Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ale te psiaki nas zaskakują:). Bałyśmy się , jak Luna, która zanim trafiła do nas, spędziła dotychczasowe życie w małej klatce, odnajdzie się w mieszkaniu. A tu takie świetne wieści:).
  2. Luna jedzie do domu w Ełku z TZ-em Roszpunkowym, któremu bardzo dziękujemy za pomoc:loveu::loveu:. Trzymajcie kciuki za sunię, bo taka długa droga, no i początki w nowym domu dla strachulca tez nie będą łatwe.
  3. Dzisiejsza śnieżyca, to juz lekka przesada :diabloti:. Chyba zbliża sie epoka lodowcowa:cool3:. Oczywiście przekłada się to na zastój w adopcjach, zero telelefonów w ostatnich dniach:shake:.
  4. Zbyt łatwa zagadka była, tak Maszeńka rozpieszczana i kochana:). [IMG]http://i46.tinypic.com/dh7kmg.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/292yao9.jpg[/IMG] Z kolegą już wielka miłość i nie mogą żyć bez siebie:).
  5. :)Zagadka [IMG]http://i49.tinypic.com/2my3bk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vn0zeh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ev5isp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2nl65op.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34f1mdz.jpg[/IMG]
  6. No niestety, szukamy do Ełku, czyli całkiem północny wschód. Węgielkowa, kiciuś czarny bardzo przytulasty:).
  7. Divia_gg, ja rozumiem, że pogoda Cię zmyliła, ale to niestety nie marzec, popraw datę na bazarku;) .
  8. Domu szuka jeszcze ok.6 mies. suczka. [IMG]http://i45.tinypic.com/wjcun4.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2edtk4z.jpg[/IMG] I jeszcze kotek do adopcji, ok.10 mies., bardzo miły, wykastrowany. [IMG]http://i45.tinypic.com/2w341ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/abmexy.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2w341ua.jpg[/IMG]
  9. Sunia, ok.4 lata,mix wyżła, która koczowała w Cedzynie, została wysterylizowana w gabinecie w Górnie i tam może kilka dni zostać po zabiegu. Ale potem nie ma co z nią zrobić, musi trafić z powrotem do lasu, jak nic sie dla niej nie znajdzie. Sunia podobno bardzo łagodna,mądra, zrównoważona , zgadza sie z innymi psami. [IMG]http://i48.tinypic.com/vyryma.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/n6qmfc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1y4tut.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2dh5fzo.jpg[/IMG]
  10. Trochę Bezuni, która juz całkowicie zadomowiła się w nowym domu:). [IMG]http://i50.tinypic.com/2gxentx.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/jjo31s.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/svrns5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/okyfc8.jpg[/IMG] Jej dwie siostrzyczki, Szarka i Luna, niestety jeszcze czekają.:-(
  11. Jak widać Wilma juz sie odpasła na mag.dowym wikcie:). Nareszcie wygląda jak pies, a była wygięta w pałąk, z wklęsłym brzuszkiem . [URL="http://img35.imageshack.us/i/11920507.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2927/11920507.jpg[/IMG][/URL] Barni śliczniutki:).
  12. Mag.do, widać, że mieliście sporo świątecznych gości w domu:razz:. Takie piękne psiaki, a nikt ich nie chce:(. Rudzik, młodziutki, malutki i ponad pół roku czeka, Pola juz zdążyła dorosnąć, Ruda i Saba cudne, Morusek , pies idealny i też nic:shake:. Jedyna dobra wiadomość ostatnio, to, że Lola od Roszpunki poszła do domu w Kielcach:). A to dzięki Betty, bo to o nią był telefon.
  13. Podziwiamy baranka, dziękujemy za życzenia:), ale brakuje sprawozdanka ;).
  14. Ciężka praca bywa tez nagradzana [IMG]http://i48.tinypic.com/orhz44.jpg[/IMG] Mama z ciocią za to cały czas leniuchują, ale jak sie ma pracowitego syna , to można poleżeć:p. [IMG]http://i49.tinypic.com/2q8skyp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2rxtd2u.jpg[/IMG] Robienie za wielkanocne zajączki juz nas chyba znużyło:eviltong:. [IMG]http://i47.tinypic.com/16a89py.jpg[/IMG]
  15. Aby uspokoić ciotki, które podejrzewają,że nasz Jogi był wykorzystywany do prac przedświątecznych, aż się dorobił sińców pod oczami:evil_lol:, wklejam foty, gdzie widać, że psiak po cięzkiej robocie mógł wypocząć;). Tu sam [IMG]http://i45.tinypic.com/2uzvtc0.jpg[/IMG] A tu w towarzystwie mamy i cioci [IMG]http://i50.tinypic.com/9s9yt1.jpg[/IMG] Czasami też może pobawić się na śniegu:) [IMG]http://i48.tinypic.com/2re78qq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/34gncya.jpg[/IMG] A nawet jest noszony na rękach [IMG]http://i46.tinypic.com/687jvo.jpg[/IMG]
  16. [B][COLOR=#0000ff]A to wielkanocne zajączki z najlepszymi życzeniami dla Nas wszystkich :)[/COLOR][/B]. [IMG]http://i45.tinypic.com/335722r.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ng7c5j.jpg[/IMG]
  17. Ha, ha, sorry, tak się na savahnę zapatrzyłam:evil_lol:.
  18. Devoner, dzięki:), komplecik się przyda, tylko musiałabyś jakies fotki porobić. Z propozycji savahny imion dla sunki wybrałabym Milę, czy zgadzacie się ? Dzisiaj byłyśmy z wegielkową w Oblęgorku, aby wyekspediować kurojada Kanisa do nowego domku:). Przyjechali po niego fajni państwo spod Warszawy, mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez niespodzianek:p.
  19. Wiadomo skąd, ludzie przywożą psy do schroniska, nie są przyjmowane, więc wywalają w pobliskim lesie.
  20. Węgielkowa teraz pojechała postawić budkę ze styropianu tym bidom w polu. Jedyna dobra wiadomośc dzisiejszego dnia, to to ,że Maks już w nowym domu:). Dzisiaj zawiozła go Mira do Będzina, podobno super domek. Będzie mieszkał w domu, w towarzystwie 2 kotów, do dyspozycji ma park:).
  21. [quote name='jaanka']Ta łaciata to pointerkowata trochę jakby . Erka nie bij ;)[/QUOTE] A dlaczego ja mam bić, suniom na polu można wymyślać rasy jakie tylko sie komu podoba. Niestety i tak ich nie weźmiemy, mamy zadłużenie 1700 zł , ja już nie jestem w stanie więcej zakładać . Psy sa jeszcze na terenie gminy Kielce, czyli schronisko powinno je przyjąć , ale oczywiście odmówiło . Na dzisiaj mam dosyć telefonów o bezdomnych psach.:diabloti:
  22. Dzisiaj zawiozłyśmy z Mirą do nowego domku Ajkę:). A jutro Mira zawozi Maksa do Będzina:). Pani jest weterynarzem, a mąż zootechnikiem, tak że powinni sobie poradzić z wystraszonym trochę misiem.
  23. Maks , duży psiak, młody , ok. 1 roku, łagodny,straszliwa ciapa . Błąkał sie dosyć długo po Zagórzu , Mójczy, przeganiany, rzucano w niego kamieniami. Przez to leżenie na śniegu nabawił się zapalenia gardła, musiał dostać antybiotyk. Anka zawiozła go do hoteliku Miry . Dzięki ogłoszeniom Kanisa będzie miał dom w Będzinie. Niestety Kanis się nie nadawał , bo u sąsiadów są kury. Szukamy transportu. Trzoche sie o niego boję, bo bardzo wystraszony, boi się ludzi, na smyczy nie pójdzie. [IMG]http://i50.tinypic.com/2nssxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/dfdcug.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...