erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Podnoszę śliczną sunieczkę!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A to dwa szczeniaczki, które zostały w hurtowni, dzieci Rudej, chłopczyk beżowy i dziewczynka czarna z białymi skarpetkami. Mają w tej chwili 5 tygodni, czyli jeszcze jeszcze troszkę muszą zostać przy mamusi, ale nie za długo, bo ona już ucieka i nie chce ich karmić. Dzisiaj odrobaczyam je drugi raz. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3224/07060611we9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3268/0706061gm1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9766/07060621js7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5421/07060631fr9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2904/070606chopczykrudejew8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/395/070606creczkarudejyq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6817/070606szczeniaczekrudejze2.jpg[/IMG][/URL] Mag.do, prosze wstaw do pierwszego ich nowe fotki.:lol: -
Sabina02, ja też nie wiem dlaczego taki piękny pies jeszcze w schronisku i to tyle lat:shake: . Chociaz byc może jest ktoś zaintresowany spoza Rzeszowa, ale odbiór osobisty go odstrasza, tego nie wiemy. Ale jak przez tyle lat nie znalazł się się miejscowy chętny, nawet wtedy, jak Pepik był młody, to tym bardziej teraz na to nie ma co liczyć. Dobrze chociaż, że kierownictwo mieleckiego schroniska ma inne podejście do adopcji i zależy im na tym,żeby psiaki znajdowały domki, a nie gniły do śmierci w schronisku i nie boją sie wysyłać psiaków, bez osobistego odbioru. Dzięki temu wiele bid znajduje domki i to bardzo dobre, czego przykładem jest inny mój ulubieniec -Stęskniony. Dlatego tak bardzo mi szkoda Mary Jane i Pepika, bo nawet częste odwiedziny , nie zastąpia im prawdziwego domu.:shake:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Potter czy one będą docelowo małe, czy raczej średnie? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wydałam dzisiaj następnego szczeniaczka Czarnej:loveu: ,czyli w hurtowni zostały jeszcze dwa szczeniaczki Rudej, piesek i suczka. Zrobię im nowe zdjęcia. One będą średniej wielkości, a wszyscy pytaja teraz o małe pieski. Jest tez pani z Warszawy chętna na szczeniaczka, który jest pod opieką p.Agnieszki. Jutro dowiem sie o adres tej pani i może uda mi się znaleźć w Warszwie kogos , kto by sprawdził ten domek. I szukamy transportu dla niego do Warszawy. -
To dziwne, u nas nie było wogóle takich zachowań.:shake: Może to obecność takiej dużej panienki przy boku tak go nastraja?:cool3:
-
Bardzo się cieszę, że Muratowi tak się udało.:lol: Może Bazyl też doczeka się na swój dom.:roll:
-
To wspaniałe wieści, juz się cieszę!:smilecol: :multi: :multi: :multi:
-
Izuniu86, nie masz pojecia jak jestem szczęśliwa,że Misiunia do Was trafiła:buzi: :loveu: . Najczęściej ludzie chcą młode, ładne psiaki. Rzadko komu chce sie odkrywać wspaniały charakter juz niemłodego, o nie nachalnej urodzie:evil_lol: / nie ujmując niczego Misiuni, bo dla mnie ona jest najpiekniejsza:lol: /. Tym bardziej jestem Wam wdzięczna:iloveyou: .
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Donvitow, dzięki za chęć pomocy, ale przecież chyba nie za bardzo jest to realne bo troszkę jesteś za daleko.:razz: Chyba,ze bywasz w naszych rejonach?:lol: Saga podam Ci nr tel na pw do tej sunieczki. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki andzia69, przekażę tel dziewczynie opiekującej sie szczeniakiem. A ja wydałam przed chwilą złotego szczeniorka Czarnej, do b.miłej dziewczyny, domek z ogródkiem.:multi: :multi: Prosze zdejmijcie go z ogłoszeń. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saga_86, dzisiaj maja przyjść ludzie oglądac właśnie szczeniorka żółtego Czarnej, w środę tego czarnego. Czy wezmą jeszcze nie wiem. Czy będą na pewno malutkie nie wiem, bo mama jest nieduża , ale nie wiadomo kto był ojcem:cool3: . -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Podnosze szczeniorki. -
Rzeczywiście Ineczka coraz piekniejsza i co najważniejsze , z tego co piszesz wynika ,że to juz zupełnie "normalny" pies:loveu: A psiaków do adopcji znowu przybyło, będziesz miała co ogłaszać:razz: .
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Saga-86:lol: , bo jutro maja przybyc nastepne szczeniorki. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
erka replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Tak tytuł inny, ale Jeżyk ten sam i dalej bez domku:shake: . -
Naprawdę wzruszyłam się czytając o Misiuni, że taka radosna i szczęśliwa:loveu: . Trzymam kciuki za Maniusiowe łapeczki. Izuniu86, rzeczywiście ten preparat wydaje sie byłby pomocny, ale trzeba zapytać weta, ja nie znam dokładnie historii Maniusia i nie wiem za bardzo co z tymi łapkami.
-
On był u Potter przez jakiś czas w boksie z dwiema suniami i świetnie sie z nimi bawił :lol: . Sądzę,że to wielkośc rotki go na razie onieśmiela:oops: . A to zachowanie w mieszkaniu, też pewnie związane z jej obecnością, bo przecież dosyc długo był w mieszkaniu u manforte i takie rzeczy mu sie nie zdarzały.:cool3:
-
Ależ przyjemnie sie ogląda takie fotki!:loveu: Super!!!:lol: Te z kotem cudne.:multi:
-
Kiedy opowiadałam p.Kazi o Czarusiu, że już pojechał i ma szansę na świetny domek, to powiedziała,że spełniło sie marzenie jej życia :loveu: , a takim było uwolnienie Czarusia z piekła , w jakim żył.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła jakas pani spod Miechowa, pytała o tego złotego szczeniaczka Czarnej, ale chciała go do budy. :mad: A takiego piękniocha do budy nie wydam za nic.:shake: Inna pani z Kielc jest umówiona ze mna na środę na oglądanie szczeniorków, zobaczymy. -
No to czekamy na relacje z wyprawy. :lol:
-
Przecież Szarotka to delikatna sunieczka, powinna trafic do jakiegoś dobrego kochającego domku, najlepiej z dziećmi, a nie do stróżowania. Ona sie do tego nie nadaje. Potter prosze nie wydawaj jej temu facetowi. Może jakiegoś innego, mniej wymagającego psa można mu zaproponować, jeżeli wogole okaże się ,że będzie mu mozna cokolwiek dac.