-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[B][COLOR=DarkGreen]Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć o max. wymiarach 640x640! Wszystkie nieprawidłowe fotki pozamieniałam na linki.[/COLOR][/B]
-
Coś z wystawy:evil_lol: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2619/p7253610.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2753/p7253611.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6290/p7253612.jpg[/IMG] Wystawy to fajna rzecz hihi
-
Wakacje pełną gębą:p Niestety na razie w łóżku z gorączką po wcześniejszych kąpielach w zimnym morzu... heh[SIZE=2] Gdzieś miałam zdjęcia... momencik [/SIZE] [SIZE=1]szykuje nam się wesele[/SIZE]:eek:
-
Od pewnego czasu widzę, że na forum robi się okropna atmosfera. Czy jeszcze kiedyś zdarzy się taka sytuacja, że pod pytaniem nowego usera pojawi się konkretna odpowiedź zamiast pytania "czy będzie miał rodowód?"? Każdy temat to jeden wielki śmietnik dot. r=r:shake: Pytanie dotyczyło zabierania psa do pracy, a większość odpowiedzi kręci się wokół jednego... ludzie! [quote name='Katie']W takim razie dazysz do tego, aby mies kundla bardziej lub mniej przypominajacego yorka!! Zastanow sie nad tym, jak rowniez nad rasa, bo york to rasa wymagajaca czestych zabiegow pielegnacyjnych /po co kupowac rase dlugowlosa, jak sie chce obciac i miec krotkowlosego?/ jak rowniez tak jak i inne psy, ruchu i wysilku psychicznego.[/QUOTE] Po tym poście nie zniechęciłabyś mnie nie do rasy, ale do Ciebie. O jakich częstych zabiegach myślisz? Tych które trwają max. 10 min dziennie czyt. czesanie, mycie oczu? Rzeczywiście straszne... A kąpiel to już tragedia. Nie przesadzajmy. I jeszcze tylko jedno pytanie. Czy Ty kupiłaś psa tylko dla wyglądu? Może komuś nie musi odpowiadać jego piękna szata, ale wyjątkowy charakter. To w tych psach jest najważniejsze. Jego wygląd dodaje tylko uroku. Jeśli chodzi o pytanie założycielki wątku. Zgadzam się z rafantynką. Dla psa najważniejsza jest obecność właściciela. Będziesz mu poświęcać każdą wolną chwilę, a odwdzięczy się Tobie oddaniem i miłością. Zaakceptuje wszystkie niedogodności:p
-
[quote name='Milerka7']Miał tylko 3 latka :placz: A ładny był? Mi się zawsze wydawało, że jest śliczny.. Ale wole się zapytać bardziej doświadczonych ludzi..[/quote] Śliczny - taki malutki:loveu:
-
Bardzo mi przykro:-( [*]
-
Haha mała jest niesamowita:evil_lol: Jak podstępnie kradnie buta. Mój też zawsze czeka przy torbach żebym o nim nie zapomniała. Jak tylko otworzy się drzwi do samochodu to nieważne czy tym będziemy jechać - siup i do środka. Za nic nie da się go stamtąd wyprosić. A jak się go złapie to warczy... wredna bestia:evil_lol:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Kaidar']o to pogratulować... mój poprzedni york niestety nie dożył tego wieku... ale teraz mam nową kruszynkę :) i ma się dobrze :)[/quote] Szkoda:-( Życzę wszystkiego naj z nową kruszyną:loveu: -
Witamy tych nowych i tych nieco starszych ludziów:loveu: W obecnej chwili siedzę na działce i odpoczywam. Od soboty spędzamy czas na wybrzeżu krążąc między Kołobrzegiem a Koszalinem. Mieliśmy słońce przez 3 dni - zaliczyliśmy plażę, a dzisiaj pierwszy raz weszłam do wody. Były taaakie duże fale, że aż strach wejść dalej od brzegu. Miałam chwilę słabości hihi Ale pomyślałam sobie "Nie wpadaj w panikę":evil_lol: Wpadnę jeszcze popatrzeć co tam u Was. Pozdrawiamy gorąco! Magda, Miki i Gizmo:multi: dzasta :evil_lol::eviltong::loveu:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='goSiaaM']ooo To super... A ile ma twoj Miki??:multi:[/quote] Mój ma już ponad 5 lat;) -
[B][COLOR=DarkGreen]Połączyłam posty;) Kiedy wklejasz zdjęcie naciśnij dwa razy Enter, wtedy zrobisz odstęp i możesz znowu wkleić kolejne fotki. Nie będziesz musiała pisać kolejnego posta.[/COLOR][/B]
-
[COLOR=DarkGreen][B]Przypominam, że na forum można umieścić zdjęcia o max. wymiarach 640x640;) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkGreen][B]Przypominam, że na forum można umieścić max. 5 zdjęć w poście;) Resztę musiałam pozamieniać na linki.[/B][/COLOR]
-
Haha to się z mamą uśmiałyśmy z Twojego egzaminu:evil_lol: Moja miała egzamin dzisiaj i na tekst egzaminatora "wykonuję tylko swoją pracę" odpowiedziała "Hitlerowcy też tak mówili"... Też ponoć miał bardzo zdziwioną minę, a mama nie zdała. Ja za to jadąc po nią miałam stłuczkę, na szczęście samochód nie ma dużych uszkodzeń, tylko kilka małych rys z przodu. Kiedy zjeżdżałam ze skrzyżowania, elka przede mną strasznie się ślimaczyła i kiedy ruszyła to wtedy między nas wbił się gość jadący z mojej prawej (po prostu zmieniły się światła kiedy stałyśmy z elką na środku skrzyżowania). On wjechał na zielonym, ale nie zachował ostrożności, bo mógł mnie przepuścić, a ja nie zdążyłam zahamować i bum... Nie mogliśmy dojść do porozumienia, wezwaliśmy policję i sami nie wiedzieli do końca kto ponosi winę - ostatecznie stanęło na mnie - 200zł i 6pkt:angryy: *****! Wniosek? Nie może Pani wjechać na skrzyżowanie kiedy nie mam pewności, że z niego zjadę. A skąd ja miałam wiedzieć, że elce zgaśnie silnik i kobitka będzie się ociągać? Wjeżdżałam na zielonym. Do teraz mnie trzyma lekki stres... grr...
-
Hej! Namów właścicieli do zalogowania się na forum i niech zrobią galerię:eviltong: Będziemy widzieć Pudzianka cały czas. Wstawanie po 3? Oj, nie zazdroszczę. Fotki w wannie super:loveu: Mały nietoperek.
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy na forum! Miło poznać małego Mikiego;) Mój też jest Miki. [B][COLOR=DarkGreen]Przeniosłam post z galerii nane;)[/COLOR][/B] -
Niedługo usunę całą rozmowę. Nie ma sensu zostawiać jednego posta, bo nikt się nie połapie o co chodziło;)
-
[quote name='*kleo*']Z moich obserwacji [B]ludzie decydują się na psy bez rodowodu m. in. z niewiedzy[/B] (nie mówię, że wszyscy, ale jest takich osób dużo) [B]po co właściwie ten rodowód jest i co on daje. Nie mają też pojęcia o pseudohodowlach i panujących w nich warunkach. Dużo ludzi jest przekonanych, że psa z rodowodem [U]trzeba [/U]wystawiać...[/B] [/quote] [quote name='Aurunia']Moim zdaniem [B]większość do kupna psa w typie skłania cena[/B] [/quote] I to chyba właściwie wszystkie powody. Powiem Wam ze swojego doświadczenia. Kiedy 5 lat temu rodzice dali namówić się na yorka to nawet jeszcze nie miałam Internetu, żeby tak jak teraz wejść w google i wyszukać wszystkich informacji na temat rasy. Kuzynka dostała na urodziny pieska takiego jaki mi się podobał. Nigdzie na osiedlu nie było yorka, same owczarki i kundelki. Dostałam od kuzynki namiary na hodowlę "Irawadi", następnego dnia zadzwoniłam i okazało się, że są maluszki gotowe do odbioru. To było takie przeżycie, że nareszcie po tylu latach błagań będę mieć psa, że racjonalnie nie myślałam... Rodowód - co to takiego, pseudohodowla? Jeszcze bardziej obce pojęcie. O istnieniu ZK dowiedziałam się na dgm w 2005 roku:cool1: Mój pies jest z nieistniejącej dziś hodowli - tzw. lewy miot (bo jak nam potem powiedziała hodowczyni - zbiera pieniądze na remont domu i nie będzie czekać do następnego roku, a żebyśmy nie zrezygnowali pokazała nam importowanego psa z Ameryki z tatuażem w uchu). Zawsze jak dzwoniłam to mi pomagała i dla mnie wszystko było ok. Miałam yorka i czego chcieć więcej? Teraz jednak jest taki medialny szum wokół pseudohodowli, że rzadko kiedy ludzie nie widzą różnicy między r i br. Jest też Internet! Po tych wszystkich aferach ze szczeniakami na Allegro nie zdecydowałabym się dzisiaj kupić psa bez rodowodu. Za duże ryzyko i za duża kasa, żeby wyrzucać ją w błoto.
-
[quote name='aga15']jak bys sprzedala za 200 zl to ja bym kupila jak mowisz ze ci nie zalezy na pieniadzach :)[/quote] [quote name='aga15']to znaczy ze oddasz za darmo pieskalub za 200zl ?[/quote] [B][COLOR=DarkGreen]a) Zabrania się pisania postów o treści: - obraźliwej - niecenzuralnej - niezgodnej z prawem [COLOR=Red]- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkGreen]Posty zostaną usunięte![/COLOR][/B]
-
[quote name='A&S'] A rodowodowi rodzice też mają tatuaże?[/QUOTE] Tak, mogą być w pachwinie lub w uchu. [QUOTE] I szczeniakowi z metryką musimy wyrobić rodowód?[/QUOTE] Jeśli nie zamierzasz wystawiać psa to nie musisz wyrabiać rodowodu. Niektórzy jednak wolą go wyrobić, bo nie kosztuje to dużo, a potem chowają go do szuflady;) [QUOTE] Czy też jest ona po to żeby mieć dowód na "rasowość" psiaka?[/quote] Tak, metryka świadczy o tym, że nasz pies jest w 100% rasowy.
-
[COLOR=DarkGreen][B]Proszę Was bardzo o kulturalną wymianę zdań.[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkGreen]Obraźliwe teksty będą usuwane, a w niektórych wypadkach nagradzane punktami:mad:[/COLOR][/B]
-
i ostatnie [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2783/p7253601.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8595/p7253602.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2392/p7253577.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1358/p7253578.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6466/p7253586.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8374/p7253594.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1898/p7253595.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3217/p7253544.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/406/p7253545.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4640/p7253549.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3779/p7253550.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8684/p7253561.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/406/p7253516.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9171/p7253522.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8007/p7253536.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3310/p7253540.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5797/p7253543.jpg[/IMG]