-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esperanza
-
Neris, jak się czuje Fin? Proszę o aktualne zdjęcia, mogą być z komórki.
-
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
esperanza replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś z aparatem będzie w najbliższym czasie jechał do Kostka? W Błędowie przebywa nasza łysa DON-ka i jeśli byłoby to możliwe, chciałabym prosić o zrobienie jej zdjęć. Sama nie mam jak tam dojechać. -
Poproszę na wątku Kostka, by ktoś zrobił. Ja nie mam jak tam pojechać.
-
Dziękuję za reklamę bazarku :-) U Majeczki na razie bez zmian.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Tak, to ta jędza, co jeszcze na do widzenia ugryzła p.Wiesię podczas zmiany obroży. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W ostatni wekend dom znalazła ta suczka: [URL=http://img18.imageshack.us/i/img6842g.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6742/img6842g.jpg[/IMG][/URL] Jej trzy szczeniaki nadal czekają na dom. -
bez zmian :) Ulotki się robią, będzie zadanie dla Ciebie ;)
-
Zrobiłam bazarek z ciuchami dla Majki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201826-pe%C5%82na-szafa-damskich-ciuch%C3%B3w-Zara-Promod-H-amp-M-dla-Majki-do-20.02?p=16270774#post16270774[/url]
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam bazarek z ciuchami dla Majki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201826-pe%C5%82na-szafa-damskich-ciuch%C3%B3w-Zara-Promod-H-amp-M-dla-Majki-do-20.02?p=16270774#post16270774[/url] -
Szczeniaki znalezione w pustostanie, czekają na DS...
esperanza replied to xmademoisellex's topic in Już w nowym domu
Sterylki, nic więcej ni e jestem w stanie zapewnić. -
Szczeniaki znalezione w pustostanie, czekają na DS...
esperanza replied to xmademoisellex's topic in Już w nowym domu
U mnie cisza :( -
Szczeniaki znalezione w pustostanie, czekają na DS...
esperanza replied to xmademoisellex's topic in Już w nowym domu
Widzę, że dywan foliowy rozłożyłaś :) -
szkielet z łańcuchem zamkniętym na kłódkę
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ano właśnie dobre pytanie. Pies został znaleziony, ale zanim strawił swoje mięśnie, długo musiał głodować. -
Karat (13 lat), za TM, odszedł przynajmniej szczęśliwy... [']
esperanza replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Karaciku ['] :-( -
Szczeniaki znalezione w pustostanie, czekają na DS...
esperanza replied to xmademoisellex's topic in Już w nowym domu
Koniecznie! Nadałaś im już imiona? -
szkielet z łańcuchem zamkniętym na kłódkę
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Środki na leczenie i utrzymanie psa będzie zbierać Fundacja Nero. Pies dostał na imię Kostek. -
Na razie nic nie można zrobić, nawet sterylki, bo maja dostaje steryd, a to grozi poważnym powikłaniem.
-
Uratowano go dosłownie w ostatniej chwili... Na szyi widać łańcuch przypięty kłódką... To będzie duży pies, na szczęście któreś ogniwo łańcucha nie wytrzymało i kiedy już prawie umarł z głodu i wycieńczenia udało mu się uwolnić... ale potrącił go samochód - rana na biodrze i oba nadgarstki zranione z obrzękiem. Jego nie ma, po prostu nie ma... Przedostatniej nocy doczołgał się do dobrych ludzi, którzy dali mu jeść i posłanie na schodach, a na noc przykryli kurtką. Nie może jechać do schronu bo tego nie przeżyje. Od wczoraj jest u dr Szmurło w okolicach Pomiechówka. [URL=http://img833.imageshack.us/i/acuch1.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1642/acuch1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/acuch4.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2766/acuch4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/acuch5.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/936/acuch5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/acuch6.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7596/acuch6.jpg[/IMG][/URL] Wiek - do 2 lat, aktualna waga -15 kg? - oczekiwana 30-35 kg. Kiedyś miał pewnie dobrze - układa się na kocyku...
-
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Niestety nie ma domu, jest w dt, a ja czekam na zdjęcia od Ani, by go poogłaszać. -
Majeczka zarasta. Nadal jest bardzo chuda, więc głównie dostaje mięso, bez wypełniaczy typu ryż. Ten "guz", to fragment guza kulszowego, który się oddzielił, prawdopodobnie w wyniku wypadku. albo silnego kopniaka. Zrobiłam aukcję dla Majki: [url]http://allegro.pl/kartki-walentynkowe-dla-lysej-bezdomnej-suczki-i1445764874.html[/url]
-
Szczeniaki znalezione w pustostanie, czekają na DS...
esperanza replied to xmademoisellex's topic in Już w nowym domu
Super, że założyłaś wątek, potraktujemy go, jako kontynuację tego mojego, z podpisu :-) Jak się czują maluchy? -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
3 maluchy w dt- nowy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201543-Szczeniaki-znalezione-w-pustostanie-czekaj%C4%85-na-DS[/url]...