Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Kara, te psiaki..... :cry: życie na łańcuchu :cry: jakie one mają oczy.... a nie da sie ich jakoś czasem wyprowadzać na spacer? [size=2]np. ty?[/size]
  2. Pika i nikt ci nie zrobił wtedy zdjęcia? cholewcia
  3. [quote name='KaRa_TC'] Dobra, ale mojego pokoju Wam nie oddam :evilbat:[/quote] a co, skarby tam, jakieś masz? :evilbat:
  4. [quote name='KaRa_TC'][quote name='Maga100']Kara, tobie nie przysługuje :evilbat: Trzeba NIE MIEć cyfrówki :evilbat:[/quote] To nie moja cyfrówka, tylko rodzinki :lol: :lol: :lol: :evilbat:[/quote] wygoń rodzinę z domu razem z cyfrówką :evilbat: :lol:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Alicja, lepiej się nie przyzwyczajaj do stołka :lol: :lol: :lol: Ty poza tym, masz syna z komórką, a moja mama z komórka nie mieszka ze mną (od paru lat hehehe)[/quote]ale jakie te foty u nas wychodza :([/quote] ale SĄ. Wygoń syna z domu, to bedzie sprawiedliwie :lol: :lol:
  6. Kara, tobie nie przysługuje :evilbat: Trzeba NIE MIEć cyfrówki :evilbat:
  7. Alicja, lepiej się nie przyzwyczajaj do stołka :lol: :lol: :lol: Ty poza tym, masz syna z komórką, a moja mama z komórka nie mieszka ze mną (od paru lat hehehe)
  8. Niniejszym uprzejmie wznosze o przyłączenie mnie do KLUBU na honorowego członka. Prośbę swą motywuję tym, że od paru miesięcy przymierzam sie do zakupu aparatu cyfrowego i nie posunęłam się w tym ani o krok do przodu, a wręcz nawet do tyłu :lol: . Jestem przekonana, że na długo zasilę szeregi waszego zgrupowania. A i na pewno skończę jako Prezes Zarządu (Alicjo). Pozostając z poważaniem :HUT012:
  9. no nie :( Alfik zjadł labka? :o a prawdziwego labka to nie zje? :o :wink: Ja ciagle poluję na jakis swój wolny weekend, już wiem, ze ten znów odpada :evil: Pika, ale ty się chyba tak nie ustawiasz do zdjęcia, co?? :wink:
  10. No ale gdzie wy jesteście na tych fotkach? :evil: a tereny fajne, czy to ślunsk?
  11. I mogłam go nosić na rączkach :placz: :placz: a teraz to bym tylko kręgosłup złamała :-?
  12. dzień dobry :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nalodce1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zpaninafotelu.jpg[/img] i do widzenia :evilbat:
  13. a na koniec: wspomnienia, jak byłem malutki i słodziutki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Leon.jpg[/img]
  14. znalazłam jeszcze dwa :D z koleżką [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/00760012.jpg[/img] i wieeeeelki tył :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Dumam.jpg[/img]
  15. [quote name='Alicjarydzewska']jak nam net siadł to zaraz z samego rana dzwoniłam do operatora , co jest ,że ja koniecznie potrzebuję ,niech naprawiają,itd :lol:[/quote] hahaha, mnie jak siadł wieczorem, to dzwoniłam od razu (mają serwis 24h) i mówiłam, że to fatalnie, bo ja pracuję na kompuetrze w domu i właśnie w nocy i to dramat i tragedia :lol: Za 2h działał :lol:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']no to oddychaj głęboko i nie daj się presji tłumu :wink:[/quote] i natychmiast wyłącz radio maryja! :lol:
  17. [quote name='arima']bo Mega to ma pewnie aparat z komórką a nie komórke z aparatem :lol: :lol:[/quote] Nie Maga, tylko mama Magi (jakby Maga miała to by was zaezuciła zdjęciami). I nie aparat z komórka, tylko najzwyklejsza nokia, ale wiecie.... trzeba umieć się obchodzić hihihihihi
  18. [quote name='Camara'] ja wyrażam opcje dewocyjną :lol: a tak siem dziś napatrzyłam jak ludzie do kościoła szli i mnie wzięło :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] Camara, następnym razem uciekaj, zabij okna dechami, bo jeszcze ci tak zostanie :lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='sayma'] NA BIEŻĄCO A JAK TO MOŻLIWE????????? :evil: :D[/quote] eee, co na bieżąco? coś nie jarzę :oops:[/quote]no na biezaco z wiesciami na dogo :lol:[/quote] a bo ta Sayma tak przeskakuje z tematu na temat :evil: a ja się tu głowie: na bieżąco Leon zmienia fotel? czy na bieżąco będziecie mi ten fotel uprowadzać? :evil: :wink:
  20. [quote name='sayma'] NA BIEŻĄCO A JAK TO MOŻLIWE????????? :evil: :D[/quote] eee, co na bieżąco? coś nie jarzę :oops:
  21. Nie no, spadek to może i będzie :lol: , bo Leon raczej pozostanie bezdzietny :lol: Ale biorąc pod uwagę, że skończył dopiero 7 miesięcy, to sobie troszkę poczekacie hehehe
  22. [quote name='Alicjarydzewska']Leon jak pańcia będzie wystrój mieszkania zmieniać to podeslij fotelik Ozzyemu , taki wylezany lepszy :wink:[/quote] Leon ma duże poczucie własności :evilbat: Dotyczy to zarówno jedzenia, jak i obydwu foteli (skubaniec przeskakuje sobie z jednego na drugi w zależności, gdzie ma kaprys teraz leżeć :-? )
  23. [quote name='asher'][b]Maga[/b] to sa zdjecia z komórki? :o Bardzo ładne :D[/quote] Sama nie mogę w to uwierzyć, ale tak, z komórki :D Chyba ukradnę ją mamie 8) Alicja, Leon dla smakołyka zrobi WSZYSTKO
  24. [quote name='KaRa_TC']No ba,że sielanka ale dlaczego j uż się kończy pomału :( ? Szkoda,że wakacje nie trwają 3miesiące :evilbat:[/quote] O ile dobrze pamiętam, to na studiach tyle trwają.... Ja i tak pracowałam, ale ci, co nie musieli, mieli ten raj
  25. [quote name='dbsst']a to na doblanoc tak przed chwila spala moja corka z krwi i kosci :D [img]http://img79.imageshack.us/img79/7268/szpilka013g6ly.jpg[/img] [/quote] ucałuj purchaweczkę od cioci Magi :buzi: [quote name='dbsst']wilki biegaja po stolycy [img]http://img357.imageshack.us/img357/8831/szpilka1745rk.jpg[/img] [/quote] :o :o Nieee, to ja po zmroku z domu nie wychodzę, bo wiem, że wy gdzieś tu w pobliżu mieszkacie :-?
×
×
  • Create New...