-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esperanza
-
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Matka też jest taka leosiowa troszkę, tylko drobniejsza: [URL=http://img202.imageshack.us/i/img6146a.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9910/img6146a.jpg[/IMG][/URL] -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Maluch jest w Warszawie. W grę wchodzi tylko dt domowe, bo on wymaga socjalizacji z ludźmi, nauki czystości i manier. "Opiekunki" niczego go nie nauczyły. Pies w poszukiwaniu jedzenia wspina się na krzesła i węszy po blatach. Wygląda tak, jakby dopiero co ze schroniska wyszedł, a nie mieszkał kilka tygodni w domu :-( ick skontaktuj się z jayo na adres [email][email protected][/email] Jeśli będzie dysponowała czasem, na pewno sprawdzi. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Karolina powiedziała to samo. A jaki jest chudy :-( Cały czas szukał jedzenia. Ma filce i matową sierść oraz krzywicze łapy. Szczekał na nas, ale to był tylko strach. Dzięki smaczkom szybko się przekonał, że nie jesteśmy groźne. Strach dziecka przed psem to jedna wielka ściema. On po prostu im się znudził. Nie jest nauczony zachowywania czystości. Właściwie niczego nie jest nauczony :-( -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Reks dziś: [URL=http://img196.imageshack.us/i/reks3.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/480/reks3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/reks1.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5301/reks1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/reks2.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4859/reks2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/img7246m.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4277/img7246m.jpg[/IMG][/URL] -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Nie mamy klatki łapki, szukam takiej do wypożyczenia. Jak promazyna nie podziałała, to i sedalin raczej nie podziała. Tyle miesięcy dokarmiania, a suka nadal nie podchodzi do Eweliny. Tam nie ma gdzie jej zapędzić, na zamknięte podwórko wejść nie chce. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Za godzinę jedziemy z karolina_g_k zrobić Reksowi zdjęcia. Mam nadzieję, że pani nie wręczy nam smyczy i nie zamknie drzwi. Nie mam nadal dla niego dt. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
A mnie szlag maksymalny trafia. Nadal nic dla niego nie mam. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Następnym razem pewnie wymyśli. Trafi na czarne kwiatki, jak tylko psa odbierzemy. Tyle, że na razie nie mam gdzie go zabrać :-( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wątek Reksa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203311-Szczeniak-si%C4%99-znudzi%C5%82-co-dalej-pilnie-dt-potrzebne!!!?p=16412657#post16412657[/url] -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza posted a topic in Już w nowym domu
Reks ma niecałe 5 miesięcy i będzie dużym psem. Niecałe 2 miesiące temu został adoptowany. Ponieważ chorował na nużycę postanowiliśmy, że pokryjemy koszty jego leczenia. Pies jest zdrowy, już zaszczepiony, a jego opiekunka najwyraźniej już się nim znudziła. Jako powód oddania podaje strach dziecka przed psem. Jej córka została tydzień po adopcji Reksa pogryziona przez amstafa znajomych. Do tej pory ani razu opiekunka nie wspomniała, by dziecko bało się Reksa. Nie mam aktualnych zdjęć psa, jedynie te sprzed prawie 3 miesięcy. Pilnie szukam dla niego domu stałego lub choćby tymczasowego. Pomocy :-( Reks 4 grudnia 2010 [URL=http://img715.imageshack.us/i/img6048z.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4614/img6048z.jpg[/IMG][/URL] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jeśli zadzwoni jeszcze jeden telefon i ktoś mi powie, że zwraca psa, to chyba sobie w łeb strzelę. Wczoraj z adopcji wróciła Reszka, dziś nieodpowiedzialna opiekunka zadzwoniła, bo chce zwrócić Reksa. Pilnie poszukuję dla niego dt, bo nie chcę, by wrócił do schroniska. [B]Dt potrzebny od zaraz. Reks będzie duży, ma teraz 4,5 miesiąca. Pomocy! [/B] -
Spróbujemy z FC na pewno, a tymczasem obiecane foty: [URL=http://img19.imageshack.us/i/img0103zo.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5850/img0103zo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/img0104pk.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3430/img0104pk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/img0105f.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3821/img0105f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img198.imageshack.us/i/img0106wx.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1812/img0106wx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/img0107nk.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2853/img0107nk.jpg[/IMG][/URL]
-
Benjamin czekał długo, ale się doczekał - ma domek :)
esperanza replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
koosiek widziałam, że szukasz kudłatego szczeniaka. My mamy kudłatą 7-tygodniową sunię, docelowo małą w Kruszewie. Jej matka waży około 5-6kg. [URL=http://img340.imageshack.us/i/obraz072zf.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5386/obraz072zf.jpg[/IMG][/URL] -
ZOSIA i Greta- obie w NOWYCH DOMACH- WRESZCIE ! :)
esperanza replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Pamiętam Ritę-Ruperta z ostrowskiej ulicy. Bardzo zapadła mi w serce, nie miałam szansy jej wtedy zabrać. Nakarmiłam tylko :-( Byłam pewna, że to samiec. O kosztach warto rozmawiać tylko z doktorem S..kalpelem, ale to pewnie wiecie ;-) -
:-( Jaka jest ta firanka? Tiulowa czy inna? Podaj proszę wymiary. Moja mama regularnie co 2-3 lata wymienia, zerknę, czy ma coś odpowiedniego. Zawsze są to firany w dobrym stanie. Tak mi przykro, że sunia narobiła Ci zniszczeń. W kojcu da sobie radę i jest szansa, że może jednak nie będzie wyła cały czas. Co za dzień :-( Najpierw zwrot szczeniaka i powrót do schroniska, teraz to :-(
-
Szczeniaki znalezione w pustostanie, czekają na DS...
esperanza replied to xmademoisellex's topic in Już w nowym domu
Adoptowany! Jedna z matek już w dt u malagos, druga nie daje się złapać :-( -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To jest Ewelina :-) Bardzo miła jest i bardzo się przejmuje tymi psiakami. Klatka łapka lub palmer to jedyne rozwiązania.