Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. Znalazłam klatkę łapkę za 400zł- 170x40x50cm, ale nie wiem, czy ona się do niej zmieści. Inne klatki kosztują 1800-2500zł :-(
  2. Przy okazji, skoro mowa o kotach, jak Wiki zachowuje się w stosunku do kotów?
  3. Nie mam nic nowego. Paskudny charakter ma ta sunia. Jeśli ktoś szuka typowego szczekacza, to ona będzie idealna. Mimo, że inwalidka na prawdę nie wzbudza sympatii :-(
  4. Szukałam, ale niestety nic nowego nie mam. Uszaty jest strasznie gruby. Fajny z niego pies, ale jakoś ciągle nie ma szczęścia.
  5. Będziemy wdzięczni za odświeżenie, bo Krysia dalej jest bezdomna.
  6. Tutaj jest lista: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2[/url] Widziałam Jagodę w niedzielę. Ma się dobrze, ale czas by wreszcie poszła do domu.
  7. Dziękuję. Przeprowadzka dziś po 16.
  8. Współczuję bardzo. Miała dobre psie życie. [']
  9. Rozumiem, dziękuję za informację.
  10. Jutro pojedzie do dt. Trzymajcie kciuki, by się z kotami dogadał i nic nie zniszczył. Martwię się, bo nie mam nic w zapasie.
  11. maja602 co z Waszą sunią?
  12. Miluś już jutro idzie do dt? O, to nie zdążę na Tatarku go odwiedzić.
  13. Potrzebne Ci wsparcie łapankowe?
  14. Dokładnie :-( Właściciele proszą nas o dt dla Rolki i Rudki. Gdy suki dojrzeją będą musiały opuścić biuro, bo Fiona akceptuje tylko szczeniaki. Mieszkają tam już ponad 4 miesiące.
  15. Psy z Celestynowa wyjeżdżają do Niemiec już od ponad 2 lat.
  16. Bo mało osób zagląda, a mi jest ciężko wszystko ogarnąć. Aktualnie w schronisku są: -Reszka i Rosa Reks szuka dt w W-wie - 6 maluchów w wieku 6-7 tygodni Jedna sunia Umbra wczoraj trafiła do dt w W-wie - Urwis- 3 miesięczny nowy maluch - Rolka i Rudka stado podrostków, czyli Klara, Cherubin, Muza, Kryśka, Igła, Lira, Kalka oraz Raya, Rubi i Rosca.
  17. Podsumowanie obecnego stanu: Mamy w tej chwili pod opieką w W-wie i bliskich okolicach: - Fina u Neris - Morka u Ronji - Feniksa- cocker spaniela, który wymaga jeszcze operacji powiek, ale zostanie w dt - Maję DON-kę, której trzeba zrobić prześwietlenie miednicy i bioder- [B]czy ktoś może się zająć transportem? [/B]- Reksa, który mam nadzieję jutro trafi do dt - Trojkę-Tosię u karoliny_g_k - Umbrę u Anety Poza W-wą: - W najbliższych dniach do W-wy przyjedzie do dt biały kot z łapą w gipsie znaleziony w Ostrowi Mazowieckiej. - U malagos jest suczka Wiki z Jastrząbki - druga suka z Jastrząbki czeka na złapanie i zabieg w Tobolicach koło Ostrołęki - 2 szczeniaki do zabrania od meneli za 4-5 tygodni do dt, a suka lub dwie suki na zabieg - pomagam w znalezieniu domów dla mix DON-a Cezara i łaciatej dużej suni Do tego dochodzi kilkaset zwierzaków w schronisku w Kruszewie, które też czekają na domy...
  18. Wczoraj było dużo zamieszania w schronisku. Do nowego domu pojechała duża, bura suka oraz Tips i Tysia. Zwierzaki będą mieszkały w okolicach Ostrołęki. Karolina_g_k zabrała do dt Trojkę-Tosię, a Aneta przyjęła Umbrę- najmniejszą i najsłabszą sunię z miotu 7 maluchów. W ten sposób mamy pod opieką w W-wie i okolicach: - Feniksa- cocker spaniela, który wymaga jeszcze operacji powiek, ale zostanie w dt - Maję DON-kę, której trzeba zrobić prześwietlenie miednicy i bioder - Reksa, który mam nadzieję jutro trafi do dt - Trojkę-Tosię u karoliny_g_k - Umbrę u Anety W najbliższych dniach do W-wy przyjedzie biały kot z łapą w gipsie znaleziony w Ostrowi Mazowieckiej.
  19. Sedalin działa tylko na układ ruchu, natomiast nie wpływa na psychikę. Ona się czuje prawie jak człowiek po pavulonie. Nie może się normalnie ruszać, ale jest całkowicie świadoma tego, co się z nią dzieje. Zapytaj weta, czy można zmienić ten uspokajacz na promazynę. Biedna sunia. Jej się teraz wydaje, że walczy o przetrwanie :-(
  20. Obydwie sunie miały szczeniaki praktycznie równocześnie. W sumie było ich 8. Trzy wydała Ewelina, resztę my. W piątek niestety nie dzwonił, za to wczoraj miałam telefon w sprawie malucha. Ponieważ mamy 7 malutkich szczylków do adopcji, to jest z czego wybierać.
  21. Oj, chyba tylko Ty Małgosiu :-( Ja dziś z Karoliną_g_k byłam w schronisku. Wszystkie maluchy mają domy. Nadal szukam klatki-łapki na drugą sukę-matkę. Zabieg będzie miała tam, gdzie Wiki, po 10 dniach wróci do Jastrząbki. Taki jest plan.
  22. Wiki faktycznie jest wilczakowa, tylko charakter nie wilczakowy :-)
  23. Ma ogłoszenia, ale nikt nie pyta niestety :-( Dostałam pw od E.DEREK, rano do niej zadzwonię.
  24. O takim kojcu właśnie mówię. Lara nawiązałaś kontakt z Gajową, czy ma miejsce?
  25. Wiem, że jestem nudna, ale wszelkie kontakty zawiodły. Obawiam się, że będzie musiał trafić do kojca.
×
×
  • Create New...