-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esperanza
-
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ewelina dzwoniła? -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
I cud się chyba stał i chyba mamy bezpieczne miejsce dla suni. Jutro wieczorkiem potwierdzę. Teraz tylko szukać intensywnie dla niej domu musimy. -
Dodałam przed chwilką ogłoszenie Majki do Owczarka w potrzebie.
-
Błąka się biały, kudłaty, szorstkowłosy, czerwona obroża /Warszawa
esperanza replied to Goldulka's topic in Już w nowym domu
Co z psiakiem? -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wklejam fotki suni, z lecznicy: [URL=http://img219.imageshack.us/i/sdc12100z.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9184/sdc12100z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/sdc12102h.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3727/sdc12102h.jpg[/IMG][/URL] -
chore, łysiejące, dzikie maluchy w schronisku- pilnie szukamy dt!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Tutaj i w moim podpisie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200359-5-szczeniak%C3%B3w-na-ulicy-pilnie-potrzebne-schronienie!-okolice-Ostro%C5%82%C4%99ki[/url] Nie brzmi to dobrze. Zabierz jedzenie, nie zostawiaj jej na noc. Karmienie tylko w dzień i tylko z ręki. Problemem może być też branie na ręce. Przyzwyczajaj ją do tego i bierz na ręce kilka razy dziennie, potem stawiaj na podłodze i dawaj smakołyk. Ona musi zacząć wychodzić na spacery. -
Wrocław Sunia YORK z pseudo szuka DT lub DS!
esperanza replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Szczepione :-) Jedyny problem z nimi jest taki, że dziczeją. Daj mi proszę, znać, gdy sunia od Ciebie pojedzie. Dziękuję :loveu: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jak najbardziej szuka. Trojka ma fantastyczny, miły charakter. To prawdziwa przylepa i jest młodziutka, ma pewnie maksymalnie ,15-2 lata. Waży poniżej 6kg, bo jest mniejsza od mojej Szelmy. Ratlerek wsiąkł. Jak się pojawi p.Magda będzie go łapać. Malagos a Ty byś nie wzięła suczki z Jastrząbki po sterylce choćby do kojca? Link mam w podpisie. Sunia przedwczoraj miała zabieg i siedzi do zdjęcia szwów w lecznicy w Tobolicach, ale potem będzie musiała wrócić do pustostanu, albo trafi do schroniska :-( Gmina Baranowo ma w nosie psa. Edek dzwoniła do nich z prośbą choćby o sfinansowanie sterylizacji. Nic ich nie obchodzi fakt, że dzięki nam mają zamiast 10, tylko 2 bezdomne psy i chcemy zadbać, by się suki więcej nie rozmnażały. -
Na razie steryd jest odstawiony. W przyszłym tygodniu Majka musi jechać na rtg bioder i miednicy. Czy ktoś jest chętny, by pojechać do Błędowa po sunię, zabrać na badania na Sadybę i odwieźć Majkę? Suczka obecnie ma cieczkę. Przynajmniej wiemy, że nie jest w ciąży....
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą dzwoniła do mnie pani w sprawie ratlerka, który od kilku dni plącze się obok jej pracy w Ostrołęce. Czekam na zdjęcia, może się komuś po prostu zgubił. -
Wrocław Sunia YORK z pseudo szuka DT lub DS!
esperanza replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Zapytam nieśmiało. Może ktoś, kto oferował dt dla yorkowych maluchów zechce wziąć zdrowe około 4-miesięczne suczki po matce, która waży 4kg? Wiem, że to nie to samo, ale szukamy każdej możliwości, by sunie wyszły ze schroniska. Dziewczyny są już jej wzrostu,a le więcej niż 5-6kg raczej chyba nie będą ważyły. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/img6816bv.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9953/img6816bv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/img6839u.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8558/img6839u.jpg[/IMG][/URL] -
chore, łysiejące, dzikie maluchy w schronisku- pilnie szukamy dt!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Weź, może dobrze się tam poczuje. Podałam Twój numer pewnej pani, ale z info, że masz Reszkę. Mi jest wszystko jedno, bo one są identyczne ;-) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Raya, to jedna z 5 suczek, które trafiły do schroniska z matką i mieszkają w kojcu. Chyba źle zrozumiałam pytanie. [url]http://allegro.pl/szczeniaczki-cudne-suczki-bardzo-cie-potrzebuja-i1466467457.html[/url] -
No właśnie jest problem z nowymi fotkami, bo violetta87 nie ma jak tam dojechać. Możemy korzystać z tego, co jest na wątku: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/cezar.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9719/cezar.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/cezar1.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2001/cezar1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/cezar2.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6456/cezar2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/donb.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7910/donb.jpg[/IMG][/URL] Mają regularnie przeze mnie odnawiane allegro: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1467659008[/URL] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1467659046[/URL] Jeśli mogłabyś zrobić im kilka ogłoszeń, byłabym bardzo wdzięczna. :loveu:
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Teri adoptowana, został Tips i Tysia, no i Trojka. Jutro podeślę dorosłe psy do wstawienia na stronę. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zgadza się, to one, a Raya to ich siostra, dlatego Ci ją podesłałam :-) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To jest właśnie sunia Trojka [URL=http://img809.imageshack.us/i/img6601g.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3456/img6601g.jpg[/IMG][/URL] Jutro do adopcji idzie jedno z jej szczeniąt. Zostają jeszcze 2- suczka i piesek. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wow! Ja zrobię allegro. Oby to pomogło, bo dziewczyny dorastają :-( -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Nowy mieszkaniec schroniska: [URL=http://img228.imageshack.us/i/img0099fqx.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6097/img0099fqx.jpg[/IMG][/URL] joaaa już o nim wie, da znać Germaine. Znaleziono go w Ostrołęce. Wrzuciłam informację o nim na moja-ostroleka, może zgłosi się właściciel. Biuro odkocone! Do adopcji została Bisia-Żyleta, Gracja, Róża- ma ruję, a poza nimi dzikuska, która nigdy nie schodzi na podłogę i 2 półdziczki w trakcie leczenia. Jest jeszcze trikolorowa mama Krążka i Prążka oraz Bezuszka-staruszka, no i dzikie stadko z osobnego budynku. -
Wrocław Sunia YORK z pseudo szuka DT lub DS!
esperanza replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Czy one będą odbierane w asyście policji? Właścicielka je odda? Koniecznie szukaj pomocy w dziale o yorkach. Napisz też pw do Abrakadabra.