Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]na razie bez rewelacji, ale i nie ma pogorszenia. Apetyt wrócił. Jest trochę żwawszy, ale to wciąż nie mój Leon :shake: Jutro kontrolne badanie krwi. [/B]
  2. [B]chyba będzie dobrze :p Leon nadal smutny i zgęzły, ale wypił w nocy dwie miski wody - co zaskutkowało kałużą w przedpokoju - a o 10.00 zjadł biały ser :p Jak mu się nie pogorszy, to jutro kontrola i weta[/B]
  3. [quote name='Cola'] proszę :grins: [URL=http://img203.imageshack.us/i/img21213.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5725/img21213.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]Przepiekne zdjecie. Wydrukuj, w ramki i na kominek, na wieki. Serio.[/B]
  4. [quote name='Vectra']aleś Ty nietaktowna Mago sto :diabloti:[/QUOTE] [B]ojej, w końcu pierwszy raz w życiu udało mi się być nietaktowną :evil_lol:[/B]
  5. [quote name='agbar']Dzien dobry bardzo:-) [URL="http://img188.imageshack.us/my.php?image=img4157i.jpg"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6209/img4157i.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]niesamowicie się zmienia![/B]
  6. [quote name='dbsst'] [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_2401ps.jpg?t=1270581440[/url][/QUOTE] [B]kocham go, jest piękny po mnie[/B]
  7. Leon ma babeszję. Trzymajcie kciuki, żeby do jutra nastąpiła poprawa.
  8. [B]rozłożyłaś mnie tymi ciastami :mdleje: Perfekcyjna pani domu przy tobie to nic[/B]
  9. [B]Bój się ... - nie wiem czego tam się bać powinnaś - Święta, a ty tyle nagadałaś! :shock: [/B]
  10. [quote name='malawaszka']- czasem sie czuję jakbym była chora na tę chorobę głowy z filmów co to matki swoim dzieciom robią krzywdę żeby na coś chorowały... :shock: zawsze k-wa coś...[/QUOTE] [B]syndrom Munchausena :grins:[/B]
  11. [quote name='malawaszka']nie przeceniasz się aby?:D[/QUOTE] [B]chyba cię aby. Nie jesteśże delikatną? [/B]
  12. [quote name='malawaszka']miałaś kazać mi wejść na drzewo :obrazic:[/QUOTE] [B]hahaha, nie mogło mi się to przecisnąć przez klawiaturę, bo ja wiem, ze jesteś delikatna panienką i obawy mialam, że na drzewo wejdziesz, owszem, ale z pętelką [/B]
  13. [quote name='malawaszka']Magdaleno a czy Ty się nie boisz, że Tadeusz do oczka poraczkuje skoro już tak popyla z prędkością światła?[/QUOTE] [B]tłumaczenie się innym niz Ewuni już mnie nie ekscytuje :shake: :evil_lol: [/B]
  14. [quote name='malawaszka'], który mówił, że jego dziewczyna jest bystra... jak woda w klozecie... i od razu zaznaczę, że to nie mój były [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] [B]ale obecny też chyba nie? :crazyeye: :evil_lol: Koty mnie rozwalają :mdleje: a to maleństwo.... :loveu: Robi ci się prawdziwy zwierzyniec [/B]
  15. [quote name='Vectra']ale tylko winny się tłumaczy :diabloti:[/QUOTE] [B]ale ja uwielbiam tłumaczyć się TOBIE :loveu: To mnie ekscytuje :loveu: Każdemu innemu kazałabym wejśc na drzewo :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']czy u ciebie był już bocian!!!!!!!!!!!!!! i zostawił PAKUNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] [B]pakunek zostawił, ale nie bocian, tylko kaczka :shake:[/B] [quote name='anetta']A one tak za friko korzystają z WASZEGO oczka?:cool1: Widziałam psa! Biedy, opuszczony.....:-( :evil_lol:[/QUOTE] [B]1. no co ty, zostawili zapłatę, w pomarańczowej bluzie na kocu :diabloti: 2. tak, biedny zastraszony, uciemiężony Leon :diabloti:[/B]
  16. [quote name='Vectra']nie boisz się , że on poraczkuje do tego oczka ?[/QUOTE] [B]a to małe dzieci nie umieją plywać? :crazyeye: a ja właśnie czaiłam się z aparatem, żeby zlaać moment jak Tadzik wykonuje skok! :diabloti: PS. wygląda na zdjęciu jakby siedział nad brzgiem oczka, a w rzeczywistości był parę m dalej. To raz. Dwa, był tak oszołomiony światem zewnętrznym, że nie smiał drgnąć. Trzy - obok czaił się cerber A. wykadrowałam go :diabloti::diabloti: [/B]
  17. [B]:hmmmm: czy ja chciałam, zeby Tadzik raczkował? :hmmmm: Nie, to nie mogłam być ja :shake: Patrzę na swój dom i widzę go inaczej. Stwarza nieustające zagrożenie życia. Nie wiem jak mam nad tym zapanować :shake: Kable. Kanty. Gniazdka. Butelki. Telewizor. Kwiatki. Z tego składa się głównie mój dom. A najlepsze jest to, gdy Tadzik dostrzeże kłaczek kurzu :evil_lol: MUSI go mieć :oops: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004041.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004041.jpg[/url] A poza tym przyszła wiosna :p:p:p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004044.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004044.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004045.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004045.jpg[/url] Państwo Kaczkowie też przybyli [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004042.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004042.jpg[/url] i podrzucili mi coś w ogródku [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004043.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004043.jpg[/url] [/B]
  18. [quote name='dbsst']Maga100 nieoceniona! [/QUOTE] [B]oczywiście to NAJWAŻNIEJSZE zdanie z całego wywodu :diabloti: Nie rozumiem tylko czemu nie napisałaś złotą trzcionką i nie wyryłaś w kamieniu :shake: [/B]
  19. [B]naprawdę cudownie, drogie panie, ze sobie podyskutowałyście, naprawdę, jestem niezmiernie zaszczycona, że znalazłyście w moim blożku spokojną przystań i poczulyście się jak u siebie :loveu: Och, zawsze tak chciałam, blożek pełen MIŁOŚCI :loveu: [/B]
  20. [B]nuda ta wasza dyskusja, czy mogę prosić o zdjęcia syna? nie widziałam go od dawna [/B]
  21. Zdjecia bociana ... :mdleje: Ja też nic błyskotliwego nie mogłam wymyśleć :shake:
  22. [quote name='Hanna R.']Ja nie wiem, czy Ty wiesz, że niejaka Magda napisała,że Tadeusz SAM nauczył się pewnych elementów chodzenia. SAM :diabloti: . A ja widziałam całkiem co innego :grins:[/QUOTE] [B]a że może że niby kto z nim raczkował był? :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Vectra']bo ona kłamie :diabloti: tak jak pisała ze Tadeusz jest marudny , albo że nie zaśnie u kogoś na kolanach :diabloti:[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: PS a kiedy wstawisz zdjęcia psów wiszących na oponie i walczących na ringu za pieniądze? :razz:
  23. [B]aha i Tadzio jest w piżamie, bo oczywiście POWINIEN już spać. Nie wiem czemu jednak, po kąpieli, on nagle jest daleki od snu... :diabloti: PS i cholera nie rozumiem, czemu te filmy są przekręcone i nie umiem ustawić, żeby można było normalnie patrzeć :angryy:[/B]
  24. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]o kurde ....zasuwa jak ruski samochodzik ;)[/B][/COLOR]:multi:[/QUOTE] [B]niesamowite jest to, że siedział, siedział, siedział, a padł na brzuch to wrzeszczał jak opętany i nagle... nagle poszedł :p Minał kolejny dzień i już prawie nie ma zająca, a zaczyna być prawdziwy czworak. Co oczywiście nie przeszkadza mu chcieć ciągle STAĆ i chodzić - z moją pomocą oczywiście. [/B] [quote name='Justa'] A jednak zdecydował się raczkować, a nie od razu biegać :p No to skończyło się spokojne życie, czas na ściąganie z szafek, stołów, regałów, półek, stołków i innych :diabloti:[/QUOTE] [B]rozglądam się po swoim domu i dochodzę do wniosku, że Tadzio nie przeżyje, gdy puszczę go samego :diabloti: I DLACZEGO interesują go tylko kable, piloty, komórki i szklane naczynia? :shake:[/B] [quote name='Hanna R.']Dziękuję Ci Magdaleno - czuję się wyróżniona :grins: .[/QUOTE] [B]czuj czuj czuwaj :diabloti:[/B] [quote name='Tengusia']szkola i doszkalanie brzmi bardzo rozsadnie musze rozejrzec sie w tej mojej miescinie gdzie mozna cosik takiego znalezc :PROXY5: a jestem z Katowic :p[/QUOTE] [B]no tak, zobaczyłam w opisie. Jakbyś była z Warszawy, poleciłabym ci taką szkołę jazdy, że po miesiącu ruszałabyś na tylnej gumie, a hamowała tylko na przedniej ;) Poniżej, specjalnie dla Debe - bo tylko ją to może ainteresować :diabloti:, kolejne postępy Tadeusza. Na pierwszym - że poruszanie się bywa jednak trudne i bolesne, a ciało ciężkie do opanowania, a na drugim - bieg do przedmiotu pożądania - czyli komórki - i końcowa wściekłość, że się nie udało [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100403019.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100403019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100403022.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100403022.jpg[/IMG][/URL][/B]
  25. [B]Tengusia, odjeżdżam :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/moto-1.jpg[/IMG] i żeby nie było, że ciągle pies, pies i pies :diabloti: Tadeusz oglądający Fakty pomiędzy zabawkami i praniem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03217.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03217.jpg[/url] Co zrobić, aby mieć chwilę spokoju? włączyć telewizor: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03316.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03316.jpg[/url] włączyć telewizor: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03315.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03315.jpg[/url] otworzyć szafkę łazienkową [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03312.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03312.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03313.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03313.jpg[/url] No i ........ uwaga... Tadeusz POSZEDŁ! Niczym gończy :evil_lol: tak, tak, wiem, ujęcia godne Spielberga [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100402018.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100402018.jpg[/IMG][/URL] PS Haniu, czy ja nadal muszę ci te linki wstawiac, czy już widzisz? [/B]
×
×
  • Create New...