-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Dzien dobry Gosiu!!:multi: Ja sie juz nie nadaje na to forum:shake: Wszedzie piekne przerobeczki, rameczki i animacje, a ja taka sierota:placz::placz: A jeszcze twoje piekne fotaski to powalaja z nog
-
[quote name='Alka']Małgosiu, w takich momentach pomyśl sobie o mnie , takiej jednej nie kumatej w obrabianiu foteczek ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ja nie lubie takich rzeczy. Koncowy efekt owszem, ale ta robota...........:shake: Dzien dobry!!:multi: Bajanek sliczny. Beda dzisiaj jakies foteczki?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7025/apysia46ip1sg.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=5]Sliczna ta usmiechnieta panienka:loveu::loveu::loveu:[/SIZE] [/CENTER] -
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_BBBBB011.jpg[/IMG] Locersik biegnie pokibicowac pilkarza:evil_lol::evil_lol: Kij przyda sie po meczu:lmaa:
-
[quote name='Alka'] Tuffiasty przyjął pozycję jakby cos:evil_lol: robił :evil_lol:, ale zapewniam to pozory, znalazł grosiki...:crazyeye: [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/7798/dscf58214nf.jpg[/IMG] [/quote] Hihi....rzeczywiscie. I nawet widac (chyba 2 grosiki):lol: Sliczna ma kokardeczke:loveu:
-
[quote name='aska_1501']no tak to wiem:)ale jak wracam do domu i jest nasiusiane to czy zwracac małej uwagę czy nie?[/quote] Nie powinnas. W koncu zwraca sie uwage psu tuz po zrobieniu siusiu. Suczka widzac twoja zlosc po powrocie z pracy moze po prostu skojarzyc fakt przyjscia pani z czyms zlym i zrozumie, ze nalezy sie nie witac bo bedzie zla:roll: Moim zdaniem 8h to nie jest jeszcze tak dlugo. Ale co do wieku suczki to powinna juz trzymac mocz:roll::roll:
-
[quote name='edi,feti,gusia']Heartbreaker zacznie sie pokazywac juz od lipca,zeby sie zaznajomił z ringiem,narazie to jeszcze bobasek:loveu:[/quote] A po jakich jest rodzicach? Bo chyba nie pisalas:roll:
-
Dzien dobry!!:multi: Ja dzisiaj tylko wstawie zdjecia i zmykam, bo czeka mnie jeszcze duzo pracy....:shake::shake: Dziekuje bardzo za odwiedzinki. [B]Basiu[/B] Gucia nie skakala, bo jest za mala (i ma grubasny tylek:evil_lol::evil_lol:) [B]Kasiu[/B] ona byla kiedys misio teraz jest dzika swinia:lol: [B]Marlenko[/B] :calus: Fotki: [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/8569/10023064sj.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/3248/10023077dm.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/6871/10023096zm.jpg[/IMG] [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/1774/10023101xg.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/6884/10023148fi.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5462/pic016772eu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7238/pic016790uq.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Te nasze yorasy to takie male potfforki:evil_lol::evil_lol: Male, ale potrafia pokazac kto tu rzadzi
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga i Oskarku!!:multi: Super zdjecia, az wam zazdroszcze takiego spotkanka. Te przerobeczki dodaja uroku fotkom:loveu::loveu: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/812/p10100843yp.jpg[/IMG] Pierwszy raz widze Oskarka nieuczesanego:evil_lol::evil_lol: -
Wszystkie zdjecia szczeniaczkow super!!:loveu::loveu: Wiecej prosze
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Wszystkiego najlepszego Julitko!!:multi::multi: [SIZE=4][COLOR=Red]Przede wszyskim zdrowka!!!![/COLOR][/SIZE] -
[quote name='edi,feti,gusia']:oops: Dziękujemy bardzo,szkoda ze to tylko w szczeniaczkach tak nam dobrze idzie...jak sie zacznie młodziez to bedziemy na szarym koncu:shake:[/quote] Oj nie bedzie tak zle;) A Hattim kiedy?:cool3::cool3: [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red]Wielkie gratulacje dla Miamki i Tolki!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Troche spoznione zyczenia dla naszej Sabinki!!!!:tort: [B][SIZE=4][COLOR=red]Duzo zdrowia i spelnienia marzen!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Oraz buziaki dla Majeczki:BIG: [/COLOR][/SIZE][/B] -
[quote name='melinda:-)']Gino jest o równy miesiac starszy od Meli ma sześć miechów a wiecej fotek za godzinke bo idziemy wlasnie na spacerek i porobie troszke fotek;)[/quote] Godzinka juz minela:eviltong::eviltong: A fot nie ma........
-
Zabawa z pileczka [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6381/10023037js.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8826/10023051wk.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4642/10023046bo.jpg[/IMG] I znalazlam zdjecie Guci specjalnie dla Madzi:cool3: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/9464/nadogo2xk.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9932/yorkies8zo.jpg[/IMG] [/quote] Daga no poprostu cudowne to jest!! Az musze to sobie na tapetke strzelic:loveu::loveu: Moj oczywiscie z jezorkiem:evil_lol: -
Dzien dobry Dominiko i kochana Szpiluniu:loveu::loveu: Teraz to nie powiem, ze malo, ale zdjecia moredeczki moge ogladac bez przerwy
-
[quote name='madzia18sosnowiec']madziua świnkeeeee kceeeem!!:placz: :cool3:[/quote] Swinka juz byla:eviltong::eviltong: Ale moze jeszcze cos znajde
-
[quote name='nikusia']:placz: :placz: :placz: :placz: Baterie padły akurat na spacerku!! [IMG]http://www.nc.pl/emoty/emoty/ggg_08.gif[/IMG];) :evil_lol:[/quote] A to pech!!:placz::placz: To laduj i rob zdjecia!
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
No to dziewczyny juz zmykac na spacerek;) Bede czekac na fotki. Oskarek moze nareszcie sam pobawic sie z Gajeczka:evil_lol: Nie bedzie zadnego Tenka -
Alu to jeszcze ciebie nie ma dogo??:crazyeye: To niemozliwe:evil_lol::evil_lol: A gdzie fotki uszatka? <3
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY030.jpg[/IMG] [/quote] Dzien dobry!! Hihi.... ale morda:evil_lol::evil_lol: Latajace fafelki
-
[quote name='Alka'] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7016/schowek01p0bo.jpg[/IMG] [/quote] My takze witamy niedzielnie!! Kochany Tuffi:loveu::loveu:
-
[quote name='Teklunia'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/34/fp46w0vpznynh0ft.jpg[/IMG] [/quote] WOw, ale sie namnozylo Tenulkow:crazyeye::crazyeye: A moze to ja mam problemy z oczami?:roll: