-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Ale pozy na lozku:evil_lol::evil_lol: Widac, ze Mikus lubi lezec
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9533/p10101109cd.jpg[/IMG] Oskarku! Gdzie lecisz? :loveu: [/quote] Jak to gdzie.... DO MNIE!!:eviltong::eviltong: -
Madzia wlasnie napisalas [SIZE=4][COLOR=Red]2000[/COLOR][/SIZE] poscika!! Trzeba to wszystko oblac!!:multi::multi: :drink1::drink1::laola::drink1::drink1:
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/1816/pic001383ka.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Oh.....jak ja kocham te odwrocone uszka u yorkow:loveu::loveu: Cudne
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3272/p10101075wz.jpg[/IMG] Mmm.....jak mu pyszczkowo w tych kolorach:loveu::loveu: -
[quote name='g_o_n_i_a']Dzień dobry!! Oszzz... Tu się wdarł błąd. :shake: Miało być [SIZE=5][B]Monika[/B][/SIZE] - tyle Was tutaj na M, ze się człowiekowi myli... :shake: A ta okrutnica (Magda), to sie jeszcze chwali, ze ma więcej... :mad: :shake:[/quote] Wszystko twoja wina:evil_lol::evil_lol: Trzeba bylo patrzec uwazniej. A z tym wiecej to zartowalam:eviltong:
-
[quote name='basiulka22tychy']moja czekoladka :) jeszcze czerwone oczka i bedzie mogl za swiatla drogowe robic hihihih[/quote] Hihii....czerwonych to chyba nie ma na wyposazeniu:evil_lol::evil_lol:
-
[B]Olu[/B] to dlugo wytrzymalas:crazyeye: Prawie pol roku...... Ja bym nie miala sil zapuszczac Mikiemu wlosow do samej ziemi:shake: Ale u suczek to jest fajniej, bo nie brudzi wloskow podczas siusiania:roll: [B]Kasiu[/B] ciesze sie bardzo, ze ci sie Miki podoba:multi: [B]Daga[/B] ja tez sie nie moge doczekac:cool3: Musze zadzwonic do tej fryzjerki i sie zapisac, bo bedzie duzo ludzi w kolejce:shake: [B]Madziu[/B] co za komplementy:loveu::loveu:
-
[quote name='Alka'][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/320/schowek01aaa9al.jpg[/IMG] [/quote] Ale sie Tuffi ladnie usmiecha:loveu::loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ty jakas agresywna jestes :placz: Tylko z pałką na mnie... :placz: Mama! Boję się :placz:[/quote] Ja agresywna? Nie....:shake::shake: Zdaje ci sie:evil_lol: Pozdrow kropka:multi: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/7681/im0002398ms.jpg[/IMG] [COLOR=#0000ff][B]Safi dama[/B][/COLOR] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4064/im0002419yt.jpg[/IMG] [/quote] Moja kruszynka:loveu::loveu: Bardzo jej pyszczkowo w kapeluszu -
[quote name='Teklunia'] Ktos tu chyba nie dostal jesc......:mad: Bidulka siedzi i patrzy jak inni jedza:shake:
-
Wy to macie fajnie!! Spotkacie sie cala grupa z dgm, a ja na polnocy taka sama jak palec:placz::placz: Sie zdenerwuje:angryy:
-
Zdjęcia mojego zlotka z "dziwnej perspektywy":evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6974/10022830nn.jpg[/IMG] DZien dobry:eviltong: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3382/10022843cm.jpg[/IMG] Pospiewam ci troche:cool3: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/894/10022853ts.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2516/10022860dp.jpg[/IMG] Czasem oczka zielone........... [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/710/10022876hu.jpg[/IMG] ......czasem zolte:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5226/10022885tb.jpg[/IMG]
-
[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/marzec/03%20marzec/DSCF0784.jpg[/IMG] Co za mina i spojrzenie:lol: jakby dopierop co w morde dostał:evil_lol: :lol: :lol:[/quote] hAHAHHAHA.......racja:evil_lol::evil_lol: Dzien dobry Aniu i Basco! Co to jeszcze foteczek nie ma?:mad::evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry Gosiu!! Wyspalas sie po tych kryminalach na pustyni??:evil_lol: Bedzie dzisiaj co podziwiac?:cool3:
-
Dzien dobry!! Prosze pozdrowic kochanego Locusia:loveu: Niech chlopak zdrowieje
-
Madziu Masterek jest z tych czarno-zlotych yorkow, nie?:lol: Slicznusi:loveu::loveu: Co jest ludzie!! Tylko ja mam tu pisac?:mad:
-
Dzien dobry!! Alu juz lepiej? U mnie z godzinki na godzinke sie poprawia:multi:
- 78403 replies
-
Czesc Olu!! Czemu cie tak dlugo nie bylo?:roll: Czasem jak natknelam sie na twoje posty to tak sobie myslalam, gdzie jestes:lol::lol: JAk tam Kika? Zmienila sie bardzo?
-
JAk tak czytam to w calej Polsce pada snieg:placz::placz: Czy to nie moze sie wypadac raz, a porzadnie?:angryy: A tak wogle to dzien dobry Alu i Tufficzku! Zycze udanej zabawy na urodzinkach:multi:
-
Dzien dobry!! Kasiu beda jakies fotki? Dzisiaj weekend, wiec moze......:roll:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Halo Dagusiu i Oskarku!!:multi: Milego dnia zyczymy:p -
Jejku!! To ja mialam zaleglosci u ciebie:-o Wchodze i widze, ze nowe fotki. Najbardziej mi sie podoba ta fotka [IMG]http://img506.imageshack.us/img506/7182/p10100249ov.jpg[/IMG] I kilka innych, ale nie chce mi sie juz wstawiac:evil_lol: Stronke juz ogladam
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Czesc Madziu!! U nas to samo, pada snieg i zimno......:placz: Buziaki dla Gajki:loveu: