-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]alantan przetestowany, sudokrem tysz, i bepanten, i penaten, i zasypki, i mąka ziemniaczana i inne goowna na odparzenia :shake::shake: zmieniliśmy pieluszki i nie używamy chusteczek nawilżanych .... [/COLOR][/FONT][/B] [/QUOTE] [B]ale ja mówiłam, mówiłam :placz: żadnych chusteczek :cool1: Ja z Tadeuszem, a raczej z jego tyłkiem, latam pod kran po każdej jednej kupie, od samego początku, nawet w publicznych toaletach, a latem miałam ze sobą przegotowaną wode i jak mu się zdarzyło na spcerze, to myłam mu tyłek nad chodnikiem.[/B] [B]I niczym nie smaruję.[/B] [B]Czasem od wielkiego dzwona maścią robiona w aptece, przepisaną przez pediatrę.[/B] -
[quote name='malawaszka']nie bój się :loveu::loveu::loveu: napij się :beerchug:[/QUOTE] [B]naprawdę myślisz, ze o suchym pysku tu siedzę? :stupid:[/B]
-
[quote name='malawaszka']dzień dobry :bigok: :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: [B]boję się :shake::shake:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']który śliczny? :hmmmm: co mam Dianie zrobić? :niewiem: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Vectra']jesteś niegrzeczna :shake: [/QUOTE] [B]zgadzam się z Vectrunią :p:diabloti:[/B] [B]A jak już się dowiesz, co masz zrobić Dianie, to zdradź i nam :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'] jak będzie to będzie, jak nie będzie to nie będzie :eviltong::diabloti:[/QUOTE] [B]hmm, oto myśl wzniosła i wielka prawda życiowa :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']Kochana moja coś mało cie ostatnio w sieci :evil_lol::cool3: A tamten Tadzio wróci tylko jak Maga zdecyduje sie na nowego lub nową Tadzinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo ten to juz jakiś wielki taki że się chyb anie skurczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]To, że ty masz dalsze plany rozmnażania się, nie oznacza, że i mnie tym skusisz :diabloti: Tadzinek jedynakiem będzie :diabloti:[/B] [B]I jakoś nie po drodze mi do komputera ostatnio :cool1: jakaś zmęczona jestem czy co? :cool1: [/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]Tadzio katar miał raz (liczył jakieś 6 tygodni wtedy) i sprawę załatwiła sól morska w spray`u. [/B] [B]Jak wygląda mi niewyraźnie wieczorem, daję mu witaminę C i do rana jest po sprawie.[/B] -
[quote name='agbar']Ja juz zostalam poinstruowana przez madre mamy(nie moja i nie tesciowa o dziwo)ze z dzieckiem wychodzi sie po 3 miesiacach z domu... [/QUOTE] [B]oczywiście, ze tak![/B] [B]Nie wolno wychodzic, nie wolno przyjmować gości, dom trzeba sterylizować kilka razy dziennie, a do dziecka zbliżać się tylko w masce ochronnej! :diabloti:[/B] [B]Moja teściowa obraziła się na nas, gdy wyjechaliśmy z 6tygodniowym Tadziem nad morze :roll: Stwierdziła, że zmarnujemy dziecko :stupid: Z dziećmi wyjeżdża się z domu, jak ukończą 3 rok życia :stupid:[/B] [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:ale fajowsko [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]moze przytrzymać by trzeba było teściowej główke :evil_lol:........pod wodą :roll::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]A. pewnoe byłoby przykro :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Vectra']moja teściowa też ma taką teorie , że w poziomie jak najdłużej ... do emerytury najlepiej :evil_lol: czy nie uważasz patrząc na teściową moją i Twoją , na A i R .. że jednak oni są spokrewnieni ? :roll: :evil_lol: [/QUOTE] [B]myślisz, ze któraś się puściła? :hmmmm: [/B] [B]To by wiele, wiele tłumaczyło..... :roll: [/B] [B]A główkę należy trzymać do końca czwartego miesiąca życia (czyli już niedługo przestanie mu trzymać :evil_lol:), natomiast pionizować nie wolno do szóstego :roll: A to, że siedzi to nieprawidłowo i powinnam mu zabronić :roll: Zabroń mu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='Vectra']jak Ty trzymasz tego dzieciaka ? :evil_lol: [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-1.jpg[/URL] daj to na jakie babyboom , nudy na forach , nikt nikogo nie bije :placz:[/QUOTE] [B]tak, tak, wiem, to karygodne, moja przecudowna teściowa wciąż go nosi w poziomie i trzyma mu główkę, mimo że on już sam siada :stupid: :evil_lol:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']moi rodzice też mnie nie planowali :diabloti: czasami mi to wypominają :roll: :evil_lol: :evil_lol: że ich życie mogło by być tak cudowne i spokojne .. :cool1: ale wtedy co to za życie ? ? :niewiem: :diabloti:[/QUOTE] [B]moi rodzice też byli przeszczęśliwi :evil_lol:[/B] [B]Tym bardziej, ze właśnie całkiem niedawno wyrwali się z domu, na studia do innego miasta i miało być wino, śpiew i fun :diabloti: A pojawiłam się ja, cudowna istotka :loveu::loveu::loveu:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] kopiesz sobie grób :diabloti:[/QUOTE] [B]ale że ja? :grins:[/B] [B]A R... no cóż... że posiwiał przez ciebie to wiem. A te dodatkowe kilogramy, hm, nie za swodobny ma dostęp do kuchni? :diabloti::evil_lol:[/B] -
[quote name='dbsst']no dobra a daj teraz zdjęcia Tadzika :loveu::evil_lol:[/QUOTE] [B]proszę :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/9-1.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] a to my z 11 lat temu :evil_lol: [URL="http://www.vpx.pl/foto,kanon2.html"][IMG]http://img2.vpx.pl/up/20091109/kanon2.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]o rany, a co to za słodka dziewczyneczka? :crazyeye::evil_lol:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]Alicjo, Alicjo, ja cię widzę jako babcię :p [/B] -
[B]dzień dobry[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-1.jpg[/IMG] [B]i w bezpiecznym miejscu :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/6-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:ja pierdziu ....ale zaje2bisty ....kurde jak Tadzio urósł :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]I prosze jakie pogodne dzieciatko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]pogodne dzieciątko jest tylko wtedy, gdy ja robię to, co on chce :cool1:[/B] [quote name='malawaszka']superowy kombinezon :loveu:[/QUOTE] [B]jedyny akceptowalny, w którym nie dostaje natychmiastowych spazmów :cool1:[/B] [quote name='dbsst']fajny kombinezon będzie miec Jasiek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:stupid: na lato kombinezon :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]znając ją, nawet w lato go ubierze :diabloti:[/B] [B]Pogodne dzieciątko, spacjalnie dla Alicji :cool1:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/8-1.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Maga nie denerwuj mnie nawet... działalność nie jest moja tylko OD i ja niejako u niego pracuję...[/QUOTE] [B]no to znaczy, ze masz szansę na prawdziwy zasiłek, a nie na ochłapy :cool1:[/B] [quote name='zerduszko']To może niech sobie rękę odetnie, rentkę dostanie a spokój będzie maiła :diabloti:[/QUOTE] [B]o to, to! Utnij rękę i zajdź w ciążę! :p[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] tym bardziej że na każdej prawie focie był łokieć bądź kawalek TZta:diabloti: , to tak jest jak razem jesteśmy na psacerku :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]on strasznie ci się narzuca, ten TZ :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] :lying::stupid:[/QUOTE] [B]spadówa :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Cola'][URL="http://img39.imageshack.us/i/28tc.jpg/"]Imageshack - 28tc[/URL][/QUOTE] [B]to jest 28 tc????? :crazyeye:[/B] [B]Ja, jak byłam na patologii w 30tc, to dziewczyny z sali myslały, że do porodu przyjechałam :cool1::roll::evil_lol:[/B]
-
[B]Ależ proszę. Zdjęcia komórkowe :cool1:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/15.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/16.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/18.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/20-1.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] zrobiło się zimno i okropnie brzydko, a jutro jadę na pomiary terenowe - pewnie wrócę chora - fantastycznie już się cieszę... no... to pa :hand:[/QUOTE] [B]zawsze możesz zajść w ciążę i siedzieć na L4, a potem na macierzyńskim :grins: Teraz to modne :diabloti:[/B] [B]Ty masz działalność? To dużo dostaniesz z ZUSu :p Starczy ci na wszystko i jeszcze ci zostanie :p[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']zastanawiam się czy ja poznam T :roll:[/QUOTE] :shake::shake::shake:
-
[quote name='anetta']Cześć Cola! Fajnie że jesteś i to z przychówkiem, tak jak Maga :evil_lol: Ciekawe, zmowa to jakas czy cooo :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]to ty nie wiesz, ze wirus krąży? :diabloti: Jest zjadliwszy niz grypa i nie ma skuteczne obrony :diabloti: Strzeż się i ty :diabloti::diabloti:[/B] [B]Cola. I want moooooore :cool1:[/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Póki nie mam fot ...moja najulubieńsza [/B][/FONT][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/116/b357b91ae9b2cf2e.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/2150854/289/other/std/c4602e4b5d.jpeg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] [B]śliczne, śliczne, śliczne :loveu:[/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]Nie bierzesz ślubu? :shake:[/B] [B]Nie jesteś w ciąży? :shake:[/B] [B]Nie wywaliłaś R na zbity pysk? :shake:[/B] [B]Łeeee, to już wyeliminowałas wszystkie ciekawe rzeczy, więc już się nie ekscytuję :shake:[/B] [B]A kluseczki fantastyczne :loveu:[/B]