Jump to content
Dogomania

paniMysza

Members
  • Posts

    3841
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paniMysza

  1. ja tez bym nie uczyła malucha wskakiwania na łózko, kanąpe, czy fotele. staruszki nie sa juz takie elastyczne i przy zeskakiwaniu mogą sobie zrobic krzywdę. ja mojego edinka oduczałam wskakiwania. miał problemu ze stawami i czasami bolały go nogi. jak nie będziesz mu pokazywała jak fajne jest łózko, nie trzeba sie będzie potem trudzić i oduczać. po kastracji czasami psiaki podsikują. moze faktycznie tez maluszek uduczył sie załatwiania na dworze jak był w schronisku. tam chyba z nim nikt na spacery nie wychodził. ale na pewno szybko załapie, ze w domu nie wolno:) skarbek, fajnie ze takiego staruszka przygarnęłaś. szacunek!
  2. ano. ona nawet w ubranku marznie:) a teraz jak swieci słońce to mam ciepło w mieszkaniu.
  3. [quote name='Nikaragua']Jamniś ma obserwatora na allegro.[/QUOTE] nie dziwię się:)
  4. paniMysza

    Jaguszkowo

    ja nie widziałam fot. mozesz jakies wziac z drugiego forum i wstawic u siebie?:)
  5. frania jak frania. ja nie moge sie doczekać. pierwszy raz w życiu mam psa, którego musze ubierac w domu:)
  6. :) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5555/fotka038resize.jpg[/IMG]
  7. paniMysza

    Uli & Bee

    teraz gafelkowi już jest dobrze. wiem, że to banał, ale taka jest prawda.
  8. wielkie dzieki!:)
  9. bardzo wspołczuje. wiem dokładnie, co przezywasz. w kwietniu straciłam marcelka, dwa miesiące później edika. marcelek 4 lata chorował na serce. gdy umarł, praktycznie od razu posypał sie po nim edek. serce mi pękło. wciąz za nimi bardzo tesknie. a to juz prawie rok... gdy umarł marcel postanowiłam - już nigdy wiecej nie chce miec psa. został edek i lola. potem odszedł edi i jeszcze bardziej sie w moim postanowieniu umocniłam. ale postanowienia postanowieniami, a zycie zyciem. pisałeś na wątku ONki, która zatruła sie w górach, ze psy, które odchodzą znajduja nam pocieszyciela. ja tez tak myślę! to moze wydawac sie śmieszne, ale jestem przekonana, ze moja franię (zapraszam na jej wątek) "załatwili" mi marc i ed:) moje kochane chłopaki. trzymaj się.
  10. po kastracji nie powinien już podsikiwać.
  11. fajna wiadomość:)
  12. zapraszam na watek jamnika z wrocławskiego schroniska. obecnie przebywa u mojej znajomej w domu tymczasowym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203660-domowy-jamniczek-po-strajku-g%C5%82odowym-w-schronisku-w-dt-Wroc%C5%82aw-szuka-DS?p=16447579#post16447579"]http://www.dogomania.pl/threads/203660-domowy-jamniczek-po-strajku-g%C5%82odowym-w-schronisku-w-dt-Wroc%C5%82aw-szuka-DS?p=16447579#post16447579[/URL] poreklamujcie malucha, proszę!:)
  13. o! jest juz wątek:) diuna, czy bedzie można go wykastrować w schronisku?
  14. sweterki misiom robiła moja mama, a teraz obiecała, że zrobi jeden specjalnie dla franciszki:)
  15. dzisiaj ukradła sweterek smutnemu misiowi nedowi, założyła na siebie i kazała zdjęcia cykać:) [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6876/fotka033resize.jpg[/IMG]
  16. no one to na 100% nie wyrosna na duże psy:)
  17. chyba nie przytyła. ale nie mam dokładnej wagi w domu. dziekuje za miłe słowa o mojej slicznej dziewczynce:)
  18. jejku jakie fajoskie psiaki. mi tez sie wydaje, ze jest szansa na domek dla dwóch. przeciez one w sumie waża 3,5 kg:) przeurocze! zaraz je nieco poreklamuje wśród znajomych.
  19. paniMysza

    Jaguszkowo

    a kto sie prezentował? długa, czy kudłaty? gratuluje strebra:) wstaw jakies foty!
  20. mordkę jej tylko podgołiłam przedwczoraj. ostatnio tak bardzo wygoliłam jej grzywke, ze cały czas ma jeszcze króciutką:)
  21. diuna wro - wyczysc prosze skrzynke. chciałabym ci podsłać pw w sprawie jamniora:)
  22. Poranek Franciszki: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1432/fotka020resize.jpg[/IMG] reszta tutaj: [URL]http://smutnemisie.blogspot.com/2011/03/poranek-franciszki.html[/URL] :)
  23. naprawde nie wiem dlaczego jeszcze nikt jej nie wziął. ona jest przeurocza! za kazdym razem, gdy widzę ten jej zgryz, parskam śmiechem:)
×
×
  • Create New...