erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Fantastyczne te filmiki, aż się serce raduje, jak się patrzy na Ineczkę. Zaraz prześlę te filmiki Elwirze, to się dopiero ucieszy:loveu: .
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dobrze Donvitow, będziemy pamiętać. Dzisiaj wydałam tego beżowego szczeniaczka Rudej, natmiast jego czarna siostrzyczka wylądowała dzisiaj u mnie w domu. Piesek był od początku odważniejszy, jeszcze wtedy, jak był w hurtowni. Również u nas na działce on sie szbciutko zaaklimatyzował, biegał z suniami , nie bał się niczego, ciągnął za nogawki, jak sie tylko weszło na działkę. Zupełnie inaczej ta czarnulka, ona jest bardziej lękliwa, na działce bała się szczekania psów, wchodziła wtedy pod palety i kilka razy juz musiałyśmy wydostawać. A dzisij rano utkwiła tam na dobrei Elwira musiała się strasznie namęczyć, odstawiać wielką budę ,zeby ja wyciągnąć. I nie miałm sumienia zostawiać jej tam , jak poszedł braciszek, bo pewnie cały czas by siedziała w jakiejś dziurze. U mnie w domu też jeszcze przestraszona, ale juz pomalutku zaczyna się bawic. Saga_86, kiedy Ty jedziesz do Lublina? -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
No to super, bo prawdę mówiąc, to miałam lekkie obawy, czy ci państwo się pojawia po Jeżyka:cool1: . A tu miła niespodzianka:lol: . Trzymamy teraz kciuki,żeby maluszek szybko zadomowił sie w nowym miejscu. [COLOR=red]I jeszcze raz dziękujemy Neris za pomoc![/COLOR] :loveu: :loveu: :loveu: -
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
erka replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Do góry biedactwo! -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
erka replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwop , trzeba by może podać Fionce jakieś środki przeciwlaktacyjne, straciła maluchy,żeby się nie wywiązało jakies zapalenie sutków. Czy jest to możliwe do wykonania? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniorki Rudej dzisiaj zabrałam do nas na działke. Jak pojechałam po nie do hurtowni, to oczywiście znowu wydostały sie z kojca i przeszły na teren sąsiedniej hurtowni, dzisiaj był nieczynna , brama zamknięta, całe szczęście ,że znalazła się jakaś dziura w siatce. Bo tak siedziałyby tam dwa dni bez jedzenia. Jutro jestem umówiona z facetem zainteresowanym pieskiem. Jeżeli go weźmie , to sunieczka zostanie sama, trochę się o nia martwię, bo to taka sierota. Piesek jest o wiele odważniejszy. Jak przyszłam na działkę, to wlazła pod palety i ledwo ja wydostałam. Ona nie boi się ludzi, ale jak psy zaczną szzcekac i jest jakiś hałas, to jest troszke wystraszona. Do dziewczyny zainteresowanej sunieczka dzwoniłam, ma jeszcze potwierdzić , czy sie na nia zdecyduje. Ale mieszka 20 km od Lublina -Łęczna czy Łączna? I nie wiem czy by się znalazł transport. Misiu jest na razie na parkingu, gdyby się znalazł jakiś lepszy domek, to pewnie można by go było wydostać. -
Super zdjęcia i cudny filmik:p . Ona rzeczywiście uwielbia wodę:lol: . Szczególnie to zdjęcie ze słodkiego lenistwa mi się podobało:evil_lol: . A to zdjęcie wbudziło moją zazdrość :razz: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1433/img1363211tw8.jpg[/IMG] To już są takie grzyby??? A myśmy dzisiaj wybrali się na poziomki, gdybym wiedziała:roll:
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
erka replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Jest juz ten tekst na Allegro? Bo na kieleckim wątku mamy siły fachowe w pisaniu wyciskaczy łez.:lol: Sunieczka prosi o pomoc! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.do nie zdejmuj jeszcze Misia z ogłoszeń. Jak by się znalazł jakiś chętny, to wolałabym ,żeby miał prawdziwy dom. Jutro zabieram szczeniorki z hurtowni do nas na działkę. Również zabieramy z tej drugiej hurtowni tą jamniczkowatą sunię,mamę Misia. -
Śliczna nieduża , przemiła sunieczka, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana i nie ma chętnych?:cool1:
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Tak na wszelki wypadek podnosze jeszcze psiaczka. Oby to nie było już potrzebne. -
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
erka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby nic nieprzewidzianego się nie stało i żeby Kaziu dotarł bezpiecznie do Krakowa. :thumbs: [SIZE=3][COLOR=green]Ja również bardzo dziekuję dziewczynom z Krakowa, że zawsze można na nie liczyć. :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000]Wielkie buziaki dla Camary, która w tej sytuacji zrobiła wszystko,żeby nie zostawić Kazika bez pomocy.:buzi: :buzi: :buzi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]U nas naprawdę nie było gdzie go przechować, a na ulicy, jak już pisała Fiona.22 dłużej by sie nie uchował.:shake: [/COLOR] -
Podnoszę sunię, bo jej los jest niepewny. :shake: Teraz jeszce dokarmia ją Fiona.223, ale ona wkrótce wyjeżdża na dwa miesiące i co wtedy. Właściciel kompletnie się sunia nie interesuje, najchętniej byłby sie jej pozbył. I nie wiadomo czy tego nie zrobi i dlatego trzeba by ja stamtąd jak najszybciej zabrać.
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
erka replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Podnoszę z wielką prośbą o zrobienie aukcji cegiełkowej dla sunieczki na Allegro. Czy ktoś mógłby to zrobić? Bardzo prosimy!:loveu: :loveu: :loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Maluchy Rudej w hurtowni też dzisiaj zaszczepiłam. Czyli wszystkie szczeniory gotowe do pójścia do nowych domków!:lol: Dzisiaj maluchy nie wywinęły żadnego numeru, ale i tak musze je stamtąd zabrać do nas na działkę, bo w niedzielę wyjeżdżami i nie miałby kto ich nakarmić. -
MASZA suńka wykopana ze śnieżnej nory JUŻ W DOMKU :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Śliczny i szczęśliwy pyziulek i robi się podobna do swojej mamusi-Sary.:lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga_86, już właśnie rozmawiałam z Elwirą na ten temat i tak zrobię chyba w sobotę. Ale jakos mnie martwi,że nie ma teraz chętnych na szczeniaki. Te Czarnej udało się tak szybko wydać, a teraz jakis zastój.:shake: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przeżyłam horror w tej hurtowni:crazyeye: . Maluchy , jak zwykle wylazły z kojca, więc wsadziłam je z powrotem i jak byłam zajęta wkładaniem jedzonka na miski mała wsadziła główkę między słupki ogrodzenia i tak już została:angryy: . Ani w tą , ani a tą, próbowałam trochę na siłe, ale nie dało rady, jak ona to przepchnęła w tą stronę, nie wiem:shake: . Dobrze,że udało mi się później wygrzebać tam trochę ziemi, bo dalej była już kamienna płyta, przycisnęłam łepetynę do ziemi i jakos udało mi sie ją wyrwać. Ale strachu najadłam się co niemiara. Dobrze,że to stało się przy mnie, bo tak pewnie by się udusiła. Ale nie znaczy wcale, że że tego nie powtórzy.:shake: Domki szybciutko, bo w końcu stanie się nieszczęście. Jutro będę maluchy szczepiła. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga_86 już napisałam, dzięki.:lol: Dziewczyna, która opiekowała się tym szczeniaczkiem w hurtowni- Misiem, wydała go dzisiaj na parking. :cool1: Nie uważam,żeby to było dobre miejsce dla psa, a już wogóle dla szczeniaczka:shake: . Nie wiem , może jakby się znalazł jakiś normalny dom, może mogłaby go odebrac. Natomiast do tych moich w hurtowni nie mam juz siły, co je wsadzę do kojca i pozatykam dziury, to jak przychodzę, sa na zewnątrz:mad: . Przecież takich maluchów kierowcy nie zauważą, bardzo się o nie boję. -
Ineczka już nie ma nic w spojrzeniu z takiego przestraszonego stworzonka, jakim jeszcze była u nas, to już zupełnie inny pies :lol: . l
-
Wyjątkowo szybko udało się znaleźć dom dla Iduni:lol: , zresztą nie ma się co dziwić, bo śliczna z niej panienka, a jak jeszcze włosy odrosną, to będzie cudna. I w dodatku przemiła, taka przylepka. Dzisiaj rano juz zadzwoniła nowa pani, że wszystko ok. Sunieczka wytrzymała całą noc i na spacerku zrobiła co trzeba, obawiałysmy się , czy nie ma zapalenia pęcherza, bo dosyc dużo siusiała wcześniej. Nowej pani nie odstępuje na krok, chociaz zna ja dopiero od wczoraj wieczorem. Jak pani siedzi na fotelu, to wskakuje na kolana albo gdzieś obok, aby tylko być blisko. Sunia rezydentka na razie trochę obrażona i czasami powarkuje, ale z pewnościa sie przyzwyczai. [COLOR=red]Jeszcze raz dziękuję weszce, bo dzięki niej sunieczkę udało się błyskawicznie wyekspediować do nowego domku! :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: [/COLOR]
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
erka replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Przepiękna mała sunieczka z maleństwem potrzebuje chociaz tymczasu!!!:placz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zostawić je tam , to na pewną śmierć, więc chyba brać. TYLKO GDZIE??? Może uda sie upchnąć na działkę,żeby tylko były zdrowe.