-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Alicja, nie omieszkam zadać im tego pytania, ale później bo się spieszę tera. a btw - odpowiedzieli ci coś? ciekawam Sota - ja, jako normalny obywatel, chcę się dowiedzieć jak uchronić moje życie przed grasującymi luzem mordercami i chcę się do tego dobrze przygotować. Pani Matylda Nowak jest, jak wszyscy wiemy, znawczynią w tej dziedzinie, więc na pewno udzieli mi wyczerpująco informacji :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] tu masz problem , bo co zrobisz jak trafisz na wykastrowanego samca / :lol: bez jąder/i pomylisz z suka /no nie patrzac pod brzuszek/i polejesz go wodą :roll: :lol: :lol: :lol: [/quote] ja bym się jeszcze chciała zapytać pani Matyldy Nowak, jak mam ścisnąć morderce asta za jądra, jak on mi będzie właśnie przegryzał tętnicę szyjną z nasiskiem 3 ton :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ciekawe ilu żywych opuści IMPREZKę :roll:[/quote] jutro wszyscy dowiemy się tego z faktu... :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Koma'] [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.108.jpg[/img] [/quote] a cio taka smutna? :puppydog:
-
Malawaszko :lol: :wink: Gucio na różnych etapach rozwoju ratunku, wielkolud chce mnie zjeść :shocked!: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/31.jpg[/img] a co to tam za siatką? :o [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0003.jpg[/img] nie budźcie mnie! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/022.jpg[/img] powiedziałem, że nie :evil: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/024.jpg[/img] no dobra, ewentualnie.... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/029.jpg[/img] :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0050.jpg[/img]
-
Ja wnioskuję, żeby Pikę przyjąć na okres próbny (jako sprzątaczkę ofkors :lol: ) a co do artykułu.... :-? Właściwie to zachowam milczenie :-? Alicja, czy teraz, po tym artykule, w wielce poczytnym piśmie, jak wychodzisz z Ozzim, to przechodnie przyjmują pozycje żółwia? A może wracacie mokrzy, bo was polewają wodą? :lol: :lol: Ja teraz bez wiaderka nie ruszam się na krok z domu :lol: :lol:
- 78403 replies
-
oczywiście w nocy trzymasz go w komórce, co by was nie zaryzł we śnie :evilbat: a mój rodzinny Leon warczy w nocy na ludzi :evilbat: idę spać, dobranoc :D
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']cholender niekumaty był jakos :lol:[/quote] właśnie , powinien obiad ugotować...kapcie podać... posprzątać pod nieobecność państwa, dziecko z przedszkola odebrac. Jak przystało na rodzinnego psa :lol:
- 78403 replies
-
niestety, masa ludzi czytuje fakt... a potem zdziwienie, skąd takie chore stereotypy. To tak, jak wszędzie pisza, że labrador to pies rodzinny - a znajoma znajomej była oburzona, że jej labek zniszczył pół domu, jak zostawał sam na 10h, przecież miał być rodzinny :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ta woda to na ostudzenie piecholków po walce :roll: 8)[/quote] trzeba było ostudzić emocje po walce o patyczek :lol: [quote name='asher']Maga, te zdjęcia były robione w Warszawie? :o Gdzie są takie świetne tereny spacerkowe, z wodą??? :o[/quote] Asher, chciałabym, żeby to było w Warszawie... :roll: Było na Mazurach, tam jest raj dla psów :(
-
jakby to powiedzieć... czuję wewnetrzny opór przed kupieniem faktu... :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']Jakto bezsensowne , jest Prezentacja Ogonków i Poop :lol:[/quote] oczywiście masz na myśli tylko i wyłącznie psie poopy :evilbat: a tu była prawdziwa walka, taka z warczeniem :smhair2: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0085.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0084.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0083.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0082.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0086.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']to musisz sie nauczyc ,,żółwia''tak jak radzi owa Matylda Nowak/kurde ale mi to zarąbiscie brzmi :wink: /[/quote] eeee? :o
- 78403 replies
-
zdjęcie bezsensowne :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0078.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0079.jpg[/img]
-
U mnie po osiedlu chodzi ast, który jest wielkości ONka :-? Z pewnością rodowodowy :evil: Ja się boje nieznanych mi bojowców, ale tylko dlatego, że właśnie nie wiem, czy to jakiś mieszaniec i jak jest szkolony (czy raczej szczuty :-? )
- 78403 replies
-
i spacerek w lesie podaję patyczek: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0077.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0075.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0076.jpg[/img]
-
cd zażartych walk :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0074.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0073.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0071.jpg[/img]
-
[quote name='Alfik'] Maga kiedy spacerek?[/quote] jestem zarżnięta czasowo, ale pamietam. Jak tylko będę miała wolny weekend, to dam znać Alicja, Gucio na sznurku, bo on jest bardzo żywiołowy i biegający, a zabawa miała miejsce w galerii mojego taty. W galerii z porcelaną 8)
-
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0068.jpg[/img]
-
Dostałam parę zdjęć od taty (ma cyfrówkę :evil: ) Z cyklu: bijatyka (z Guciem) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0070.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0067.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0069.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0065.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0066.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC'] A ja za miesiąc będę miała nową cyfrówke :evilbat: I ta będzie tylko MOJA :evilbat:[/quote] kariery w naszym klubie to ty nie zrobisz :evilbat: Poza sekretarkę nie wyjdziesz :evilbat:
- 78403 replies
-
No dobrze, ale co my właściwie będziemy robić? :hmmmm: nawzajem się wspierać w kupowaniu cyfrówek, po to, aby potem być natychmiast wykopanym z klubu? :o :wink:
- 78403 replies
-
Pika, niniejszym zostałaś przegłosowana i zakrzyczana! Proszę szybko zwijac się w kłębek na podłodze i wolać Arime :wink:
-
ale co ma bieda do trzymania psa na łańcuchu i do mówienia, że pies brzydki i wstyd go wyprowadzać na spacer? :evil:
-
własnie. Tym bardziej, ze psiaki nie wyglądają na wielkie i groźne :evil: