Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]no nie, a ja już zwarta (nie rozwarta) i gotowa na poród :shake: I wciąż się martwię, kto będzie rodził po Coli... Waszenia? :hmmmm:[/B]
  2. [quote name='malawaszka'] ale ale mam newsa - MAMY GAZ :bigcool::laugh2_2:[/QUOTE] [B]a przedtem co było, bo nie rozumiem :hmmmm:[/B]
  3. [B]wklej to zdjecie na forum matek-polek :evil_lol:[/B]
  4. [B]ja też się dołączę do wyrazów zachwytu :p a wizja basemu wciąż mnie nie pociąga w taką pogodę :shake: kiedy wiosna? :roll:[/B]
  5. [quote name='malawaszka']warunki byłyby lepsze jakbyście z przyjazdem się zmieściły w którymś z pierwszych dwóch tyg sierpnia - wtedy mojej siostry nie będzie z rodzinką więc byłby większy komfort ekhem lokalowy :evil_lol: [/QUOTE] [B]podła Debe jedzie sobie wtedy na wakacje :obrazic: zrobimy inaczej: my ci powiemy, kiedy przyjeżdżamy, a wtedy twoja siostra się dostosuje. Jestem pewna, ze nie bedzie miała nic na przeciwko :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'] a do mnie własnie jedzie mały sznupinek z Łodzi, mały śmierdziuszek, wystraszony skrabik, będziemy tulić, kochac, głaskać i szukać domku :kciuki: [/QUOTE] [B]brawo! :klacz: :klacz:[/B]
  6. [quote name='dbsst'] heloł moja Waszko Mała czy zaproszenie aktualne hahahahahhaha[/QUOTE] [B]właśnie, Waszeniu? Bo my wczoraj znów układałyśmy plan gry, jeszcze nie mamy tylko daty ustalonej, no i nie podoba mi się, ze tych pokoi nie chcesz pokazać :shake: Podstęp wietrzę :shake:[/B]
  7. [quote name='Olcia']dzień dobry:) Maga czy ja dobrze widzę że Tadzio nie ma obniżonego łóżeczka ??[/QUOTE] [B]nie ma :p I na razie nie będzie miał, chronię mój kręgosłup jak najdłużej, wystarczy mi, ze do dużej wanny musiałam go przenieść i codziennie nad nim wiszę w wygodnym skłonie lub klęku :baddevil: [/B]
  8. [quote name='Olcia']a tak w ogóle to dlaczego jedna matka bliźniaków już nie śpi:):), a druga jeszcze pewnie smacznie chrapie??[/QUOTE] [B]bo mnie przypadł w udziale ten grzeczniejszy bliźniak :diabloti:[/B]
  9. [quote name='malawaszka'] Tadeusz i żwirki aaaa :mdleje: boskie! [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]ee, jakie żwirki? :hmmmm: to coś od muchomorków? :hmmmm: [/B]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]BOwski :loveu: te stopki [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as17.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]rozczapierzały się, zamiast spać :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][U]dubel:diabloti::diabloti::diabloti::mad:[/U][URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as17.jpg"][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]wściekłaś się czy co? :diabloti:[/B]
  11. [quote name='Vectra']czyli co ? skończyła się sielanka z zasypiającym o 19 Tadziem ? :diabloti:[/QUOTE] [B]może on skończył, ja nie :diabloti: [/B]
  12. [quote name='Vectra']czyli co ? skończyła się sielanka z zasypiającym o 19 Tadziem ? :diabloti:[/QUOTE] [B]może on skończył, ja nie :diabloti: [/B]
  13. [B]jak to, przecież Tadzio uwielbia sen, uwielbia spać, zaśnięcie to pestka, dużo śpi, często śpi i zasypia w mgnieniu oka :baddevil: Poniżej - Tadzio idzie spać u cioci Dominiki :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as18.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as18.jpg[/url] [/B]
  14. [B]oto ja, bezczelna matka. Podła matka. Matka, która daje dziecku bawić się NIEWYSTERYLIZOWANYM pilotem!!!!!! Ale nieważne. O godzinie 20.00 położylam Tadeusza do łóżeczka. Zgasiłam światło, wyszłam, zamknęłam drzwi i włączyłam nianię. Po 20 minutach dziwnej ciszy (zwykle chwilę jeszcze syn mój wydaje jakieś dźwięki zanim zaśnie snem kamiennym) postanowiłam zajrzeć. Pewnie natychmiast zapadł, biedaczek, w sen kamienny, w końcu miał dzisiaj moc wrażeń w związku z poznaniem brata bliźniaka. Wchodzę więc i.... tak. Oto senny, zmęczony biedaczek :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as15.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as15.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as17.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as17.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as16.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as16.jpg[/url] [/B]
  15. [B]a ja się domagam opowieści Jak JEST, jak się czujesz, jak młody, WSZYSTKO! [/B]
  16. [B]aaaaaaaaaaaa :placz: było cudnie :p Obaj się spisali na medal, spodziewałyśmy się wzajemnych ryków, a tu miła niespodzianka I ja wiem, WIEM, że oni będą się kochać, będą się dzielić wszystkim, będą zgodni, będą się kochać, tak jak ich mamy :roflt: PS Haniu, czy widzisz zdjęcia? Bo leniwa Debe nie wstawiła ci linków :shake: [/B]
  17. [B]teraz taka moda, zeby każdy post ze dwa albo i trzy razy przesłać? :hmmmm: Magdaleno, mnie zostali znajomi, a i owszem, ale TYLKO ci z małymi dziećmi :shake: Ciekawe czemu, dumam? :hmmmm: [/B]
  18. [B]nie, ja widzę dwa takie same leżaczki :evil_lol: [/B]
  19. [B][quote name='dbsst'] czy ty w końcu pójdziesz do domu zasiedziałeś się trochę [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0855ps.jpg?t=1264426046[/url][/QUOTE] [B]hahaha, wyślij to zdjęcie położnej :evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']buuahahaha mam deja vu [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e17.jpg[/url] [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0855ps.jpg?t=1264426046[/url][/QUOTE] [B]ależ nie, Waszeniu, to szło tak: [img]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0855ps.jpg?t=1264426046[/img] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b117f89152.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] PS od razu uprzedzam, każdy syn ma swój osobny leżaczek :roll:[/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a o kąpieli ci położna wspomniała??? że w przegotowanej wodzie... i na pewno NIE W TYM GARNKU co gotujesz wode na mleko :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]tak, wiem od Debe, że było coś o przegotowanej wodzie, skąd wiedziałaś? :evil_lol::evil_lol:[/B][/B]
  20. [quote name='dbsst']Waszko czemu mi się śniłaś i czemu śniło mi się że pisali o tobie na o2.pl i czemu w pudelku pisali Waszka pomagająca bezdomnym zwierzętom odbywała podróż samolotem ze swoim psem Luną? Podróż dla ciebie pechowa bo Luneta się zesrała w samolocie i o tym była dalsza część tekstu............. ja chyba świruje[/QUOTE] [B]wyjdź na powietrze :shake: albo chociaż okno otwórz :shake:[/B] [quote name='dbsst'] ha ha to chyba nie lekarz tylko ta moja super gra mnie wykańcza gra pt" jesc pamp - jesc pamp" i tak w koło ha ha[/QUOTE] [B]i nieskończona ilość żyć bez szans na odpoczynek (wieczny) :evil_lol:[/B]
  21. [B]ratuj mnie, ratuj, zabierz stąd, jak najdalej [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as7.jpg[/url] chyba zapomniałem, że nienawidzę leżeć na brzuchu :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as8.jpg[/url][/B] [B][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as9.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as9.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as11.jpg[/url] koniec tortur, jak cudownie, SIEDZĘ. [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as14.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as14.jpg[/url] Mineły 3 minuty, ZNUDZIŁO MI SIĘ, MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :placz: :placz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as12.jpg[/url] [/B]
  22. [B]dzisiaj pisze Tadeusz, ja jestem zmęczona.... :shake: Zaczęło się super, gotowaliśmy obiad :multi: Oczywiście nie dla mnie, moja mama idzie na na łatwiznę, obiad był dla taty, który słoiczków jeść nie chce, nie wiedzieć czemu.... :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as2.jpg[/url] a potem.. a potem przeniosła mnie do dużego pokoju i bezczelnie położyła na brzuchu :angryy: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as3.jpg[/url] włączyła TV, o interesujące, Klan odcinek tysiącpięćsetstodziewięćset [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as5.jpg[/url] minęły 3 minuty, mam DOŚĆ, wyłącz tego Rysia i odkręć mnie natychmiast!!!!! Aaaaaaaaaaaaaa!!!!! :placz::placz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as4.jpg[/url] o jesteś, jesteś, mój zbawco [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/as6.jpg[/url] [/B]
  23. [B]ja się ogólnie odżegnuję od jakiejkolwiek odpowiedzialności za lodowy armageddon i chciałabym zwrócić uwagę przybyłym, że to Debe sobie urodziła zimą i to Debe ma karę, a przez to i my wszyscy razem z nią :diabloti: I siedź sobie Debe w tym domu, już ci powiedziałam, ze na pierwszy spacer wyjdziesz w marcu :diabloti::diabloti::diabloti: Wyjdziesz i zemdlejesz z wrażenia, bo tramwaj zobaczysz :evil_lol:[/B]
×
×
  • Create New...