Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. To lepiej odejść od komputera......ja wolę nie ryzykować porażenia lub spalenia dysku:cool1:
  2. Właśnie się tak dziwiłam co jest z tym zdjęciem:lol: Myślałam, że to może moja wina:mad:
  3. Łoł! Hihi:lol: Sadzonka nie przeżyje podróży
  4. Madzia przybywa z pomocą i wstawia spacerkowe zdjęcia ślicznego Aresika:loveu: [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/4babda61ff.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/ea989e2371.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/4d1cc77659.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/3252e886cf.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/000b6d71c9.jpg[/IMG]
  5. Hej Pati! Widzę, że cały czas żyjesz zlotem:cool3: Wymiziaj Baksia:loveu:
  6. Spróbuj jeszcze raz!:multi:
  7. Z przyjemnością!:multi: To uciekaj, bo jeszcze Cię trzepnie:diabloti:
  8. Biedna....Chcesz schudnąć z kości na ości? Chodzi mi o spotkanko:eviltong:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']He he Ok :) Ty Madzka, ja żem siem zreflektowala, ze Ty z Koszalina jezdes! Moja siostra bedzie tam od pazdziernika na kursie Strazy Granicznej i mam zamiar do niej wpasc :razz:[/quote] Czyżby coś się szykowało?8-)
  10. Super! Też pomysł:multi: Ja jednak jestem beztalencie jeśli chodzi o te sprawy. Dla mnie łatwiej pójść i kupić:lol:
  11. [quote name='Anusia & Alutka']No co? Mialam wklejac to wkleilam :roll: Dietka fajna jest. Tylko non stop sie żarelko przygotowuje, bo bardzo urozmaicona jest. Ach... juz sie nie moge jej doczekac! Mandarynki? Z warzywniaka![/quote] Daj znać jak będziesz zaczynać to może potowarzyszymy z mamą:cool3:
  12. Hej!:multi: Dawno nie byłam:oops: a Ty zdążyłaś przyjechać i odjechać:lol: Melcia też już trochę zarosła:loveu: Pozdrawiamy!
  13. :mdleje::mdleje::crazyeye: Trzeba wypróbować. Może namówię mamę:lol: Tylko kurka skąd ja wytrzasnę mandarynki o tej porze...
  14. Witamy yorkowo-szickowo- berneńczykową rodzinę:multi: Piękne zdjęcia, pięknych psów.
  15. Wal!:lol::lol::lol:
  16. Hej! Przyszłam odwiedzić Daisy i jej właścicielkę:loveu:
  17. Na pewno się zgodzi:multi: Ja widziałam takie ładne, rozwinięte z grubym pniem za ok.60zł
  18. Napisz! Zawsze sie przyda:cool3:
  19. Mona dla ułatwienia, żebyś nie musiała cytować każdego z osobna jest taki przycisk [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] Trzeba go nacisnąć przy postach osób, których odpowiedzi chcesz zacytować a potem [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/reply.gif[/IMG]. I gotowe:p
  20. Witajcie! Praca wre?:cool3:
  21. [quote name='Mona4']Magda mieszkamy w centrum brudnego Slaska ale tereny zielone mamy piekne. Za zdrowko dziekuje bo ostatnio bardzo mi go brakuje,ale tak to jest starosc nieradosc:lol: MAGDA z zapraszam domnie miejsce do spania sie znajdzie:lol:[/quote] Jaka starość:mad: Cofnij! Szkoda, że wszyscy mieszkają tak daleko. Jakby to był Szczecin, albo Poznań najdalej to jeszcze bym się wybrała, ale taka odległość i to jeszcze sama:placz:
  22. Mnie tam deprecha trzyma od września do maja:cool1: Taka mega! Dulux miał być, ale kolory nie pasowały. Wybrałam z mieszalnika i teraz muszę malować (3 razy, bo to jest jednak ciemniejsza farba)
  23. Ale macie super tereny na spacery:loveu: Ja też się chyba przejadę do Was razem z Pati:lol: Cieszymy się bardzo, że mama już w domu. Życzymy zdrówka dla niej i dla Erysia:multi::multi:
  24. Hej Saro! Jak ja mogłam Was nie zauważyć!:mad: Arisek słodko wygląda z rozczochranym pycholkiem:loveu: Też uważam, że powinnaś go częściej tak "czesać". A co za budowa w tle?:cool3:
  25. Pseprasam....ja sobie wyobrażam, że zaczęły się ferie (2 tygodnie):lol: Zresztą wrzesień nie jest taki zły... (coś mi się zdaje, że cofnę te słowa) Ja jutro idę malować ściany (3 raz!!):placz: Co za głupia farba O, i niedzieli nie nawidzę!!
×
×
  • Create New...