Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]ona teraz nic nie będzie pisać, bo sprząta, sprząta, sprząta, SPRZĄTA. Niedługo będzie miała inspekcję z Najwyższej Izby Kontroli :evil_lol: [/B]
  2. [quote name='Olcia']i tak się zakończyła wizyta w zoo bo zaczęło potwornie padać:([/QUOTE] [B]wiem, bo ja wybrałam się pojeździć na motorze :diabloti: Rozumiem, ze mam uprzedzać, kiedy będzie następny raz? :evil_lol:[/B]
  3. [quote name='dbsst'][IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1894ps.jpg?t=1269467412[/IMG] [/QUOTE] [B]przecież go zmiażdżysz! :shock:[/B]
  4. [quote name='malawaszka']HA HA HA :roflt:[/QUOTE] [B]dużo chichoczesz ostatnimi czasy :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']jak się ma mój syn ktorego nie widziałam ja nie wiem z trzy tygodnie :D Czemu jest bez kasku czy klocek został zdezynfekowany czy kiedys go uczeszesz przyliżesz ja nie wiem taki młody i panczur hahaha[/QUOTE] [B] 1. na szczęście jeszcze długo nie bedziemy się widzieć :evil_lol: 2. OCZYWIŚCIE :diabloti: 3. napluję i uklepię Tadeusz podtrzymywany przez wuja [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=03211.jpg][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03211.jpg[/IMG][/URL] Tadeusz znudzony [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=03212.jpg][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03212.jpg[/IMG][/URL] Tadeusz obdęty [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=03213.jpg][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03213.jpg[/IMG][/URL] Tadeusz zdziwiony [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=03215.jpg][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03215.jpg[/IMG][/URL] Tadeusz bezpieczny [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=03214.jpg][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03214.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  5. [quote name='dbsst'] syn mój śpiący snem z kamienia [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1785ps.jpg?t=1269462485[/IMG] [/QUOTE] [B]on tak śpi w mieszkaniu przy kaloryferze i zamkniętych oknach :shake: Bo Debe się boi, że zmarznie :diabloti: Dawno cię nie widziałam i długo cię nie zobaczę i wcale nie często :evil_lol:[/B]
  6. [B]miałam obydwa i czeski i niemiecki. Obydwa działały tak samo. Obydwa miały identyczny skład i konsystencję. Obydwa miały identyczne opakowanie - ze słonikiem - różniły się tylko oczywiście językiem. Ale może mówicie o czeskich kroplach sab simplex bez słonika na pudełku? Wiem, że takie tez były, widziałam i niby to samo, ale trochę inne. [/B]
  7. [quote name='Fifek_Miśki']Ja tylko dorzucę od siebie że Sab simplex owszem ale [B]TYLKO NIEMIECKI! [/B]Wypróbowane nie tylko na mojej córce ale i na dzieciakach od znajomych, czeski nie działał, natomiast niemiecki tak:roll:[/QUOTE] [B]Bzdura. Wypróbowany czeski na moim synu i dzieciach znajomych. Działał![/B]
  8. [B]o mamo, szaleństwo! zdjęciowe. [/B]
  9. [quote name='Vectra']nie ŻONĄ !!! proszę mi nie ubliżać :diabloti: [/QUOTE] [B]nie miałam na mysli stanu cywilnego, ale status. Pasujesz do statusu ŻONY IDEALNEJ nawet nią nie będąc :evil_lol:[/B]
  10. [quote name='malawaszka'] a taką pizze zrobiłam ostatnio :grins: [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/8206/dsc0037l.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5135/dsc0038tt.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]z daleka widać, że dietetyczna :p[/B] [quote name='malawaszka']no własnie to jest ta Alicjowa :lol: do środka dałam pieczareczki podduszone z cebulką grubo krojone, kukurydza, kindziuk - mniam pasuje fajnie do pizzy, mozarella i gouda i duuużo ziół do sosu pomidorowego i do ciasta też[/QUOTE] [B]ale to już nie brzmi dietetycznie :shake:[/B]
  11. [B]Mój Boże, Ewo, ty jesteś żoną doskonałą :modla:[/B] [quote name='Vectra']Pamiętam , pamiętam - się cieszę bardzo , układam gry i zabawy :evil_lol:[/QUOTE] [B]Haniu, ja ci uchylę rabka: jedną z atrakcji będzie kinderbal w McDonaladzie :p Hostessy już wynajęte :p[/B]
  12. [quote name='malawaszka']co brałaś???????? :mdleje:[/QUOTE] [B]now środek pobudzający - NIESEN :diabloti:[/B]
  13. [B]no dobra. Tadeusz jadacy na wycieczkę. W schowku. Schowku Skutera [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10036.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10036.jpg[/url] Tadeusz jadący. W szoferce [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10037.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10037.jpg[/url] Tadeusz centrumhandlowy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10032.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10032.jpg[/url] Tadeusz Klockowy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10038.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10038.jpg[/url] [/B]
  14. [quote name='dbsst']ach Magdo Montano W. jak sezon jak wycieczka motorowa no jak kochaniutka jak :D[/QUOTE] [B]a tobie znowu o co chodzi? :angryy: że w końcu wybrałam się na przejażdżkę moją czerwoną strzałą i gdy dojechałam do ciebie (dlaczego wszystkie drogi prowadza pod jeden adres? :diabloti: ) to lunęło? I lało? I lało? Czy o tych dwóch przepięknych meneli, którzy podziwiali mnie i mój motocykl? :evil_lol::evil_lol: Czy o to może, że KAŻDY weekend (o czym ci już wspomniałam) będzie deszczowy, bo ja wtedy jeżdżę? Jak było, jak było... Cudownie :angryy: Woda w koleinach idealna do jazdy Woda spod kół innych aut zalewająca mnie strumienie idealna Widocznośc przy braku wycieraczek na szybce kasu idealna Ciężkie same z siebie ubrania motocyklowe, po namoknięciu wodą ważące jakieś 3 tony, idealne. [/B]
  15. [B]ale czy aby wysterylizowałaś dom przed przybyciem GOŚCIA? I dlaczego pies nie został zamkniety w piwnicy? I widzę, ze GOŚĆ ma bojówki kamuflaż miasta niezburzonego. Tadzio też ma bojówki, ale kamufalrz miast zburzonego (ostatnio miałam wykład od A. :stupid: ) PS mulenie dogo miało jedną zaletę - nie było milionowego przyrostu stron u Alicji :diabloti: [/B]
  16. [quote name='eria']jezuuuu własnie przeczytałam ze ubiłaś 30 myszy !!!!!!!!! chyba bym umarła mając tyle tego w domu i to by mi sen zakłócało.......masakraaaa[/QUOTE] [B]i to sama, bez niczyjej pomocy, poprzegryzała im gardła! Bo na psy nie mogła liczyć :shake: [/B]
  17. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] ale pogadaliśmy sobie z wetem o implantach w jajeczkach :grins: uśmialiśmy się z próżności takich właścicieli [/B][/COLOR]:splat:[/QUOTE] [B]w pierwszej chwili zrozumiałam, że chcesz Ozziemu takie sprawić.... :stupid: :evil_lol:[/B]
  18. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] Bilobila nie potrzebuję :grins: ja jestem dobry przedwojenny materiał nie to co te młode matki ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]tak, tak, zapomniałaś, że łykasz Bilobil :diabloti: Gogle nie były potrzebne, bo Tadzeusz stwierdził, że bezpieczniej będzie zacząć od skutera.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10035.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10035.jpg[/url] [/B]
  19. [B]absztyfikant mnie urzekł. A raczej urzekły mnie jego pozy. On jakiś bezwolny jest, prawda? :evil_lol:[/B]
  20. [quote name='agbar']dlaczego u Was chodzi ksiadz po koledzie przed Wielkanoca?[/QUOTE] [quote name='Vectra']widać potrzeba im paru groszy na święta :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Alicja']a ja Wam powiem , ze pewnie kościół Madze budują w Pierdach i ksiądz po datki pomykał ;)[/QUOTE] [B]wszystkie odpowiedzi prawidłowe, a Alicji dodatkowy bonus za świetną pamięć, widać Bilobil działa :evil_lol: BTW ja też się mocno zdziwiłam, ale to na pewno chodzi o Kościół... Ostatni ksiądz, który mnie przydybał przy furtce, jako argument za datkiem podał, ze będziemy mieli gdzie ślub wziąć... :roll: Bo oczywiście cywilby to grzech :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']no właśnie ten ksiądz o tej porze też mnie zdziwił, do mnie nie przychodzą od kiedy nadir przywitał księdza na kortarzu notabene nie wchodzi się do domu bez pukania ksiądz tak zrobił:)[/QUOTE] [B]ale jak to tak, tak sobie wszedł? nacisnął klamkę i wszedł? :crazyeye: A u mnie..... [SIZE="5"][COLOR="red"]SEZON ROZPOCZĘTY[/COLOR][/SIZE]:p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10033.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10033.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10034.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10034.jpg[/url] [/B]
  21. [quote name='Cola']a propos wagi :p [URL=http://img444.imageshack.us/i/img12712.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6617/img12712.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]to on, pan G.? I jaka waga! Takiej dla maluchów nie widziałam... same elektroniczne tylko.... Świetne zdjęcie[/B]
  22. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]witaj wyrodna matko topiaca swe dziecie w wodzie w ZWYKŁEJ WANNIE :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ona czyli ja ja czyli ona, kapie w zwykłej wannie STARSZEGO syna, wszystko ci się pomyliło, wszystko :shake:[/B]
  23. [B]No no, gratuluję przetrwania pół roku :evil_lol: Teraz już będzie tylko lepiej i łatwiej :p Tak mówią... podobno... :roll: :drinking: [/B]
  24. [quote name='malawaszka']qrfa ale zaczęłam od opisu zrypanego znieczulenia i umarłam.. słabo mi :mdleje:[/QUOTE] [B]czy mi się wydaje, czy ty coraz bardziej boisz się ciąży i porodu? :hmmmm: Ależ why why?[/B] [quote name='malawaszka'] aha! właśnie piecze się pizzunia mniammmmm[/QUOTE] [B]dietetyczną?:angryy: Bo jak tak, to daj przepis :diabloti: Pizza :placz::placz::placz: [/B]
  25. [B]ja mam Biedronkę w sąsiednim miasteczku, ale jest mała, posiada mało prodkyktów i wiecznie kłębi się tam dziki tłum... A żałuję, bo jak dwa razy zrobiłam tam zakupy, to przy kasie zapłaciłam mniej niż 100zł, a koszyk był pełen. Przyznam, ze do mięsa, wędlin itp nie miałam przekonania, ale mleko, woda, kasza, ryż, chemia gospodarcza... REWELACJA (cenowa) Pieluszki... ja używam Pampersów. Tadzik nie ma odparzeń, nic nie przecieka, więc nie chcę eksperymentować z innymi. Miałam raz Huggisy, ale młody równie dobrze mógłby ich nie mieć, tak przeciekały. Chusteczek używamy tylko na wyjścia, w domu tyłek pod umywalkę Ja też, jak Debe, polecam moniotor oddechu, ja mam wraz z elektroniczna nianią. [/B]
×
×
  • Create New...