Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Olcia'] bardzo dobry pomysl ja mam kuchnie zrobiona na zielono i bardzo ladnie wyglada, kolor odprezajacy oczy[/quote] ja też mam zieloną kuchnię :angel: I nawet kompuetr sobie tutaj zainstalowałam, taka tu jestem odprężona :lol: :wink:
  2. [quote name='asher'] Poza tym Maga, ze sznaucerem dałaś sobie radę, to z Leonem sobie nie poradzisz? :wink:[/quote] nie do końca, bo to bardziej rodzice go szkolili, mnie Kuba miał w wielkim poszanowaniu :lol: Dopiero później zaczął łaskawie mnie bardziej słuchać :lol: Ale nigdy na mnie warczał, tylko na mojego tatę, kiedy wchodził di sypialni, a on i moja mama leżeli już w łóżku :lol: :lol: [b]Alicja[/b] leon robi dokładnie to samo z tymi kablami :-? Czasami mnie szlag trafia :evil: [b]Lucy[/b] zawitałaś :D
  3. on jest jakiś dziwny, nie mogę go rozpracować :roll: po ostatnich hecach, teraz, gdy leży, a ja się gdziekolwiek ruszę, to od razu zrywa się i leci do mnie. Męczące to :-?
  4. [quote name='Lucy*'] Muszę sobie zobaczyć galerię tego Twojego Ślicznego Śnieżnego Leonka :D[/quote] ależ koniecznie :lol: Póki mam cyfrówkę ojca, bo potem znowu spadniemy na 158 strone i juz nas nie odnajdziesz :-?
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img147.imageshack.us/img147/8264/p10bo.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/4829/p24gu.jpg[/img] :wink:[/quote] czy to resztki nowej tapety? 8) Kolor mu się nie spodobał? :lol:
  6. [quote name='asher'] :hmmmm: Nie panimaju :niewiem:[/quote] Asher, wiesz co, ja ci powiem tak: jest późna godzina, zmęczona jestem, drugie piwo sie kończy i... sama nie wiem co autor miał na mysli :-? [quote name='Alicjarydzewska']to wpadnij do mnie do przedszkola to sie odsubtelnisz :-?[/quote] dziękuje, postoję. Jakoś dzieci nie należą do moich ulubieńców 8) :lol:
  7. [quote name='Lucy*'] co do psów jest prześmiesznie podległa :lol: Jak np podchodzi jamniorek a ona się przed nim kładzie :lol: :lol: [/quote] wyobrażam sobie :lol: Leon też się kładzie przed większością psów, ostatnio przed yorkiem 8) Musiałam mu tłumaczyc, że york go nie zje i może wstać :lol:
  8. a żebyście baby wiedziały, że jestem subtelną wrażliwą damą :eviltong: Asher, jasne, a Warszawa, to Los Anegles 8)
  9. [quote name='bernulka'] Przy okazji zapraszam do Herusiowej galeryjki;) paździoszki[/quote] nie omieszkam paździoszku 8) [quote name='Alicjarydzewska']ale się masz fajnie z aparatem taty 8) :lol:[/quote] zapytaj Leona :lol: Jak tylko biorę aparat do ręki to on ucieka, albo szczeka :-? [size=2]Leon, nie aparat 8) [/size]
  10. [quote name='asher'] A jak byłam mała, to wyłowili tam trupa i przez to nabawiłam się wstrętu do wegorzy, bo temu trupowi z ust wypłynęły, jak go wyciągali. Brrrrrr!!! [/quote] Asher :o Ty to zawsze zapodasz jakąś historyjkę :-? :wink: Aż mi piffko stanęło w gardle :lol:
  11. hallo babe 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nos.jpg[/img] pobawimy się? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jeyk.jpg[/img]
  12. [quote name='malawaszka']haha sprzątanie psich koopek :lol: :evilbat:[/quote] no wiesz, to mam na co dzień :-? Liczyłam na coś extra :wink:
  13. śliczna jest :angel: 8) ja właśnie obawiam sie tych psów, gdy sa w nieodpowiednich rękach :-? A jaki jest jej stosunek do innych psów? Bo widziałam na zdjęciach, że chodzi w kagańcu - to po to, abyś ty miała świety spokój od gadaczy, czy rzeczywiście może jej się jakiś pies nie spodobać? 8)
  14. Waszka, ty hotel budujesz? :o a jakie atrakcje przewidujesz dla gości? :angel:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']Maga :evilbat: nie mam nawet Reeds'a [/quote] Polak przy budowie i nie ma nawet :drinking: za zdrowie? :o wstydziłabyś się :-? ale ja nie lepsza :oops: już godzinę temu TZ pojechał po pifko do sklepu :evil: [quote] A Ozzy dzielnie pomaga , przed chwilą wdepnął w rozłożoną tapetkę na podłodze i zrobił dziurę :x , ukradł szpachelkę , zabrał mieszadło z farby i kradnie z pokoju co się da 8) :lol:[/quote] dzielny Ozzi! :klacz: Urozmaica fakturę na tapecie :grins:
  16. [quote name='anetta'] Trzymaj przy sobie ten aparacik jak najdluzej 8) [/quote] dłużej niż przez weekend się nie da :-? Już i tak przeciągam strunę 8) [quote]A foty na Kepie Potockiej od razu poznalam :evillaug: Gdybym miala blizej czesciej bym tam bywala :) [/quote] no ja tam też nie chodzę, tylko jeżdżę 8) [quote]Ale zaraz, zaraza, co to jest za drugi piechu...? :hmmmm:[/quote] :nono: trza czytać :wink: Gucio, to pies taty 8)
  17. jasne i my mamy uwierzyć, że tylko polewasz, a resztę wylewasz za kołnierz 8) Nic z tego, bardzo dobrze cię znamy :lol: I dodatku, że niby nawet w piątek nie pijesz? :-? Poza tym każdy Polak przy pracy... zdrowie na budowie! :drinking:
  18. [quote name='Camara'] no to trzaskaj zdjęcia, żebyśmy mieli co w długie jesienne wieczory oglądać!!!![/quote] tak jest! :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ko.jpg[/img] [size=2]właśnie przeprowadziłam wywiad i tata wyjeżdża w poniedziałek :angel: [/size]
  19. [quote name='Camara']Maga :o czy ty nareszcie cyfrowo zaparacona ???? [/quote] :shake: :( aparat ukradłam tacie, najpierw miało być na pół dnia, ale dzisiaj mija już trzecie, a on sie nie dopomina 8) ale nie ma się co cieszyć, jutro wyjeźdza i na pewno zabierze :evil:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'] tak trzeba mu było powiedzieć ze to alergia na głupich znawców :wink: 8)[/quote] :lol: :lol: :lol: stwierdziłam, że oczywiście, cały zczernieje i odpadnie :wink:
  21. no i zalała się tak kompletnie, że nie może trafić w klawiaturę :-? A mówiłam, Alicja, żebyś nie piła do lustra, bo to się źle kończy! 8)
  22. a dlaczego ja dopiero teraz zajarzyłam, że Tuffi - wielki przyjaciel (lub jak kto woli: przekąska :wink: ) Ozziego - ma swoją galerię? :o :evil: Nie było fanfar ani okrzyków ani nic.... :-? Chciałam tylko nadmienić, że moje ulubione zdjęcia to Tuffi vel Zmokły Szczurek :wink: :lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska']8) jaką fajną plamkę ma Leon na jęzorku :wink:[/quote] rosła razem z nim :lol: ostatnio jakiś "znawca" na spacerze objaśnił mi, że to oznaka choroby :evil:
×
×
  • Create New...