Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Tengusia']przylazlam bo ptaszeczki mi wyspiewaly ze na moto smigasz ... przylazlam juz wczoraj i coflam sie stron kilkaset zeby poogladac wasze dzieje i trafilam ze kilka latek wstecz prawko zdawalas ... a ze i ja wybralam sie na kursik bo szofera motocykliste stracilam a nie koniecznie chce tracic mozliwosc tej mega przyjemnosci smigania na moto postanowilam se zrobic prawko i smigac sama wlasnym, pieknym moto ... no i wracajac do sedna sprawy moje pytanko brzmi czy ciezka jest nauka jazdy na moto? pytam z pozycji osoby ktora nawet pojecia nie ma jak sie ta maszyne odpala o jezdzie kierowcy nie wspomne ... wiec czeka mnie nauka od podstaw ktora ty pewnie masz dawno dawno dawno za soba ale moze masz jakies cenne rady ktore pomoga mi nabyc umiejetnosci smigania jako kierowca a nie jako plecaczek :diabloti:[/QUOTE] :mdleje: naprawdę tak przekopałaś wątek?? :crazyeye: Przecież ja o prawie jazdy pisałam milion stron wstecz :crazyeye: należy ci się :Rose: pytasz czy ciężka jest nauka... hm. Wiesz co? wszystko zależy od predyspozycji i tyle. Ja też zaczynałam od zera i nauczyłam się i zdałam za razem pierwszym. Ponieważ widzę, ze chęci masz wielkie, to myślę, że pójdzie gładko. Co mogę poradzić? Nie poddawaj się. Ćwicz, ćwicz, ćwicz, jak nie masz na czym sama, to wykorzystuj maksymalnie godziny na kursie. Ja do dzisiaj pamiętam, jak ryczałam usiłując zrobić te cholerne ósemki i za cholerę nie wychodziły. Jak rzuciłam motocyklem, usiadłam na placu i wyłam i że nigdy, przenigdy.... A potem znów wsiadłam i dalej, dalej, dalej... w koncu wyszło. I tak z każą rzeczą. Szkoliłam się też z techniki jazdy, bo to co musisz umieć na egzamin z jazdą na motocyklu nie ma nic wspólnego....Rozumiem, że nie wybierasz się do Krainy Wiecznych Łowów, więc zainwestuje w dobrą szkołę i doszkalanie. To dobra rada........... I pamietaj: dopasuj sprzęt do umiejętności, NIGDY NA ODWRÓT. Jakieś pytania, resztę porad od cioci Magi - pisz priv. Skąd jesteś? [quote name='Medorowa']Buhahahahahaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: To tyle:hand:[/QUOTE] [B]miło, ze się zabawiłaś :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']U Ciebie NIE BYŁO NUDNO:loveu: Tylko ten zaszczuty pies mnie deprymował .... Nie mogłam z siebie słowa wydusić :evil_lol: Tadeusz - Piękny Zdystansowany.:loveu: A. - Zagadkowy Nie Mniej Piękny:p Leon - Zaniedbany Zasmucony Zagłodzony :shake: Ty - :loveu::loveu::loveu: CZARUJĄCA :loveu:[/QUOTE] [B]1. czy chcesz, zeby Debe umarła z zazdrości i przestała mnie lubić? Już tylko ona mi została :evil_lol: Leon - HA HA HA A. - tak, tak, przepiękny, chyba jak śpi z poduszką na głowie. Ja- oczywiście, czarująca, przepiękna, zadbana, wyspana, cudowna, ach, ach. [/B]
  2. [quote name='malawaszka']ne ne ne ne ne :turn-l: Prima Aprilis :evil_lol:[/QUOTE] [B]hahaha, trzeba było napisać, że przyniosły ci kieł dzika :evil_lol:[/B] [quote name='Vectra'] jednak ta maść u kota , to i charakterek specyficzny , mimika ... ale łezka mi się zakręciła w oku .... kurde Ivan groźny piczkot , już rok nie żyje :([/QUOTE] [B]noo, mi też, Stefan był taki sam i też już go nie ma :-( A w ogóle nienawidzę swojego pierdowskiego łącza, wstawiłaś tyle zdjęć, że połowę mam w połowie :angryy:[/B]
  3. [quote name='dbsst'] a oto Jan piękny po mamusi :cool1: [/QUOTE] [B]a dziękuję, dziękuję [/B] :oops::oops:
  4. [quote name='Cola']....tak mi źle... [URL=http://img31.imageshack.us/i/img14283.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5561/img14283.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]podkówki mnie rozwalają :mdleje: Tako prezentuje się wspaniale.Pchacz też :p[/B]
  5. [B]Po pierwsze jak możecie moczyć mu uszy, to karygodne, uszy mozna moczyć dopiero jak skończy 13 lat, a teraz jałowy gazik, przgotowana trzykrotnie woda i delikatnie przemywamy :diabloti: P drugie dlaczego on spi w foteliku samochodywm? Nie wiesz, ze nie wolno? Dziecko ma leżeć na płasko do 12 miesiąca życia :diabloti:[/B]
  6. [quote name='Cola']dlaczego Jasiek używa konturówki do ust?? [URL="http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_2071ps.jpg?t=1269809216"]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_2055ps.jpg?t=1269809140 [/URL][/QUOTE] [B]Bo debe marzyła o dziewczynce, chciała ubierać ją w różowe falbany, czesać w kucyki, malować paznokcie i mówić "moja księżniczka". [/B]
  7. [quote name='Olcia']Maga na kręgosłup rewelacja, ja taz Alan używał i jak dla mnie super [url]http://allegro.pl/item961178635_szelki_do_nauki_chodzenia_spacerowe_nowosc.html[/url][/QUOTE] [B]o mamuniu, jaka konstrukcja :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Maga , myśl pozytywnie ....jeszcze kilka miesięcy i sam będzie wszędzie wchodził :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]o dzięki Alicjo Dobre Słowo :diabloti:[/B]
  8. [B]ciekawe czy mimiczne ADHD Jana przekształci później w całościowe ADHD :hmmmm: I nie wiem - życzyć ci tego czy nie życzyć? :hmmmm:[/B]
  9. [quote name='Vectra']Niech mi któraś jeszcze napisze , że Tadeusz jest niegrzeczny :mad: :diabloti:[/QUOTE] [B]wredota :angryy:[/B] [quote name='anetta'] Maga z Debestką, dziewczyny! Sniłyście mi się dzisiaj :crazyeye::crazyeye: :diabloti: Nie wiem po co, jak i dlaczego, po prostu byłyście. BYłyście dla sobie taaakie miłe, nie to co tutaj :diabloti: HHAHHA[/QUOTE] [B]że ja miła, to się zgadza, ale ta druga to na pewnoe nie była ONA, ona nawet w cudzych snach nie bywa miła :shake:[/B] [quote name='dbsst']ja znam tylko jedną co w koło macieju to pisze :diabloti: ja uważam ja matka druja MATKA WAŻNA DRUGA że Tadeusz jest w dechę :loveu:[/QUOTE] [B]wiem, że tak uważasz i dlatego ostatnio chcesz go widywać CODZIENNIE :shake: Przyznam, że bywam już niekiedy umęczona twoją osobą :diabloti: Tadeusz coś brał chyba :shake: Dzisiaj poszedł spać o 23.00, owszem nowego czasu, ale to i tak 22.00 byłaby. On chce maszerować, chodzić, maszerować. Chyba sobie kupię w TV mango taki specjalny gorset na kręgosłup, bo czuję, ze go tracę. To jakiś koszmar ze snów :shake: On tylko siedzi i patrzy i jak znajdę się w zasiegu wzroku (czyli ciagle prawie) wyciaga ręce i rzuca się na mnie z okrzykiem, wbija pazury, kurczowo łapie za skórę i staje i będziemy maszerować. Tzn. on maszeruje, a ja zgięta w pałąk drępczę jak gejsza. natura źle to jakoś wymyśliła :placz:[/B]
  10. [quote name='malawaszka']stwierdziłam, ze to nie mogło być nic innego niż małe dziki.... a w pobliżu dzika mama :crazyeye: zające by spylały w długich susach, a nie drobnych kroczkach, sarny to samo, kota byśmy nie usłyszeli, do psa by moje psy podeszły albo on by podszedł zresztą tego było wiecej niż jeden i więcej niż dwa... :chaos:[/QUOTE] [B]hahaha i masz te swoje nocne spacery :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja po zmroku boję się wyprowadzać Leona nawet tuż za brame :stupid: ale ja mam obsesję, tak :shake: I tak teraz wraz z wiosną małe dziczki się pojawiają :loveu::diabloti: A skąd wiesz, ze dzika mama by nie przywitała się z tobą przyjaźnie? :evil_lol:[/B]
  11. [quote name='Vectra']Maga robiła :diabloti: [/QUOTE] [B]hahaha, tak, mam całe TRZY (3) :evil_lol: PS bardzo ładnie prezentują się twoje psy na tle tej zielonej trawki :loveu:[/B]
  12. [quote name='dbsst']dziś w ramach oszczędzania zrobiłam pranie bez wody tj suche pranie. nie wiedzieć czemu ciągle śmierdziało przedpraniem:roll: :niewiem:[/QUOTE] [B]ale dzisiaj być dzień bez prądu, a nie bez wody :roll:[/B]
  13. [quote name='Justa'] Taaaaaaaak, już się cieszę na ten ryk silników, kiedy to człowiek ma ochotę raz w tygodniu się WYSPAĆ, pomijając że człowiek nie może spokojnie wyjść z domu, a tak naprawdę też nigdzie ruszyć się poza obszar osiedla bo wszędzie MASZYNY :diabloti:[/QUOTE] [B]ależ właśnie rusz się poza obręb i poszukaj TATUSIA wśród motocylistów :evil_lol: Na pewno chętnych będzie sporo [/B]
  14. [quote name='malawaszka']muszę to przemyśleć... ale jutro bo dziś już nie da rady :roll: bo nie wiem czy powinnam się obrazić czy nie :roll:[/QUOTE] [B]obrażanie się jest niemodne, możesz się obdąć [/B]
  15. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] a nie wiem ...nie popatrzałam jeszcze ;) wiem że mam mu coś odciąć :roflt:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Alicjo, ty może jednak nic mu już nie obcinaj, co? :diabloti: Cieszę się, ze wszystko OK :bigok:[/B]
  16. [quote name='malawaszka']znaczy, że Ty nie masz kontroli????? :lol:[/QUOTE] [B]Mam, jutro mam :shake: Na wszelki wypadek nie ruszam tostera, żeby nic z niego nie wypadło.....[/B] [quote name='dbsst'] ja mam zalążki czupryny hahahahha [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1938ps.jpg?t=1269613310[/url] [/QUOTE] [B]a dlaczego on ma włosy w tym samym kolorze co Tadeusz? :hmmmm:[/B] [quote name='dbsst']Hani nie musicie prosić żeby cos powiedziała -- ona siedziała w milczeniu zupełnie nie wiem czemu :roll: [/QUOTE] [B]mam deja vu, tylko wtedy w roli gościa występowała Waszka :lol::lol:[/B] [quote name='Justa'] A Jan jest oh ah cud miód orzeszki ! :loveu: Też już chcę takiego :p[/QUOTE] [B]Ależ Justo, a wproblem w czym? :hmmmm: acha, Justo, 24 kwietnia otwarcie sezonu na Bemowie, wiem, ze już się cieszysz :grins:[/B]
  17. [quote name='dbsst']co tam u Tadeusza dawno go nie widziałam.............................................................................[/QUOTE] [B]z tobą jednak jest coś nie tak :shake: Na szczęście jutro TEŻ go nie zobaczysz :diabloti:[/B]
  18. [quote name='dbsst']juz się nie mogę doczekać no kiedy zapukasz do mych drzwi kiedy kiedy kiedy[/QUOTE] [B]no i się nie doczekałaś, bo pukałam JA :diabloti:[/B]
  19. [B]ja nie sprzątam, nie mam trawy i nie będe gotować! :evil_lol:[/B]
  20. [B]przepiępiekna. Dziewczynka. Zahoduj czosnek, bede od ciebie kupować :p[/B]
  21. [quote name='Vectra']zdjęcia okrutnie nieostre , ale widać kretyna Emila jak grasuje po ścianach :evil_lol: [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/03%2011%202009/25032010-321.jpg[/url] [/QUOTE] [B]hahah, przyznaj, przykleiłaś ją na taśmę dwustronną :evil_lol:[/B] [quote name='Vectra'] umieram , jutro pewnie nie wstane z łóżka , a na łapach będę miała mega odciski ..... przekopałam połowę naszej zielonoharipustyniwiejskiej ... najbardziej zmęczył się Stefa rekin kurcak mały ... to w połowie mojej pracy , potem nie miałam siły trzymać aparatu :mdleje: a to trzeba jeszcze uklepać i zagrabić :placz: [url]http://img718.imageshack.us/img718/6175/25032010398.jpg[/url] [/QUOTE] [B]ewuniu! :modla: U mnie trzeba to samo zrobić, żebym mogła trawkę zasiać. ZAPRASZAM :bigok:[/B]
×
×
  • Create New...