-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
U nas bylo najpierw jedno, a po kilku dniach drugie na swoim miejscu. Miki mial wtedy okolo 12 tygodni
-
[quote name='JPo'][B]Zuzia [/B]- 11.05.06 25 tygodni (za 6 dni pół roczku) waga: 3 kg obwód: 35 cm [B] dlugość: [SIZE=4]25 cm[/SIZE] wysokość: [SIZE=4]25 cm[/SIZE][/B] [/quote] To ona jest kwadratowa?:evil_lol::evil_lol:
-
Hej! Przesylka powinna dotrzec dzisiaj (tak nam powiedziano:roll:) Na imie mam Julia:cool3: i to jest moje drugie imie. Czyli jestem Magdalena Julia. Kolejny weekend sie zaczal, wiec mozna sie troszeczke polenic:cool3: Wszystkich chetnych zapraszam na kaffke i slodka bulke.
-
Czesc! Wrocilam! Cieszycie sie?:cool3::evil_lol: Nareszcie moge troszeczke odsapnac po dosyc trudnym tygodniu. Jutro tylko kilka lekcji i upragniony weekend:multi: Dzisiaj Madzia byla bierzmowana i dlatego czuje sie usprawiedliwiona, ze mnie z wami nie bylo:evil_lol: Mysle, ze jutro powinny byc juz jakies fotki:roll: Narazie pozdrawiam i zmykamy na spacerek.
-
[quote name='Alka'] [B]Zabawne , Tuffi dokładnie tak samo robi, niech no tylko dojrzy jakieś ubranie, od razu sie na nim kładzie ... a jeszcze lepiej jak jest swieżo uprasowane[/B] :evil_lol:[/quote] Miki robi podobnie tylko woli lezec na moich ciuchach:lol: Pogniecione koszulki i bluzy to u nas codziennosc (szczegolnie jak sobie scieli i drapie girami:evil_lol:). Widac, ze Toffi lubi panienki:cool3:
-
Dzien dobry Alu!! Widze, ze amatorskie programu takie jak Gimp juz ciebie nie zadowalaja?:evil_lol::evil_lol: Sliczne rameczki, ale jeszcze ladniejsze zdjecia. Mam nadzieje, ze plecki juz nie bola?:cool3:
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img400.imageshack.us/img400/8773/pic026622kq.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ludzie trzymajcie mnie, Masterek z kitka!!:crazyeye: Madzia czy cos sie stalo?:evil_lol: Moim zdaniem wyglada BOSKO!!:loveu::loveu::loveu:
-
Pewnie, ze bedzie dobrze!! Musi byc!:multi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga!! Wpadlam sie przywitac i pokazac, zeby nie bylo, ze was nie odwiedzam:lol: A w grozeniu i machaniu palka to mozecie na mnie liczyc:mad::evil_lol::evil_lol: Ludzie strzezcie sie!! -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No prosze tak dawno mnie tutaj nie bylo i tyle atrakcji!!:multi: Kochana Azulka miala urodzinki a wredota Madzia o tym nie wiedziala.....:placz: Przepraszamy Ciebie kropku. [CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]STO LAT!! :new-bday::laola::new-bday: [/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Dzien dobry!!:multi: Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale mam bardzo duzo na glowie... Nauczyciele nie maja dla nas litosci:shake: Teraz jeszcze to jutrzejsze bierzmowanie i koniec na ten tydzien. W piatek drugie klasy pisza probne testy, a ja mam skrocone lekcje:evil_lol::evil_lol: Od was to sie nie mozna oderwac. Dzien bez was jest dniem zmarnowanym.:lol: A foteczki beda juz niedlugo (o ile paczka dotrze na czas:roll:). Dziekuje za to, ze o nas nie zapominacie! DUZE BUZIAKI DLA WAS!!! [CENTER]:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: [/CENTER]
-
[quote name='aska_1501']Kochani, Powiedzcie mi do jakiego wieku yoreczek powinien się wybarwić?[/quote] Czytałam, ze do okolo 2 lat, ale dla kazdego pieska jest to indywidualny proces:razz:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Yoko Ono']Witam wszystkich, jestem tu nowa i bardzo sie cieszę że w końcu trafiłam na takie forum, moja Yoko Ono Bukolika zdobyła III lokatę w klasie młodzieży w Łodzi, jestem z niej bardzo dumna, bo nawet nie liczyłam na pierwszą czwórkę. Bardzo chętnie skorzystam z rad innych hodowców. Pozdrawiam :)[/quote] Witamy!! Z niecierpliwoscia czekam na fotki twojego pupila. -
[quote name='nikusia'] [IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1053/golas-006_c6520.jpg[/IMG] [/quote] Fajnie wyglada:cool3: Widze, ze pyszczka nie ruszaliscie?
-
[quote name='marlena924']Miki ekstra wygląda w koszyczku :) [B]Ciekawe jakby wyglądało to z Toffim...[/B] :lol:[/quote] A jak ma wygladac? Normalnie.... Troche sensacja, ale jest super!
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1843/upschybamicosnieposzlo6hf.jpg[/IMG] [/quote] Hahaha...... ale ona tutaj wyglada:evil_lol: A te polozone uszy -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5940/p10101128ck.jpg[/IMG][/URL][/quote] Oj Oskarku uwazaj bo cie zaba wciagnie do wody:evil_lol::evil_lol: Daga wszystko bedzie dobrze, zobaczysz!! -
[quote name='madziasto4']czesc Madzia my też myślimy nad jakimś koszyczkiem...:roll: a ten Wasz koszyk to jest taki zwyczajny rowerowy czy jakiś specjlany dla psów :lol:[/quote] Koszyk jest taki zwyczajny rowerowy. Mozna go kupic w sklepie rowerowym. Tylko jest kilka rodzajow... my mamy taki, zeby Miki mogl siedziec prosto (czyt. pyskiem do drogi:lol:) i jest jeszcze wersja, ze siedzi bokiem i musi obracac glowe. Basiu on sie nie boi:cool3: Siedzi grzecznie na kocyku i podziwia krajobrazy (oczywiscie jest przypiety do szelek) Aha....Magda gdzies na yorkach jest temat rowerowe podroze z yorkiem:cool3:
-
[quote name='kinga.z'] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1784/obraz0273dx4cp.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1784/obraz273dx4cp.jpg[/IMG][/quote] Wiecej zdjec prosze!! Cudo:loveu: A moze powiesz cos o nim?
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy Kinga!! CZekam na jakies fotencje, bo jak widze w avatarku twoj piesek jest sliczny:loveu: -
[quote name='Moniś']troche? :evil_lol::evil_lol: Śliczne są!!! :lol::lol::lol:[/quote] Dobrze juz dobrze......nie przesadzajmy:lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']ja tez sie ucieszylam ze nie tylko mi padło:megagrin:[/quote] No to by bylo straszne:roll: Ale i tak mam duzo do nadrobienia -
[quote name='Teklunia'] Lepiej niz nawet, nawet:evil_lol::evil_lol: Oj zartuje... Monika sie przeciez zna, wiec co ja moge powiedziec?:eviltong::evil_lol:
-
[quote name='Moniś']Maaaaagda :lol: Aaaaaale masz nogi :lol::lol::lol: Jak Modelka :lol::lol::lol::lol: Cześć!![/quote] No troche dlugie.......:lol::lol:
-
[quote name='Moniś']nie da się Alu, oj nie da :shake::shake::shake:[/quote] Moniczko wszystko bedzie dobrze!! Ja wierze, ze zdasz i nie ma innego wyjscia:mad: I prosze nie smutac tylko zabrac psa na spacer i nie myslec!!!