Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Co za cudna ,szczęśliwa dziewczynka!!:-))
  2. Wiemy i czcimy ją:-))Mam nadzieję osobiście ją uczcic na klubie:-))
  3. Ja też bardzo żałuję,że tak daleko od Radomia:-))Najważniejsze,że wreszcie bedzie zaapiekowana:-))
  4. O mamo, jak się cieszę.:-))
  5. Dobre wiadomości-Bastuś w nowym domku,Ramzesik pięknieje:-))
  6. Niestety w transporcie nie pomogę,ale gdyby Radom i okolice-jestem do dyspozycji
  7. Też zaglądam,ciekawa jak sobie chlopaki radzą:-))
  8. To masaże chyba są:-))po łebku
  9. [quote name='_Dunaj_']Pewnie dziewczyny robią porządki, a chłopaki zrobili męski wypad na miasto.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Też się bardzo cieszę:-)) A u Farta coś słychac nowego??
  11. Zaglądam,że może jakaś fotka...:-))
  12. To super,że dziewczynka ma nowy dom!!:-))
  13. Może i potrafią,ale człowiek jest nie do pobicia Jak dzieciaki??Ramzes piękniejszy??:-))
  14. Podpisuję się pod tym wszystkimi rączkami
  15. Powodzenia Michalowi życzę,coby ogarnął całe towarzystwo:-))
  16. To bardzo dobra wiadomośc!!:-))Nie znam osobiście Furciaczek,ale widzę efekty jej pracy z psami i zaangażowanie.Big będzie zaopiekowany:-))
  17. Włożyłaś ogrom pracy w Tajgę,to i efekty spektakularne:-)) Teraz tylko mądry dom potrzebny A fotki ciągle pożądane:-))
  18. Wiadomo,że dajemy-myślałam,że Ty coś wiesz:-))
  19. O matko,powodzenia.. Ramzesie piękno jest rozwojowe:-))
  20. Tez ciągle trzymam,okropnie się czuję,że nie jestem w stanie w żaden konstruktywny sposób pomóc
×
×
  • Create New...