Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]i po co układać dziecko z głową na poduszce i starannie otulać kołdrą, po co? :shake: gdzieś ok. północy..... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004181.jpg[/IMG] [/B] Haniu, nie wstawiam linka, bo już widzisz, tak?
  2. [quote name='Cola'] 1. ufff...czyli nie tylko ja mam wrażliwe uszy :roll: i nie jestem wyrodną matką :evil_lol: [/QUOTE] [B]wg mojej nomenklatury wyrodnymi nie są, które nie zachwycają się piskiem/wrzaskiem niemowlęcia lub jego kupą :diabloti:[/B] [quote name='Cola'] 2. wiedziałam, że głodzisz syna :diabloti: [/QUOTE] [B]oszszszywiście, tak jak Leona :p[/B] [quote name='Tengusia']przyszlam sie pochwalic ze dzis robilam slalomik i nawet bez podpierania mi sie udawalo i probowalam robic osemki, najpierw podpieralam sie obiema nogami :roflt: potem tylko jedna ... moze nastepnym razem uda sie bez podpierania :grins:[/QUOTE] [B]nie no, gratuluję :klacz: Pisałam ci, ja za pierwszym razem siedziałam na placu i ryczałam, bo ósemka sobie, a ja sobie :evil_lol: Proszę mi donosić o postępach [/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:roflt: wpadnij do mnie do przedszkola ....posłuchasz pisków ....albo mam lepszy pomysł , zadzwonię do Ciebie z pracy :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]hahahahaha, dobra zadzwon, rozumiem, że nie mam się co wysilać z próbą usłyszenia co do mnie mówisz? :evil_lol::evil_lol:[/B]
  3. [quote name='Cola']Nie wiem jak Ty wytrzymujesz takie piskliwe wiski :shake: ...a słowotwórstwo Tadeusza :loveu: "da a da da da a da...." a on tak ładnie prosił o ten telefon a Ty mu nie dałaś :evil_lol:[/QUOTE] [B]ad.1 - NIE WYTRZYMUJĘ :diabloti::diabloti::diabloti: ad.2 - taaa, dałam, żeby oderwał i połknął klawiaturę tym razem :mad:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] dała , dała ....zapewne dała ;) [/COLOR][/QUOTE] [B]po łapach :diabloti:[/B] [B]Alicjo, wierzę, że ty piski znasz najlepiej :evil_lol: Powiedz, jak tego oduczyć :placz:[/B] [quote name='dbsst']jestem zdumiona, że obudził się w tobie taki filmowiec. :cool3: przecież nie lubisz filmów :evil_lol: [/QUOTE] [B]bo wciąż nie lubię :shake: ale zanim wyciagnę aparat i go ustawię, Tadeusz już go obgryza :angryy:[/B] [quote name='dbsst'] film 2 rozumiem, że Tadzik - nazwijmy to pogłaskał po nosie Leona a potem zmierzył z tym samym zamiarem do matki filmowca coby i ja po nosie podrapać tak :diabloti: ty oczywiście dałaś sie i po nosie i za uchem podrapać i było cudownie :loveu: [/QUOTE] [B]tak, tak, lekarz kazał przytakiwać :roll:[/B] [quote name='dbsst'] 2 dlaczego twoja wielmożna doopa siedzi na Leonowym posłaniu :mad: [/QUOTE] [B]hahaha, GUPIA :evil_lol::evil_lol:[/B]
  4. [quote name='dbsst']witaj Magdo z Tadeuszem stróżującym :diabloti:[/QUOTE] [B]o witaj, objawiająca się :loveu: dla zainteresowanych: życie jest pełne upadków (i w tle mój seksowny śmiech, który musiałam z siebie wydobyć, aby Tadeusz nie wybuchnął płaczem) [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100413040.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100413040.jpg[/IMG][/URL] i żebyście nie miały watpliwości: nawet jak już pozwolę wejść leonowi do domu, co oczywiście zdarza się niezmiernie rzadko :diabloti:, to jest zamęczany, bity i poniewierany :diabloti: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100416044.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100416044.jpg[/IMG][/URL] generalnie trudno nagrać Tadzia, nawet jak robi coś fajnego, bo na widok komórki doznaje ekscytacji i zaraz leci, żeby jej dosięgnąć :diabloti: A już nie dostaje odkąd obgryzł małą plastikową część i połknął :angryy: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100416046.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100416046.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  5. [B]bardzo groźnego masz psa :shake: z tych zdjęć aż kipi agresją :shake: nie boisz się, że nocą porozgryza wam krtanie? :diabloti:[/B]
  6. [quote name='Vectra']Nie chce mi się gadać , to dam foty :diabloti: [/QUOTE] [B]oj, to musisz być ciężko chora, żeby nie powiedzieć umierająca :shake: [/B] [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/KWIECIEN%202010/15%2004%202010/15042010-308.jpg[/url] [B]haha, rozumiem, że Ajda sie przyozdobiła :evil_lol: No i MASZ TRAWĘ! :crazyeye:[/B]
  7. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja czekam na decyzje czy mi sie należy- rozpatrzą po doniesieniu papierów w Zusu o płaconych składkach. Ja zlikwidowałam nie zawiesiłam, więc liczę na dobroduszność państwa..:loveu::loveu:.. do czasu aż zaproponują mi pracę za 500 po 14 godz. dziennie :loveu: a ja odmówie... i zaś jednej mniej na bezrobociu, zaś statystyki zmniejszania bezrobocia na + ..... i sie hajtniemy żebym miała ubezpieczenie.... życie jest cudne :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]hahaha, jeszcze ci nie zaproponowali tej pracy, a ty już wiesz, że jej nie przyjmiesz :diabloti: I widzisz, nie zasługujesz na zasiłek :diabloti: zasiłek jest dla matki na etacie, która całą ciążę przesiedziała na lewym L4, potem poszła na wychowawczy, potem rozwiązała umowę za porozumieniem stron i zasługuje na zapomogę :diabloti: a jej mąż pracuje za 800 brutto, bo pozostałe 4000netto dostaje pod stołem :diabloti: nie, ja mam to w dupie :angryy: Mam nadzieję, że uda mi się znów reaktywować firmę i że stać mnie będzie na prywatny żłobek dla Tadzia i tego się będę trzymać :roll: żeby nie oszaleć :roll: właśnie znów wzięłam pożyczkę od mamy na rachunek za prąd i za gaz :roll: Bo już dostaliśmy ostrzeżenie o odłączeniu :roll: Powinnam jak ty spać na milionach, zamiast przepuścić je na motocykl :diabloti::diabloti: [/B] [quote name='Vectra']ale ja mam kasę , serio kupe !!! kilkadziesiąt tysięcy :) jest to nadpłata z tytułu podatku akcyzowego VAT , leży na koncie US , tyle lat ile jest działalność , tyle ma , się nazbierało .;)[/QUOTE] [B]haha, mój ojciec zawsze mówił, żeby nigdy przenigdy nie zwracać się do US o zwrot nadpłaconego VATu.... Jedynym wyjatkiem jest, gdy zakładasz nową firmę, masz duże koszty (np. adaptacji, remontu itp) i wtedy wystąpić o zwrot. Jest cień szansy, że nic nie znajdą :diabloti:[/B]
  8. [quote name='malawaszka']no a jak wejdzie tak wysoko, że nie będzie potrafił zejść? :roll:[/QUOTE] [B]no tak, bo koty umieją schodzić samodzielnie tylko do pewnej wysokości :evil_lol: a wyżej mają juz lęk wysokości :evil_lol:[/B]
  9. [quote name='malawaszka'].... zapędzają kota na drzewo w trudno dostępnym trenie na przykład podmokłym i KTO zdejmie tego kota???!!! NO?! :icon_roc: [/QUOTE] [B]sam zejdzie...? [/B]
  10. [quote name='malawaszka']GRATULUJĘ!!!! :klacz: a teraz proszę o wyjaśnienie co będziesz robić? uczyć konie czy uczyć ludzi jak jeździć czy uczyć ludzi jak uczyć konie? :oops:[/QUOTE] [B]haha, ja mogę pochwalić sie podobną widzę i też czekam :evil_lol:[/B]
  11. [B]kot Apacz zwyciężył w konkursie :klacz:[/B] [quote name='malawaszka'] na szczescie nie wszyscy chcą chodzić na spacery bo bym się już deczko dziwnie czuła :evil_lol: Joga poszła ostatnio, ale raczej staram się żeby koty nie chodziły bo się o nie boję :oops:[/QUOTE] [B]ale że czego? :hmmmm:[/B]
  12. [B]aha i nie wiem jak u was, ale mnie nie przysługuje zasiłek dla bezrobotnych. Tylko i wyłącznie dlatego, że miałam działalność i ją zawiesiłam. Widać, wyszli z założenia, że zarabiając te miliony, mogłam sobie odłożyć na konto tyle, aby potem przeżyć 3 lata :diabloti: A rejestrować się jako bezroborna tylko dla ubezpieczenia nie mam zamiaru. Jestem zameldowana w W-wie i mój UP obejmuje chyba pół miasta. Nie mam zamiaru jeździc co miesiąc, z Tadziem, aby po wystaniu się w kolejce, podpisać jakąś bzdurna listę i "rozważyć" ofertę pracy. Nie szukam pracy. Chcę mieć ubezpieczenie. Nie mam. Byle do września. Chcę wtedy powoli reaktywować swoją dzialalność. O ile się uda. O ile stać mnie będzie na prywtany żłobek/opiekunke, zus, paliwo na dojazdy etc [/B]:angryy:
  13. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]taaaaa....niekończącą sie opowieść ;) [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] własnie tworzę rozdział .... W słońcu i cieple przyroda rozkwita :diabloti: kolejne to :Polska Nasza piekna Ojczyzna i Zdrowa Ziemia - Zdrowi Ludzie :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]i koniecznie jeszcze: Alkohol Twój Wróg! :evil_lol:[/B]
  14. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Jakoś nie mam ani czasu ani ochoty na cykanie fotek ... czekam na słonko .... poza tym piszę ...piszę .....i ..... piszę .... byle do emerytury :diabloti: [COLOR=Red] [/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]powieść? :cool3:[/B]
  15. [quote name='clockwork']wiesz... tylko jest mała różnica nie dostać telefonu, a wizja ulicy z dzieckiem za uczciwą pracę.... :roll:[/QUOTE] [B]jaką uczciwą pracę kapitalisto-krwiopijco? :diabloti: [/B]
  16. [quote name='malawaszka']:eek2::shocked!::flaming::ices_bla: aaaaaaaaaa we wtorek mam egzamin... :grab:[/QUOTE] [B]eee tam, napisanie pracy mgr jest tysiąckrotnie trudniejsze niż jej obrona. Mówię ci to ja :p[/B]
  17. [quote name='agbar']a O widzisz to jeszcze milej brzmi dla ucha;-) Jak cos bede kombinowac,zeby mi ktos recepty zalatwial....Choc ktos mi mowil,ze mozna je tez bez recepty kupic i wtedy jest nieco drozsze... A jak juz tu jestem to chcialam powiedziec,ze wczoraj mi sie wydawalo,ze niektore zmiany sa bledsze,inne zniknely....Dzis mi sie juz chyba nie wydaje,naprawde jest ich mniej i na glowie ma mniej lusek,sporo mniej i latwo odchodza..Nie wiem czy to mozliwe,zeby tak szybko to mleko zadzialalo? Magda ty masz doswiadczenie ...co myslisz?[/QUOTE] [B]ja się ubłaga panią w aptece, to sprzeda bez recepty i bez ulgi, czyli za cenę 22zł. Ale generalnie Pepti jest na receptę i już - to jest specjalne mleko i dlatego sprzedają tylko w aptekach. Niższa cena jest wtedy, gdy lekarz zaznaczy chorobę przewlekłą na recepcie. A czy łuski na głowie to nie ciemieniucha? Jeżeli Alex jest uczulony na białko leka krowiego, to podanie odpowiedniego mleka załatwia sprawę w tydzień :p [/B]
  18. [quote name='agbar']HELP!!:evil_lol: Magda,pisalas u mnie,ze Tadzio byl pol roku na tym mlekopodobnym cudzie...a potem?Nie bylo potrzeby juz?Wyrosl z alergii?..Mozna wyrosnac z alergii?bo nie wiem jak to napisac hihi[/QUOTE] teraz Tadzik ma skonczone 9 miesięcy i powoli przechodzimy na zwykłe mleko modyfikowane. I jest OK. A jogurty itp też już je. Tak, że minęło. Alergia może podobno minąć. Szczególnie na białko mleko krowiego.
  19. [quote name='Hanna R.']Hhahahaha - jestem Niezawodne Sokole Oko :grins: A linków nie musisz wstawiać, ponieważ weszłam w posiadanie laptopa - i na nim widzę wreszcie zdjęcia :p[/QUOTE] [B]ad.1 czemu nie jestem zdziwiona, czemu? :hmmmm: ad.2 naprawdę? Jak dobrze :mdleje:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]A po co sie te kwiatki mają męczyć i rosnąć :diabloti: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041310.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]no na pewno nie dlatego, że mama je lubi :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']Buahahahaha co za trafne autopodsumowanie :roflt:[/QUOTE] [B]żebyście nie musiały się z Waszką męczyć w domyslach :diabloti:[/B]
  20. [B]brudna szyba, brudna podłoga, zabiedzone dziecko w dziurawych ubraniach, a po drugiej stronie zahukany pies bez wstępu do domu :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004137.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004137.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004135.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004135.jpg[/url] wiem, ze do kwiatków nie wolno, mama długo tlumaczyła i zrozumiałem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004138.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004138.jpg[/url] :diabloti: :diabloti: :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041310.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041310.jpg[/url] [/B]
  21. [quote name='Vectra']tu schronisko Zielonki Wieś , mamy godzinę 1:40 w nocy :diabloti: TZ który zarzekał sie , że rude do wyra ani się warzy :diabloti: [/QUOTE] [B]haha, ty schronisko, Waszka szpitalik :evil_lol: a TZ oglądał TV czy spał? :diabloti:[/B]
  22. [quote name='Hanna R.']Dlaczego Tadzik nosi dziurawe podkoszulki ? Jego też zaniedbałaś ... :shake: [/QUOTE] [B]czekałam kto zauważy :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R'] Poza tym czuję się pominięta na liście Twoich przyjaciół :roll: Możesz nie wstawiać linków - nie będę już tu zaglądać :diabloti:[/QUOTE] [B]...pominięta na liście przyjaciół mogących gotować dla mnie obiady, zważ. Linki będą, choć obiadów nie :diabloti:[/B]
  23. Waszeniu, jeżeli nie za późno na zmianę kierunku studiów, to idź na weterynarię. Nie jestem złośliwa jak zwykle. Nie, naprawdę nie jestem. Powinnas mieć wiejski szpitalik dla zwierząt. Po prostu cię w nim widzę. :p
  24. [quote name='agbar']u np. Bebillon Pepti w Polsce ponoc kosztuje ok 25 zl,a tu Aptamil Pepti( niemiecki odpowiednik Bebillonu) kosztuje od 20 EUR...A ze mozliwosc transportu faktycznie mamy bo P. nie odmowi,to ewentualnie bedziemy kupowac w Polsce...[/QUOTE] [B]Bebilon Pepti kosztuje 11 zł!!!! wiem, bo Tadzik właśnie na nim przeżył swe pierwsze pół roku. Mleko jest na receptę[/B]
  25. [quote name='Vectra']azgadnijcie gdzie poszła i co zrobiła :diabloti:[/QUOTE] [B]hahah. no nigdy bym nie zgadła, gdyby nie dziewczyny wyżej :diabloti::diabloti::diabloti: PS ja w całym domu mam terakotę i panele. Jest jeden, jedyny, malusi dywanik pod stolikiem w salonie. Gdzie haftuje Leon? :diabloti:[/B]
×
×
  • Create New...