-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska'][ [size=6][color=red] U EDMUNDA FETTINGA ( a wiesz Ty kto to był ? ) i[/color][/size] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wanna.gif[/img][/quote] ja wiem, ja wiem :angel: To aktor był (już nie zyje :( ) i chyba śpiewał cosik... :hmmmm: Ja widze, że hanka to eksluzywna sprzątacazka jest, fiu, fiu :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja też nie burżuj, ja też nie!! :angel: Wprawdzie mam płaski, ale to bardzo stary laptopik, który coraz częściej wyciaga padaczkę :lol: Sota, nie wyłamuj się. Ja właśnie wędruję do lodówkę po następne. Oczywiście tylko i wyłącznie z okazji Ozziego :BIG:
- 78403 replies
-
Dziewczyny, a kysz, akysz! :lol: :lol: bo za chwilę ja sama się zleję :roflt: :roflt:
-
Cudne psiaki! cudne, cudne, cudne! :angel: dlaczego ta galeria dopiero teraz? :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska']nooo nic nie stoi na monitorze :o bo i jak :o odstukne Ci Reedsem :wink:[/quote] Przypominam burżujom, że kiedyś były takie monitory, że mozna było coś na nich postawić. Wprawdzie zjeżdżało, ale mozna było :lol: Widzę, że redd`sik malinowy? :wink:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska'] NO NIE MOJA RYDZEWSKA, JA SIĘ U KARY NIE NAJMOWAŁAM ! WYPRASZAM SOBIE ! Sprzątać, to ja będę u Rydzewskich - bo tam przystojny mąż jest, to se troche popatrze... :lol: :lol: :o :o[/quote] hahahah, Hanka masz pecha :lol: Najęłaś się w klubie a nie u Rydzewskich, a siedziba klubu jest u Kary (bo ona rodzinę wyeksmitowała do garażu). Nie będzie romansu z panem domu :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] słychać , az mi monitor zadrzał :evil: chlusniem :drinking: :drinking: :drinking: no w końcu urodziny są tylko raz w roku :wink:[/quote] A pierwsze urodziny to w ogóle raz na całe zycie! :lol: To ja jeszcze postukam moim żywczykiem :beerchug: mam nadzieję, ze nic nie stoi na monitorze.... :roll:
- 78403 replies
-
A wy tu jeszcze chlejecie? :o [size=2]uważaj Alicja, żeby cię nie zamknęli 8) [/size] no to chluśniem, bo uśniem :lol: :drinking: :drinking: Ozzi, jak widac, już się przelewa przez fotel :lol: :lol: Ja teraz stukam piffkiem w ekranik, słychać??? :lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska'] Piją, chyba się zlewają - no i ja sprzątaczka może będę mogła znaleźć robotę... . MAGA wielkie dzięki, że wystawiłaś mi listy referencyjne - i chyba TA RYDZEWSKA mnie przyjmie :D [/quote] Nie ma co, ja wystawiałam referencje tobie i Pice w jednym :lol: Bo mi się zlałyście :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='arima']Jak będziesz chciała do sie przejdziemy do Makro i tam zrobimy makro :lol:[/quote] ale tam, obawiam się, ochrona siłą usunie zwiniętą w kłębek Pikę.....
-
Po prostu nawalimy sie jak stodoły bez Alicji i solenizanta (czy jubilata? :hmmmm: nigdy nie wiem :oops: ) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: jak w koncu dotrą, to goście bedą leżeć pokotem :lol: :drinking:
- 78403 replies
-
hahaha, cała Alicja :lol: :lol: nazapraszała gości (nawet ja jestem tylko z półgodzinnym spóźnieniem, a miało mnie nie być 8) ), nagroziła się, nalamentowała, że nikt nie przyjdzie, po czym.... sama nie dotarła :lol: :lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Pagaj'] A gdzie to zdjęcie było zrobione??[/quote] na Bełdanach, za cypelkiem w prawo wylot na Śniardwy :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:new-bday: dla Lunetki :drinking: Mam nadzieję, ze się nie obraziła, że zapomniałaś? :wink: A Boluś jest przesłodki na tym kocyku :lilangel:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hepi berzdej tu juuuuuuuuu, Ozzi!!!! :new-bday: :beerchug: :laola: :tort: :angel: :drinking: Mam nadzieję, że pychol już wycałowany, a szampan się chłodzi :D
- 78403 replies
-
[quote name='Pagaj'] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nalodce1.jpg[/img] Ale masz przystojniaka 8) :lol:[/quote] ty wiesz coś na ten temat 8) :lol:
-
Foty boskie!!!! :angel: czy to aby pies, ta Szpilka? :hmmmm:
-
[quote name='PIKA']nie [b]w[/b] Makro [b] a Makro [/b] :roll:[/quote] ja prosiłam, prosiłam :roflt: :roflt: ja chcę żyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][Maga o co ci sie tak literki zlewaja :roll: PIKA z Hanią /ciężko pomylnać :lol:[/quote] nie wnikaj :lol: :lol: zlało się i niech tak pozostanie, spuśćmy na to zasłonę milczenia :lol: Pika, ty też nie dopytuj. Pogódź się :lol:
- 78403 replies
-
Tylko pamiętajcie, żeby Pika miała tył na pierwszym planie :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][[b]Maga [/b]sprzątaczka chciała być Hania bo TZ kupił jej cyfrówkę :wink: [/quote] oj, Hania z Pika mi sie zlały w jedno :oops: [quote]Na imprezkę wpadnij jak wrócisz :wink: /chyba nie wszyscy wymiękną , bo sie sami z RR zalejemy w trupa :evil: /[/quote] a co ty się spodziewałaś, że do mordercy ktoś przyjdzie na urodziny? żeby potem go wynieśli nogami do przodu? :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']poczekaj jeszcze nie przekręcaj :-? najlepsze przed toba One sie dopiero rozkręcaja :wink:[/quote] Biedna moja galeria, jak [b]one[/b] sie na dobre rozkręcą :-? :lol:
-
Coś pomyliłam z [b]Piką?[/b] :oops: Bo mi się zapisało (w umyśle), że Pika ma cyfrówkę, ale chciałaby do klubu chośby na sprzatczkę :oops: Pika, czy wybaczysz, mnie nierozumnej? :modla: [b]Alicja[/b], nie będzie mnie o 17.00 :evil: ale mam nadzieję, ze jak zajrzę wieczorkiem, to ktoś jeszcze będzie trzeźwy? :lol: I żywy (tu ukłon w strone mordercy) [b]Asher[/b], piękny list. Ja też się przymierzam do napisania, tylko czekam na wenę 8) [/b]
- 78403 replies
-
[quote name='Justa'] Ale Leon ma fajnych kolegów!!! :angel: :angel: :angel: [/quote] wiedziałam, że brodaczomaniaczkom się spodoba :lol: [quote name='arima'] :o co było oczywiste??? :o że leżałaś zwinięta w kłębek??? :o :lol: :lol:[/quote] dziewczyny, ja się przez was przekręcę :lol: :lol: :lol: