Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Jeszcze jedna mam fotkę [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3871/bary71my1.jpg[/IMG][/URL]
  2. Mam trochę nowych fotek Barego. Dowiedziałam się, że Bary nie jest agresywny w stosunku do innych psów, ale jeżeli idzie na smyczy, a szczególnie w kagańcu, to lubi na nie poszczekać. Natomiast gdy właściciele wyjeżdżają z nim do domku na wieś, gdzie biega sobie luzem, a teren nie jest ogrodzony i spotyka się z innymi psami, to nie ma żadnych problemów. Ma też zaprzyjaznione psy w rodzinie, również samce, z którymi się bawi. Jeżeli chodzi o dzieci, to do dzieci w rodzinie bez problemu, natomiast na ulicy nie przepada za podrostkami, odkąd chłopaki rzuciły mu petardę pod nogi, ale nie reaguje z jakąś agresją. Kocha aportować, szczególnie kamyczki:lol: . W mieszkaniu spokojny. Zapomniałam zapytać czy zostaje długo sam. Mieszka do tej pory w bloku, ale właściciele bardzo często wyjeżdżaja do domku na wieś i ma możliwośc wybiegania się. Dlatego teraz najchetniej oddaliby go do domu z ogrodem, ale żeby mieszkał w domu, nie w budzie. Jak by ktoś chetny miał jeszcze pytania, to postaram sie dowiedzieć . [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4222/bary31as9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/328/bary41nx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/3039/bary51xq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7841/bary61sc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9297/bary81sc7.jpg[/IMG][/URL]
  3. Podnoszę, bo sytuacja znowu staje sie bardzo trudna. Zabraliśmy te szczeniaki od pijaka, bo były tam zagrożone, wychodziły pod brama na bardzo ruchliwą ulicę i w każdej chwili móg je zabrać jakiś menel, kumpel tego pijaka. Sa w tej chwili na działce , gdzie są już dwie sunie czarne ze wsi , Nigra, Bryza i dwie suńki, którym jeszcze nie zdążyłam zrobić zdjęć/ pani z alzheimerem zabrana do domu opieki/, czyli razem 9 psów. I znowu zaczną się awantury, bo to jest na terenie ogródków działkowych, a niestety teraz ludzie już siedzą na działkach. A przecież p.Ani już kilkakrotnie chciano zabrać tą działkę właśnie z powodu trzymanych tam psów.:mad: Pomóżcie wydać chociaż te malutkie szczeniaczki!:modla:
  4. Saga_86, zaraz wstawię więcej zdjęc, tylko musze pozmniejszać.
  5. Napisała do mnie przed chwilą jakaś młoda osoba z Piekoszowa spod Kielc, że błąka się u nich 2-mies. sunieczka, docelowo będzie chyba większym psem. Ona prosi o to byśmy ja zabrali do siebie. Niestety nie jest to możliwe. Zabraliśmy do nas na działkę te 3 szczeniaczki od pijaka, które zostały. POnieważ Irena, która chodziła je karmić jutro wyjeżdża, nie miałby kto tam chodzić, bo p.Ania/77 lat/ ma do obsługi 6 psów w mieszkaniu i stadko na działce , więc nie dałaby rady chodzić jeszcze do tego pijaka. Nie wiem, jak z mamą szczeniaczków i ON-kiem, które tam są, ale mam nadzieję,że sąsiadka tego typa będzie im dawać jeść, najwyżej zostawimy jej troche karmy. Ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. A to zdjęcia tej sunieczki, 2-miesięczny bezbronny bidukek:-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/359/suniazpiekoszowa1uj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3739/suniazpiekoszowa11nm9.jpg[/IMG][/URL] Mag.do, wstaw zdjęcia tej sunieczki do pierszego postu.
  6. Co prawda wolałam Pyzę nieuporządkowaną , ale i tak jest piękna:loveu:
  7. Agis, saga_86 jest przyzwyczajona do "psów w potrzebie", gdzie wątki spadają błyskawicznie na odległe strony.:razz:
  8. Podnoszę, bo sprawa jest pilna. Czy tego sznaucera ktoś umieszczał na forum rasowców?
  9. [COLOR=red]Młodziutki, bardzo miły szczeniaczek uratowany od niechybnej śmierci szuka domku!!!:roll: [/COLOR]
  10. To rzeczywiście kawał drogi:shake: , ale skoro jest taka szansa na domek dla Czarusia, to trzeba szukać transportu. Może sie uda.
  11. Rozmawiałyście teraz a nią, dalej jest chętna na Czarusia?
  12. [COLOR=red]Bardzo dziękujemy sugarr za pomoc![/COLOR] :loveu: Nawet z molestującym Portosem ta sunieczka ma jednak szansę na życie. Tutaj jest wątek o tych szczeniaczkach, a to tylko maleńki wycinek z tego co dzieje sie w świętokrzyskim. Reszta w innych wątkach kieleckich. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57447&highlight=erka[/URL] Niestety w naszym regionie adopcji jak na lekarstwo, dlatego musimy szukać pomocy gdzie indziej. Całe szczęście , że pomagają nam ludzie z innych stron kraju, tylko dzięki temu udaje nam się uratować sporo tych bid.
  13. Cały czas kibicowałam Pyzuni. Cieszę się, że udało się Wam wyrwać ślicznotkę z tego schronu.:multi: I trzymam teraz kciuki za dobry domek:thumbs:
  14. Jutro spotkam się z ta kobietą, zobaczę psa i dowiem się czegoś więcej o nim.
  15. To jak on przyjmuje damę?:razz: . Mam jednak nadzieję,że to tylko takie pierwsze chwile są trudne. Może trzeba je na razie oddzielić?
  16. Rzeczywiście piękna wiosna w "Kundelku", ale Marylka pewnie wolałaby ja spędzić w swoim domku!!! Już minęła 100 strona wątku Marylci, mam nadzieję,że nie będzie musiała dobić do następnej setki:cool3: . Zupełnie nie rozumiem,że nikt jeszcze nie zachwycił sie Marylcią:shake:
  17. Pati, a to przytulisko w Busku, o ktorym kiedys pisałaś?
  18. Czyli sunieczka dojechała:multi: . [B][COLOR=red]Sugarr bardzo Ci dziękujemy za pomoc, nastepny szczeniaczek uratowany ! :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [/COLOR][/B] [COLOR=black]Czyli zostały jeszcze trzy, jedna sunieczka czarna i dwa pieski, czarny i beżowy.[/COLOR]
  19. Facet , który miał oglądac Amika nie przyszedł. A szczeniaczek chyba pojechał do Suggar, mam nadzieję.:lol:
  20. Bary, 2-letni ON-ek do adopcji. Tu jest jego wątek; http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4846207#post4846207
  21. Na prośbę znajomej wstawiam zdjęcie Barego, 2-letniego owczarka niemieckiego. Jest to pies jej siostry, która na początku maja wyjeżdża do Anglii. Wyjazd niespodziewany, nie wiadomo na jak długo, być może na stałe, nie może zabrać psa. Pies mieszkał w bloku, jest zrównowazony, ułożony, tyle na razie wiem. I jest mało czasu na znalezienie nowego właściciela. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/340/bary1ee4.jpg[/IMG][/URL] Czy możecie pomóc?
  22. Eruane, zmień może zdjęcia małej w pierwszym poście, bo tam troszkę wygląda jak wilkołaczek:evil_lol:
  23. A to obiecane zdjęcia Szarotki jeszcze u nas na działce, zanim pojechała dio Jędrzejowa. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/9863/szarotka1hr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1243/szarotka11bd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3449/szarotka21mo2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7526/szarotka31qf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5691/szarotka41tl3.jpg[/IMG][/URL] Młodziutka,śliczna, lgnąca do ludzi sunieczka. Nie pozwólmy,żeby długo siedziała w tym boksie! Ona potrzebuje byc teraz blisko człowieka!
  24. No cóż, nie będziemy się zniechęcać.:cool3:
×
×
  • Create New...