Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Dzisiaj był wet u Anki obejrzeć ON-kę , jak wychodził, ON-ka spięła się z dużą suką Anki, ta próbowała je rozdzielić i przewróciła się tak nieszczęśliwie, że ma skomplikowane złamanie ręki. A sunia wylądowała u mag.dy. Trzeba jej wymyslić jakieś imię. [IMG]http://i43.tinypic.com/30lf3b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2bbfkk.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/312v88i.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lnukz.jpg[/IMG] Jola p. witamy na naszym wątku:loveu:.
  2. [IMG]http://i41.tinypic.com/jqhmqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4ih545.jpg[/IMG] Anka zobaczyła ON-kę leżącą pod lasem koło Daleszyc, wracała tą drogą, sunia dalej leżała. Dała jej trochę karmy dla kotów, którą miała przy sobie. Sunia juz nie chciała od niej odejść. Jest bardzo wychudzona, ma spory brzuch, być może ciężarna, cały czas wydaje z siebie takie dźwięki, jakby płakała. Anka zabrała ja do siebie, ale niestety jej suki nie tolerują obcej, musiała zamknąć ją w kotłowni. Sunia ma ok. 2 lat, ładnie chodzi na smyczy. Jutro ma przyjechać wet zbadać ją.
  3. Morusek szpic??? Przecież jedyny szpic , jakiego miałyśmy od dzisiaj jest już warszawiakiem. Dwie dzwoniące osoby mówiły o Rudim,że przypomina szpica.
  4. [quote name='savahna']Ogłosiłam:Sabę,Czarusia,Mix Szpica, w mini pakietach na Warszawę ....[/QUOTE] Savahna, a mix szpica, to kto?
  5. To nie wiem, czy nie za mała, pani chciała dużego psa. A może macie coś większego, może być pies, tylko raczej gładkowłosy.
  6. Ja myślałam nie tylko o socjalizacji, ale również o sterylkach. Ale na sterylkę są zbyt zabiedzone, więc może rzeczywiście wydać bez sterylek i zobowiązać do nich właścicieli. Dzięki wegielkowej ON-ka już nie tkwi na metrowej smyczy przywiązana do blachy. Ale chyba jest teraz tylko w domu tymczasowym. I to dzięki naszej Taszy, bo to o nią pytał pan, tylko on chciał młodsza sunię, więc nie wiadomo, czy tą zostawi.
  7. Savahna, może na razie nie rób więcej ogłoszeń cziłkom, bo one chyba na razie nie nadają się do adopcji . O Czarka ktoś sie pytał, ale na razie wyjechał za granicę, zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie.
  8. Jak duża jest Melissa? Pani z doliny kłodzkiej szuka psa w typie molosa do domu z ogrodem.
  9. Dzięki błyskawicznemu ogłoszeniu Savahny i również takiemu odzewowi na nie, wczoraj do domu pojechał ten terierek:). [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/foks2.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2001/foks2.jpg[/IMG][/URL] Gdyby nie taka szybka akcja, terierek mógł skończyć pod kołami samochodu. Od kilku dni pałętał się na ruchliwej drodze w podkieleckiej miejscowości i kilka razy udało mu się uciec przed samochodem . Państwo zabrali go do weta, gdzie mu wyciągnięto kilkadziesiąt kleszczy.
  10. Royal Hepatic gdzies ok.218 zł płaciłyśmy. Oskar nie korzystał do tej pory z tej Skarpety.
  11. W strasznym stanie te małe suczyny:-(, na tych fotkach ,które dostałyśmy wcześniej nie było tego tak widać. Ta baba podobno już wcześniej zagłodziła sunię na śmierć:diabloti:. Oskarek poczciwy starowinek :). Po wielu miesiącach nareszcie zaświeciło słoneczko dla Rudiego:lol::). Czeka na niego dom z ogrodem w Warszawie! SZUKAMY TRANSPORTU DO WARSZAWY!
  12. Oskarek już staruszeczek, widać ,że się postarzał. Linssi, a mogłabyś poprosić Skarpetę o pomoc z tą karmą? Potrzebny jest Royal Hepatic.
  13. Dziewczyny dopiero wyjechały od Jaagi,tak że w nocy będa dopiero w domu. Buszi w dt zapoznał sie z rezydentami, powinno byc dobrze. Cziłki straszne panikary, ale troche się uspokoiły, wszyscy przeżyli ;). Ale co się dziwić,jak one nie miały kontaktu z nikim poza tą niezrównoważoną kobietą . Ta brązowa była przywiązana na sznurku w korytarzu, tyle udało się zobaczyć osobie, która wydostawała psiaki. Weszła w drzwi na bezdechu, bo podobno smród zabójczy. Baba zgodziła się oddać dobrowolnie jeszcze dwa psiaki, a chyba zostanie pięć, w tym szczeniaczek ok. 3 mies. i troche starsze podrostki, ale dokładnie nie wiadomo, bo ona nikogo nie wpuszcza. Baba jeszcze nie wie,że psiaki mają jej odebrać do schroniska. Tam takie malizny nie bedą miały szans , dlatego chciałybyśmy wydostać wszystkie psiaki, ale na razie nie ma gdzie, no i nie ma kasy.
  14. Super ,ze Awie sie udało, myślałam ,że bedzie dłużej czekać na dom. Dzieki Savahna za zawiezienie suńki:loveu:. Jaaga, jak tam te cziłki, bo podobno chciały zjeść ewelinkę_m i Linssi :diabloti:.
  15. Śliczna ta sunia, jej szczeniorki również:).
  16. [URL="http://img707.imageshack.us/i/29412132.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9216/29412132.jpg[/IMG][/URL] Piesek [URL="http://img837.imageshack.us/i/35866727.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6281/35866727.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/48785028.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3434/48785028.jpg[/IMG][/URL]
  17. Nikaragua dzięki za bazarek dla Oskara:). Tragedia malutkich psiaczków, ich właścicielka jest podobno chora psychicznie, psiaki sa zagłodzone. Jest ich tam podobno 9, w tym jeden szczeniaczek, szkielecik bez sierści . Psy trzeba będzie zabrać interwencyjnie, bo za chwilę będzie ich tam o wiele więcej, ale nie ma gdzie. Suczka [URL="http://img856.imageshack.us/i/37620473.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5353/37620473.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img835.imageshack.us/i/47576229.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1681/47576229.jpg[/IMG][/URL] Suczka [URL="http://img844.imageshack.us/i/67685254.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5587/67685254.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/61851654.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5479/61851654.jpg[/IMG][/URL] Suczka [URL="http://img713.imageshack.us/i/15348510.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3860/15348510.jpg[/IMG][/URL]
  18. Szkoda,że inne nasze psiaki nie maja takiego powodzenia, jakie miała Shila, w domkach mogłyśmy przebierać:). Dobrze,że tak szybko pojechała, bo Savahna by jej później nie oddała;). Węgielkowa, a co za sunię znalazłaś znowu? Silva w towarzystwie rasowców nie odbiega od nich urodą:).
  19. Agatko, już poprawiam, Kasia mówiła mi o tej wpłacie. To świetnie, że Max będzie miał taki fajny dom:), no i , że Neli tak się powiodło:). O Shilę już dzwonią:). W schronisku nikt nie zgłaszał zaginięcia takiego szczeniaka.
  20. Linsii, czyli ta jedna wpłata 50 zł od sąsiadki to Twoja, tak? Wpisałam tak, jak mi przekazała wegielkowa, ale zaraz poprawię:). Savahna, czy w ogłoszeniach Shili piszesz,ze sunia za darmo, ale z miską za 2500 zł?:razz: Tym sposobem pozbyłybyśmy się długu:evil_lol:.
  21. Co to bedzie dalej, ona jeszcze chyba nie ma 3 mies., nie dość ,że piękna , to jeszcze genialna:). Savahnko, to jednak ją ogłaszasz???:roll:
  22. Suka ON-kowata, którą wydałysmy niedawno na wieś, przyniosła na własne podwórko dwie kury i wyskubała im wszystkie pióra:diabloti:. Kury oczywiście pozostały żywe:). Jak ona pokonała co najmniej dwa ogrodzenia dosyć wysokie z tymi kurami, tak,że nic im nie zrobiła , nie wiadomo.
  23. Dzięki wielkie dziewczyny za pomoc:buzi:! To cudo znalazły dzieci na osiedlu, była podobno bardzo brudna, więc ją wykąpały, ale niestety nikt jej nie mógł przechować, bo rodzice się nie zgadzali. Dziewczynki czekały aż wyjdę wieczorem z psami i przyleciały prosić o pomoc. Podobno nie mogły sie dodzwonic na SM, ale pewnie gdyby się dodzwoniy , to i tak nic z tego, bo schronisko przepełnione. Węgielkową prawie się pobiła z savahną o możliwość tymczasowania ślicznotki;). Zwyciężyła Savahna:), nie zazdroszczę, bo trudno będzie się rozstawać ze słodziakiem .
  24. Przyszła wpłata od Radka - 35 zł , bardzo serdecznie dziękujemy:). Przelałam 200 zł na dt Oskarka na kwiecień. Ponieważ oprócz wiernego Radka mało kto pamięta o Oskarku, przelałam na jego konto z 600 zł ze skarpety psów kieleckich, ale tam zadłużenie wzrosło niestety do ponad 2500 zł. U Oskara dług pozostał [B]96,50 zł.[/B]
  25. Niestety kleszcze już szaleją:diabloti:. A czy Frontline jeszcze działa? Bo u moich psów jakis słaby efekt był po nim, to juz skuteczniejszy wydawał mi sie Ex-pot. Sarunia wygląda pięknie:).
×
×
  • Create New...