-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']czekaj wyjrzę na taras :shock:[/QUOTE] i sprawdź własne łóżko :evil_lol: Przypomniało mi się, że kiedyś jeden z moich poprzednich kotów, Florek, przyniósł i położył mi na poduszce, obok mej śpiącej twarzy, zwłoki wróbelka :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']1. Tadeusz nie grający rewelacja rozumiem, że przygrywa ci w czasie twojego pichcenia dla męża jednego jedynego pana twojego, ty w tym czasie wybijasz rytm w sowich paputkach w panterkę. Towarzyszy wam uśmiech i zrozumienie czyż tak. 2. Masz odwagę, że w godzinach szczytu tam się zjawiłaś i jak czy zaliczyliście to co sie po schodkach wchodzi i na pupie w dół. I czemu Tadeusz nie w kombinezonie, nie zapięty pod szyją najlepiej pod plandeką[/QUOTE] [B]1. jak ty mnie znasz o ukochana ma 2. jakie godziny szczytu?? :hmmmm: To tam ktoś był poza mną,moją mamą i Tadziem? :crazyeye: 3. kombinezon zostal zdjęty do zdjęć, bo Tadzia nie było widać :diabloti: czapka uszatka też :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']na jak długo odpadł.......................................... Tadeusz w pasie rewela już słysze uszami wyobrażni ten rechot[/QUOTE] Tadzio ma wmontowany czujnik :evil_lol: Jak tylko silnik przestaje pracować, on otwoera oko i ryczy :roll: i nie rechot, a perlisty śmiech :diabloti: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] a te podglądacze to siakieś niezrzeszone :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] jeden się ujawnił :roll: Nie znasz, to Debe taka :diabloti: [quote name='malawaszka']hahahahah pas cnoty wymiata :roflt: miał ktoś fantazję haha[/QUOTE] fantazję albo jaką traumę :evil_lol:
-
[IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005085.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050815.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050817.jpg[/IMG] a zaraz potem :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050819.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050820.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']:turn-l: hahahaha no nie mogę :roflt: Ja na pewno NIGDY hahahaa[/QUOTE] [B]tak, tak, nigdy, przenigdy, NAPRAWDĘ ci wierzę :diabloti: Jak sobie samej :evil_lol: [/B] Tadzio w pasie cnoty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050816.jpg[/IMG] i generalnie pas cnoty okazał się hitem i nic mu się nie równało [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005081.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005083.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005084.jpg[/IMG]
-
zdjęcia podobno oglądają nieujawniający się :roll: a czego mi sie tu pakujesz, zapraszałem czy co? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005087.jpg[/IMG] chodzić chodzić chodzić [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005086.jpg[/IMG] niewygodne to krzesło jakieś [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050812.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']jakieś nowości z nawiedzonego mamiforum ? :diabloti:[/QUOTE] [B]o nie, ja się boję tam wchodzić!!!!! :shock: Ja dzisiaj odpoczywałam w ciszy i spokoju :evil_lol:[/B] kula u nogi? :hmmmm: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050814.jpg[/IMG] oczywiście piasek wczesniej zlałam wrzątkiem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050813.jpg[/IMG] :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1008058.jpg[/IMG]
-
Koszmar rodzica :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050811.jpg[/IMG] zawsze przechodziłam koło takich miejsc, patrząc ze zgrozą i obrzydzeniem i będąc PEWNĄ, że ja nigdy przenigdy tam.....! :shock: A jednak stało się :shake: Całe popołudnie w tym koszmarnym miejscu :evil_lol: Obwieszona torbami z pileuchami, słoiczkami, ubrankami, butelkami.... :roll: , biegajaca w amoku z aparatem... Kompletnie nie widząca innych wrzeszczących bachorów poza swoim :diabloti: i nie zwracająca uwagi na wrzask, łoskot i harmider :diabloti: Bawiłam się dobrze, nie wiem jak Tadeusz :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050818.jpg[/IMG] po prawo babcia, która również bawiła się dobrze :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050810.jpg[/IMG]
-
[quote name='gonek']Zapisuje się do fan klubu Tadzia,jest boskiii :)[/QUOTE] najpierw opłata wpisowego :diabloti: [quote name='malawaszka']ja pobieram składki członkowskie :grins:[/QUOTE] tak, tak, oczywiście i dlatego kasa wiecznie pusta i nie ma na dodruk plakatów :diabloti: [quote name='agbar']Kto to jest qwa CYS????..Mnie to scikanie CYSIA sie tak jakos dziwnie skojarzylo...kto kogo komu sciska cysia..help! [/QUOTE] gdybyś karmiła cysiem, i dała go sobie ściskać, to wiedziałabyś co to cyś :diabloti: [quote name='Alicja']je będę sekretarką ...zapisaywać będę wpłaty i zbierać jak Ty będziesz ZAJĘTA :grins:[/QUOTE] sekretarka szparka? [quote name='gonek']:) ....biedne dziecko, od urodzenia musi na siebie zarabiać ;([/QUOTE] ktoś musi, ja nie mogę, bo zajmuję się dzieckiem :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]podeślę przez łącza ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] jak przez łączą, to mogę jeść kilogramami... Nie pójdą w tyłek :diabloti:
- 78403 replies
-
a ja mam dwa wózki :p Pierwszy był 3w1, ciężki, z dużymi kołami. Mieszkam na wsi, więc własnie takiego szukałam. Tako JumperX. I służy mi do tej pory, a raczej nie mnie, tylko Tadziowi. Na wertepy, do lasu, przez pola - idealny. Przez to własnie, że jest ciężki dobrze się prowadzi. Ponieważ często jeżdżę do Warszawy, autem, i pakowanie Tako było męczące, ponadto zajmował się pół samochodu, zakupiłam spacerówkę parasolkę, Espiro City, tą właśnie, o której pisała Asior. Nie chciałam lekkiej konstrukcji na małych dytkach, zależo mi jedynie, aby składał się i rozkładał jedym ruchem ręki. Do sklepów i do miasta jest rewelacyjny. Kosz, owszem, mały i niewiele się mieści, ale z kolei dzieki dwóm rączkom siatki można zawiesić, co nie jest możliwe przy pojedynczym pałąku. Nie nadawałby się jednak na moje okoliczne doły i wądoły, mimo że i tak nie ma małych kółek jak na parasolkę. Nie mówię, że polecam, bo po co komu dwa wózki, ale u mnie akurat ta wersja się sprawdziła. Mały wózek nie jest w ogóle wyciagany z samochodu, a duży stoi na ganku.
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']niiiieeee nooo... pojechałam do szpitala z bólem brzucha- niestrawność chyba......:roll: a lekarze podrzucili mi bejbika .... takiego opóźnionego nie papatkującego :niewiem:[/QUOTE] a jak było 9 miesięcy wczesniej? Anioła zobaczyłaś? :diabloti: [quote name='sacred PIRANHA']mogli chociaz takiego papatkającego podrzucic jak już podrzucali wogole...co za debile noooo a ja tam urodziłam ale jestem dziewicą a co:-) nie wolno?:-P[/QUOTE] dziewicą to jestem ja, bo ja Tadzia nie rodziłam, tylko mi go WYJĘLI :grins: a wczesniej włożyli :roflt: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']na tarasie.... a w pokoju????? :cry:[/QUOTE] [B]w pokoju miałam żywa mysz, małą i dwa razy biegające jaszczurki bleble [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] Maga- 2 mies. i 9 dni starszy :diabloti: i jeszcze nie umie kosić papatków?? :shake::shake::shake::mdleje:[/QUOTE] :chainsaw: :placz: od jutra rozpoczynamy intensywną naukę Będziemy chodzić po Pierdach i papatkać do sąsiadów :p Tak długo aż się nauczy :diabloti: [quote name='Vectra']niech se ten koleś będzie i seryjnym mordercą dziewic - ważne byście chatę własna mieli trzymam mocno kciuki :kciuki:[/QUOTE] nie-dziewice są bezpieczne :evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]jestem pod wrażeniem, naprawdę, uda się, zobaczysz, [/B] [quote name='clockwork'] Grosia też nie umie PA PA :placz::placz: i KOSI KOSI :placz::placz: i cycka nie ściska <buuuuuhahha> z tego to rąbłam MAGA- Tadzio ile jest starszy od Grosi?? z którego jest???? i wogóle kiedy dziecko MA :diabloti: robić PA PA- w jakim wieku??? :diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B]nie CYCKA, a CYSIA :shake: Nieuważnie czytasz czy coś, potem się dziwisz, ze dziecko twoje nie robi KOSISROSI :diabloti: Nie wiem, kiedy MA robić papa, nie wiedziałam, ze musi :crazyeye: Tę wiedzę posiadłam czytając mamusiowe fora :diabloti: I stąd wiem, ze moje dziecko jest opóźnione w rozwoju :diabloti: [/B] Tadzik jest z 10 lipca, czyli z tego co pamiętam 2 miesiące starszy. Tak że masz szansę szybko Grosię nauczyć kosić i papatkać i potem się wywyższać nade mną :diabloti: -
[quote name='Alicja']Kuba dużą testował w domu ;) równiutko 5 miesięcy miał jak pojechaliśmy nią na spacer;)z tym że to była zima - luty[/QUOTE] [B]a Tadzik w listopadzie :roll: I choć nadal był prawie na płasko (usiadł jak miał niecałe 6 miesięcy), to widac coś było iaczej, bo skończyły się awantury na spacerze.[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']R mnie wspiera , jak nadmieniam o fakcie nieładu w domu i konieczności usunięcia tegoż , dodając że boli mnie ręka .. - nie przejmuj się ... jak Ci się ręka wyleczy , to sobie wszystko zrobisz po swojemu :cooldevi:[/QUOTE] [B]hahahahaha, zrobisz po swojemu! A. też mnie wspiera i wcale nie muszę w tym celu kciuka łamać :diabloti: Tak mnie wspiera, że słyszę wtedy, że jemu brud i bałagan nie przeszkadza, a ja mam obsesję... :roll:[/B] -
[quote name='Vectra']optymistka :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]promieniujesz optymizmem :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] wiem :grins: optymistom łatwiej w życiu, dlatego ja zawsze do wszystkich się uśmiecham i z radością witam każdy nowy dzień, im wcześniej rano, tym lepiej :grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']5-6 miesięcy , ale myślę że to zależy od pory roku [/QUOTE] ..i od dziecka. Tadzio przesiadł się do spacerówki (tej dużej) po 4 miesiącach, bo gondoli nienawidził szczerze i dostawał w niej spazmów.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Paluszek mam usztywniony :) boli mnie jak cholera , ale przynajmniej nic w domu nie muszę robić :evil_lol:[/QUOTE] czy to oznacza, że R zajmuje się domem? gotuje, prasuje, ceruje? -
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]jak tylko pogoda dopisze to musowo sie wybrać , bo póki co zimna woda ;/[/B][/COLOR][/QUOTE] czyli nigdy :grins:
- 78403 replies
-
Hanna jest ostatnimi czasy nieczuła :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] apropos szczurów - wczoraj Joga przyniosła dwie myszy... masakra....[/QUOTE] haha, ja już przestałam zwracać uwagę na krwawe truchła witające mnie na tarasie.................. :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] koleś wyszedł z inicjatywą pożyczenia nam kaski... nie małej... sam od siebie.... [/QUOTE] :crazyeye: O rany, to są jeszcze LUDZIE na tym padole? :crazyeye: Trzymam kciuki i wierzę, że się uda :p Donoś jak tam. -
[quote name='malawaszka']buuahahahaha mały bębniarz :lol: ale czy tylko u mnie dźwięk nie zgrywa się z obrazem? podkładałaś playback?????? :roflt:[/QUOTE] hahaha, tak cały wieczór nad tym pracowałam :evil_lol: to ta beznadziejna komórka. Robi beznadziejne zdjecia i beznadziejnie kręci filmy
-
[quote name='Darianna']To już się ociera o jakieś zboczenie, karmić piersią tak duże dziecko? Jak pójdzie maluch do przedszkola to też mamusia będzie wpadać do dziecka na cyca? [/QUOTE] już trzylatek idzie do przedszkola, wiec niewykluczone, że mamusia siedzi za drzwiami z obiadem :diabloti: Alicjo, nie masz tam czasem takich u siebie? [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] po maturze będzie czekać pod szkoła z cycem na wierzchu :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] hahahahaha, albo stoi za firanką i machając CYSIEM (aaaaaaaaaaa!) woła na obiad Dobra, zmiana tematu, ewentualnie wyłącznie głośniki :evil_lol: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100506048.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100506048.jpg[/IMG][/URL]