-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst']już zapomnieliśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: umówiliśmy się na imprezę ustaliliśmy godzinę i datę kto po kogo podjedzie kto bedzie pić itd. Po rozłączeniu zapytałam Roberta a co z Jaśkiem o q..... przeciez Jasiek jest. tel przestawianie odmawianie itd :evil_lol: [/QUOTE] [B]haha, ostatnio A. się pyta czy jedziemy na majówkę, ja, że pewnie! I że na motorach i kto pojedzie z nami i... a potem A. sie pyta nagle: A TADZIO?? Pojechaliśmy jak widac :roll: :diabloti:[/B]
-
[ [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]w lipcu zamawiam kaczkę w pomarańczach :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]oczywiście, przyrządzę ci na pewno :diabloti: tak, karygodne :roll: ale A. nie wytrzymał, miękki jest :diabloti:. Wzrok Tadzia był gorszy niż żebrzący Leon :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005017.jpg[/IMG] łeee, a gdzie lód, sam wafel mam jeść? :shake: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005018.jpg[/IMG] [/B]
-
[quote name='dbsst']nie rozumiem :roll::evil_lol: bo to TADZIO syna nie poznajesz :roll: [/QUOTE] [B]no właśnie poznaję, ale dlaczego on śpi na macie? Przecież on nie lubił spać nigdzie indziej poza swym łóżeczkiem :hmmmm:[/B]
-
[quote name='Cola']:roflt::roflt::roflt::roflt: czyli dzieci nie oszczędzają rodziców...a żyłam nadzieją, że fiołkowy aromat będzie się utrzymywał do wieku dojrzewania :diabloti:[/QUOTE] [B]hahaha, przykro mi, że tak szybko rozwiałam twe złudzenia :evil_lol: dla Waszeni :loveu::loveu: Ładne ujęcia :roll: i tylko tego kawałka, gdzie jest względnie :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005011.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005012.jpg[/IMG] a kaczki robią się bezczelne niedługo wejda do domu i pomaszerują do lodówki :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005013.jpg[/IMG] kto jedzie, szofer już za kółkiem :cool3: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005014.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1005015.jpg[/IMG] [/B]
-
[quote name='dbsst']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::roll: [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3055ps.jpg?t=1272755129[/IMG] [/QUOTE] [B]Tadzio! Wygląda jak Tadzio :crazyeye: [/B] [quote name='dbsst'] Obrzygał nas bo ma nową zabawę łapie się za migdałki i je wyciąga :loveu::evil_lol: [/QUOTE] [B]hahahahaha, jak dobrze mu pójdzie, to być może w przyszłości nie będziecie musieli usuwać :evil_lol: Przypominam sobie, że Tadzik w początkach pakowania sobie wszystkiego do buzi mial nieskoordynowane ruchy i często próbował włożyć sobie zabawkę bezpośrednio do żołądka :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Hanna R.']Zwyżkuje w sondażach Wybitny Mąż Stanu Genialny Strateg Charyzmatyczny Przywódca Wielki Wizjoner i Przywódca Prawdziwych Polaków . Kiedy jem, pracuję, obijam się, zamknę oczy - widzę go wszędzie . ZRÓB COŚ !!! No zrób ! Wiesz, że wierzę w Ciebie :loveu:[/QUOTE] [B]Hahaha, Hanno, a skąd wiesz czy ONA nie skacze z radości w związku z Mesjaszem i jego Misją? :diabloti:[/B]
-
[quote name='malawaszka']pierwsze buty są świetne :klacz: mnie rozczulają jak nie wiem co :lol: nie buntował się, że mu nagle stopy uwięziono i że od dziś będą śmierdzieć???? :roflt:[/QUOTE] [B]hahaha, to jest facet, jemu wystarczy cały dzień w skarpetkach tylko, aby stopy utraciły fiołkowy aromat :diabloti: Buty go nie wzruszyły, chcial je zjeść oczywiście :roll:[/B]
-
[B]Tadeusz dostał dzisiaj swoje pierwsze prawdziwe buty. Sama chciałabym takie. Ale nie dałam rady swej stópki wcisnąć :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004291.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004292.jpg[/IMG][/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']siedzą tylko na łąkach i medytują :lol: [/QUOTE] haha, no właśnie, dzisiaj aż się przeraziłam :evil_lol: patrzę przez okno - Pelagia siedzi na polu patrzę za godzinę - siedzi nadal patrzę znów - uff, nie ma. Ale nie! Ona się położyła! Miałam już wizje, ze jest uwięziona we wnykach, że ranna, że.... cały scenariusz. A. nie ma, a ja ze względu na Tadeusza nie mogłam biec sprawdzać. Zawał miałam! A ona... po prostu sobie medytowała :roll: Po jakimś czasi po prostu przyszła do domu, zjadła i poszła spać. [quote name='malawaszka'] o to Ci współczuję... z Oliwką to samo było - MASAKRA!!!!! przeszło jej... niedawno :roll: i nie ma bata na to... żadne obiecywanki - NIC!!! zgadzała się na wszystko a jak przychodziło co do czego to nie i już! [/QUOTE] jeszcze u rąk, to jeszcze jakoś, podstępem, po jednym paznokciu... ale nogi??? :placz::placz: Ja dorosly człowiek nie jestem w stanie utrzymać w ręku wijącej się stopy :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] [FONT=Arial] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B]daj jej swój portret [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol: [COLOR=Navy][B] [FONT=Arial][/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] alez ma go wszędzie! Na ścianach, na pościeli, na pulpicie, w komórce, w ramce, nawet na piórniku! - Hana Montana :diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']fajnie masz... że pancerne jaszczurki... [/QUOTE] wiesz co, i pancerne i sprytne. Najpierw zrzucają wijący sie ogon, a gdy Pelagia nie da nabrać, to udają martwe. Nie raz widziałam, jak kocica nisoła w pysku bezwolne zielone ciało, a w chwili upuszczenia je na ziemię, ciało ożywało i spieprzało :evil_lol: [quote name='malawaszka'] no i podstęp wyglądał tak, że.... odkręciłam wodę w umywalce i pod wodą obcięłam pazury :evil_lol: przeciez tylko myliśmy łapki :lol:[/QUOTE] a myślisz, ze z dzieckiem wyjdzie? :hmmmm: Bo ja mam dramat z tadziowymi paznokciami :placz: [url]http://img192.imageshack.us/img192/4721/dsc0108ht.jpg[/url] hahaha, wiał wiatr czy tak pędziła? :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka'] i odkręciłaś?????? :errrr:[/QUOTE] [B]hahahaha :evil_lol: ale jakbyś była prawdziwym ogrodnikiem, to widziałabyś, ze z takiej końcówki i tak nic nie poleci :diabloti: Ponadto pompa do wymiany, pękła :placz: Mimo że w garażu zimowała :placz: Bo ja teraz mam za dużo pieniedzy :angryy:[/B] [quote name='Vectra']no weź tu np [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004284.jpg[/url] Leon mówi - boże widzisz i nie grzmisz :evil_lol:[/QUOTE] [B]hahah, był mocno zdegustowany zabawą [/B] [quote name='Vectra']a cóż to za problem ma Leon ? o ma taką minę , że płakać się chce :evil_lol:[/QUOTE] [B]Bo Tadzio miał węża, a on nie :diabloti: a poza tym go biję, głodzę i trzymam na łańcuchu, wiec jaką ma mieć minę :diabloti: Po węża jednak postanowił sięgnąć... ja też chcę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10042811.jpg[/IMG] trzeba się dzielić.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10042812.jpg[/IMG] zemdlałeś?? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10042813.jpg[/IMG][/B]
-
gdy w zeszłym roku jechaliśmy z Tadeuszem nad morze, to LEDWO zmieściliśmy się do Laguny Combi :roll: nie będę dodawać, ze przestrzeń bagażową zajmowały tylko i wyłącznie rzeczy wyżej wymienionego :roll:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]poprosze dla Waszki gazete z datą przy Jokerku ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]hahaha, właśnie miałam napisać, ze Waszka z pewnością stwierdzi, ze sa to zdjęcia sprzed pojawienia się Pana G. :evil_lol: [/B]
-
[B]To chyba mój kot :hmmmm: Rzadko ją ostatnio widuję [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004287.jpg[/IMG] dzien dobry wężu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004288.jpg[/IMG] :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10042810.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004289.jpg[/IMG] [/B]
-
[quote name='Justa']A Magdo, trzeba to koniecznie dać na dzieciowe forum ku przestrodze :diabloti:[/QUOTE] [B]nie ku przestrodze, tylko ku przerażeniu jedynych prawdziwych matek :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']Magda to u Was? płoteczki, pergolki, wodospady?????????? :mdleje: pokaż cały!!!!!! i nie obchodzi mnie, że trawnik nieskoszony czy coś :lol:[/QUOTE] [B]hahahahaha, Waszeniu, się uśmiałam :evil_lol: wodospady i oko zostały zrobione dla Leona, zeby miał się gdzie kąpać :roll: za pieniądze ze ślubu :diabloti: a pergole i płoteczki po trochu od 4 lat robię :roll: uwierz, że tylko kawałek jest ładny, reszta to syf, ponadto na zdjeciach trawnik wyglada jak trawnik, a po prawdzie są to jedynie skoszone chwasty :shake: [/B] [quote name='dbsst'] czy udzielić korepetycji z jezyków obcych :diabloti: [/quote] [B]udziel, udziel, proszę :modla: Tak bym chciała, abyś udzielała mi korepetycji :modla: :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] ona ma pięknie ślicznie i wspaniale a z tą trawą to czaruje taka z niej kokieta!!!!!! [/quote] [B]a ty masz zawsze czystą podłogę, kłamczucho :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] Magdo Montano ten twój tata to niezła sztuka :cool1:[/QUOTE] [B]po kimś Montana odziedziczyła powabne lico :diabloti: Tata zajety, więc się nie szykuj na moją macochę, hahaha[/B] [quote name='Cola']przestań mnie męczyć tym ogrodem :diabloti:[/QUOTE] [B]ależ zapraszam! :bigok: Do pielenia :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]A dziadziuś nie chciał wnusia w wode wpuścić ;) ?? [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]specjalnie dla Ali :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta2-1.jpg[/IMG] i idę poczekać pod furtką na opiekę społeczną :roll: [/B] [quote name='agbar'][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004284.jpg[/URL] hihi mina Leona bezcenna :evil_lol:[/QUOTE] [B]ale że zachwycona, tak? :evil_lol:[/B]
-
Bardzo się cieszę, ze podoba wam się roześmiany Jan :diabloti: [quote name='Tengusia']melduje ze 5 godzina nauki jazdy na motocyklu za mna, osemeczki i slalomik robiony bez podpierania nozkami ... instruktor mnie pochwalil i powiedzial ze idzie mi coraz lepiej :grins: ... jeszcze tylko 15 godzinek, egzamin, kredyt i bede miec swoje wlasne moto i bede smigac sobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] haha, no tak, pstryk i już :evil_lol: Tylko prócz tych ósemek niech oni nauczą cię jeszcze jeździć ;) a jakiś motocykl na oku już? Tadek i dziadek [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ta1-1.jpg[/IMG] chciałbyś na mój kocyk, co? :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004281.jpg[/IMG] na kocyk nie, ale zabawkę ci dam [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004282.jpg[/IMG] masz [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004283.jpg[/IMG] albo nie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004284.jpg[/IMG] albo masz [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004285.jpg[/IMG] a może łopatkę? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004286.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']my mieliśmy wczoraj super pogodę nie za ciepło bo wiaterek słonko SZALEŃSTWO a ja udupiona w domu!!!![/QUOTE] [B]haha, ale dzięki temu mogłaś ujrzeć mą twarz :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']fioneczka witaj witaj :) a ja mam dziś już drugą jaszczurkę przyniesioną pod drzwi przez Jogę - chyba ją przestanę wypuszczać na dwór bo nie zniosę tego :cry:[/QUOTE] [B]przyzwyczajaj się :diabloti: U mnie jaszczurki są jakies pancerne, Pelagii jeszcze żadnej nie udało się zamordować. W przeciwieństwie do myszy, nornic i ptaków :roll:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]nie rozumiem czemu ta mata jakaś znajoma... :hmmmm: przecież nie byłam u ciebie nigdy :hmmmm:[/B] -
[quote name='malawaszka']wypchany :obrazic:[/QUOTE] [B]hahaha, Waszka chodzi i szuka, który pies ucierpiał z powodu pojawienia się pacholęcia :evil_lol:[/B]
-
[quote name='malawaszka']obcięłaś mu włosy przed ukończeniem 1 r.ż.?????? :mdleje: i coś Ty narobiła?????? poooooszło na wysypisko razem z rozumkiem :shake: [/QUOTE] [B]chcesz telefon do mojej teściowej? znjadziecie wspólny język :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] uuuhahahah widać czyja mamusia - syneczku nie kop Jaska bo się spocisz :roflt: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_2960.jpg[/url] [/QUOTE] [B]tak, bo jemu się wolno się pocić, brudzić, ślinić, wkładac rąk do buzi, pełzać po podłodze, dotykac zwierząt i w ogóle tylko do zdjecia zdjęłam mu maseczkę tlenową :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] a co tam Jan ma na koszulce? [/QUOTE] [B]że chciałby być dziewczynką :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']kiepscy nie są Tadeusz jest prawdziwym starszym bliźniakiem i Jaska bujał coby młodemu dobrze było hahahhahaha[/QUOTE] [B]taaak :diabloti: Poniżej widać dokładnie, że Tadeusz robił bujubuju, a Jan był zachwycony :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_2960.jpg[/IMG][/B]
-
ale to nie oznacza, że teraz będziesz jeździć na jakieś wyprawy? Odwiedzać dawno nie widzianych znajomych? :diabloti:
-
[quote name='dbsst']Magdo to ja nie rozumiem przeciez to ja mialam być ta zła a ty ta cudowna wyrozumiała czuła czy coś sie zmieniło[/QUOTE] [B]alez nic się nie zmieniło. Ja właśnie taka będę :p A że Tadzik nie będzie miał żony, to już nie moja wina :shake:[/B]