Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Pozwoliłam sobie zapisac wiadomości nt.leczenia modzeli,nigdy nie wiadomo,co i kiedy może się przydac-dzięki:-)) Bardzo,bardzo proszę o fotki Luckiego-koniecznie z anteną:-))
  2. Też przyszlam po nowe wiadomości
  3. Jak dzieciaki??Czy Ramzes już piękniejszy??:-))
  4. Jeju,jaki to fajny pies jest. A dlaczego ma antenę na glowie??W co usiłujecie go zamienic;-))
  5. Leczenie modzeli jest długotrwałe,ale systemetyczne smarowanie powinno dac efekty Słyszę ten śpiew Luckiego:-))Moje dziewczyny lubią sobie powyc,zaczyna z reguły Marysia,dołącza się Klementynka,za chwilę Walentynka i dziadek Gacek,a teraz jeszcze Miśmiś,no ale my nie mieszkamy w bloku:-))
  6. W ogóle jakaś zapaśc Obejrzalam nowe zdjęcia Zygmunta-jest boski:-))A takie domy powinno się obowiązkowo klonowac!!
  7. Zaglądam z rana. Też nie mam doświadczenie z modzelami,ale słyszalam,że bardzo dobrze dziala maśc z witA/lecznicza,nie ochronna/
  8. Bardzo mi przykro,że nie mogę pomóc.Nie znam nikogo w Bydgoszczy
  9. [quote name='tu_ania_tu']no dobra, ale po co w kółko ten temat wałkować i niepotrzebnie niepokój siać. Jest jak jest, a jak miałyby mimo to być jakieś problemy to najwyżej pójdziemy do sądu - mamy zaufanych prawników :-) [/QUOTE] Ironicznie to było Bardzo się cieszę,że już po:-))Dzielny chłopak:-))
  10. Trzymam za szczęśliwy powrót do domu:-)) Rozumiem,że nocowanie w klinice ,nie jest oznaką jakichś komplikacji,to tylko środek ostrożności??
  11. O nie,chcemy obserwowac metamorfozę:-))
  12. Bardzo mi przykro,nie jestem w stanie pomóc finansowo:-((
  13. Jak to dobrze,że OK,jak już będzie można poprosimy o fotki:-))
  14. Tak zajrzałam,że może coś..............
  15. Chyba już po,mam nadzieję,że szczęśliwie
  16. Też trzymam:-)) A Malutka jest śliczna !!:-))
  17. [quote name='Magolek']Maryna, wielkie dzięki :loveu:, kiedyś marzyłam o domu dla samego domu. Teraz, kiedy zwierza wybrały mnie sobie za pańcię potrzebuję głównie ogrodu do biegania dla nich. No i do bloku też więcej zwierzaków nie bardzo mogę wziąć, to byłby dla nich dyskomfort. Uważam, że lepiej zapewnić dobre warunki mniejszej ilości, móc się nimi lepiej zająć i nacieszyć wzajemnie, niż wielką sforą i tylko je karmić i na spacery wyprowadzać. Teraz mam komfortową sytuację, bo 2 psy mogą być cały czas ze mną, nie muszą zostawać same w mieszkaniu, ale przy jeszcze jednym psie nie wchodziłoby to w rachubę. W swoim domu z ogrodem są inne warunki.:[/QUOTE] Marzyłam o trzecim dogu i dlatego kupiłam dom i przenioslam się na wieś,w bloku byłoby ciut niekomfortowo. Na razie mam 5 psów-serce czasem się wyrywa do jakiegoś potrzebującego,ale rozum stanowczo się sprzeciwia. No i gdzie te fotki??:-))
  18. Dzieciaki są piękne!!Ramzes piękny będzie!!:-))A słodki już jest:-))
  19. Poznałam zmiloscidopsow i teraz jestem zupelnie spokojna o Lucka:-)) Takie serdeczne i spokojne osoby to skarb:-))
  20. I to jak:-)) Daj fotki,daj:-))
  21. Gdzie ta suczka jest??Coś mi się kojarzą okŁodzi-zaraz jest klub,masę dogaży będzie,może przy okazji chociaż ktoś dokladnie się dowie jaka jest jej sytuacja,obejrzy,porozmawia,namówi do oddania
×
×
  • Create New...