Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. Neris, jak się czuje Fin? Proszę o aktualne zdjęcia, mogą być z komórki.
  2. Czy ktoś z aparatem będzie w najbliższym czasie jechał do Kostka? W Błędowie przebywa nasza łysa DON-ka i jeśli byłoby to możliwe, chciałabym prosić o zrobienie jej zdjęć. Sama nie mam jak tam dojechać.
  3. Poproszę na wątku Kostka, by ktoś zrobił. Ja nie mam jak tam pojechać.
  4. Zdecydowanie mix yorka. Myślę, że szybko znajdzie się dla niego dt. Po pierwsze wstaw go na kudłacze, by się więcej osób o nim dowiedziało: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIECYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86!!/page224[/url]
  5. Dziękuję za reklamę bazarku :-) U Majeczki na razie bez zmian.
  6. Agata-air niesiesz nadzieję. Ja już zaczęłam wątpić.
  7. Tak, to ta jędza, co jeszcze na do widzenia ugryzła p.Wiesię podczas zmiany obroży.
  8. W ostatni wekend dom znalazła ta suczka: [URL=http://img18.imageshack.us/i/img6842g.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6742/img6842g.jpg[/IMG][/URL] Jej trzy szczeniaki nadal czekają na dom.
  9. bez zmian :) Ulotki się robią, będzie zadanie dla Ciebie ;)
  10. Zrobiłam bazarek z ciuchami dla Majki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201826-pe%C5%82na-szafa-damskich-ciuch%C3%B3w-Zara-Promod-H-amp-M-dla-Majki-do-20.02?p=16270774#post16270774[/url]
  11. Zrobiłam bazarek z ciuchami dla Majki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201826-pe%C5%82na-szafa-damskich-ciuch%C3%B3w-Zara-Promod-H-amp-M-dla-Majki-do-20.02?p=16270774#post16270774[/url]
  12. Sterylki, nic więcej ni e jestem w stanie zapewnić.
  13. Widzę, że dywan foliowy rozłożyłaś :)
  14. Ano właśnie dobre pytanie. Pies został znaleziony, ale zanim strawił swoje mięśnie, długo musiał głodować.
  15. Koniecznie! Nadałaś im już imiona?
  16. Środki na leczenie i utrzymanie psa będzie zbierać Fundacja Nero. Pies dostał na imię Kostek.
  17. Na razie nic nie można zrobić, nawet sterylki, bo maja dostaje steryd, a to grozi poważnym powikłaniem.
  18. Uratowano go dosłownie w ostatniej chwili... Na szyi widać łańcuch przypięty kłódką... To będzie duży pies, na szczęście któreś ogniwo łańcucha nie wytrzymało i kiedy już prawie umarł z głodu i wycieńczenia udało mu się uwolnić... ale potrącił go samochód - rana na biodrze i oba nadgarstki zranione z obrzękiem. Jego nie ma, po prostu nie ma... Przedostatniej nocy doczołgał się do dobrych ludzi, którzy dali mu jeść i posłanie na schodach, a na noc przykryli kurtką. Nie może jechać do schronu bo tego nie przeżyje. Od wczoraj jest u dr Szmurło w okolicach Pomiechówka. [URL=http://img833.imageshack.us/i/acuch1.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1642/acuch1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/acuch4.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2766/acuch4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/acuch5.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/936/acuch5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/acuch6.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7596/acuch6.jpg[/IMG][/URL] Wiek - do 2 lat, aktualna waga -15 kg? - oczekiwana 30-35 kg. Kiedyś miał pewnie dobrze - układa się na kocyku...
  19. Niestety nie ma domu, jest w dt, a ja czekam na zdjęcia od Ani, by go poogłaszać.
  20. Majeczka zarasta. Nadal jest bardzo chuda, więc głównie dostaje mięso, bez wypełniaczy typu ryż. Ten "guz", to fragment guza kulszowego, który się oddzielił, prawdopodobnie w wyniku wypadku. albo silnego kopniaka. Zrobiłam aukcję dla Majki: [url]http://allegro.pl/kartki-walentynkowe-dla-lysej-bezdomnej-suczki-i1445764874.html[/url]
  21. Super, że założyłaś wątek, potraktujemy go, jako kontynuację tego mojego, z podpisu :-) Jak się czują maluchy?
  22. 3 maluchy w dt- nowy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201543-Szczeniaki-znalezione-w-pustostanie-czekaj%C4%85-na-DS[/url]...
×
×
  • Create New...