Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Podpisuję się.Nieustająco trzymam kciuki
  2. Namolnie;-))zapytuję ,co u Sarci??Będzie szansa na fotki??
  3. [quote name='ataK']Wygląda na to, że się udało :)[/QUOTE] A gdzie dowód??:-)) Byłam,ale to nie bazarek,tylko bazar wielki:-))
  4. Na razie nie mogę zadeklarowac stałych wpłat,ale jednorazowo 30 zł natychmiast.Wiem,że to malutko.........
  5. Po raz kolejny powtórzę-to świetna dziewucha jest:-))
  6. Bardzo dziękuję:-)) A jak Biguś sobie radzi??Jutro zaczyna rehabilitację??Trzymam:-)))
  7. Trzymam z całej siły!! Odezwij się jak już będzie dobrze
  8. [quote name='MiliVanili']fajnie by było, ale niestety nie mogę podjechać do Sary, wzięłam sobie dodatkowe zlecenie i przez łikend muszę skończyć :([/QUOTE] Przyjemnej , efektywnej i dobrze płatnej dodatkowej pracy:-))
  9. Też jestem na zaproszenie,ale nie mogę pomóc,mieszkam daleko od Olkusza.Dt tez nie mogę byc-mam dom zapsiony i zakocony po brzegi. Jeżeli będzie taka potrzeba ,wyskrobię jakiś grosz-to wszystko co mogę,przykro mi
  10. Mnie się podoba,żeby tylko przyniosło efekty w postaci mądrego i czułego domu
  11. Mam nadzieję,że słoneczny łikend będzie sprzyjał foceniu:-)) I zobaczymy dużo Sary:-))
  12. I co??Udało się??:-)) Ufoc wszystko i pokaż:-))
  13. Bardzo współczuję, jakaś przyczyna pewnie jest,trzeba ją tylko znaleźc,a to często nie jest łatwe. Spokojnie na fotki poczekamy,ważne,żeby wszyscy zdrowi byli-za co trzymam:-))
  14. Co słychac?? Sarcia już ogłaszana??
  15. Jak,,wczasowicze,,??:-))
  16. Przepraszam,ale źdźebło się pogubiłam.Biguś jest w DT w Bydgoszczy??Zostanie tam na czas rehabilitacji?? Nie dziwię się smutkowi-niesprawnośc i brak stabilizacji.....Ale teraz dzięki,,pilotażowi,,Alli i zaangażowaniu innych dobrych duchów będzie coraz lepiej,musi byc:-))
  17. Wszystko fajnie,Lucki prawie zdrowy,tylko fotek jak na lekarstwo:-))
  18. Jak dobrze zacząc dzień z takimi wiadomościami:-))
  19. Poszło:-)) Jak już będzie wiadomo,powiedzcie jakie zabiegi będzie miał Big,i jakie leki przyjmuje.
  20. Czekamy,cierpliwie..:-))
  21. To super,też byłam.Świetny ten maluch:-))
  22. Allu-na śmierc zapomniałam o Bigowej skarbonce,na klubie miałam się dołożyc,ale tyle wrażeń.....Wyślę na Twoje konto ok??
  23. A Lucki jest już ogłaszany??
×
×
  • Create New...