-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='pusia2405']AngelCare. Ale ostatnio coraz rzadziej wyje bez powodu. tak sobie myślę, że ten mój skarb był baardzo malutki jak wyszedł ze szpitala, praktycznie można ją było szukać w łóżeczku i może przez to monitor czasami jej nie wyczuwał w momencie gdy miała płytki oddech... Sama nie wiem, bo pediatra mi powiedziała, że już pare mam jej pacjentów zrezygnowała z tego monitora przez to wycie nocne bez powodu. [/QUOTE] własnie miałam napisać, to co później napisała Debe. Mimo że monitor podlączony do prądu, baterie muszą być świeże. Ja mam akurat dobry egzemplarz, bo pika, gdy baterie są na wykończeniu. A jeżeli nie to, to jestem zdziwiona, bo to naprawdę jeden z lepszych monitorów i nie piszę tego, dlatego, że sama mam taki, haha :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
pragnę zaznaczyć, że kotów nie było dawno, a uwidzieć sobie bym życzyła- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja']jak mogłaś kwiata postawić na Tadzia trasie :diabloti:[/QUOTE] i ściany postawić też śmiałam :diabloti: Dlaczego jak on dojdzie do ściany/kwiata/szyby/czegokolwiek to nie umie skręcic, tylko patrzy się na mnie i ryczy? :roll:
-
[quote name='dbsst']i czemu mu dajesz masło a tego serka to jak kot napłakał A kto tak cię kocha, że sprezentował ci zabawkę dziwiękowo - lokomocyjną[/QUOTE] kocha mnie tak mamusia moja rodzona :diabloti: a czmeu daję mu masło? :hmmmm: a biały serek został zjedzony przez klocka :diabloti:
-
o, zobacz :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005125.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst'] i czemu dajesz mu białe pieczywo i czemu dajesz mu sam chleb WYRODNA!!! [/QUOTE] [B]ślepa wrono :diabloti: Nie widzisz, że tam jest i masełko i baly serek? :cool3:[/B]
-
I Tadzio został jeszcze obdarowany czymś takim :roll: szkoda, że to też wydaje znaki dźwiękowe :roll: widzicie minę Leona, hahaha PS zdjęcie komórką, dlatego takie ch... brzydkie :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005121.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']hahahhahahha BRAWO to teraz juz zaczynasz sprinty za synem. Nieźle drepta na kołkowatych nogach. Może podpowiedz mu, że jak zegnie kolana to będzie mu łatwiej hahah[/QUOTE] hahahaha, nie będę mu nic pokazywać, bo.... [quote name='malawaszka']hahhha ale wtedy będzie jeszcze szybciej :lol:[/QUOTE] Waszka odpowiedziała czemu bo :evil_lol: Koniec z kaszkami, którymi karmiła mama :roll: Koniec z karmieniem dzidziusia :roll: Ja SAM zjem śniadanie, sam, sam [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005123.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005124.jpg[/IMG] Klocek tez zje :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005122.jpg[/IMG] nie wspominam, że potem musiałam myć podłogę i ściany :roll:
-
[quote name='gonek'] [I]Czy to na pewno z for mamusiowych, nie zapisałaś się czasem niechcący do jakiejś sekty?[/I][/QUOTE] [B]ja na razie tylko obserwuję tą sektę, nawet jak chcę zabrać głos, to nie mam nic do powiedzenia, najpierw muszę zmienić swoje myslenie, ale jeszcze trochę poczytam i na pewno się zmienię :diabloti: Na lepsze :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']o to o mnie o mnie mnie mnie[/QUOTE] [B]i dlatego jesteś nieszczęśliwa, bo wciąż nie mozesz wypełnić swojego przeznaczenia :shake: [/b] CHODZIĆ CHODZIĆ CHODZIĆ [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100512053.flv][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100512053.jpg[/IMG][/URL] i link, jakby nie zadziałało [url]http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100512053.flv[/url]
-
[quote name='dbsst'] i jego plastikowa małpa :mad: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3361ps.jpg?t=1273679956[/url][/QUOTE] dlaczego Tadzio ma taką samą małpę? :diabloti:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Nie wyobrażam sobie stanąć przed ołtarzem będąc osobą niewierzącą i przyrzekać Bogu że wychowam dziecko w wierze katolickiej w momencie kiedy uważam że ten Bóg nie istnieje. Kłóci się to z moim ogólnym szacunkiem do religii katolickiej. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ale to nie ty będziesz przysięgać, tylko rodzice chrzestni. Bardzo bym chciała, aby w Polsce było normalnie, ale nie jest i w tej jednej kwestii zamierzam się dostosować. Bo jak wspomniałam ja od zawsze jestem niewierząca, a jednak chrzest mam i komunię mam i w niczym mi to nie przeszkadza. -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']że ja nie żartowała o niebraniu ślubu kościelnego :lol: chyba bym się porzygała :roll:[/QUOTE] hahah, ale że na batmana?:evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]kosi kosi łaapki :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:bigcool: Kosi kosi :roflt: i teraz Maga popadnie w depresję ....:diabloti:[/QUOTE] [B]iii, to kosikosi to jest po prostu bicie brawa?? No to Tadzio jest tylko w połowie niedorozwiniety :evil_lol: Nie umie tylko papatkać :evil_lol: Popadnę chyba w kompleksy, bo ciągle ktośmu papatkuje i widze konsternację, gdy moje dziecko tylko spogląda jak na idiotę.... :shake:[/B] [quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] musiałam sie ewakuować z chałpy bo moja naj teściowa mnie nawiedziła :diabloti:- [/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=Blue] zresztą czytając moją imienniczke ze stolycy [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śmiem podejrzewać że mamy wspólną... zresztą już mówiłam Ali że ona niby do niemiec jeździ a pewnie prowadzi podwójne życie śląsk/stolyca :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a pisałam o tym, że nasz teściowa powiedziała, ze Tadzik dlatego taki mały, że go piersią - o, sorry, CYSIEM - nie karmiłam? :diabloti::diabloti:[/B] -
[quote name='pusia2405'] Ja też mam nianie ze względu na wcześniactwo. Muszę powiedzieć, że wkurza mnie ta niania na maxa, włącza się w nocy mino tego, że mała śpi smacznie i nawet pochrapuje. I to właśnie w nocy. W dzień jest ok. .[/QUOTE] a jakiej firmy masz?
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Swoją drogą , ostatnio sprawdzałam jak Lalka szybko biegnie do furtki :diabloti: jak mi się jehowe siostry do dzwonka przykleiły - krzycząc do Lalki , szatan zabij :cooldevi: [/QUOTE] [B]hahahah, a jaka mina siostrzyczek? :evil_lol:[/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]...to ma mieć głębsze, duchowe znaczenie i ja chciałabym aby moje dziecko zdawało sobie z tego sprawę. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak, ale żyjemy w takim kraju, w jakim żyjemy i nie ma co udawać, że jest inaczej. Głębsze przemyslenia religijne pojawią się najwcześniej w liceum, a wczesniej malemu chlopcu/dziewczynce będzie zwyczajnie przykro, że nie idzie z równieśnikami do Komunii i nie będzie rozumiał dlaczego nie ma chrztu. I tyle. To pisałam ja, antychryst :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Historia smutna , beznadziejna wręcz , psy są tłuste , mój tato nie widzi poza nimi świata , one poza nim też .... [/QUOTE] [B]wiesz co? I to chyba najważniejsze.... :p[/B] [quote name='rufusowa']Ewa...to chyba tylko wnuki mogłyby wyleczyć :diabloti:[/QUOTE] hahaha, pisz jej tak, pisz :evil_lol: Ja nie mam odwagi :evil_lol: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']W Pl byś musiała błagać na kolanach i przepraszać .. wysłuchać bzdetów o braku ślubu kościelnego (chyba że masz ? ) [/QUOTE] my nie możemy w Pierdach ochrznić Tadzia :roll: Raz, że nie dałam na nowobudowany kościółek :diabloti: , dwa, że dwa razy powiedziałam batmanowi przed furtka uprzejme "nie, dziękuję", a trzy, że nie mamy kościelnego................................. [quote name='dbsst']oczy ma twoje poliki twoje chyba twój ale taki Janiołek :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] kiedy synów na chrzest zapiszesz? :angryy::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mamusia i synek :) ślicznie :loveu: kiedy powiedziałam znajomej że jak już będę miała dziecko to go nie ochrzczę bo ja sama nie wierzę i [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] no ja też nie wierzę, ale sama mam chrzest, który w niczym mi nie przeszkadza w życiu. I tak samo chcę z Tadziem. Nie będzie mu przeszkadzał. Ale jak jednak zechce mieć ową wiarę, to i do komunii sobie pójdzie i do bierzmowania. Nie będę mu zabraniać, ani na gwalt potem wszystkiego zalatwiać, gdy jednak zechce. -
no tak, astman i opona, standard :roll: :diabloti:
- 78403 replies
-
ja mam Angelcare, niania i monitor w jednym. Drogi, ale podobno najlepszy.... [quote name='Asior']Jak jest u Was?? Czy zdarzały się wam nieuzasadnione alarmy monitora??? [/QUOTE] Angelcare włącza się po 15s bezdechu jednym krótkim pipnięciem. Jeżeli w ciagu kolejnych 5 sekund oddech nie wróci, zaczyna wyć alarm. To pierwsze pipnięcie jest po to, aby zasygnalizowac problem i/lub pobudzić dziecko do oddechu. Pierwsze pipnięcie miałam kilka razy (gdy Tadzio był malutki) i tylko za pierwszym razem biegłam jak oszalała do jego pokoju. Potem już spokojnie, bo dowiedziałam się, że każde dziecko miewa bezdechy i nawet o tym nie wiemy. Alarm zawył raz, ale znalazłam Tadzia na skraju materaca wciśniętego w szczebelki i może dlatego? Trudno mi ocenić, bo porwałam go z łóżeczka i oddychał normalnie. [quote name='ludwa']Rany, nie piszcei już o bezdechu bo i mnie zaraz bezdech dopadnie. [/QUOTE] alez właśnie trzeba o tym pisać! Niektórzy nawet nie mają pojęcia, że istnieje coś takiego jak śmierć łóżeczkowa....
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']i zaklepaliśmy chałpe- [/QUOTE] [B]wow, Klockowa, jestem pod wrażeniem, padłam i gratuluję i wiedzialam, że się uda, wiedziałam. A takie decyzje są najlepsze, ja też najpierw zaklepałam swój domek, a potem dzownilam po znajomych o pożyczkę na zadatek :roll:[/B] [quote name='clockwork'] aaaaaaaaaaaaaaaaa wchodzimy w etap: STAĆ, STAĆ, STAĆ.... niebawem dogonimy Tadzia- chodzić chodzić chodzić..... :mdleje: [/QUOTE] [B]hahaha. Zaczyna się złoty okres w twoim życiu :diabloti: Najpiekniejszy :diabloti: mam nadzieję, że Tadzio nie wejdzie w fazę BIEGAĆ BIEGAĆ BIEGAĆ :shake: [/B] [quote name='clockwork'] [URL]http://www.jcn.net.pl/?puk=show&id=453[/URL] [URL]http://www.lokum2.pl/oferta,249,mieszkanie-jastrzebie-zdroj-47m2.html[/URL] [URL]http://www.caro-nieruchomosci.pl/oferta/141/sprzedam.html[/URL] [/QUOTE] [B]Oobejrzałam, jestem pod wrażeniem, a cena mnie powaliła :mdleje: szczególnie, że jak mówisz obnizyliście :mdleje: Dlatego tym bardziej GRATULUJĘ I widzisz, jak dobrze, że macie DZIAŁALNOŚĆ? :diabloti: Potwierdziliście, ze wszyscy właściciele firm to bogaci burżuje :diabloti:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']sobota , ot taka zwykła .... pora karmienia przypadła w udziale mojej mamie :diabloti: [url]http://s567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/?action=view¤t=Wideo0080.flv[/url][/QUOTE] o matko jedyna, leżą psy na kanapie i jedzenie wędruje do dzioba... Nawet się specjalnie nie rzucaja i biora jakby od niechcenia... Leon już by siedział w tym talerzu. One zawsze tak jedzą?? -
ja bez niani nie wyobrażam sobie życia. Gdy młody idzie spać, zamykam pokój i robię co chcę - w domu czy ogrodzie - tym bardziej, że teraz nie budzi się z płaczem, więc przez ściany i drzwi nie usłyszałabym. Monitor oddechu też mamy i bardzo sobie chwalę. I co z tego, że w większości wypadków jest dla spokoju rodziców? To spokój rodziców nie jest ważny? Wiem, że nikły procent zdrowych i o czasie urodzonych dzieci umiera na śmierć łóżeczkową, ale skąd pewność, że moje dziecko nie bedzie w tym procencie? Szczególnie utwierdziłam się w mojej decyzji, gdy koleżanka z pracy robiła sztuczne oddychanie swojej miesięcznej córeczce. Przestała oddychać w nocy. Do czasu przyjazdu pogotowia przywrócili jej z mężem oddech. Badania szpitalne nie wykazały żadnej przyczyny bezdechu. Gdyby nie monitor................. Jest to pierwszy przypadek, z jakim się spotkałam, ale MIAŁ MIEJSCE. Czyli się zdarza.
-
chyba jednak na serio :roll: przykładowa odpowiedź: F...a jak zwykle piszesz/wynajdujesz rzeczy, z którymi się zgadzam no ja nie wiem, doprawdy, chyba kiedyś dopadnę Cię na pogaduchy w realu Twoje posty często wyrywają z takiego otępienia spowodowanego przez codzienną rutynę.
-
[quote name='Vectra'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10050815.jpg[/url] ta z tyłu ma fajna minę :diabloti: jakaś taka przerażona czy co , patrzy na Tadzia latającego w pasie cnoty :evil_lol:[/QUOTE] [B]ona się patrzyła skrzywiona, bo w przeciwieństwie do innych MAMUŚ malych dzieci, ja Tadzia naprawdę bujałam :evil_lol: Pewnie sie zastanawiała czy już wzywac MOPS :diabloti:[/B] [quote name='anetta'] Ile tam ludu, masakra jakaś :evil_lol::evil_lol::mdleje: Czy to w Parku Żeromskiego czy gdzie?[/QUOTE] Pl. Wilsona, nie wiem jaki to Park. Jakiego ludu? :crazyeye: Przecież prócz mnie, Tadzia i jego babci nie było tam nikogo :crazyeye::evil_lol: Z forumka........ :roll: "Kobieta z natury spragniona jest miłości. Ma cudowne wyobrażenia o małżeństwie, o relacjach międzyludzkich i czuje się kompletnie zbita z tropu, gdy rzeczywistość nie odpowiada temu, co sobie wyobrażała. Oto dlaczego powinna odkryć złożone w niej przez Boga bogactwa, w obliczu swego kobiecego powołania zaakceptować je i odnaleźć powołanie do bycia żoną, fundamentalne dla jej bytu. (...) Serce kobiety jest otchłanią, może się wypełniać w nieskończoność; lecz jeśli jest skoncentrowana na sobie następuje katastrofa."
-
[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3266ps.jpg?t=1273436541[/url] o matko, jedyna, jaki cudny :placz: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3291jpgps.jpg?t=1273436747[/url] a co ty robisz z Tadziem?? :hmmmm: