Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='PIKA']To trza było ten sernik zabrac i wstapic po drodze do domu do mnie :roll:[/quote] ale czy widzisz tam coś więcej niż li tylko okruszki? :lol: :lol: To raz, a dwa - z Płatniczej do siebie do domu, nie mam po drodze do ciebie, hihihihi 8)
  2. [quote name='PIKA']I nie zaprosiłaś? :evil:[/quote] sama byłam w gościach, nie wypadało mi ciągnąć bandy wygłodniałych dogomaniaków :P :lol:
  3. [quote name='Olcia']co za ciasto jadlas???? :D[/quote] co za wzrok :o przeciez zostały tylko okruszki :o sernik domowej roboty 8)
  4. [quote name='Camara']jakie niegrzeczne dziewczynki :o a mod dalej na wakacjach ??? bo jeżeli nie to Alicja nie będzie miała gdzie wracać... temacik mordulca będzie zakłódkowany :lol: ciekawe co Alicja wymyśli w odwecie :stupid:[/quote] w odwecie to my działamy :evilbat: jak Alicja nie wróci, to ja opuszczę jej topic na zawsze i pogrążę się w innej lekturze :P [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0024.jpg[/img]
  5. [quote name='sota36']Hmmm - tego ja nie powiedzialam, ale z drugiej strony nie ma to jak smakowite mlode miesko... (Boze zara mnie zamnkan za pedofilie )[/quote] zawsze możesz zwalić na Alicję :lol:
  6. Ależ mieliście super tereny :o Już żałuję, że nas nie było, Leonek by się cieszył 8) A upadek Szpili :o Brak mi słów. Jestem pełna podziwu - dla Szpili, że nic się nie stało i dla Dbbsy, że wyszła z tego bez zawału :wink:
  7. [quote name='Agga'] [b]Szpila z pancia[/b] [img]http://img208.imageshack.us/img208/7616/morsko0122oz.jpg[/img] [/quote] a czemuż to Szpila taka mało zachwycona? :lol:
  8. [quote name='dbsst']ło matko :o coz tu sie dzialo[/quote] No jak to co, Alicja nie ścisnęła za jądra swego astamana w odpowiednim momencie, teraz straszy po nocach dogomaniaków, a fakt to skrzętnie opisuje :wink:
  9. Mój Leon jest w typie labradora, w dodatku ma dopiero 8 miesięcy, a zostałam ostatnio zaczepiona na ulicy, że to amstaff :o (a dokładniej [b]astaf[/b] :lol: )
  10. Pożarł czy nie, ale nawet się z nami nie pożegnać? :o Alicja, wstydziłabyś się :-? A fakcie nic nie piszą o krwiożerczym Astmanie z Rybnika, umknęło ich uwadze? :roll:
  11. o matko Kara :o Ja tam bym od razu wzywała policję i nie czekała :x A psiaki cudowne, że obroniły domek, mam nadzieję, ze wycałować? :wink: Ale też bym się bała, że zrobią im krzywdę (ludzie psom)
  12. [quote name='Olcia']aaaaa Maga tak plula ze mam cala lewa czesc pokoju opluta :o[/quote] O ile pamietam Hanka się najmuje jako sprzątająca... :evilbat:
  13. Ja mam poważne wątpliwości czy Alicja w odpowiednim momencie ścisnęła jądra Ozzika.... :-?
  14. To żałuj, Lazy, gorzko żałuj :lol: Nie wiesz nic na temat nowych ras - astmana i astafa, nie wiesz jak się przed nimi bronić, nie wiesz, ze teraz cała dogomania czyta fakt..... :wink:
  15. A mówiłam, żeby przynajmniej jednego nazwać Alkoholic Black Obsession, to nie chciałaś :placz: A i tak wyszło na moje :diabloti:
  16. [quote name='malawaszka']psychiatra?? :niewiem:[/quote] nie no, oczywiście miałam na mysli weta 8) 8) 8)
  17. [quote name='malawaszka']czepialskie :grab: a wożę se koopki i pawiki a CO!!! NIE WOLNO MI??!![/quote] :roflt: :roflt: :roflt: a co pan doktor na to? 8)
  18. [quote name='Pysia']Całkiem by mu sie w głowie pomięszało ;)[/quote] stwierdziłby, że on to jednak głupi jest i nic nie wie :lol: ale twoje wnuki sa naprawdę cudowne :angel: ja wiem, że wszystko co małe, to piękne, ale one są naprawdę wyjatkowe
  19. [quote name='PIKA'] No własnie :o Ciekawe co by na to powiedział :o[/quote] nawet jemu by słów zabrakło, gdyby poczytał dogomanię :lol:
  20. [quote name='PIKA']Jak to pisałam to zastanawiałam sie czy ktoś sie przyczepi do tej " [b]kupy[/b]" :wink: Brawo :) UMIESZ czytac ;) szczególnie dobrze mi wychodzi wyłapywanie takich niuansów :lol:[/quote] ciekawe, co by Freud na to powiedział :lol: :lol: Z takimi słodkimi Crittersami to ja mogę w kojcu :wink:
  21. [quote name='Olcia'], tylko mam jeden dylemat, o ktorej ja bede wychodzic do pracy, jak bede tak co chwila zolwi udawac??, przeciez jak w zolwim tempie to kolo 4 rano bede musiala wychodzic z domu, zeby do 8 do pracy dozolwic sie :lol: [/quote] ja tam bym sie w ogóle tym nie przejmowała, bo zanim doczołgasz się na przystanek, to przyjadą tacy mili panowie i ubiorą cię w taki fajny kubraczek z za duzymi rękawkami :lol:
  22. Pysia, one są tak rozkoszne, że brak mi słów 8) ja to bym najchetniej zamieszkała z nimi w tym kojcu... :lol:
  23. [quote name='Olcia']a ja dzisiaj wracajac z pracy spotkalam jamniora normalnie jakby szedl na jakas wojne :lol: ,[/quote] a skąd wiesz, że nie szedł? :lol: Może to specjalny jamnik typu bull :lol: :lol: A Alicja ściemnia okrutnie i pewnie jeszcze myśli, że wszyscy jej uwierzyli :-?
  24. Alicja :o ale żeś sobie wymówkę znalazła, aby upiec piernik-sernik :-? Wirus i odcięcie od neta, phi! już prędziej bym uwierzyła, ze syn zamek założył w drzwiach swojego pokoju :evilbat:
×
×
  • Create New...