Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]tu twoja osobista matka twojego syna :p[/B] [B]denerwuje się, bo twój mój nasz wasz poród zbliża się wielkimi krokami :placz:[/B]
  2. [quote name='dbsst']kurde masz rację ale wiem chciałam napisać Tadzik :roll::evil_lol: Jasiek zostanie sam w ze Szpilka w domu a MY :evil_lol: a nie moge jej tylko ogolic wyciąć ślinianek i zamknąć w piwnicy :roll: będzie przechodził przez łuzę - może się przydać :roll: dlatego moim mopem na parę go ciach ciach :roll: AMEN :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak mój syn Tadeusz pogromca najwiekszej ilości prezentów :evil_lol:[/QUOTE] [B]a dlaczego ty wszystkim odpowiadasz, jakbyś była u siebie? :diabloti:[/B]
  3. [quote name='Olcia']dlatego ja preferuję na wszystkie wyjścia do sklepu i niedalekie wyjścia np. z psami na spacer chusty, a tak wogóle bardzo polecam te chusty[/QUOTE] [B]tak, chusta OK, ale jednak dla mnie wygodniejszy wózek, szczególnie jak jade do CH. Mam gdzie kurtkę zawiesić, mam gdzie zapakować zakupy, a nie dźwigać w rękach...[/B] [quote name='Cola'] Gorzej bywa jak się taka dętka przebije jak jesteś w środku lasu :mdleje: Kuzynka ma takie i kilka razy kółko poszło...[/QUOTE] [B]to jakiegoś wyjątkowego pecha musiała mieć, bo mnie nie poszło ani razu, a naprawdę po niezłych wertepach zasuwam... :p[/B]
  4. [quote name='Olcia']Maga że takie teksty od teściowej to jeszcze rozumiem, ale od siostry??? ile siostra ma lat?? ma swoje dzieci?[/QUOTE] [B]48 i 22 letniego syna :roll:[/B] [B]Jest gorsza niż moja teściowa. Naprawdę. :shake:[/B] [B]I przez cały czas przemawiała: "o mój tliczny Tadziuleczek, jakie maś śliczniunie skalpeteczki i tymi rąsiami tak machasz śliczniusio".[/B] [B]Rzyg, rzyg, rzyg :angryy:[/B]
  5. [quote name='Olcia']debe jak możecie razem z TZ być tak nieodpowiedzialnymi rodzicami nie dość że z noworodkiem chcecie wyjść z domu to jeszcze jechać z maluteńkim Jaśkiem na wieś do Magi, normalnie ręce mi opadły za waszą odpowiedzialność nad młodym człowiekiem. Jak już Jasiek się urodzi w masce na twarzy macie go przywieść szybko do domu szczelnie pozamykać wszystkie onka i siedzieć w domu dopóki Jasiek nie skończy conamniej pół roku. aha i jeszcze zapomniałam o zakazie przyjmowania gości:):)[/QUOTE] [B]och, Olciu, jesteś moim idolem, prawdziwa MATKA z ciebie, moja teściowa już cię uwielbia :loveu:[/B] [B]A w ogóle zapomniałam o najważniejszej rzeczy:[/B] [B]siostra A. i teściowa wyraziły najpierw wielkie zdumienie, a potem oburzenie, że MY WCIĄŻ MAMY KOTA!!!! Jak to????? Jak to KOTA???? Przy niemowlęciu?????? I kot jeszcze nie zagryzł dziecka??? Nie położył się na twarzy dziecka i nie udusił go wkładając mu ogon do gardła ( :crazyeye::crazyeye: ) To na pewno się wydarzy, musimy pozbyć się kota! :shake:[/B] [B]Ponadto przez to, że Tadzio od początku przebywa w tych samych pomieszczeniach co zwierzęta NA PEWNO będzie miał uczulenie na sierść... Mnie się wydawało, że jest dokładnie na odwrót, ale cóż, ja się nie znam przecież :roll:[/B]
  6. [B]Aga, czy możemy sie umówić, że meldujesz się trzy razy dziennie, rano, po południu i powedzmy o 3.00 nad ranem? :evil_lol:[/B]
  7. [quote name='Cola']wszędzie chwalisz się tym likierem....podaj przepis, to może się skuszę i zrobię na sylwka dla gości :p [/QUOTE] [B]pochwaliłam sie tylko tu :diabloti:[/B] [B]to ONE wszędzie tą sprawę podnoszą[/B] :diabloti: [quote name='dbsst']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :multi::multi::multi::multi::multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hura tylko mi zrób bez alkoholu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]to po prostu zrób sobie kawę z mlekiem i dodaj kostkę lodu :diabloti:[/B] [B]Poza tym to ta maupa Debe zaczęła pierwsza robić ten likier (i to z alkoholem! Matka dzieciom), a teraz udaje, że nie wie o co chodzi...[/B]
  8. [quote name='Alicja'] [B]Polecane są tez Tako jumper x i sprawdzone na wertepach przez Maga100 ;)[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/item824129016_jumper_x_tako_fotelik_aukcja_producenta_gratis.html[/URL][/B] [/QUOTE] [B]tak, na pola i wetrepy jest idealny. Jeżeli nie jadę do W-wy, to spaceruję tylko po takich terenach.[/B] [B]Niemniej jest ciężki (dlatego świetnie nadaje się w teren) i też zajmuje sporo miejsca w aucie (choć łatwo się składa). Niewygodnie też montuje się spacerówkę.[/B]
  9. [quote name='Vectra']rozumiem że impreza sylwestrowa , przy tak małym dziecku , jest wysoce nie na miejscu ? :diabloti:[/QUOTE] [B]no nie, tak jak się umówiłyśmy, to może być, czyli przyjeżdżacie o 16.00, bawimy się grzechotkami przy Piccolo (Colo del Antoniano) i zaraz po kąpieli Tadzia o 19.00 i buziaczku na dobranoc, po cichutku, na paluszkach, odjeżdżacie do domu :p:p:p[/B]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i poród Rodzinny z Magą [/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]dlaczego mnie nienawidzisz, Alicjo :-(:shake:[/B]
  11. [quote name='Hanna R.']Ewa, czemu jesteś telefonicznie niedostępna ??? [CENTER]:Rose::Rose::Rose::Rose:[/CENTER] [/QUOTE] [B]bo ona, niczem gwiazda estrady, co chwila musi komórki zmieniać, bo oblegają ją fani i papparazzi :diabloti:[/B]
  12. [quote name='aga1215']Witam Wszystkich Miłych Gości:[/QUOTE] [B]ach, czyli mnie, mnie :loveu:[/B]
  13. [quote name='Olcia']Magdo dlaczego Tadzio nie jest w śpiochach jak na takiego malca przystało???? wstydź się?? czy tylko na zdjęciu ten kubek jest taki wielki:):)[/QUOTE] [B]1. wiem, popełniłam błąd i obiecałam mojej drogiej mamusi, że Tadzio już zawsze będzie występował w gustownych śpioszkach w misiaczki (bo nie wiecie, że ubieranie niemowlęcia w ubrania jak dla doroslych jest w złym guście i nie na miejscu)[/B] [B]2. nie, on jest wielki :evil_lol:[/B] [B]ale hrabiemu przypasował [/B]
  14. [B]każdy ma swoją wieczerzę[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g6-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g6-1.jpg[/URL] [B]i prezenty, prezenty[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g9-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g9-1.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g8-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g8-1.jpg[/URL]
  15. [quote name='malawaszka']to był blef :lol: z rodzina jakoś nie potrafię wypić więcej niż 2 lampki winka :lol:[/QUOTE] [B]boisz, że upodlisz się? :evil_lol:[/B] [quote name='Olcia']amen u mnie już taka druga wigilia:)[/QUOTE] [B]a ja korzystam ze wszystkich dobrodziejstw stołu :p[/B] [quote name='dbsst']ja mam nadzieję, że tez chociaż TZ odgraża się że będe w kolejnej ciąży :evil_lol: spodobał mu się mój cudowny idealny charakter w ciąży :loveu:[/QUOTE] [B]R uwielbia ekstremalne przeżycia, przedtem byłaś nudna :diabloti:[/B] [B]przypominam ci, że będziesz cięta, a mądre książki piszą o 2 latach :shake:[/B]
  16. [quote name='bigos'] Wszystkiemu winien makowiec:evil_lol:[/QUOTE] [B]urodzisz makówkę! :crazyeye::crazyeye:[/B] [B]witaj, mój drogi nerwie :diabloti:[/B]
  17. [B]Tadzio wjeżdża na Wigilię do mojej mamy[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g1-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g1-1.jpg[/URL] [B]ja w swoim brązie na głowie :angryy::angryy::angryy:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g3-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g3-1.jpg[/URL] [B]acha i o jeszcze jednym prezencie zapomniałam. Pierwszy kubek okazał się hitem. [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g10.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g10.jpg[/URL]
  18. [quote name='Hanna R.']Skąd wiedziałaś, że właśnie dzisiaj trzeba zaspokoić moją próżność ? :lol:[/QUOTE] [B]bo jestem twoją wymarzoną synową :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/B] [quote name='malawaszka'] Magda a zrobisz mi likier kawowy? :evil_lol: [/QUOTE] [B]oczywiście :bigok: ale odbiór osobisty z Pierd :grins: :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'] aha! no i bym zapomniała - znalazłam coś dla Ciebie :loveu: [URL]http://dziecko.onet.pl/38565,4,4,czas_na_drugie_dziecko,artykul.html[/URL][/QUOTE] [B]ale że tobie mam urodzić? mam być twą surogatką? :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']my z Magdą już mamy ustalone kiedy robimy sobie dziewczynki - w końcu musimy miec w tym samym czasie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]tak, tak, kobiecie w 9 miesiący należy bezwzględnie przytakiwać :diabloti:[/B]
  19. [quote name='malawaszka']sześć!!!! co tam? meldować się!!!!!![/QUOTE] [B]melduję, że wciąż są jak jeden mąż :diabloti:[/B]
  20. [quote name='malawaszka']to Ty już też jesteś w ciąży??? :mdleje:[/QUOTE] [B]hahaha, biedna Waszka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  21. [quote name='Vectra']bo Ty jesteś dzikus z pustkowia co dziecko głodzi i nie wiesz że w święta je się cała dobe , wciska się na siłe tony żarcia , rzyga-je-rzyga-je .... bo tak nakazuje tradycja :diabloti: a zrobisz mi likier kawowy ?[/QUOTE] [B]1. tak, tak, bp ONA nagotowała, narobiła się, przez tydzień przy garach stała, a ja nie jem :angryy:[/B] 2. [B]ja usiłuję na Sylwestra zrobić butlę, ale ciagle ktoś wypija :placz:[/B] [quote name='Hanna R.']Dlaczego czuje się nieswojo czytając opowieści o mamuśkach nabytych ? :diabloti:[/QUOTE] [B]Hanną, bądź mą królową, tfu! teściową, bądź, bądź, bądź :modla: :modla: Będę zjadała wszystko z wigilijnego stołu i dam Tadziowi ogórka kiszonego jak nakażesz :modla:[/B] [quote name='Olcia']hmmmmmm a kiedyś to jakie mleko było???? nie wodą się zalewało?? bo ja pamiętam mleko w granulkach w niebieskiej torebce[/QUOTE] [B]to jest pewnie cały czas przytyk, że nie karmię piersiom :diabloti:[/B]
  22. [quote name='dbsst'] [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0581ps.jpg?t=1261744289[/IMG] [/QUOTE] [B]ale nie wiem czy zauważyłaś, on się rozłupał podczas transportu :shake:[/B] [quote name='dbsst']a tu oto taką ładniusią koszulkę dostałam od Magdy W. [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0587ps.jpg?t=1261775523[/IMG][/QUOTE] [B]założyłaś ją na odwrót, bo napisu nie da się przeczytać :diabloti:[/B] [B]Czy ja cię zobaczę jeszcze w tym stanie? :placz:[/B] [B]Przyjeżdżam w poniedziałek, nie rodź! :shake:[/B]
  23. [quote name='dbsst']. (ostatnio już nie Montano nie widzę cię wszędzie gdzie sie tylko obejrzę nie wiem czemu) [/QUOTE] [B]bo wykończyłaś nawet mnie :mdleje:[/B] [quote name='dbsst'] jestem pod wrażeniem tekstu dialogu uzupełniającego zdjęcia BRAWO BRAWISIMO :klacz::Rose: [/QUOTE] [B]spadówa :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']Magdo W. czy masz jeszcze likier kawowy :cool1:[/QUOTE] [B]to jest jakaś tragedia :shake:[/B] [B]ja od tamtej pory zrobiłam już cztery butle :shake:[/B] [B]jedną dałam mamie, jedną tacie, a pozostałe dwie..... chyba ukradli, bo nigdzie nie ma:shake: zostawili tylko trochę na dnie :shake:[/B] [quote name='dbsst']i jak tam znalazł cos Tadeusz pod choinką :cool3:[/QUOTE] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p1-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p1-1.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p2.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p2.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p3.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p3.jpg[/URL] [B]oraz całe stado ubrań :mdleje: :stupid:[/B] [B]Po co mu tyle? Mnie Św. Mikołaj nigdy tylu ubrań nie przyniósł :placz:[/B] [B]Generalnie przeżyłam :wallbash:[/B] [B]Od teściowej i siostry A. (nota bene prawdziwa córeczka mamusi :roll:[/B] [B]dowiedziałam się, że:[/B] [B]- Tadzio nie ogląda ludzi poza nami[/B] [B]- nie wie, ze istnieją inni ludzie poza nami, bo trzymamy go na pustkowiu i dziczeje[/B] [B]- na pewno nienawidzi tych ubrań, w które go ubrałam, to widać na kilometr[/B] [B]- szkoda, że nie ma ogórków kiszonych, bo byśmy mu dali, żeby sobie pojadł[/B] [B]- Madziu, a daj mu do oblizania widelec po pierogach z kapustą[/B] [B]- wygląda na zagłodzonego[/B] [B]- biedny Tadzio, jeść mu nie dają[/B] [B]- to teraz takie beznadziejne mleko, że syp syp do wody i już? Na pewno dziecko się tym nie najada[/B] [B]- mówisz, że po owocach wyskakują mu krosty? To może ja mu obiorę mandarynkę![/B] [B]- jak to jest śpiący? Przecież dopiero 16.00! I co, będzie już spał do rana?[/B] [B]- a po co on śpi w ciągu dnia[/B] [B]- jak to dajesz mu wodę do picia? wodę? soczku pomarańczowego mu nalej![/B] [B]itp itd[/B] [B]Generalnie w Wigilię było krótko, potem do mojej mamy i tam już było super[/B] [B][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g4-1.jpg[/IMG][/B] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g4-1.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g5-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g5-1.jpg[/URL] [B]A dzisiaj u siostry Artura, gdzie mamusia też była, obiad i pół dnia :mdleje:[/B] [B]Powiedzcie mi dlaczego, po zupie, drugim daniu i sałatkach wjechały na stół wędliny i wszyscy się obrazili, bo nie chciałam jeść? :roll:[/B]
  24. [quote name='Vectra'][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e24-1.jpg[/URL] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e25.jpg[/URL] oni się tacy rodzą :evil_lol: R też ogląda TV z Marianną ... ogląda , podkreślam OGLĄDA .... ciekawe co on widzi przez zamknięte powieki :hmmmm:[/QUOTE] [B]każdy ma swoją Mariannę :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]A. wyjatkowo nie śpi, a to dlatego, że niedawno wrócił do domu :crazyeye:[/B] [B]Pojechał był na chwilę na Jelonki i nie mógł wrócić do domu, takie korki! O 23.00 :shake:[/B] [quote name='Hanna R.']Magdo, czy Ty coś piłaś ? NIGDY nie miałam białego fartuszka ... Chyba ??? :stupid:[/QUOTE] [B]czy coś piłam, czy ja coś piłam, hmmmmmmmm :hmmmm:[/B] [B]A tak, piłam :grins:[/B] [B]Swój własny likier kawowy. Zrobiłam na Święta, ale już wiem, że jutro muszę dorobić :drink1:[/B] [B]I wybacz mi Hanno, to faux pas [/B] [B]Oczywiście, że nie miałaś białego fartuszka, tylko białą bluzeczkę :wallbash:[/B]
×
×
  • Create New...