kornik kornik:) zjada też gałązki i pogryzła koturn w moim bucie:)
wróciliśmu od weterynarza. noga franuli zrośnieta, źle bo źle, ale to wiedziałam. dowiedziałam sie natomiast, ze kostki w jej nadgarstku są dziwnie ułożone. pewnie to efekt tych źle zrośnietych kości. w każdym razie mamy pozwolenie na trenowanie agility:) jeśli mała nie bedzie dawał sobie rady, coś ją będzie bolało, to zrezygnujemy:)