdróweczko :razz::razz:[/I][/B][/quote] Oj.....slabo. Mozesz mi powiedziec czym sie leczysz? Moze ja sprobuje twoimi sposobami:lol:
  10. CZesc Gonia....... co ty do mnie startujesz, co??:mad::evil_lol::evil_lol: Obrazona.......:eviltong:
  11. [quote name='HaPPy_PsIaRa']najbardziej to mi sie podoba ta fotka z piwkiem na początku:evil_lol: jak moglas tak psine upic?!:angryy: oj nie ładnie !!nie ładnie!! :wink:[/quote] Czesc Happy psiara:multi: Milo, ze wpadlas
  12. [quote name='g_o_n_i_a']Hej Magda! :buzi: A wiesz w ogole, ze ja sie na Ciebie obrazilam? :placz:[/quote] Jejku, ale dlaczego??:-o Mozesz mnie oswiecic?:roll: [B]Figusia[/B] spokojnie......:evil_lol::evil_lol: Ja sie nie gniewam. Wszyscy sa tutaj mile widziani;) [B]Monis[/B] wiem, dziekuje bardzo:buzi: Jak cos to wiem do kogo mam isc. [B]Zaba[/B] oj nudzi sie, nudzi:roll::roll: Nawet swinia go nie interesuje... [B]Weroniko[/B] Miki nie ma papierow (szkoda:roll:)
  13. [quote name='madziasto4']no pewnie, takie yorki blondaski też są śliczne :loveu:[/quote] Dziekuje bardzo:buzi: Ja juz zmykam
  14. [quote name='an3czka'][COLOR=teal][/COLOR] [COLOR=teal][I][B]Witaj:multi: [/B][/I][/COLOR] [COLOR=teal][I][B]Uszy, to moja ulubiona część bascowatego ciałka[/B][/I][/COLOR]:lol:[/quote] Wcale sie nie dziwie.......u Mikiego nic nie lata:evil_lol: Poza wlosami:evil_lol::evil_lol:
  15. To ja tez pokaze wam jezorek (szkoda, ze oczka zle wyszly:shake:) [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5893/10022609rw.jpg[/IMG] Zmeczony po zabawie [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/3888/10022571wg.jpg[/IMG] I nasz prywatny tor agility:evil_lol::evil_lol: (sklada sie z deski do prasowania mamy:evil_lol:) [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5226/10022621wc.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/6243/10022648sq.jpg[/IMG]
  16. Ja kocham takie jezorki:loveu: Moj tata lapie palcami jezorek Mikiego kiedy tak dyszy:evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='mmbbaj'][B]Cześć szczawiku :lol: mam nadzieję, że będziesz u nas bywać częściej [/B];)[/quote] Jesli starszyzna pozwoli............:evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Alka']ale Madziu swobodnie obydwu chłopaków możesz pozdrawiać ,prawda Alu? :evil_lol:[/quote] Wiem, wiem........ no to pozdrawiam MAteusza i starszego Kube:multi::multi:
  19. Czemu Tuffi taki rozgrzany??:roll: Za goraco na parapecie?
  20. [quote name='madziasto4']no to mikuś już chyba taki 'blondynek' zostanie ;)[/quote] Wiem........ale i tak mi sie podoba:loveu: Pasuje do mnie:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]gapcia ;) Kuba jest rok starszy :evil_lol:[/B][/I][/quote] Od dzisiaj szczawik:evil_lol::evil_lol:
  22. DZien dobry z tej strony szczawik:evil_lol::evil_lol: Ja tu pierwszy raz:oops:
  23. [quote name='Alka']Madziu, Kuba tez fajny chłopak i ...tylko rok starszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ,szczawiku nasz :evil_lol:[/quote] Ale mam teraz ksywe:lol::lol: Ale mi sie podoba:evil_lol:
  24. 8-9 miesiecy, a juz taki rudy??:crazyeye: Zawsze chcialam, zeby Miki mial taki kolorek... jak narazie jest ciemny blond:roll:
  25. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']hmm a jakoś tak... Axel i tak się wyszaleje w ogródku więc ma gdzie i jak spożytkować swoją ogromną energię.. czekam na trawkę - jak śniegu nie bedzie to Axelek bedzie dłuuuuugo siedział na dworku :multi:[/quote] Nawet nie wiesz jak wam zazdroscimy z Mikulem:placz::placz:
×
×
  • Create New...