Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Pan się odezwał , korespondujemy, ale nie wiem, czy to jest ten dom dla Nory. Więcej zapytań o Norę nie było, a to taka cudowna sunia. Jak tylko ktoś ją pozna na żywo, zakochuje się od razu:).
  2. Agatko dzięki za ogłoszenia:). Węgielkowa nie miała czasu napisać, ale dzisiaj rano przywiozła z savahną drugiego psiaka z łańcucha z Rudnik do mag.dy, czyli zrobiła ze 150 km, wielkie dzięki:). Dziękuję tez bardzo savahnie, ktora wzięła od mag.dy dzikuskowatą pręguskę do domu na oswojenie:).
  3. Czy możecie napisać parę słów na temat domu, do jakiego poszła Śnieżynka?
  4. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe:). W świętokrzyskim sytuacja tragiczna, każdego dnia przybywaja nowe psiaki ,potrzebujemy pomocy:).
  5. Imiona już wybrane jednoosobowo ;), wygrały Fanta i Koka:). Dzisiaj była sterylizowana kociczka czarna od mag.dy. A jutro węgielkowa przywozi do mag.dy drugiego psiaka łańcuchowego z Rudnik:).
  6. [B][COLOR=#0000FF]Dzięki Ziutka, może w końcu odczarujesz Kajtula:). Bardzo dziękujemy rownież mariuszowi pp za wpłatę 100 zł z bazarku oraz ang za jej bazarek na kwotę 133 zł. [URL=http://smayliki.ru/smilie-1122997191.html][IMG]http://s18.rimg.info/c59cc4dabe128f44b1fe8d595267ccdb.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
  7. [quote name='taks']bazar "obrożowy" rozliczony i pieniądze przelane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227081-rozliczony-obroże-smycze-szelki-na-Kielce-i-Szydłowiec-do-26-05[/URL] jak zwykle poproszę o potwierdzenie na wątku jak wpłata dotrze[/QUOTE] [B][COLOR=#FF0000]Wpłata doszła :), niesamowita suma 2972 zł!!! Taks, dziękujemy Ci z całego serca, to ogromna pomoc dla nas. [/COLOR][/B][URL=http://smayliki.ru/smilie-743654535.html][IMG]http://s10.rimg.info/022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif[/IMG][/URL]
  8. [quote name='ania1985']Był może ktoś wczoraj u suni z ameliówki?? Dostała tę wcierkę?? bo nie wiem co mam dla niej przygotować poza tabletkami na robale dziś bo jutro już weci zamknięci.[/QUOTE] Dziewczyny nie wiedza , o którą sunie chodzi, bo tam kilka psów było. Jedna sunia leżała na przystanku, czy to ta? Dały tylko jeśc, bo potem pojechały z obrożą , to już jej nie było. Jak jedziesz, to kup wcierkę.
  9. [quote name='savahna']Szczeniorki Megi i Łatka na świętokrzyskie robię.:diabloti: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/108712/Suczki-ze-schroniska-szukaja-domowADOPCJA/[/URL] [/QUOTE] Savahna, to jest Megi i Łatka, czy Megi i Kropka, bo raz jest tak, raz tak:).
  10. [URL="http://img853.imageshack.us/i/98071292.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1677/98071292.jpg[/IMG][/URL] Cuuuudne! Mamuśka bardzo kochająca, podobno tego kierowcy busa, który powiedział znajomej o tej suczynce , nie chciała dopuścić do grobu matki , bo tak dzielnie broniła maleństwo. A jak znajoma potem wzięła szczeniorkę na ręce, to szarpała ją za nogawkę spodni i błagalnie patrzyła,zeby jej dziecka nie zabierać.
  11. No nareszcie doczekalismy się:razz:. Matko jedyna , jakie maciupeństwo:crazyeye:. I pomysleć ,że to biedactwo urodziło się na ziemi i cały czas leżało na trawie, a przecież takie zimne noce były:-(. Może miało jakieś rodzeństwo, które nie przeżyło, bo nie podejrzewam,żeby tylko jedna się urodziła. Ciekawe, jak mamusia wygląda, może też się doczekamy;). O, mag.da mnie wyprzedziła i mamusia już jest:). Śliczna suczynka. To teraz konkurs na imiona, proszę wymyslać:).
  12. A dlaczego ma iśc do schronu, skoro jest tyle deklaracji,ze może pojechać do hotelu. Jak się zakłada watek psiakowi, to trzeba do konca pilotowac sprawę, a nie zostawiac w połowie . _Lara podaje ci na pw mail do pani, która chciała podobna suczkę, telefonu nie mam.
  13. Dom dla Dolarka czeka w Pruszkowie, potrzebny transport! Nie znacie kogos , kto jedzie do Wa-wy?
  14. Mam zapytanie o naszą sunię, która juz poszła do adopcji, a jest podobna do Kukiego, tylko niższa. Jeżeli chcecie, to podam namiary. Nie wiem skąd pani jest. To nasza Roza. [IMG]http://i47.tinypic.com/2dh8oid.jpg[/IMG]
  15. Z samcami, nawet na neutralnym terenie będzie trudno. A może odjajczyć chłopaków:roll:. Zobaczcie, jak już wyrosła Samba:). [IMG]http://i48.tinypic.com/10ogzm8.jpg[/IMG] Dzwoniła też pani od Rozy, zachwycona sunią, jaka wspaniała , mądra i wogóle:). Dużo czasu spędzają na działce, co Roza uwielbia, a szczególnie przekopywanie działki w poszukiwaniu kretów:).
  16. Jak to od czego? Od polecanego przez Ciebie Brita:cool3:. Choc Brit zły nie jest również.
  17. Acana jest lepsza, Hillsa większość znanych mi psów nie lubiła.
  18. :crazyeye::crazyeye: Śledzę ten wątek, ale żadnego szyderstwa w Twoim SHRIN kierunku, nie widzę. O czym piszesz???
  19. Było wstępne pytanie o Norę z Wielkopolski, wysłałam więcej fotek, jak na razie cisza.
  20. [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8830/p1010576h.jpg[/IMG] Mina sępa:lol:.
  21. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na utrzymanie Meli w dt:). Ang uderz do Agaty P w sprawie banerka dla suni, przydał by sie :). Masz zapchną skrzyneczke, opisałam sie na darmo.
×
×
  • Create New...