-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='dbsst']nie ale dziś [SIZE=7][COLOR=Red][B]KOŃCZYMY PÓŁ ROKU [/B][/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] ale że wy razem? :evil_lol: niewinność spojrzenia zadaje kłam temu co piszesz :diabloti:
-
[quote name='Maga100']naprawdę, naprawdę tęsknisz za nami? :loveu::diabloti: [/QUOTE] no tak i Dominika usłchła z tęsknoty :shake: szkoda w sumie, fajna była... czasem :diabloti: [quote name='agnes1']bo w stolycy to ona se siedzi w domu i nic nie robi, a tam cza łazić, zwiedzać, towarzyszyć mało że Tadziowi to jeszcze rodzicom..... ... nawet na obiad trza wyleźć z chałpy :shake: masakra- współczuwam..... właśnie dlatego od 13tu lat nie byliśmy na urlopie- bo to wykańczające jest....:diabloti: podpisano- ekipa remontowa CLOCKWORK :loveu:[/QUOTE] droga ekipo, oszszszywiście rację masz, i dodać jeszcze należy, że wakacje jakoś obligują do PICIA i nie wiem czemu i zupełnie nie rozumiem, czemu co wieczór szłam się męczyć na knajpy na piwo :placz: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]i ona go tego szcześcia pozbawia zabierając go do domu ;( ...;)[/B][/COLOR][/QUOTE] ja chciałam zostać, ale dziadkowie jakoś nie przyklasnęli, mało tego odniosłam wrażenie, że pakują bagaże z trudem skrywaną radością, nie wiedzieć czemu zupełnie :niewiem: Generalnie wciąż nie mogę się odnaleźć po powrocie. Było CUDNIE i się skończyło :placz: Chciałabym zamieszkać z mamą i D. (przyszywanym dziadkiem Tadzia), obiecałam, ze będę grzeczna i uprzejma, ale oni tylko zarechotali, nie wiem czemu :niewiem: Mineło kilka dni, a ja nie pojmuję, czemu jestem pozostawiona sama sobie z POTWOREM :diabloti: Potwór wysysa ze mnie soki żywotne, potwór oczekuje atrakcji, zabawiania i obsługi. Generalnie obydwa wózki Potwora mogę wyrzucić na śmietnik, służą one ewentaulnie do pchania przez Potwora. Wyjście do sklepu zamieniło się w senny koszmar, kiedy to Potwór biega po sklepie, a ja za nim. Mogę go wsadzić do wózka zakupowego, ale on wtedy zajmuje się wyrzucaniem zakupów na zewnątrz, ewentualnie próbą wykonania skoku na główkę z wózka :flaming: Marzę o powrocie do pracy i oddania Potwora opiekunce, marzę o tym, bo wiem, ze w pracy odpocznę :diabloti: Już niedługo, już niedługo... :p Potwór: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla8-1.jpg[/IMG] i żeby nie było, że tylko Potwór... widzicie kotka? :cool3::evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla7-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cola'] siebie spakować to pół biedy, ale Gerarda??????? Cały bagażnik mi tego wyjdzie :evil_lol:[/QUOTE] pakowanie dziecka jest najprostszą czynnością na świecie: bierzesz WSZYSTKO :evil_lol: a i tak zabraknie czystych ubranek :roll:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale okazało się , że jestem dzielna i on już z nami nie mieszka .. w najbliższy wtorek zabierze go firma BYŚ :evilbat:[/QUOTE] morderczyni :shake: u mnie wszystkie pająki wynosi na zewnatrz A. :roll: są ich setki, przyzwyczaiłam się już -
[quote name='dbsst']Maga powiedz, że Tadeusz też tak robił :placz: [/QUOTE] Ale po co ty mi zadajesz takie pytania? :shake: przeciez wiesz, że Tadeusz nie robił takich rzeczy. Tadeusz był i grzeczny. Sam się sobą zajmuje, a ja mam mnóstwo czasu, który poświęcam na piłowanie paznocki. Tadeusz jest wzorem dziecka i takim pozostanie. Nie robi rzeczy, których mu nie wolno, nie bałagani, nie brudzi, jest zawsze uśmiechnięty i słucha mamusi. Nie ma nic wspólnego z Janem :diabloti: [quote name='Hanna R.']Zupełnie niepodobny do ciebie :evil_lol:[/QUOTE] i aż się prosi o dodanie: NA SZCZĘŚCIE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']a wiesz ze znalazłam na allegro jedno krzesełko co miało cztery kółka!!!![/QUOTE] to złóż doniesienie do prokuratury :evil_lol: -
[quote name='Cola'] ja mam cichą nadzieję, że szanowny pan G. niedługo trochę zwolni z tą wagą, bo mi kręgosłup siądzie :evil_lol: [/QUOTE] tak, tak, z pewnością :diabloti: ja muszę podjechać z Tadziem na ważenie, bo albo ja opadłam z sił, albo jemu się utyło... Ale i tak watpię, aby było więcej niż 9 kg :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszeniu, stanowczo powinnaś zostać fotografem kociąt. Tak, to był komplement. Nie, nie doszukuj się, jestem szczerozłota :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar'] ,chcialam zeby byl na kolkach-ten akurat ma tylko z tylu ale dobre i to.Chyby tyle:-) [/QUOTE] uprzejmie informuję, że przepisy zabraniają, aby krzesełko do karmienia miało same kółka. Dlatego są zawsze tylko dwa :p [quote name='agbar']Informujemy uprzejmie,ze.....mamy pierwszy zabek!!!!!:multi::multi::multi: Kosztowalo nas to dwa dni marudzenia,zero apetytu i trudnosci w zasypianiu....na szczescie noce Alus przesypial..i oto jest Zebatek:evil_lol::multi:[/QUOTE] Gratuluję dwóch zębów! :klacz: I szczęście masz wielkie, że tak łatwo poszło. U Tadzia szedł ibufen w tym pięknym dla nas wszystkim okresie :diabloti: A teraz już OSIEM zębów w Tadziowej szczęce widnieje i kolejne nadchodzą. -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:placz::placz::placz:zazdraszczam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no to ja już też zazdraszczam, bo już wróciłam i jest okropnie, bo nie ma morza, plaży, smażalni Złota Rybka, tylko upał został :placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:roflt: :roflt: :roflt:[/QUOTE] Dominiko, zbanuj ją :diabloti:
-
po pierwsze gratulacje :p po drugie jak możesz mieć jakieś inne sprawy niż DZIECKO :diabloti: to tak jak u mnie część osób zdziwiona i zniesmaczona, że ja JESZCZE motoru nie sprzedałam, bo po co mi, skoro MAM DZIECKO :diabloti: po trzecie dlaczego nie pozbyłaś się psa i to TAKIEGO psa, skoro masz dziecko :diabloti: [quote name='Cola'] bo młody ma już 8,7....[/QUOTE] dobre, dobre, roczny Tadzio waży podobnie :evil_lol:
-
kurrrrde, czy uwierzysz, że Jaś JUŻ PEŁZA i ma JUŻ pół roku, a Tadzio JUŻ CHODZI i ma JUŻ rok? :shake: :placz: Wzruszyłam się chlip, chlip Jakie to cuda, że nasze dzieci się starzeją, a my w ogóle :diabloti:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Bardzo podoba mi się opcja z netem :evil_lol: ale to dobrze, może w koncu zajmiesz się dzieckiem i domem, a nie klikaniem :diabloti: -
[quote name='dbsst']W Końcu wracacie tęskniłam..............................[/QUOTE] naprawdę, naprawdę tęsknisz za nami? :loveu::diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awla1.jpg[/IMG]
-
Nigdy nie sądziłam, że wakacje z rodzicami będą najlepszą rzeczą, jaka mogła mnie spotkać. Przynajmniej nie sądziłam tak od momentu ukończenia 12 roku życia. Chciałabym z nimi zamieszkać. Moje życie byłoby cudowne. Nie rozumiem tylko czemu ONI się cieszą, ze urlop ma się ku końcowi :niewiem: Ja rozpaczam :shake: Jeszcze tylko jutro i koniec :placz: Tadzio najszczęśliwszy wnuczek na świecie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl2.jpg[/IMG] najlepsza zabawa i najlepszy humor jest w BARZE. To ewidentnie po tatusiu :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl4.jpg[/IMG] i dzisiaj trenowałam porzucanie dziecka na plaży. Nie jest to trudne [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl6.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']na codzień nie widać spod makeupu :diabloti: :scared:[/QUOTE] reasumując: lepiej zmęczona wymalowana, niż wypoczęta saute :shake: [quote name='Alicja']pan i władca na tronie , giermkowie na ławce [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw3.jpg[/url][/QUOTE] a żebyś wiedziała, król jest jedenm reszta to tylko podwładni niezbędni do obsługi :roll: [quote name='Hanna R.']NIE MOGŁAM się nie zachwycić :loveu: ( oczywiście nie z powodu komentarza )[/QUOTE] co nie zmienia faktu, że zachwycilaś się zdjęciem dwóch przygłupów :diabloti: W I T A J H A N N O ! Czemuż tak rzadko bywawszy? :-(
-
i miejsce w porcie na własny jachcik się znalazło :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw1.jpg[/IMG] każdemu według potrzeb [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw3.jpg[/IMG] i dwa przygłupy :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw2.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']o rany :mdleje: nawet Ci trochę współczuję :errrr:[/QUOTE] ale że syneczka? :diabloti: [quote name='dbsst']jeju macie nawet PARAWAN KLIMATYCZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] tło nie było nasze, my mamy w paski, ale Tadziowi się nie podobało, więc usadowił się po tematycznym [quote name='Cola']właśnie miałam zamiar tutaj zajrzeć i upomnieć się o jakieś fotki, jakąś relację....ale mnie ubiegłaś :mdleje: [/QUOTE] generalnie nie mam siły na relacjonowanie, jestem zajęta odpoczywaniem. Nie wiem kiedy - i czy kiedykolwiek - będę jeszcze miała tak dobrze :placz: [quote name='Vectra']to pisz do A niech kupuje krawężniki i schody :diabloti:[/QUOTE] schody są :roll: krawężniki same w sobie nie stanowią atrakcji, chodzi o to, aby za nimi była ruchliwa, asfaltowa ulica :diabloti: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]smasne kamyczki :) [/QUOTE] potwierdzam, że kamienie pi piasek nie szkodzą dzieciom. Potwierdzone empirycznie :diabloti: [quote name='anetta'] Maga, wyglądasz na zmęczoną, dlaczego? no dlaczego?:diabloti: [/QUOTE] no żartujesz? przecież ja właśnie pierwszy raz od 11 miesięcy ODPOCZYWAM :placz: To jak wyglądam na co dzień? :placz::diabloti:
-
[quote name='dbsst']akurs po polsku, materiały po ingleze, egzamin po ingleze, kolejny kurs po polsku, jeśli się zdecyduje a ponoć mam :roll: to wyjazd do stanów lub gdzieś w jurop i trzy dni kurs po ingleze i egzamin po ingleze u twórcy metody :roll: ale chyba jeszcze tylko KT3 w orthopedica no i pierwszy egzamin :roll: [/QUOTE] ooo, wrażenie robi, ale czy ty znasz język inny niż ojczysty twój ukochany? :diabloti: Widzę, że postawiłaś na karierę, nie na dziecko, wyrodna, podła, okrutna. A to wszystko dlatego, że nie karmiłaś piersią i nie masz więzi!!!!! :placz::placz::placz: :diabloti:
-
z przyszywanym dziadkiem w poszukiwaniu krawężników [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla4.jpg[/IMG] z ukochaną mamunią :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla8.jpg[/IMG] i mam was wszystkich gdzieś i tak, będę jadł kamienie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla7.jpg[/IMG]
-
Słuchajcie, jest super. Pogoda od dnia przybycia jak drut, na plazy tylko dość mocno wieje, ale za parawanem jest żar. Dziadkowie zajmują się wnusiem :diabloti: Ja go czasem na spacer wezmę, żeby odpoczęli, dobra jestem, prawda? :p Już cierpię, że to się niedługo skończy :shake: Wczoraj spałam do 15.00 :p:p:p Boże, jak mi tego brakowało :placz: Wieczorem chodzę sobie do knajpki na piwko, rozsiadam się z książkę lub gazetą i delektuję przebywaniem sama ze sobą i brakiem konieczności rozmowy z kimkolwiek :diabloti: Tylko... dziecko mi ktoś podmienił :roll: Tadzio zmienił się szokująco. Interesuję go już tylko chodzenie. I tylko on decyduje, w którym iść kierunku. Ponieważ najczęściej jest to kierunek odwrotny, jednak nie on decyduje. Potem następuje ryk :roll: Wózek służy do przewożenia torebki, plecaka, parawanu etc, bo na pewno nie dziecka :roll: Tadzio nie będzie w nim siedział, nie i koniec :roll: Gdy chcemy poruszać się szybciej, trzeba go wziąć na ręce :roll: Pójście do knajpy z nim bez asysty kogoś jeszcze odpada. On nie będzie siedział w wózku, nie będzie na krześle, nie będzie na kolanach, nawet nie będzie sobie chodził dookoła, on NATYCHMIAST wychodzi :angryy: I zakochał się w schodach i krawężnikach. Nic go tak nie ekscytuje jak schody i krawężniki. Odda plażę i morze za jeden krawężnik, po którym może wchodzić i schodzić w nieskończoność. Jeżeli mu tak zostanie i tak będzie po powrocie, to... :flaming: Widzicie tą minę? BO NIE MA KRAWĘŻNIKÓW! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla5.jpg[/IMG] Fantastyczne ujęcie, fotograf mistrz :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla2.jpg[/IMG] Nieliczne chwile, na które czekamy z utęsknieniem:roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla3.jpg[/IMG]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
a co ty tak wpadasz raz na 100 lat i jeszcze piszesz bezczelnie na dogo, że dzieci nie masz??? :shake: -
gratuluję przesiadki :p ja generalnie mogę wyrzucić swoje wózki, Tadzik nienawidzi wszystkich aktualnie :shake:
-
a ja właśnie nad morzem jestem. zazdrościsz mi, prawda? :p
- 78403 replies