Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. Szczepić, jak najbardziej, tylko rachunku lub faktury potrzebuję. Dane: [B]Stowarzyszenie na Rzecz Bezpańskich Zwierząt "Niczyje" ul. Sielska 1 07-300 Ostrów Mazowiecka NIP: 759 166 77 15 [/B] Mając nr rachunku czy FV zrobię przelew z konta Niczyje.
  2. Matka też jest taka leosiowa troszkę, tylko drobniejsza: [URL=http://img202.imageshack.us/i/img6146a.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9910/img6146a.jpg[/IMG][/URL]
  3. Maluch jest w Warszawie. W grę wchodzi tylko dt domowe, bo on wymaga socjalizacji z ludźmi, nauki czystości i manier. "Opiekunki" niczego go nie nauczyły. Pies w poszukiwaniu jedzenia wspina się na krzesła i węszy po blatach. Wygląda tak, jakby dopiero co ze schroniska wyszedł, a nie mieszkał kilka tygodni w domu :-( ick skontaktuj się z jayo na adres [email][email protected][/email] Jeśli będzie dysponowała czasem, na pewno sprawdzi.
  4. Karolina powiedziała to samo. A jaki jest chudy :-( Cały czas szukał jedzenia. Ma filce i matową sierść oraz krzywicze łapy. Szczekał na nas, ale to był tylko strach. Dzięki smaczkom szybko się przekonał, że nie jesteśmy groźne. Strach dziecka przed psem to jedna wielka ściema. On po prostu im się znudził. Nie jest nauczony zachowywania czystości. Właściwie niczego nie jest nauczony :-(
  5. Reks dziś: [URL=http://img196.imageshack.us/i/reks3.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/480/reks3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/reks1.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5301/reks1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/reks2.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4859/reks2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/img7246m.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4277/img7246m.jpg[/IMG][/URL]
  6. Nie mamy klatki łapki, szukam takiej do wypożyczenia. Jak promazyna nie podziałała, to i sedalin raczej nie podziała. Tyle miesięcy dokarmiania, a suka nadal nie podchodzi do Eweliny. Tam nie ma gdzie jej zapędzić, na zamknięte podwórko wejść nie chce.
  7. Za godzinę jedziemy z karolina_g_k zrobić Reksowi zdjęcia. Mam nadzieję, że pani nie wręczy nam smyczy i nie zamknie drzwi. Nie mam nadal dla niego dt.
  8. A mnie szlag maksymalny trafia. Nadal nic dla niego nie mam.
  9. Następnym razem pewnie wymyśli. Trafi na czarne kwiatki, jak tylko psa odbierzemy. Tyle, że na razie nie mam gdzie go zabrać :-(
  10. Wątek Reksa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203311-Szczeniak-si%C4%99-znudzi%C5%82-co-dalej-pilnie-dt-potrzebne!!!?p=16412657#post16412657[/url]
  11. Reks ma niecałe 5 miesięcy i będzie dużym psem. Niecałe 2 miesiące temu został adoptowany. Ponieważ chorował na nużycę postanowiliśmy, że pokryjemy koszty jego leczenia. Pies jest zdrowy, już zaszczepiony, a jego opiekunka najwyraźniej już się nim znudziła. Jako powód oddania podaje strach dziecka przed psem. Jej córka została tydzień po adopcji Reksa pogryziona przez amstafa znajomych. Do tej pory ani razu opiekunka nie wspomniała, by dziecko bało się Reksa. Nie mam aktualnych zdjęć psa, jedynie te sprzed prawie 3 miesięcy. Pilnie szukam dla niego domu stałego lub choćby tymczasowego. Pomocy :-( Reks 4 grudnia 2010 [URL=http://img715.imageshack.us/i/img6048z.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4614/img6048z.jpg[/IMG][/URL]
  12. Rozmawiałam z wetką. Wspólnie doszłyśmy do wniosku, że Wiki prawdopodobnie chciała uciekać do Eweliny. Suczka się z nią zżyła przez te kilka miesięcy dokarmiania. Podobno bardzo piszczała z radości podczas wizyt Eweliny w lecznicy.
  13. Jeśli zadzwoni jeszcze jeden telefon i ktoś mi powie, że zwraca psa, to chyba sobie w łeb strzelę. Wczoraj z adopcji wróciła Reszka, dziś nieodpowiedzialna opiekunka zadzwoniła, bo chce zwrócić Reksa. Pilnie poszukuję dla niego dt, bo nie chcę, by wrócił do schroniska. [B]Dt potrzebny od zaraz. Reks będzie duży, ma teraz 4,5 miesiąca. Pomocy! [/B]
  14. [URL=http://img222.imageshack.us/i/img0108qj.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1760/img0108qj.jpg[/IMG][/URL]
  15. Spróbujemy z FC na pewno, a tymczasem obiecane foty: [URL=http://img19.imageshack.us/i/img0103zo.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5850/img0103zo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/img0104pk.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3430/img0104pk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/img0105f.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3821/img0105f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img198.imageshack.us/i/img0106wx.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1812/img0106wx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/img0107nk.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2853/img0107nk.jpg[/IMG][/URL]
  16. koosiek widziałam, że szukasz kudłatego szczeniaka. My mamy kudłatą 7-tygodniową sunię, docelowo małą w Kruszewie. Jej matka waży około 5-6kg. [URL=http://img340.imageshack.us/i/obraz072zf.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5386/obraz072zf.jpg[/IMG][/URL]
  17. Pamiętam Ritę-Ruperta z ostrowskiej ulicy. Bardzo zapadła mi w serce, nie miałam szansy jej wtedy zabrać. Nakarmiłam tylko :-( Byłam pewna, że to samiec. O kosztach warto rozmawiać tylko z doktorem S..kalpelem, ale to pewnie wiecie ;-)
  18. malagos, ale ja Cię przecież nie zostawiam samej z tym problemem. Mam poprosić Ewelinę, by przyjechała i dziś zabrała sunię do Jastrząbki? Nie mam innych dt :-(
  19. :-( Jaka jest ta firanka? Tiulowa czy inna? Podaj proszę wymiary. Moja mama regularnie co 2-3 lata wymienia, zerknę, czy ma coś odpowiedniego. Zawsze są to firany w dobrym stanie. Tak mi przykro, że sunia narobiła Ci zniszczeń. W kojcu da sobie radę i jest szansa, że może jednak nie będzie wyła cały czas. Co za dzień :-( Najpierw zwrot szczeniaka i powrót do schroniska, teraz to :-(
  20. Adoptowany! Jedna z matek już w dt u malagos, druga nie daje się złapać :-(
  21. To jest Ewelina :-) Bardzo miła jest i bardzo się przejmuje tymi psiakami. Klatka łapka lub palmer to jedyne rozwiązania.
×
×
  • Create New...