Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst'][URL="http://www.figa.pl/Pary-po-slubie-maja-grzeczniejsze-dzieci-a446"]http://www.figa.pl/Pary-po-slubie-maja-grzeczniejsze-dzieci-a446 :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/URL][/QUOTE] [B]buhahaha, nie od dzisiaj wiadomo, że tylko konkubent bije konkubinę :evil_lol: Biedny wy, niewykształceni, biedni i zacofani :shake: I biedny Jan, co będzie się narkotyzował :shaake:[/B]
  2. [quote name='dbsst']fajnie macie z tym lasem i z tym ogródkiem i w ogóle fajnie macie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Cola']oj bo zacznę zazdraszczać domku z ogrodem na bezludziu...[/QUOTE] [B]wiosną/latem zazdrościcie, jesienią/zimą współczujecie Nie ma dobrego rozwiązania. Ale lato rekompensuje depresję zimową na zadupiu [/B]
  3. Tadeusz wziął i podupadł na zdrowiu. :shake: Jeszcze o 14.00, gdy wiozłam go do mamy, jak co środę, było OK. Mama wzięła go na spacer i było OK. Dopiero po powrocie podobno dziwny już był. Gdy osobisty pediatra wrócił z pracy jednym rzutem oka ocenił, ze jest coś mocno nie tak. A. przywiózł mi dziecko o 21.00 czerwone jak buraczek i ciepłe jak bułeczka z pieca Widok leżącego bezładnie Tadzia, gdy ubierałam go w piżamkę, rozdzierający. Jeszcze go takim nie widziałam :-( Termometr wskazał 39C. Po podaniu leków i położeniu do łóżka, Tadzio na szczęście zasnął snem kamiennym. A poza tym... A. miał odebrać Tadzia [B]DO 20.00 [/B]od moich rodziców. Wybiła 20.15, a jego ni widu, ni słychu. Już wiedzialam, że Tadzik chory, więc nerw mi pulsował. Wiedziałam, że A. ma być u swojej matki drzwi jej naprawiać, ale wiedział też, ze [B]DO 20.00 [/B](naiwna, jakby dla mężczyzny istniało poczucie czasu.... przecież wszędzie dojedzie w 15 minut!). A. nie odbierał żadnego z telefonów (a ma ich trzy. No dobra, trzeciego nie odbiera, bo zostawił w domu). U moich rodziców jeszcze go nie ma. Wie, że [B]DO 20.00[/B]. Nie dzwoni, nie odbiera. Tadzik chory, z gorączką, słaniający się na nogach. Mój nerw już mi wyszedł tętnicą szyjną. I wtedy wpadłam na najgłupszy pomysł, jaki mogłam wpaść. Zadzwoniłam do mojej drogiej teściowej. Chyba mnie Bóg opuścił, a szatan wstąpił. :angryy: Z istotnych rzeczyw dowiedziałam się jedynie, że A. wyszedł od niej godzinę temu (to gdzie on jest????? z Jelonek na Bielany jedzie się góra półgodziny!), a następnie wysłuchałam, że: - a dlaczego ja wożę Tadzia do mojej mamy (eee? :hmmmm:) - a przecież mogłam przywieźć go do niej (jasne, pędzę :roll:) na moje delikatne stwierdzenie, ze na Bielany mam bliżej jednak, otrzymałam następującą propozycję: - że przecież Arturek może ją do nas przywieźć (aaaaaa!), że ona może zostać na noc u nas (AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :crazyeye:), zająć się Tadziem, a ja wtedy mogę posprzątać (???), albo ona mi posprząta (!!!), albo pojadę na zakupy sobie... Gdy nieśmiało wtrąciłam, że zakupy nie stanowią problemu, bo przecież robię je z Tadziem, uslyszałam całą litanię na temat wożenia dziecka poza dom (?????) i przy okazji właśnie, że bez sensu ja go wożę do mojej mamy (!!!!), bo dziecko powinno jak najrzadziej opuszczać dom (?????). Hmmmmm, a czy to nie szanowna mamusia przy każdej okazji wspomina, że Tadzio jest chowany w dziczy i ludzi nie ogląda? Ugryzłam się w język jednak. I dzięki Bogu nie palnęłam też ani razu, że Tadzio chory, bo by się zaczęło...... I potem tak jeszcze pieprzyła w kółko jak to ona mogłaby do nas przyjeżdżać i zostawać ile chcemy (nie chcemy) i pomagać (nie trzeba) i służyć radą (HA HA HA), bo przecież ja nie wiem co i jak i .... jestem przekonana, że chciała wtrącić coś o zmarnowaniu dziecka. Idę ucałować moją ziemię. Że jest tak daleko od Jelonek. Nie zadzwonię do niej więcej. Never again. PS. a A. zagotował się samochód na Bemowie i gdy miotał się po okolicy usiłując zakupić baniak z wodą, jego telefon samotnie dzwonił w aucie.... Noc OK. O 5.00 tylko znów gorączka, dałam Ibufen i spaliśmy do 9.00. Teraz znowu śpi. Niech śpi. Bo jak nie śpi, to marudzi tak strasznie :placz: Siedzimy w domu. Na zewnątrz ziąb i pada. Jest cudnie :angryy: Idą zęby. Dwójki. Może to stąd ta gorączka? Ale trochę za duża i trochę za długa. Poza temperaturą wszystko OK....
  4. a to ta pielęgniarka tak naloty będzie robiła? :crazyeye: do 18tki Jasia? :cool3: a miałaś umytą podłogę? :evil_lol:
  5. świetne te zdjęcia, każde jedno. Przyznaj ile pstrykasz podczas jednej sesji?
  6. haha, jaki zdziwiony
  7. [quote name='malawaszka']aaahahaha ale ma zajebiaszcze skarpety[/QUOTE] [B]achachach :oops:[/B] [quote name='dbsst'] mam też psa na balkonie :evil_lol: [/QUOTE] [B]a dlaczego Waszenia nie pisze u ciebie, ze biedny pies, że go nie kochają, że wyrzucili z domu, że...? :diabloti:[/B] [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_2660ps.jpg?t=1271876557[/url] [B]on na powyższym wygląda jak Tadzik :crazyeye: skąd masz Tadzia tam i czemu go całujesz? :crazyeye:[/B]
  8. [quote name='malawaszka']haha nawet mi nie mów o ogrodzie :lol: bo jak tylko coś zacznę myśleć co by tu zrobić to wychodzę na dwór, widzę te kilometry plaży do obsadzenia i wszystkiego mi sie odechciewa bo nawet sobie nie wyobrażam ile kasy bym musiała mieć zeby to zrobić tak jak bym chciała...[/QUOTE] [B]ja od 4 lat robię trawnik :roll: i teraz wraz z wiosną co chwilę z A. mówimy sobie - treba zrobić to -trzeba zrobić tamto -trzeba kupić tam -trzeba uporządkowac to - trzeba.... wiesz, ze wciąż mamy beton na tarasie? :angryy: to zachwyt rzecz jasna [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041822.jpg[/IMG] i .... ja jestem macho, niech kobiety mi wybaczą [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041824.jpg[/IMG] [/B]
  9. [quote name='malawaszka']hahaha poproszę filmik jak Tadeusz klaszcze stopami :roflt: hahaha nie mogę i poproszę więcej fotek z ukrysia :lol: tego domku po sąsiedzku - ciakwa jestem jak wyszedł[/QUOTE] [B]1. od jakiegoś czasu poluję, aby go nagrać, ale standardowo, gdy biorę do ręki komórkę/aparat, on wtedy z ekscytacją bieży w moich kierunku.... 2. teraz wkroczyła tam firma ogrodnicza, wiec pewnie ani się obejrzę, a wyrośnie ogród jak z bajki, a nie jak u mnie, 4 lata i wciąż mi się nie podoba :shake: właściciel z tych bogatszych :diabloti: Leon stróżuje rzecz jasna [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041823.jpg[/IMG] i stróżuje.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041825.jpg[/IMG] [/B]
  10. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Bezludzie 18.04.2010[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B]MAM BULDOGA :roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/290/2a260c05281993c2.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]hahaha i już teraz WIEM, że on jest rasowy bez rodowodu :diabloti::diabloti::evil_lol::diabloti:[/B]
  11. domki z ogródkami na zadupiu polecam :p bo w związku z powyższym ja wciąz jestem w domu, albo gdzieś jadę autem, w ogrodzie z Tadziem może byłam ze dwa razy w tym roku haha :stupid: :evil_lol:
  12. [quote name='malawaszka']no co? :obrazic: jak dobrze pójdzie do przed emeryturą zdążę :evil_lol:[/QUOTE] [B]emeryturą Oliwki jak sądzę....[/B]
  13. [quote name='malawaszka']ja nie mogę jak on prosto siedzi :mdleje:[/QUOTE] [B]hahaha, a najlepsze jest to, że on siedząc w ten sposób, podnosi obie wyprostowane nogi do góry i bije nimi brawo gdzieś na wysokości swojego mostka :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:placz::placz::placz:Tadzio też chciał do wody [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041814.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a skąd wiesz jak skonczyła się ta eskapada? :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041818.jpg[/IMG] po powrocie miałam półtorej godziny spokoju, Tadeusz zległ [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041819.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041821.jpg[/IMG] Waszeniu, dla ciebie, podobał ci się [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041820.jpg[/IMG] [/B]
  14. [quote name='clockwork'] Grosisłwa sprzed sekundy..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/289/8d8d5b6593c62305.jpg[/url] [/QUOTE] [B]hahah, BOSKA jest :klacz: czyżby obiadek nie smakował? :evil_lol:[/B] [quote name='clockwork'] w temacie mieszkania cisza........... wczoraj zadzwoniliśmy bo jest M4 do wynajęcia BEZ ODSTĘPNEGO- SUPCIO! okolica ideal, mieszkanie ideal, warunki ideal..... rozmowa ideal- dopóki nie dowiedział sie gość że mamy dziecko... NIE!!!! NIE!!!! z dzieckiem NIE!!!! nie wiem o co chodzi, ale wiele mieszkań jest do wynajęcia bezdzietnym....:niewiem: :angryy: czyli co??? zaś dyskryminacja bo.... dziecko???? rozumiem pies, zwierzęta... ale mam się czuć gorsza znów bo mam Grosie????? :shake::shake: [/CENTER] [/QUOTE] [B]już mam nieprzyjemność ci tłumaczyć.... ustawa o lokatorach obejmuje szczególną troską matki z dziećmi. Matki z dzieckiem nie można wyrzucić z mieszkania. Żadnego mieszkania. Czyli nawet jeżeli wynajmujesz prywatnie, na czarno, gdziekolwiek, cokolwiek, przestaniesz płacić czynsz, przestaniesz płacić prąd, zamienisz mieszkanie w melinę etc. właściciel nie może cię usunąć. Nasi ustawodawcy wylali dziecko (sic!) z kąpielą. Chcąc chronić maloletnich spowodowali, że teraz nikt nie chce wynając mieszkania rodzinom z dzieckiem, bo mogą ich mieć na swoim utrzymaniu nagle.... :roll: [/B]
  15. [B]no i żeby nie bylo, że tylko pies i pies... Tadeusz był zachwycony okolicznosciami przyrody i na te okazję zeżarł: -zeschłego patyczka -zechłego liścia -trochę piasku - kamień udąło mi się przechwycić :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041811.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041817.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041816.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041814.jpg[/IMG] [/B]
  16. a jednak opona, a jednak nielegalne walki.... :shake:
  17. [quote name='malawaszka']nie strasz bo ja mam dośc :roflt:[/QUOTE] [B]Uczy, nie pisze prace :evil_lol:[/B]
  18. [B]I szczęście niepomierne psa wodołaza. Sezon pływalniczy rozpoczęty :p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004189.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004188.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004187.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041813.jpg[/IMG] [/B]
  19. [quote name='Olcia']ale Ci zazdroszczę Leona, ta moja wariatka greta warczy na młodego, głupek warczy a piłkę to mu przynosi żeby jej rzucał:)[/QUOTE] [B]ja nie dopuszczam do sytuacji, w których Leon M Ó G Ł B Y warknąć na Tadzia. Tzn. nie pozwalam Tadziowi samemu podchodzić do psa, zawsze jestem obok. I Leon jak aniołek :razz:[/B] [quote name='malawaszka']nooo pies wreszcie szczęsliwy bo WRESZCIE na spacer poszedł :diabloti:[/QUOTE] [B]no co ty, taka dobra nie jestem :diabloti: On tylko na potrzeby zdjęcia został na chwilę spuszczony z łańcucha :diabloti:[/B]
  20. [B]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :mdleje: Pierwej weszłam tu :p :knajpa::knajpa::knajpa: To że gratukuję to mało powiedziane, jestem dumna Waszeniu magistrze :cunao: i [SIZE="4"]WIEDZIAŁAM :diabloti:[/SIZE][/B] [quote name='malawaszka'] a czy chwaliłam się, że mam z pracy i egzaminu CELUJĄCY!!!! :mdleje: hahah chyba z litości mi to dali :evil_lol: [/QUOTE] [B]HAHAH, chcieli mieć pewność, że to już naprawdę z tobą bęzie koniec i się odczepisz :evil_lol::evil_lol:[/B]
  21. [quote name='malawaszka']aaaa kto chce koty???!!!!! masakra jakaś! dziś miałam w domu już martwą jaszczurkę, którą zjadły i martwego ptaka którego nie zjadły :cry:[/QUOTE] :roflt: a ty myślałaś, ze twoje koty będą INNE? :evil_lol: Ja już się przyzwyczaiłam do trucheł witających mnie z rana na tarasie :roll: [quote name='malawaszka']byliśmy w piątek u Pysi i Pepa witała się ze Zmorką :roll: [/QUOTE] a co u Pysiu ciekawego? jak domek? jak działka? jak Zmory? [quote name='malawaszka']hahaha jestem miszczem fotografii i mam wspaniałego asystenta - jak robiłam zdjęcie to wleciał we mnie Drops [url]http://img688.imageshack.us/img688/5135/dsc0049h.jpg[/url][/QUOTE] [B]wyślij na jakiś międzynarodowy konkurs, proszę! [/B]
  22. no usta ma twoje, twoje i tylko twoje
  23. [quote name='Vectra']Jeśli te chwasty nazwiemy TRAWA , to tak mam trawę :diabloti: [/QUOTE] [B]ach, to masz tę samą odmianę murawy co i ja :p Specjalnie sprowadzana, tylko dla bogatych, prawda? :p[/B] [quote name='Vectra']A ja zaraz zaczne pisać testament ;) dopadła mnie grypa żołądkowa , noc spędziłam w kiblu , flaki mam wywleczone na drugą stronę , nie mam siły zupełnie ... nie wiem ki wirus i skąd , takie coś miał mój TZ w zeszłym tygodniu ....... nikomu nie życzę ... [/QUOTE] [B]zawsze możesz potraktować to jako dietę odchudzającą... nie, żebyś potrzebowała :evil_lol: [/B]
  24. [B]Niedziela była wspaniała. W takie dni aż się chce. Wszystko. Szkoda, że to był tylko jeden dzień, a dzisiaj już znowu niezbyt pieknie, w tej chwili na zewnątrz lodówka, a i w dzień będzie coraz zimniej :angryy: Nie będzie wiosny, nie będzie lata, nie będzie :shake: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004182.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004185.jpg[/IMG] [B]nieszczęśliwy pies :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004186.jpg[/IMG] ja jestem macho, niech kobiety mi wybaczą [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004183.jpg[/IMG] [/B] [/B]
×
×
  • Create New...