erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Pan się odezwał , korespondujemy, ale nie wiem, czy to jest ten dom dla Nory. Więcej zapytań o Norę nie było, a to taka cudowna sunia. Jak tylko ktoś ją pozna na żywo, zakochuje się od razu:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko dzięki za ogłoszenia:). Węgielkowa nie miała czasu napisać, ale dzisiaj rano przywiozła z savahną drugiego psiaka z łańcucha z Rudnik do mag.dy, czyli zrobiła ze 150 km, wielkie dzięki:). Dziękuję tez bardzo savahnie, ktora wzięła od mag.dy dzikuskowatą pręguskę do domu na oswojenie:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Imiona już wybrane jednoosobowo ;), wygrały Fanta i Koka:). Dzisiaj była sterylizowana kociczka czarna od mag.dy. A jutro węgielkowa przywozi do mag.dy drugiego psiaka łańcuchowego z Rudnik:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#0000FF]Dzięki Ziutka, może w końcu odczarujesz Kajtula:). Bardzo dziękujemy rownież mariuszowi pp za wpłatę 100 zł z bazarku oraz ang za jej bazarek na kwotę 133 zł. [URL=http://smayliki.ru/smilie-1122997191.html][IMG]http://s18.rimg.info/c59cc4dabe128f44b1fe8d595267ccdb.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']bazar "obrożowy" rozliczony i pieniądze przelane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227081-rozliczony-obroże-smycze-szelki-na-Kielce-i-Szydłowiec-do-26-05[/URL] jak zwykle poproszę o potwierdzenie na wątku jak wpłata dotrze[/QUOTE] [B][COLOR=#FF0000]Wpłata doszła :), niesamowita suma 2972 zł!!! Taks, dziękujemy Ci z całego serca, to ogromna pomoc dla nas. [/COLOR][/B][URL=http://smayliki.ru/smilie-743654535.html][IMG]http://s10.rimg.info/022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania1985']Był może ktoś wczoraj u suni z ameliówki?? Dostała tę wcierkę?? bo nie wiem co mam dla niej przygotować poza tabletkami na robale dziś bo jutro już weci zamknięci.[/QUOTE] Dziewczyny nie wiedza , o którą sunie chodzi, bo tam kilka psów było. Jedna sunia leżała na przystanku, czy to ta? Dały tylko jeśc, bo potem pojechały z obrożą , to już jej nie było. Jak jedziesz, to kup wcierkę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img853.imageshack.us/i/98071292.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1677/98071292.jpg[/IMG][/URL] Cuuuudne! Mamuśka bardzo kochająca, podobno tego kierowcy busa, który powiedział znajomej o tej suczynce , nie chciała dopuścić do grobu matki , bo tak dzielnie broniła maleństwo. A jak znajoma potem wzięła szczeniorkę na ręce, to szarpała ją za nogawkę spodni i błagalnie patrzyła,zeby jej dziecka nie zabierać. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No nareszcie doczekalismy się:razz:. Matko jedyna , jakie maciupeństwo:crazyeye:. I pomysleć ,że to biedactwo urodziło się na ziemi i cały czas leżało na trawie, a przecież takie zimne noce były:-(. Może miało jakieś rodzeństwo, które nie przeżyło, bo nie podejrzewam,żeby tylko jedna się urodziła. Ciekawe, jak mamusia wygląda, może też się doczekamy;). O, mag.da mnie wyprzedziła i mamusia już jest:). Śliczna suczynka. To teraz konkurs na imiona, proszę wymyslać:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Samba w Sosnowcu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z samcami, nawet na neutralnym terenie będzie trudno. A może odjajczyć chłopaków:roll:. Zobaczcie, jak już wyrosła Samba:). [IMG]http://i48.tinypic.com/10ogzm8.jpg[/IMG] Dzwoniła też pani od Rozy, zachwycona sunią, jaka wspaniała , mądra i wogóle:). Dużo czasu spędzają na działce, co Roza uwielbia, a szczególnie przekopywanie działki w poszukiwaniu kretów:). -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jak to od czego? Od polecanego przez Ciebie Brita:cool3:. Choc Brit zły nie jest również. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Acana jest lepsza, Hillsa większość znanych mi psów nie lubiła. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Było wstępne pytanie o Norę z Wielkopolski, wysłałam więcej fotek, jak na razie cisza. -
[IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8830/p1010576h.jpg[/IMG] Mina sępa:lol:.