-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst'] Byłam w swoim szpitalu, była tam pani dr ktora czasem widuję ale NIE ONA mi odbierała ten poród tylko grupa INDIAN. [/QUOTE] [B]mam flashback :diabloti:[/B] [B]Witaj sqaw :loveu:[/B] [B]Howgh[/B]
-
[B]Alicjo, bój się Boga :crazyeye: :shock: :crazyeye:[/B] [B]5.47 :shake:[/B] [B]To nawet Tadeusz jeszcze spał :crazyeye:[/B] [B]a teraz już nie mogę pisać z nim na kolanach, bo on też chce dosięgnąć klawiatury i jest wrzask, gdy odsuwam :shake:[/B]
- 78403 replies
-
[B]Debe, jesteś niezła, już nam załatwiłaś wolne w przyszłą zimę :p[/B] [B]pamietaj też, proszę o wakacjach i przyszłym Sylwestrze :razz:[/B] [B]Ja obstawiam Alicję, w końcu przeszkolona :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst'] tylko musisz zacząć chodzić na butach w obcasie wiesz jestem sporo wyższa :cool1:[/QUOTE] [B]z tym SPORO to nie przesadzaj :evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/B] [B]Poza tym obcasy never, ale mam inny pomysł: ty będziesz chodzić w przykurczu :p[/B]
-
[quote name='dbsst']orant nie poznam cię jak cię zobaczy ale czegóz sie nie robi żeby mieć zbliżony kolor włosów do pierwszej drugiej matki JanaTadeusza hahahaha[/QUOTE] [B]Tak :p[/B] [B]I dlatego też, solidaryzując się z tobą, nie chudnę :p[/B]
-
[ [quote name='Alicja'][COLOR=red][B]Magdaleno ...oznajmiam Ci że dziś do mojego przedszkola został zapisany Tadeusz lat 3 ....gaduła ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ależ się wzruszyłam :p[/B] [B]No, Tadzik W. gadułą nie bedzie (bo po kim :niewiem: ), będzie najgrzeczniejszym dzieciątkiem w przedszkolu, będzie siedział w kąciku i pisał wiersze :loveu:[/B] [quote name='dbsst'] gaduła powiadasz, dobrze, że Magda Montana jest cicha i skryta to Tadzik tez taki będzie[/QUOTE] [B]w końcu dobrze gadasz, choc raz Mękoło :diabloti:[/B] [B]A ja... a ja zakupiłam farbę w kolorze ŚREDNI BRĄZ :roll:[/B] [B]Czy zmieniły się nazwy kolorów, a ja o tym nie wiem? :roll:[/B] [B]Jak w takim razie wygląda farba CIEMNY BRĄZ, że nie wspomnę o CZERNI? :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1-6.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst'] chociaz TZ się zaoferował, że mnie potnie :loveu::diabloti:[/QUOTE] [B]Biedak pewnie mówił, że SIĘ potnie :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']zostawie ich z ich pierwsza druga matką :evil_lol:[/QUOTE] [B]nie, bo ich pierwsza druga matka będzie z tobą na nartach :diabloti:[/B]
-
[quote name='bigos']Się nam rodziny dogomaniackie powiększają:cool3: A ja nawet na pępkowym nie byłam:oops: Gratuluję:loveu:[/QUOTE] [B]dziękuję, dziękuję i Tadeusz tudzież :p:p [/B] [B]Wiesz co, Bigosie? Nie zaglądaj do innych galerii. Wszędzie albo zaciążone, albo urodzone :evil_lol:[/B] [B]acha, tylko Waszka się opiera przed prokreacją [/B][B]:diabloti:[/B] [B]Rękoma i odnóżami się zapiera :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']właśnie czy kogoś interesuja czy ja zdzierżę dzielić się swoim boskim ciałem..................ależ nie nikogo to już nie interesuje a przecież jego jeszcze tak jakby NIE BYŁO :P[/QUOTE] [B]no mnie, mnie interesuje, mnie interesuje twoja osoba, a nie ten pasożyt w środku :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']debe nie rodz w grudniu bo nici z rozliczenia pitowego :) a tak jak urodzisz w styczniu to odpiszesz sobie cały rok:)[/QUOTE] [B]i tak nie odpisze, jak jest na liniowym :roll:[/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=red][B]Daj Jaśkowi rok dzieciństwa , niech się urodzi w 2010[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]to dobry pomysł, ale czy ty zdzierższysz?? :shake:[/B]
-
[quote name='Olcia']dobry kochane padam nie mam na nic dzisiaj siły:([/QUOTE] [quote name='Olcia']padłam po ostatnich zakupach:( [/QUOTE] [B]ale co się wydarzyło na tych zakupach? :crazyeye:[/B] [B]A ja byłam dzisiaj w CH Targówek, po tylu dniach uwięzienia w domu, czułam się jak wypuszczona z klatki :roll:[/B] [B]Było cudnie na wolności :p[/B] [B]PS a wykładzina pierwsza klasa [/B]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[B]o mamuniu, galeria zza światów zstąpiła[/B] :crazyeye: -
[quote name='dbsst']niezła zima i narty :placz::placz::placz::placz::placz: może w przyszłym roku :roll:[/QUOTE] [B]a co masz zamiar zrobić z Tadziem i Jasiem? :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] pocieszające jest tylko to , że nie ma już minus 20 :multi: [/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [B]tak, ciesz się, ciesz :shake:[/B] [B]Od jutra odwilż, wszystko spłynie i odsłoni ten syf, będzie brudno, błotniście, woda po kolana i ogólna ohyda :shake:[/B] [B]Ale za to ciepło[/B] :diabloti: [B]A teraz jest tak ślicznie :placz:[/B] [quote name='Vectra'] Nie muszę wspominać , że Franciszek , jest mega zniesmaczony , tym zachowaniem ladacznicy :cooldevi: [/QUOTE] [B]Mój Boże, taki pobożny dom, a takie bezeceństwa :shake:[/B] -
[quote name='dbsst'] nie ale lecę zamówić :multi::multi::multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]a zakupiłaś już specjalne ubranka ochronne dla gości? O ile komukolwiek pozwolisz przekroczyć próg :diabloti:[/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:eek2::eek2: BABCIA IDZIE!!!!!!!! :chainsaw::grab:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]m ktoś przepis na teleportacje??????? :cry:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]Haha, WSPÓŁCZUJĘ i wiem co mówię. I wiem co czujesz, Magdaleno :shake:[/B] [B]Ja patrzę z przerażeniem w kalendarz, ze już za 3 dni spędzę z nią 2 godziny, a za 4 dni CAŁY DZIEŃ :shock: :placz: :wallbash:[/B] b
-
[quote name='Hanna R.']Mam firefoxa :roll: Wasiu Ty nie stosuj skrótów , tylko napisz gdzie ja mam szukać tych narzędzi, opcji , treści i wyjątków :placz: W domowym kompie tylko u Magdy nie wyświetlają mi się zdjęcia - a w tym w pracy wyświetla się ich pionowa połowa :angryy:[/QUOTE] [B]ja też bym nie zrozumiała :evil_lol:[/B] [B]ale to oznacza, że masz zablokowane wyświetlanie zdjęć z Photobucketa :shake:[/B] [B]Śnieg pada.:p Jest fajnie :p[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mam takie wrażenie i przeraża mnie to coraz bardziej... chyba zaczynam wpadać w panikę :shock:[/QUOTE] [B]ale w panikę, że za późno, czy że już, czy że jednak nigdy? :razz:[/B] [B]no cóż, różowo nie jest, mojego dawnego życia NIE MA :shake:[/B] [B]zyskałam za to inny wymiar, który WARTO poznać POMIMO WSZYSTKO :p:p:p[/B] [quote name='Olcia']hahahaha ja to się cieszę że wogóle zaszłam bo z taką częstotliwością bywania exa w domu to był naprawdę cud:):)[/QUOTE] [B]Cud to już był i nawet w ogóle bez, jakieś dwatysiącedziewięć lat temu :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.miki.com.pl/pic/kat/1078939864.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] [B]a skąd ty masz zdjęcie tadziowego tygryska?? :crazyeye:[/B] [B]Czy życzysz Grosi tadziowego tygryska? :crazyeye:[/B] :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/gr4.jpg[/IMG] [quote name='malawaszka']o qrde debest naprawdę polecasz tego mopa? hahaha bo jeszcze niedawno widziałam jak sobie podśmichujki robisz z tego :lol:[/QUOTE] [B]Bo JEJ już się rzuca :roll:[/B] [B]za chwilę dokupi wywar z orzechów do mycia podłóg :diabloti:[/B] [B]sok z kory dębu do przemywania wacikami pupki jaśkowej :roll:[/B] [B]już pierze wszystkie rzeczy po czternaście razy, płucze szesnaście razy, prasuje dwa razy na lewej stronie i raz na prawej :roll:[/B] [B]następnie te rzeczy pakuje do sterylnych foliowych toreb, aby żadna bakteria się nie przykleiła :shake:[/B] [B]już mi zapowiedziała, że my z tadzikiem nie będziemy mieć wstępu, bo przyniesiemy zarazki :shake:[/B] [B]martwi jak wysiedzi w domu do kwietnia, bo dopiero wtedy pierwszy raz Jasiek będzie mógł wyjść za próg rodzinny (wysterylizowany mopem parującym):shake:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'] i jak tam pytam jak tam głowa :evil_lol:[/QUOTE] [B]ale skąd to pytanie? :hmmmm:[/B] [quote name='dbsst']ja nic nie wiem ja tak pytam z troski i pobudek serca czystego i nieskalanego :diabloti:[/QUOTE] [B]aha, już wiem, skąd :diabloti:[/B] [B]Ewa nie ma kaca, bo [I]kurturarlnie[/I] było :diabloti:[/B] -
[quote name='Hanna R.']Magdo, a linki gdzie ??? :???:[/QUOTE] [B]tak rzadko zaglądasz, że uznałam, że nie ma sensu :-(:-(:-([/B] [B]nie piszesz :shake:[/B] [B]nie dzwonisz :shake:[/B] [B]nie kochasz :placz:[/B]
-
[quote name='malawaszka']nooo mnie na inny nie starczy z kieszonkowego więc wmawiam sobie, że te lepsze są be :roflt:[/QUOTE] [B]ale pewnie, że tak! :diabloti:[/B] [B]Wiesz ile kosztuje obowiązkowy przegląd w autoryzowanym serwisie? :shake:[/B] [B]W tej cenie będziesz już miała swojego bolidka :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Cola'] nawet tak nie mów :mad: będzie sypało śniegiem i będzie biało :razz:[/QUOTE] [B]dupa będzie, a nie biało :angryy:[/B] [B]Nie narzekajcie, naprawdę wolicie zimę +3 C, chlapę, szarówę, błoto i wilgoć? :roll:[/B] [B]Skoro już mamy zimę w tym kraju, niech będzie biała i mroźna [/B] [B]Witaj Alicjo, co-nie-wiem-kiedy-będziesz-w-warszawie :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']hah ha ha nie pisz takich rzeczy bo ostatnio słyszałam o klopsikach i co to jeszcze było łosoś :cool3: [/QUOTE] [B]a bo dla siebie, jak mam czas i wenę, to mogę :evil_lol:[/B] [quote name='Olcia']mój Super Man z rana:) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7634/31220217.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]haha, super jest :klacz:[/B] [quote name='Olcia'] Ala tak Alan jest wielki bo które 5 miesięczne dziecko nie mieści się w rozmiar 74:) i nosi 80:):) [/QUOTE] [B]Tadzik się topi w 74cm :roll:[/B]
-
[quote name='dbsst']a tu dla przypomnienia tak się zmienialiśmy [/QUOTE] [B]Boszsz, tu ty byłaś jeszcze taka płaska, gdy Tadzik był już na świecie :crazyeye:[/B] [B]Nic a nic nie pamiętam z tamtego okresu :shake:[/B] [B]a z teraz dokumentowałaś? :p[/B] [quote name='malawaszka']ale fajnie Ci wszystko rosło :iloveyou:[/QUOTE] [B]akurat odwrotnie proporcjonalnie do szarych komórek :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] laska koleżanka ma tańszą wersję tylko do podłóg z trójkątną nogą za 140zł [/QUOTE] [B]można też tylko do podłóg za 95 zł. Widziałam.[/B]