-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[b] pozwolicie, że nie wypowiem się w idiotycznym temacie, jaki wymyśliła i rozpoczęła pewna D :cool1: Muszę jej wybaczać, przynajmniej do dnia porodu :diabloti: a potem sobie pojadę za wszystko, co musiałam znosić :diabloti: A to ONA. Z moim synem. A raczej mój syn ze swoją drugą matką. Jestem pewna, że do niej pierwszy powie mamo, jak tak dalej pójdzie :placz: [/b] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/2-5.jpg[/IMG] :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']czesc Alicjo R :D[/QUOTE] [b] ale ty jesteś elokwentna :shake: :diabloti: [/b]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] no dziś w sklepie między półkami zakochałam sie na nowo w wózku - nie nie wziełam swojego i nie nie włożyłam do niego misia :evil_lol: Szurałam autem Tadzia z Tadziem było extra i nie przywaliłam niem w nic :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] [b] i nieee, w ogóle wszyscy się nie wgapiali w ciężarną z dziewięciomiesięcznym brzuchem, która pcha wózek z niemowlęciem :evil_lol: I pytajniki na twarzach: co rok prorok czy brzuch jej jeszcze nie opadł? :evil_lol: [/b] [quote name='dbsst'] Padam ze zmęczenia 5 godzin w hipermarkecie to dla takiej bomby atomowej jak ja naprawdę wyczyn :evil_lol:[/QUOTE] [b] gdybyś ruszała się szybciej, to nie spędziłybyśmy na 5 h tylko 45 minut :cool1: [/b] [quote name='malawaszka']nie urodziłaś w tym markecie????[/QUOTE] [b] niestety, nie :shake:. [/b] [quote name='malawaszka']ale zapewne Magda Montana się nei będzie wstydzić :lol:[/QUOTE] Debe, mogę? :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']bo jest duże prawdopodobieństwo, że jutro ja i ty i oni się gdzies przypadkiem spotkamy mam lęki jestes znowu wszędzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [b] lęki to ma Tadzio, on naprawdę nie będzie wiedział kto go urodził ... nie gadaj już ze mną :diabloti: [/b]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[b] taką ładną pogodę macie cały czas? Hm. A dziki gdzie?[/b]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst'] jak ja cie mogłam zmęczyć ja tylko siedziałam z Tadzikiem :evil_lol:[/QUOTE] [b] wydawaliście mi rozkazy! czy musisz do mnie gadać zewsząd? [/b]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahha... jesteście rąbnięte :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [b] ale że my? ale że czemu? [/b] [quote name='clockwork'] nawet nie wiedziałam że wózki to taka skomplikowana sprawa... dobrze ze mnie to ominęło bo do mnie Magda W. ma daleko... [/QUOTE] [b] hahaha, ŻAŁUJ [/b] :diabloti: [quote name='dbsst'] aż się bbbbojeee juuutra :diabloti: [/QUOTE] [b] ale że czemu? [/b]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja się w końcu zamknę w sobie :errrr:[/QUOTE] [b] nie dasz rady, pękniesz [/b]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[b] to czemu wy tak wcześnie chodzicie spać? :cool1: Weszo - ważne, ze obsesja jest, nieważne czyjaż [/b]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Dlaczego dałaś w spacerówce dziecku głowine w dół :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [b] Alicjo, od twoich czasów, wózki trochę się zmieniły :cool1: Teraz tak wyglądają, wszystko dobrze złozyłam, nie wiem czemu się czepiacie.... [/b]
-
[b] co wy mi tu imputujecie, ze ja zalatuję za późno, a potem się dziwię, ze nikt inny w tym czasie nie zalatuje? hm. Jestem wykończona. Debe mnie zamęczyła [/b]
-
[b] o matko jedyna :mdleje: dzisiaj bylo ekstremalnie. Pojechałam ci ja na kawkę do D, odpocząć, zrelaksować się, a ona mnie zaprzągła....! Ona siedziała, Tadzio siedział, Szpila leżała, a ja zapierd...m :cool1: Czuję, ze schudłam :evil_lol: PS nie wiem po co Dominice TZ. Przecież ja jestem :cool1: [/b]
-
[quote name='aga1215'] Napisałam u Magi ale mi nie chciało wysłać wrrrrrrrrrrrrrrrr.........[/QUOTE] [b] to pisz tu, zaglądam [/b] :loveu: Poproszę zdjęcia widoczków :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[b] kurczę, ty to masz fajne życie, nadworny fotografie.... [/b] -
[quote name='Olcia'] a widzisz mojemu bebilon nie podchodzi woli bebiko[/QUOTE] [b] ale T jest na specjalnym bebilonie, na receptę i nie ma innego wyboru ;) [/b]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[b] oj, Wasiu, ale cię molestują, i w domu i (w zagrodzie) na dogo :shake: [/b]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[b] ale u mnie nie tylko chodziło, że nie wychodził :evil_lol: Po prostu nie i już. Nie podoba mi się, nie lubię i cała ta otoczka z karmieniem i ideologia i terror laktacyjny, to wszystko razem działało na NIE. Tadzio dostał kolek straszliwych, a ja stwierdziłam, ze do tego wszystkiego nie bedę jeszcze przechodzić na dietę bezmleczną, gdzie nabiał jest u mnie podstawą, i przeszliśmy na Bebilon. Kolki skonczyly się jak ręką odjął. I moglam się w końcu napić :roflt: [/b]
-
[quote name='Olcia']a jeszcze wracając do karmienia niestety po cesarce nie ma się natychmiast pokarmu, i [/QUOTE] [b] no to ja jestem wyjatkowym wyjątkiem w takim razie.... ale za to nie cierpiałam tego - tak, nie umiem się przyznać - i jak T zaczął miewać kolki i inne historie, natychmiast przeszliśmy na sztuczne. I ja i on przestaliśmy się męczyć... :evil_lol: [/b]
-
[b] ale wiesz co, Waszko? Masz rację. Jak wstawiłam zdjecia PSA, to prócz ciebie nikt nawet nie zajrzał :shake: Jak wstawiam DZIECKO, to wszyscy zlatują :shake: Ergo? :diabloti: [/b]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no wstawaj! jedziemy do tej IKEI :cool1: ja już nie śpie 1,5 godz :roll::roll: nie lubie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [b] a ja dziś wstałam o 11.00. Straszne to było :shake: Na szczęście już jutro znów o 7.00 pobudka :loveu: [/b]
- 78403 replies
-
[b] dla mnie też fatalnie :shake: i wcale nie ze względu na szatę, ale przy odpowiedziach masakrycznie rozjeżdża mi stronę, nie mam połowy ikonek i wszystko muszę wpisywać ręcznie, wszystkie emotikonki i boldowanie i wszystko :shake: :placz: [/b]
-
[quote name='Cola']:mad: no ładnie q... ładnie...tylko Waszka czyta co Cola pisze...ładnie :obrazic: :mad: [/QUOTE] [b] haha, no kto by cię tam czytał! Prócz Waszki :evil_lol: [/b] [quote name='Cola'] pochwalę się :cool3: połowa 31tc ....maluch rośnie :p [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/972[/QUOTE] [b] ha, ja miałam taki w 20tc :roll: [/b]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] w kasie stali: małżeństwo- bez dzieci małżeństwo z dzieckiem małżeństwo z dużym dzieckiem i my- NIE małżeństwo z dzieckiem..... [/QUOTE] [b] łeeeee, ja też liczyłam na jakąś awanturkę, rozczarowałam się :cool1: W dodatku co to za tłumy, trzy pary na krzyż... Ja sforsowałam siedem rodzinek BEZ DZIECI pchając się na przód :diabloti: [/b] [quote name='Alicja'] Musze powiedzieć że Dominiczka rewela dzieciątko do sklepów , spoczko , grzeczna , rozdawała śmiechulce a na czas obżarstwa poszła spać:p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [b] i tu zatrzęsłam się z zazdrości :placz: Bo Tadeusz jest nieprzewidywalny niestety i każde wyjście to stres i niewiadoma :shake: [/b] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no! jestem jedną z niewielu :roflt:[/QUOTE] [quote name='Vectra']oooo to jesteś taka nadęta jak mój TZ w tej teorii :evil_lol:[/QUOTE] [b] to może ich spiknij, dogadają się jak równy z równym :evil_lol: [/b] -
[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/114.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/110.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/111.jpg[/IMG] [b] i koniec na najbliższe 100 lat [/b] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/112.jpg[/IMG]